Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. dec 2009

janulka, no právě.... Tak já půjdu do té doby ještě jedno ke své doktorce, už jsem si to domluvila. Má i CTG, takže je to bez problémů....
A důvod? Prostě podle mne akorát neuměla počítat, pořád mlela něco o tom, že dřív než v 36tt k nim chodit nemůžu, ale že jsem chtěla poprvé v 37tt prostě pochopit nedokázala 😀 .
Ono možná jí zmátl údaj v těhu průkazce, protože tam jsem měla minulou kontrolu předvyplněnou (napsaný týden a tak), ale už nedoplněné (doktorka zapoměla), pořád se na to odvolávala... Ale to je jedno, za ročilování to opravdu nestojí...

schnucki
22. dec 2009

lubi teda ty se ale ohanis 😀 .... ja letos nepecu, rodice budou mit stejne napecino a pak je toho moc a vyhazuju to .... ale az budou deti tak urco budu pict .... ale asi udelam rumove kulicky 😀 a samo salat ....

blondy prosimte a to jako proc, to neumi pocitat nebo co?? ..... ale mas recht, kdyz muzes jit ke sve doktorce a ma i ctg, tak se nema cenu rozcilovat .... jak ja rikam, nejhorsi je stretnuti s blbcem 😝

janulka to ti verim ze nemas naladu, ja to znam .... dneska mi na noc zas odjede, povidal ze jidlo dneska nepotrebuje, objednavaj si kazdej rok pizzu .... kolem 12 v noci 😀

ja zabalila par darku, ale taky se mi moc do niceho nechce, asi az zitra .... to budou zas fofry 😝

blondynka400
22. dec 2009

schnucki, no fakt mi to tak přišlo... A nebo jí opravdu zmátnul ten špatný zápis v průkajdě...
Jojo, je to přesně tak jak píšeš....

mirusch
22. dec 2009

Ahojte babule. Tak ja som dnes vstala o pol desiatej 😨 a aj to len preto, ze ma zobudil telefon. Nechapem.
No ale nastastie mam zbalene od vcera, takze dnes len lazo-plazo, pomaly podotahovat. A take, ze su Vianoce ma voooobec netankuje, tento rok neriesim ziadne darceky, ziadne upratovanie, no nie je to super? Fakt ma clovek menej stresu. Takze odporucam - na Vianoce ist na dovolenku do hotela, kde sa o vas postaraju, urobia Vianocnu veceru a hotovo. Ja viem, ono to nema to caro, ked clovek pecie s mamou a tesi sa pod stromcekom z darcekov... ale na relax je to fasa.

Obdivujem ta Lubi, ze sa tak obracias, fakt.

No, prisla som sa sem hlavne rozlucit, tyzden sa tu zrejme neukazem. Prajem vam vsetkym kraaaaaaaaasne a pokojne Vianoce, budem na vas vsetky mysliet, na vase babatka, nech vas posluchaju, aj vasi drahi, nech su na vas dobri - treba si to proste zariadit. Juj, budete mi chybat...

lubinka9
22. dec 2009

Miri, uzite si toooooo. A krasne Vianoce aj tebe a drahemu. A stastnu cestu 😵

schnucki
22. dec 2009

mirusch prejeme taky stastne a vesele a hlavne si radne uzijte dovcu 😎

pisni sms jak se tam mate 🙂 dekuju ....

ja mam zitra na praci dobalit zbytek darku, nakoupit, pustit se do salatu, poklidit a pokud prijde majitel tak se i rozcilovat 😝 .... uz jste nekdy slyseli o tom, ze se ve sklepe z jednoho merice vody odecte stav a z toho se zjisti kolik ktera rodina zpotrebovala vody, kdyz stavy jsou v kazdem byte?? asi ho zitra prizdim .... my si to opsali, tak jsem zvedava 😝

zuzka11
22. dec 2009

Holky, omlouvam se, nezmizela jsem jako predtim, nestiham....Adamíno má od včerejška horečku, v noci dokonce 39,0 - mela jsem strasny strach....dneska uz OK, 37,4, myslim, ze jsou to zuby, ale zase takhle brzo? 😕 😔 Asi je rekordman......ja myslela, jak jeste vyrazim na darky a zatim mam uz 5.den zaracha.....ach jo.....

schnucki
22. dec 2009

ahoj zuzi,
tak snad to neni nic hrozneho .... je mozny ze je treba nachlazeny?? .... co ja vim tak zuby chodej od 6 mesice 😀 ..... darky nehrot, mas doma jeden velkej 😵

zuzka11
22. dec 2009

Ja viiiim, ale rikej to treba nasim, ti neco cekaji 😀 😕 A nachlazeny neni, zadna ryma, zadny kasel, jen priserne, ale priserne slinta a cpe si pest do huby 😖 Uz ma i bryndak....ach jo.....a obcas si splete moji ruku s pesti a prsem a udela mi tam poradnyho cucfleka 😉

schnucki
22. dec 2009

tak to mi nasim hned rekli at necekaj nic velkyho a koupila jsem malickosti 😀 .... tak rekni ze jezisek od letosniho roku chodi 25 😀

ak to je dobry 😀 .... covece tak to nevim co by to mohlo jineho byt, ale pokud uz zadnou teplotu nema, tak to bude v poho ....

zuzka11
22. dec 2009

ja doufam, byl strasne uplankany......a ja jak mam uz 5ty den zaracha, tak jsem taky byla trosku nenaladena.....

ja uz v telefo.rozhovorech narazela na to, ze letos neni cas, je tezke jit s ditetem do obchodu, ale vsichni delaji, jakoze nechapou 😔 ☹ Toz uvidime, snad nebude velky trapas......

schnucki
22. dec 2009

a proc mas vlastne zaracha?? .... kdyby se ti neco nezdalo, zajdi klidne k doktorovi, lepsi aby ti rekl ze plasis a ze to nic neni, nez aby to neco bylo 🙂

ja bych si hlavu nedelala, kdo to nepochopi a bude urazenej, toho je to problem ..... meli by chapat ze to s prckem neni jednoduchy, behat si po obchodech 😝

zuzka11
22. dec 2009

Schnucki - mam"zaracha" - o vikendu byly ty minusovky a s tak malym svistem se muze pry jen do minus 5ti a vcera mel ty horecky a dneska jsem jeste mela strach....toz tak....ale ziiiitra, zitra pujdu na nakup, aspon jidla 😉

Doufam, ze to pochopi...ale treba nasi vubec nevychazi v nicem vstric....ptam se jich at mi napisou vic darku,at mam na vyber a at maji i prekvapeni, tak napisou jeden 😠 takze je ceka fakt velke prekvapeni...ach jo.....

jake malickosti jsi koupila ty? A co mas pro pritele?

schnucki
22. dec 2009

jo taaak, ... vidis, to jsem treba nevedela ze se smi jen do -5ti ....

ja musim zitra taky pro jidlo, na tech par dnu 😝 .... a dobalit darky ....

moje segra dostane balicek kosmetiky, moje mamka vinko a tatka balicek caje, premyslim mu k tomu dat jeste hrnecek .... kamaradka si prala hluboky talire, tak jsem dva koupila a k tomu takovy stresteny hrnecky, hrnecky postavim do puli talire a naplnim sladkostma, jen to nejak zabalit .... nasi vedej ze nemame moc penizku takze s nicim nepocitaj ....

s pritelem si darecky davat nebudem, musime nejak vyjit a ja jsem rada i za to, ze ho budu mit doma .... doufam jen ze nic nekoupi, ja totiz nci fakt nemam 😅 .... udelame si hezkej vecer 🙂

blondynka400
23. dec 2009

Ahoj,

zuzi, tak jak čtu, samé starosti...

schnuki, tak co ten tvůj dárek? Už dorazil?

Zítra mi dorazí moje zlatíčko, už se hrozně těším 😵

schnucki
23. dec 2009

dobre dopoledne 😀

blondy posta chodi kolem pul 12, tak jeste cekam 😝 ..... no vydis 😵 a na jak dlouho??

me se vubec do niceho nechce 🙄

blondynka400
23. dec 2009

schnucki, tak pak dej vědět, jsem docela zvědavá 😀
Na týden....
Mně taky ne, ale nic jiného mi nezbylo, abych všechno stihla...

schnucki
23. dec 2009

tak jsem pripravila par darku na zabaleni, uklidila koupelnu, hodila pradlo do pracky a se zbytkem cekam az se mi drahy probudi .....

jinak tu jeste nikdo od posty nebyl, asi me klepne jestli to zitra neprijde 😝

mmmk
23. dec 2009

Cau Schnucki, prave resime stejny problem s postou. Nechapu, jak neco muze jit 100 km uz 10 dni 🙄 Zitra uz to asi neprijde, co? 😒

schnucki
23. dec 2009

ahojik mmmk, ... tak aspon nejsem sama 😀 .... u nas chodi posta i zitra, takze ja pevne doufam ze u nas zitra zazvoni 😝 .... jinak 10 dni je trosku moc, se to nekde seklo ne 😕

kitten
23. dec 2009

Ahojte devcata! Nakukuji abych vsem poprala krasne vanoce a uspesny novy rok! Mmmko -wow to je super ze jsi tehule! Uz to mas za par! Tomu memu drobkovi je dnes uz deset mesicu 🙂 🙂 🙂

schnucki
23. dec 2009

ahojik kitten, to jsem rada ze jsi taky nakoukla 😵 .... panejo, 10 mesicu, to to leti 😵
taky ti prejeme krasne a vesele vanoce a stastny novy rok!!!

janulka04
23. dec 2009

Ahojte, babule...
prisla som vam popriat krasne a pokojne Vianocne sviatky...kedze prijdem z SVK az 5.1., majte sa tu krasne zatial
a nakolko tu nebudem, tak aj vsetko dobre do Noveho roku... 😵 papa, majte sa 😉

blondynka400
23. dec 2009

janulka, měj se hezky a pěkné vánoce 😉

schnucki, u vás jezdí pošta i 24? 😕 To jsem fakt zvědavá, zda to dorazí....

lubinka9
24. dec 2009

Caute kocky,

keby som sa dnes uz nepripojila.. prajem krasne a pohodove Vianoce vsetkym, oddychnite si a par gramov navyse z vianocnych dobrot nech vam nerobi vrasky na cele. Ved vzdy sa zacina "chudnut" az od Noveho roka 😀

papa 😵

lubinka9
24. dec 2009

..a malemu Adaminovi prajem vsetko najlepsie k prvym meninkam 😵, hlavne zdravicko a kopec stastia 😵

schnucki
24. dec 2009

ahojik holky,

taky prejeme vsem vesele vanoce a bohateho jeziska 😵

blondy melo by to dneska prijit, a kdyz ne, dame mu par sladkosti a jakoby dopisek od jeziska, ze toho mel moc a darecek dostane pozdeji .... a budud doufat ze to co nejdriv prijde 😝

nathali
24. dec 2009

ahoj holky uz mate vsetko nachystane? 🙂 inka v kolik chodite vecerat?
Vesele Vianoce 😀 😀

schnucki
24. dec 2009

hlasim ze darecek dorazil!!! 😀 vanoce jsou zachraneny 😀

ahoj nathali, tobe taky 🙂 .... my chodime tak mezi 5-6h

nathali
24. dec 2009

tak to je strasne fajn ze vianoce su zachranene 🙂 my bude tento rok asi bez darcekov no len nieco male si dame kedze sme sami dvaja