Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
19. nov 2009

Kleo, ja sa toho strasne bojim 😅 Prave som ho nabila a pustila len tak, uz len ten zvuk ma ľaká 😀 😝 Ale som odvazna a skusim to. Ale stale rozmyslam, ze na prvykrat, ked je chlpkov vela, to skusim na mokro, vraj to menej boli. A tie nadstavce su vlastne vsetky rovnake, len je rozdiel vo velkosti plochy, ktoru odkryvaju... Skrabavy myslis s takymi tymi ozubenymi kolieskami? Fiha, to znie tiez strasidelne. No, idem si prestudovat manual...

Lubinka-depilacnym voskom? A to neboli? No, na bikiny asi zvolim holenie, mam taky dojem. No ved ked budu problemy - zarastanie vlasovych vackov a tak, asi sa aj tak musim vratit k ziletke. Uvidim. Raz som mala taky brutal zapal vlasoveho vacku, nevie sa z coho, ze mi spuchol clenok na dvojnasobnu velkost, musela som brat antibiotika, aby sa zabranilo otrave krvi a vykladat nohu. Musela som chodit do prace, tak sa mi kolegovia rehnili. Ale bolelo to teda strasne 😔

A depilovat hornu peru? Uf, ja som asi fakt hrozny strachopud 🙄

kleopatris
19. nov 2009

mirusch ten zvuk je fakt desivy 😀 to je podla mna jedno velke minus na tom strojceku, aj ked porovnanie nemam 😝 a myslim ten s tymi ozubenymi koleckami 🙂 tak pekne skrabka a dviha aj tie prilahnute chlpky 🙂

lubinka9
19. nov 2009

miri no trocha hej, je to ale ako s depilacnym strojcekom. Resp. mna ten bolel viac. Akurat vyhoda vosku je, ze zoberie velku plochu naraz a ked sa odhodlas k tomu strhnutiu uz nemusis znova. Teda aspon nie na tej jednej strane. 😝 😀

mirusch
19. nov 2009

Aha, ok, tak skusim teda skrabkadlo, vo vani a podam potom hlasenie 😀 A pustim si nahlas radio, aby som prehlusila zvuk...
Ale musim povedat, ze ten depilator vyzera fakt spicovo. Biely perletovy, fakt pekny 😉 Este aj tie ozubene kolieska vyzeraju ako zo Swarovskeho kristalov 😝 😵

lubinka9
19. nov 2009

.. macht Spaß.. s tym holenim. Uaaa

mirusch
19. nov 2009

Lubi, no, tak ja sa citim ako hrdinka, ked som sa odhodlala na depilator a predstava vosku .... mozno nazbieram odvahu o par rokov.... mozno sa na to rovno vykaslem. Ved coze, doteraz som holila, tak v najhorsom budem pokracovat 😝 A uplne v najhorsom necham tak 😨

kleopatris
19. nov 2009

nenechaj sa ale odradit, prvy krat to boli najviac 🙂 a potom cim dalej tym menej a menej 🙂

no a to mas presne ten isty jak ja, tiez biely perletovy 😵 a tiez som bola z neho uchvatena a tiez mi ho priniesol jezisko, ale este minuly rok 😵

mirusch
19. nov 2009

Kleo fiha, tak sa tesim, hadam som si vybrala dobre. 😵

meleri
19. nov 2009

mirusch,

tak to chápu, já to zkoušela jednou v životě,a fakt nic moc! ☹ teda já si nohy neholím... 🤐 páč na nich skoro nic nemám... 😅

holky tak se hlásím že máme rok, malý měří 75 cm a váží 9 kg.. 🙂

mirusch
19. nov 2009

Meleri, stastny si ty clovek. Ja teda mam co holit 😝

No a blahozelam Samkovi k rociku, ale to preletelo, vsak? Tak mu pekne napec tortu, vystroj hostinu, party 😀 A zaval ho darcekami. A vybozkavaj za nas.

meleri
19. nov 2009

Mirusch,

jo je to zvláštní, strašně se to táhlo a zároveń to moc rychle uletělo! 😵 děkuju! oslava už byla! tuto neděli, dárků bylo až až, chudák byl z nich tak roztržitý že na ně tři dny nechtěl ani šáhnout, jenom dívat... 😅

Jo u mě je to tak, že na nohách chlupy ne a pomalu už ani ne na té hlavě. ☹

meleri
19. nov 2009

eště sem chtěla napsat že zas ten strojek je super v tom že je to rychlovka! když to člověk musí napěnit a holit břitvou tak je to fakt otrava!

blondynka400
20. nov 2009

kleo, tak to máš dobrý. Já nikdy žádný velký chlupatec nebyla a teď jsem jak opička a rostou hrozně rychle 😝

mirusch, tak koukám jsi se rozhoupala a zakouipla. Doufám, že ti bude vyhovovat. Já bych tedy byla pro variantu na sucho. Všechny jejich možné novoty mi přišli vždy k horšímu.... Jak píše kelo, je třeba vyzkuošet různé nástavce, každému vyhovuje něco jiného. To samé i rychlost, pro někoho je lepší rychlost jedna pro někoho dvě. Já mám radši dvojku, je to rychlejší a přijde mi, že to méně bolí. K tomu podpaždí, ty bych netrhaala, ale píšeš, že máš to s tou holící hlavou, tak to zkus tím (i oblast třísel),je to mnohem lepší než klasické holení žiletkou... 😉

meleri, to máš tedy už doma chlapáka 😉

meleri
20. nov 2009

blondýnko,

ta tvoje taky! 😵 31 tt to už je supr!

jinak tedy nevím co napsat, dneska je zase krásně tak půjdeme na výlet..

mějte se!

blondynka400
20. nov 2009

meleri, no jo, letí to.... Až mě to skoro někdy děsí.
Tak si to hezky užijte 😉

meleri
20. nov 2009

Blondýnko,

neboj to bude všecko vklídku! užívej si těhotenství, je to fakt to nejkrásnější období, člověk jak je těhotný tak na to tak nemyslí ale je to fakt...🙂

dík! doufám že to vydrží aji přes víkend!
akorát je manžel nachcípaný..ale on se z toho dostane rychle...a pak to taky rychle chytnu já...teda zatím jakž takž odolávám..🙂

blondynka400
20. nov 2009

meleri, já jsem úplně v poho... Akorát až pak budu v čechách, budu klidnější. Příští týden mě čeká ještě poslední let letadlem a pak zhruba v půlce prosince cesta autem, potom to už bude úplně ok... 🙂

No tady je úplně úžasné počasí, už několik dní a dle předpovědi to má vydržet. Svítí sluníčko a je to i na letní šaty s lehoučkým světříčkem 😎

meleri
20. nov 2009

blondýnko,
tak to je hlavní! jo doma je doma! 🙂 tak ať ty cesty dobře zvládneš! no budeš nám tu chybět!

joj tak tkové teplo tu není, tady tak na rifle a triko se svetrem, ale loni když se narodil malý tak byly mrazy! tuto dobou sem sice ještě byla v nemocnici ale ten návrat domů, to byla kosa!!

blondynka400
20. nov 2009

meleri, já sem budu chodit dál. Když budu v čechách takhle na dýl, bez netu bych být nemohla, takže ho určo mít budu, neboj 😉
Hlavně kdyby se něco stalo, tak vím, že v čechách poéče ok, což tady není a hlavně by to stálo hrozné peníze... 😝
Jojo, letos je i tady tepleji, minulý rok už to bylo spíš na ty kalhoty a už dost pršelo. Ale co jsem kuokaal, tak ono je i v čechách abnormálně teplo, je to asi nějaké celooveropské... 😎

kleopatris
20. nov 2009

ahojky 🙂

aj u nas je pocasie nadherne 🙂 svieti slnko a asi 20 stupnov, teda aspon hlasili 20, kolko je neviem...len rano mna cakala na aute namraza....takze nechcem vediet kolko stupnov tie teploty kolisaju, uz sme jak na pusti, cez den teplo a v noci mraz 🙄 ale nestazujem si, hlavne nech este nesnezi. buduci tyzden ideme do toho nemecka a ty blondy tiez cestujes, tak nech tento rok snezi az na vianoce 😵 a potom zase nemusi, aby sme sa bezpecne dostali k cielu 🙂

meleri a kedy presne sa vlastne maly narodil? nejak som nepostrehla presny datum 😅

a meleri mas pravdu, ze je to krasne byt tehu 😵 ja normalne sa niekedy pristihnem, ze myslim na to jak mi bude to jeho kopkanie v brusku chybat 😅 nejak som si uz zvykla mat tam toho mojho mimozemstanka 😵

lubi uz varis? o kolkej dorazi navsteva? ci uz ich tam mas?

blondynka400
20. nov 2009

kleo, tak já příští týden letím, tak klidně sněžit může, to mě neva 😀
Ty jsi se nakonec rozhodla jak? Jak vidím, tak jedeš a nakonec autem nebo jak?

kleopatris
20. nov 2009

no idem aj ja nakoniec, nechce sa mi byt doma samej 5 dni a co sa ma stat sa stane aj cestou do prace 😝 a ked by sa mi aj nieco malo stat, tak v DE je starostlivost ok 🙂 a ideme autom, lietadlom si netrufam....dufam, ze to prezijeme vsetci traja v zdravi 🙂 ale snezit aj tak nemusi 😀

blondynka400
20. nov 2009

kleo, tak když autem, tak to fakt sněžit nemusí 😎
Já si myslim, že to bude v pohodě. Co by se mělo stát. To když chodíš jsou horší otřesy než v autě... Navíc když si sedačku úplě sklopíš, můžeš skoro ležer, tak co 🙂 .

kleopatris
20. nov 2009

no sak planujem si zobrat velky vankus a mozno aj perinu a sa tam nejak usalasim 😀 a drahy musi robit pauzy a ja budem aj tak spat, lebo chceme ist viacmenej na noc, aby sme sa aspon ciastocne vyhli zapcham a bezpecnostny pas uz mam, takze 😀
blondy taka otazka este, netlaci ta trosku ten pas na stehna medzi nohami? ja ked dlhsie jazdim, tak to mam take otlacene tam...jasne lepsie jak na brusku, ale prijemne mi to neni 😅 a to nemam ani tucne stehna 🙂 ale mozno to este pouzivanim zmäkne

lubinka9
20. nov 2009

caute baby,
tak ja uz sa trasiem na nasich. Uz by mali byt na nemeckej strane, som zvedava kedy dorazia.

inak som vysurovala cely byt vam poviem ide mi chrbat s krizami odpadnut, vysavat, zmyvat, 2 kupelky 2 wecka, prach utriet, periny prezliekat a varit. Tych 140m2 to je desne na upratovanie, sa nezda. A este musim ist nakupit.

ale rano som myslela, ze zostanem lezat v posteli. Jak som spominala vcera sa mi zaliali dutiny a rano som pri vstavani skoro odpadla, nevedela som udrzat rovnovahu. No desne, desne. Ledva som sa dopratala na wecko. V hlave mi hucalo a pistalo zaroven, chodza nakrivo, poznate to ked sa vam toci hlava, tak mi to potom udrelo samoska na zaludok, nemohla som ani jest. Normalne som myslela, ze idem na pohotovost.
Ale nejak som to rozhybala, nasilu fukala nos az ma brucho z toho rozbolelo ale povolilo to trochu. Este niesom uplne fit ale kazala som si kupit nejake bylinky na naparovanie a budem sa vecer nad hrncom naparovat, nech to cele ide von. Ale poviem vam normalne som sa zlakla rano v tej posteli, to sa mi nikdy nestalo, ze som sa nemohla posadit jak sa mi tocil svet. 😕

no ale teraz relativne ok, cakam navstevu. este ten obchod.

neviem jak tu budem cez vikend tak si ho uzite. Dufam, ze pocko vyjde aj zajtra. Dnes je ozaj krasne.

kleopatris
20. nov 2009

teda lubi, opatrne, sak vasi vedia, ze si tehulka 😵 ale viem jake to je, aj ja som bola z nasich vzdy taka happy a este ked pridu ku vam prvy krat, tak chces mat vsetko tip top 😵
tak si to s nimi krasne uzi a nech ten cas uteka pomalilicky aby boli co najdlhsie 😵

mirusch
20. nov 2009

Ahojte.
No Lubi, teda opatrne!!! Ja viem, ze vsetko tip top, ale vasi isto pochopia a pomozu ti. Aj ked uz si vsetko zvladla 😝 Na tie dutiny asi fakt najlepsie naparovanie. A skus aj morsku sol do vody, to je dobra vec. Aj kloktat tym mozes - voda s morskou solou.

No, Blondy, presne tak si napisala, ako som spravila 😀 A to som precitala az po depilacii... Zobrala som si Kleo slova k srdcu, ze na sucho a dobre som spravila, lebo mi obe nohy trvali vyse hodiny, by ma aj vo vani porazilo za ten cas. Podpazie a bikini som fakt len oholila, ten strojcek je fakt dobry, neodvazila som sa tam ist depilatorom a nepredpokladam, ze sa niekedy odvazim. 😅 Stacili mi nohy. Skoro ma svihlo miestami, ale statocne som zvladla obe. Inak, fasa muciaci nastroj, sa cudujem, ze to este nikto nepouzil v bondovkach na mucenie 😀 Momentalne moje nohy vyzeraju, ako keby som sa prechadzala v zihlave, uvidime, ako rychlo sa to zahoji. Ale paci sa mi tam to svetielko, dobre to s tym vidno.

Inak nove nic, trosku som dnes pracovala, umyvala schody na niekolkych poschodiach u svokry, ako tam pratali, tak bol neporiadok a az po vchodove dvere som musela. Dost strasidelne ten byt taky holy, tapety strhane, uplne bizarne to je, ja mam stale v hlave ako to tam bolo predtym 😔
Plus som u nas chodbu umyla, ucila som, varila a boli sme kupit vlakove listky na nasu dovolenku. Ako som pisala, ideme s manzelom na Vianoce k Baltickemu - severnemu moru. Vlak drahsi ako hotel so stravou, ale manzel chcel vlak, tak ho ma. Ale ja krava som si neskontrolovala ake spojenie nam tam ta zenska hodila. Len som jej predlozila vytlacene, ze toto chceme a nestarala som sa. A ona nam tam namiesto 1 prestupu hodila dva a pod. A navyse 10 min na prestup, co sa nikdy nestiha, lebo ICE vzdy meska a navyse v Berline musime tych 10 minut slapat z podzemia hore, tak neviem, cim ti ludia rozmyslaju, ale mozgom isto nie. Proste ja sa s kufrom pachtit teda nebudem a ked zmeskame, tak pojdeme aj tak tym, co som chcela a hotovo. 😠

Kleo, kedy idete do DE? Ja som nejaka zaspata. A kde je Schnucki? Musim ju asi nakopnut.

blondynka400
21. nov 2009

mirusch, no jo, dřív jsem se na net nedostala 😀
Oni si ty nohy musí chvilku zvykat, le zvyknou, neboj 😉
Jinka ty tříšla a podpaždí faktn edoporučuju, tedy ne že by se to nedalo přežít,ale je tam dost mézních uzlin a mohla by sis trháním zdravotně uškodit 😉

lubi, užij si to a dávej na sebe pozor 😎

kleo, to budeš mít pojízdnou postýlku 😀
No mne tedy netlačí... Akorát mám občas problém, když mám sukni a hlavně kratší. Musim tam tu látku tak naaražovat a pak jí mám vždycky zmačkanou 😝 😀
Mně určitě nezměknul, je to pořád stejné, akorát se to tak trošku ohlo a už to není úplně rovné... 😉

meleri
21. nov 2009

ahoj Blondýnko,

no tak to je fajn, že budeš psát dál! 😵 to jsem fakt ráda! to chápu s tou Itálií, psala jsi mi to, že je to tam horší. česko je na tom fajn, co se týče zdravotnictví..slyšela sem že špatné to je i v UK. ( ikdyž sem tam žila a nemohla sem si stěžovat). jo naši mi psali že je u nich krásně! bohudíky, já mám sic ezimu radši než léto ale přecejen když tady mrzne tak je to na nic.. v některých místnostech nemáme pořádný okna, takže je tam kosa...tedkom ani netopíme...🙂

Kleopatris,

měl narozeniny 15. 11. měli jsme velkou oslavu, bylo to krásný...

blondynka400
21. nov 2009

meleri, tak já občas přitápím přes noc. Ale tady baráky nemají žádnou izolaci, takže se to ani pořádně vytopit nedá. Navíc topení je tady na 50metrovou místnost takové velikosti, jako si dávají lidi v čechách do koupelny 😀
Tak ono na severu je to ok, tam je zdravotnictví dokonce vyhlášené, ale jih je prostě o nečem jiném, je ot jak nebe a dudy 😖