Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. dec 2009

dobre ranko,

urco budu blondy, je ted rychlejsi, rychleji nacita a tak, takze nemusim pul hodiny cekat nez se mi vubec zapne 😀 .... pritele jsem celej vikend nemohla od kompu dostat 😝

no prosimte, tak az ti je rychle dobre 🙂

blondynka400
7. dec 2009

schnucki, no jsem zvědavá jak se poperu s netem já v čechách, asi to taky nebude nejjednodušší 😀

Už mi je líp, aso ti bylo od hladu, ale přitom jsem ráno snídala 😅 Zrovna dneska se mi to fakt nehodí....

lubinka9
7. dec 2009

Caute babky,

aky ste mali vikend? Citam, ze ste prali, zehlili.. To som robila minuly vikend 😝

My sme boli v sobotu na tych nakupoch a s kocikom sme vybaveni 🙂 , tak som rada. Hned sme si ho aj odniesli domov a teraz je v obyvacke v kute, snazim sa nanho nechodit pozerat 😉 Rozmyslam ale kam ho do O. prichodu odpratat.. hmm..
Drahy vravi kasli na povery, ten kocik bude doma, este by nam zmizol. Tak snad OK 😅

no a v nedelu sme boli na vianocnych trhoch vo vedlajsom meste ale hrozna masovka, to ja nemusim, tak sme sa ani dlho nezdrzali.

blondy, uz je lepsie?

blondynka400
7. dec 2009

lubinka, a co jste tey nakonec zakoupili? Pověz 😎
No já jak pověrčivá nejsem, tak na tohle zrovna věřím, takže já ho doma mít určo nebudu 😅 . Ale jestli nemáte jinou možnost....

Dik za optání, už to je lepší 😎 Teď mně zas pro změnu neposlouchá poítač 😀

lubinka9
7. dec 2009

blondy ja som i tak z toho nejaka nervozna, no skusim nieco vymysliet 😒
kupili sme Quinny 3XL Comfort kombinaciu. Bola k tomu aj moskytiera, prsiplast a obliecka na perinku vo farbe kocika. Ozaj farba je Navy Blue.
Povodne som nad nim neuvazovala ale mali ho v tom obchode a oslovil ma. Uvidime co ukaze prax 😉

blondynka400
7. dec 2009

lubinka, snad bude ok... Navy blue předpokládám že bude nějaká tmavší modrá? 😕
Já budu mít kočárek u mátinky, už ho mám taky objednaný, ale pošlou ho až dohromady s sedačkou a ta momentálně není skladem....
Nemáte tam nějaké dobré známe, u koho by jste ho mohlo nechat? 😕

schnucki
7. dec 2009

lubi a nemuzes ho soupnout do sklepa?? nebo to se nepocita??

blondy je dobre ze uz je ti lip .... a proc se ti to dneska nehodi??

letim holky, jestli budu mit dneska jeste casek, mrknu .... jinak zitra

papa

lubinka9
7. dec 2009

kocky tak som to uz poriesila.
Dala som ho vedla bytu cez chodbu mame povalu pod strechou, ludia z domu si tam davaju nepotrebne veci a vesaju tam pradlo. Tak som ho poprikryvala igelitom a schovala za zahradny nabytok co tam mame. Maju tam sice pristup vsetci co byvaju v dome a domovnik ale tak snad..
Dufam, ze sa to pocita, ze je to mimo bytu inak neviem.. 😒

lubinka9
7. dec 2009

blondy, je to tmavomodra, hej 😉 Mali cervenu, ciernu a pieskovu. Pieskova sa mi tiez paci ale tu v DE hrozne casto prsi a celkovo je dost skarede pocasie takze z tohto hladiska neprakticka farba.

mirusch
7. dec 2009

Lubi a ty nevies, ze kocik ma byt cerveny 😀 Lebo ma kolesa? No toto, moj manzel by ti o tom povedal svoje 😝 Ja musim mat aj vysavac cerveny, inak by som novy nedostala, keby som nesuhlasila 😀 Proste Ferrari fanusik.
Ale mas uplnu pravdu, ze na toto pocasie tu je tmava farba najlepsia a Navy blue je krasna, mam ju rada. A urcite sa to rata, pretoze je to mimo bytu, tak uz na to kasli, ok? Vsetko bude v poriadku a basta fidli!

Blondy, coze mas dnes na plane? Tak dufam, ze ti bude lepsie....
Blondy, otazka mimo temy - myslis, ze ked som mala dlhsiu pauzu vo fitnes a celkovo som slaba, tak mozem aj tak do fitnes, ale pomaly zase zacat? lebo nejako sa rozhybat musim 😅

No, Schnucki si mysli, ze ma rychly internet 😀 Ja som myslela, ze pri nom aj porodim... 😖 Ale je fakt, ze oproti tomu predchadzajucemu je rychlejsi. Ono vela zalezi na rychlosti spojenia cez kable. Raz ked tam nie je rychle spojenie, tak mozu mat aj 6000 a stale pojde len 2000. Uf.

kleopatris
7. dec 2009

ahojky 🙂

lubi super, ze uz mate kocik 😵 a jasne, ze povala sa pocita, ze doma neni a isto ho nikto nevezme 😵 ja som aj sedacku do auta musela skryt 😅

blondy a kedy to vlastne odchadzas do CZ?

mirusch a tebe uz je lepsie? alebo stale tak o nicom?

schnucki gratulujem k rychlemu netu 😀

mna cely vikend bolelo podbrusko, tak som len lezala a kvicala....mam taky pocit, ze maly sa rozhodol mi prasknut mocak a urobil si z neho vankus...teda dufam, ze to je len mocak 😒 a uz objavil moje rebra, jupiiii.....uz viem o com Zuzka rozpravala...ked mi do nich tak pekne kopne mam z toho cierno pred ocami 😝

lubinka9
7. dec 2009

kleo, moj maly bol na poslednom UTZ hlavickou hore a trochu sikmo. Takze sa vyduva vacsinou do stran, pripadne masiruje mocak. A tym padom rebra netriafa zatial. Bolia ma ale i tak, zacina sa mi roztahovat hrudny kos a tazsie si hladam polohu na sedenie pri telke.
A ako to mate v noci? Ja som sa davno dobre nevyspala. Som hore kazdu hodinu, neviem si najst polohu. A ked sa otacam mam pocit, ze mam kamen v bruchu.

ale nestazujem sa.. 😅 😀

kleopatris
7. dec 2009

no so spanim to mam aj ja vselijak, snazim sa spat na boku, ale ten ma tak po hodke uz boli, tak sa musim otocit na druhy a to je praca jak keby som bola slonica 😀 ked lezim na chrbte, tak mam vzdy krce v podbrusku, tak sa snazim tomu vyhybat....asi sa uz tesim na porod a to to ma byt este ovela horsie 😅
inak jak mna to bolelo cez vikend, tak som si vsimla, ze mam trosku opuchnutu lavu stranu pod bruskom, neviem ci tam tlaci hlavou alebo cim to je 😒 chvalabohu, ze mame v stredu kontrolu....niekedy si pripadam jak hypochonder, asi sa moc sledujem....

lubinka9
7. dec 2009

kleo, pozorujeme sa asi vsetky. Je to v pohode, neboj.
Ja mam kontrolu buduci utorok, som zvedava co bude krpuch vyvadzat na CTG. A caka ma velky UTZ.
teba asi v stredu, vsak?

inak mirusch, nenasla som v REWE knedlu ani parene buchty. Cele som to presla. Na vianocnych trhoch som videla, ze robia domace parene buchty, tie sa ale polievaju, vo vnutri nic nie je. Zbehnem este do Aldi mozno motyka vystreli.
mam na buchty hroznu chut uz neviem odkedy a v mrazaku ma caka kacica, to by som zas knedlu chcela kupit. Neviem ale zohnat ☹

blondynka400
7. dec 2009

kleo, už zítra...
Nevím ale jak to pak hned budu mít s netem, tak kdybych se nějaký den neozvala, je to tím. ale já se ohlásím 😎
Jinak s těmi žebry si ještě užiješ, amojr malinkatá už je objevila dávno, dloubě mě do nich tlapkama (ručičkama) a občas se jí povede strčit i mezi, že jsem viděla ručičku. Zlaté kopání 😀

lubinka, no já myslím, že by to takto mohlo být ok.... Jinka tmavě mofrá je ok, ale jak píše Mirí, kočárek má kola a proto by měl být červený 😀

mirusch, já bych kliděn zašla, ale ze začátku opatrně, snižila bych úroveň a čas. Uvidíš jak se pak budeš cítit 😉

schnicku, ale musim balit a celkově toho mám na dnešek hrozně moc

lubinka9
7. dec 2009

tak som nebola uspesna ani v Aldi ☹ kde to baby kupujete?

blondy uz zajtra? Fiiha sa mi zdalo, ze si pisala, ze v 35tt. Tak hlavne stastnu cestu a nech ta na nej nic a nikto neprekvapi.
Pani, to to leti.. 😕

kocky mne sa cervena paci ale nejak sa mi kocik cely cerveny ku chlapcovi nezda. Oblecenie v pohode, to si potom vynahradim.

blondynka400
7. dec 2009

lzbinka, to byl nejzaší termín, já jsem nevěděla přesně kdy, v tomto směru jsem se musela podřídit manželovy a jeho časovým možnostem 😀

S tím kočárkem to byla jen taková legrace, modrá je fajn. I když červená je myslím docela neutrální brva, která se hodí jak pro holčičku tak pro chlapečka...

mirusch
7. dec 2009

Lubinka, uf, a mate velku Rewe? Lebo u nas v malej nie je, ale vo velkej ano - v chladnicke. A buchty som myslim videla aj v mraznicke. Ale tiez nie su plnene, to som uz spominala. Take tu asi ani nemaju. Alebo skus Toom - to patri tiez pod Rewe, u nas maju obrovsky Toom - potraviny, tam je velky vyber. A spytala si sa aj?
No, Meleri som dorucila caj, rada by som aj tebe pomohla, ale s buchtami je to blbe, to musi byt v chlade 😒

Blondy, to ti fakt strcila ruku medzi rebra 😕 😀 Uf, to si ani len predstavovat radsej nechcem.
Ved aj ja si myslim, ze velmi pomaly na zaciatok, trochu sa ponatahujem a tak. 😝
Blondy, to uz ides? Ale ak si dobre pamatam, tak este jedna kontrola a potom az, nie? 😕

Kleo, diky, uz mi je lepsie. Teda oproti normalu som stale nie celkom fit, ale rozhodne lepsie ako mi bolo minuly tyzden. Asi mala Dr. pravdu a bola som len vycerpana, lebo po tych jej sialenych vitaminoch je ok (to musia byt nejake konske davky, lebo mi potom srdce skace ako srnka).

lubinka9
7. dec 2009

ja viem, ze to bola sranda 😉

mirusch, co ja viem ci je velka ta REWE 😕 ale buchty tam nemaju. Este by som mohla skusit Lidl. V Real nemaju tiez. A to co pises ty Toom, to nepoznam.
a vdaka za ochotu 😀

kleo, mozes mi hodit link na autosedacku, ktoru ste vybrali? Maxi Cosi ma nejaku novu verziu, ze Maxi Cosi Pebble.

janulka04
7. dec 2009

ahojte babule, tak hlasim, ze krvicka dopadla na vybornu..doki na mna, chudak zabudol, tak dnes volal mm 😀
a lubi, mm sa pytal aj na ten tripple test a oni, ze to je teda nadstandart, kazdy taky ukon stoji 50€ a oni to robia iba spolu s dalsimi siestimi ci piatimi testami...to by vychadzalo...300-350€...je to mozne? Tak mi to tlmocil mm...
inac, ja som sa natlacila teraz...som varila svieckovu s knedlou a mam dost 😝 😀

lubinka9
7. dec 2009

ahoj jani, to neviem s tymi tripplami, ja som ich neabsolvovala. Mne robili krvny doppel test spolu s NT UTZ v 12tt. Vtedy som platila 100€ za UTZ a 45€ za krvne testy. To je divne, ze ti to ponukli len s ostatnymi testami.

jani a ty mas odkial knedlu?? domacu?

janulka04
7. dec 2009

jasne, ja si varim sama 😉
ale inac, tie parene buchty si zvyknem kupovat v Pluse...co tu baby spominali...v REWE som este nehadala
tak som zvedava, teda, co sa dozviem..mozno to aj mm doplietol nejako...len akoze to mi pride naozaj prehnana suma, ved za to kupim kocik... 😒 , asi bude velka rodinna porada 😀 ..a dakujem 😉

kleopatris
7. dec 2009

lubi my sme ani nemali velku rewe pri byte a knedle tam mali 😲 hm, ale mozno ich dostavaju len raz do tyzdna a rychlo sa minu?
myslim, ze je to tato sedacka: http://www.maxi-cosi.de/maxicosi/productdetail....
ale model 2009, lebo 2010 nema tmavomodru v ponuke 🙂

blondy vazne uz zajtra? hm, este ze som sa spytala, sak ty by si nam to ani neprezradila 🙂 tak vela stastia na cestach a potom aj v CR, keby si to s tym netom nahodou nestihla, nez sa mala rozhodne prist 😉
a rucicka medzi rebrami? 😲 boze len to nie.....sak uz to co mi maly teraz robi sialene boli 🙄

mirusch sak pre velku Zenu velke davky, nie 😀 😝

a cervena na kocikoch sa mi tiez paci, ale len v obchode 🙂 a jedine v kombinacii s ciernou

janulka super, ze krvicka je ok 😵 aj v AT je tripple nadstandard a vacsinou predavaju "baliky" s inymi testami v kope....

blondynka400
7. dec 2009

mirusch, jojo, je to malá potvůrka. A řekla bych že se přitom dobře bavila 😀 . Já přeci chodím na kontroly v čechách... 😉 Mám ještě jednu poslední u doktorky a pak už mě předá do porodnice...

kleo, já psala minulý týden, že tento týden, tedy alespoň si to myslím. A přesný den jsme si upřesnili až v pátek večer a od té doby jsem tu jaksi nebyla 😎

janulka04
7. dec 2009

tak teda blondy...ty zdrhas?
JUJ, pomaly finish, celkom ti zavidim...v tom dobrom...aj sem obcas nakuknes?
kleo, vdaka 😉

mirusch
7. dec 2009

Blondy, ved ja viem, ze chodis v Cechach, len som sa zlakla, ze uz zdrahas akoze do porodu, lebo ma Lubinka vyplasila, ci kto, ale mne sa zda, ze si mala mat este jednu kontrolu a az potom zdrhas az do porodu. 😕 Lebo si len teraz bola, uf, ale to leti.

lubinka9
7. dec 2009

no miri, ja som to pochopila, ze uz zdrha az do porodu 😀

ci sa mylim?

mirusch
7. dec 2009

Lubi, ja viem, preto som sa aj ja vyplasila 😀 Ale si tiez tak pamatam, ze este jedna kontrola mala byt a az v 35 tt zdrha. Uf, tolka panika 😅

meleri
7. dec 2009

ahoj holky jdu vás pozdravit...🙂

janulka04
7. dec 2009

ahoj, meleri..ako? Uz sa to lepsi?? ☹