Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
8. jan 2010

kocky tak dalsia zasielka dorazila ale matrac v nej nebol 😒 takze ak to nepride pondelok, v utorok zacnem vykrikovat. No a s tou postielkou, to ma tiez zaujima kedy dorazi..

schnucki, som sa zasmiala.. ako pise kleo, ved blondy je v CZ uz davno a na nete predsa fici ked je tu s nami 😀

kleo, moj maly teda nic take nema, vy mate miminka so stikutkami, ten moj nestikuta. 😕
no ja nejak zatial problem so zahou nemam, skor ma trapi, ze ked idem vecer spat tak mi hore traviacim traktom vychadzaju zvlastne zvuky. Je to blbe, drahy sa uz smeje na mne. Neviem to ale ovplyvnit.
A na wecko beham 2x v noci.

katka, veru mas toho za sebou uz ozaj dost, tak nech uz je len dobre a si len stastna. So vsetkym co k tomu patri. 😉

blondynka400
8. jan 2010

schnucki, neboj, poznáš to 😵
Já už jsem dávno v čechách a net tady mám 😀 😀 😀 (jo a dokonce o hodně lepší než v IT 😀)
kleo, to má škytavku tak dlouho? Malinkatá ji má tak 5 minut, víc ne....

lubinka, tedy ty máš s tím doručováním problémy.... 😝

katka, nemáš to lehké holka... Ale neboj, vše bude ok a určitě brzy budeš nastávající maminka
😵

lubinka9
8. jan 2010

no jak na potvoru mi prisiel sused oznamit, ze mu zateka! Vraj od nas. A ja mam vsade v byte sucho.. No ma porazi.
A vraj tehula potrebuje klud.
Urady, zasielky a sused k tomu! haha, musim sa tomu normalne smiat 😀 😀 inak scvoknem

schnucki
8. jan 2010

holky pardon, ja jsem fakt nejaka prejeta .... jasne ze blondy uz je doma a je tu s nama na netu ....
doufam ze to zitra bude se mnou lepsi 😀 😀 😝

katko ja preju aby to bylo vsechno uz jinak a byla jsi jen stastna 😵 .... za minulosti udelej tlustou caru 🙂

meleri dekuju, je mu 31 😀 zenaty byl dva roky, ale to mu stacilo ... me potkal rok po rozvodu, vim ze tenkrat jeste prisli nejaky papiry ....

lubi koukam ty si taky uzijes 😀 snad to brzo vsechno prijde 😉

kleo jsem na to zvedava, verim ze to musi uz lizt na nervy, ale stejne se na to tesim 😀

kkatka78
8. jan 2010

Dakujem holky...beriem to uz tak ako to je,zivot je taky a stastie je velmi krehka vec...treba si ho strazit ako najvacsi poklad ja som ten poklad uz nasla,len este ten malicky pokladiiiik k tomu chyba 😵 ale som optimista a verim,ze sa to raz urcite podari....

lubi a kedy cakas miminko?

blondynka a kleo vam sa to uz krati....ticho zavidim 😔

blondynka400
8. jan 2010

schnucki, dokonce bych řekla, že jsme tu víc než předtím. Tedy určitě jsem tu víc, protože mám víc volného času a počítač mám kvůli manželovy puštěný více než bych měla normálně. A když už je puštěný, proč bych občas nenakoukla a nenapsala, že 😅

lubi, nechceš si pořídít ještě něco čtvrtého? Tři věci jsou málo
😀

kkatka, neboj, dočkáš se... Lubi je na tom podobně, myslím že má TP někdy nakonci února 😉

lubinka9
8. jan 2010

jj, katka vo februari to cele vypukne 😀 TP mam 24.2 ale bude to o nieco skor 😉

lubinka9
8. jan 2010

blondy, myslis? tak ja skusim nieco do paru vymysliet 😀

blondynka400
8. jan 2010

lubi, dělají se plánované CS v DE taky 39tt? 😕
Jasně, nebuď troškař 😀

lubinka9
8. jan 2010

blondy dozviem sa v pondelok, mame kontrolu. Tusim ty tiez, tak nech mame len dobre spravy 😉

ok, tak sa posnazim 😀

ivana98
autor
8. jan 2010

ahojte 🙂

kde sa flaka mirus? ked uz ja konecne mam cas a ona madam sa tu neukaze... ja uz mam vikend, tak sa vytesujem. mirus totiz este dlzim info, ze moj muzik teraz pracuje vo FF/Main-e...
a dnes vecer bude v tomto pocasi ako kazdy piatok cestovat ku mne domov ☹ 😖

zaujimave aku tu mate pozitivnu atmosferu 😉 prepacte ze som vas zanedbavala, ale fakt som si potrebovala odpocinut od konika, dobre mi to padlo,bola to totiz prudka zavislost 😝

tak prajem este pekny zasnezeny zvysok dna, ja idem prat a zehlit ako weltmeister. alebo zeby som si predtym dala este mensieho slofika? 🙂

blondynka400
8. jan 2010

lubinka, jojo, já taky.... Jasně jiné než dobré zprávy neberem 😵

ivana, pozitivní věci jsou přeci lepší než negativní, ne? 😉

schnucki
8. jan 2010

blondy jasne ze je super ze jsi tu casteji 😀

ivus myslim ze mirusch kouka na televizi, koupili si novou 😀 .... manzelik je ve frankfurtu?? at si dava dneska pozor, ma bejt silny vitr se snehem, bud dneska nebo zitra 😝 .... v poho, konik je fakt zavislost 😀
nechces i me vyprat a vyzehlit? 😵

lubi at kontrola dopadne dobre 🙂

kleopatris
8. jan 2010

jee ja tak kukam, ze my nakoniec budeme este na svete poslední 😕 teda ak pojde vsetko jak ma 😅

blondy no on tak dlho v kuse, chudak maly, teda nie vzdy, ale pod 10-15 minut nejde ☹

lubi ty si tusim objednavala celu izbicku 😵

mirusch
8. jan 2010

Aaaahojte. No, musim vas postupne citat a postupne pisat, aj ked nestihnem zareagovat na vsetko, pisete ako keby vas za to platili a ja nejako nestiham, kurnik sopa.

Kkatka, vitaj! Vidis, mozete si s Emily vymienat skusenosti. Po 3 mesiacoch fakt este netreba riesit a lekari aj tak nieco robia az po roku neuspesneho snazenia. A keby boli problemy, tak je asi jednoduchsie riesit v SR alebo CR, dokonca hadam aj lacnejsie, lebo na zdravotny system v UK mam svoj nazor 😠 (zila som v Londyne 3 roky). Tam zena vidi gynekologa az ked su problemy, fakt. Drzim vam obom palce.

Emily, ten vytok fakt nic, ja som mala po vysadeni HAK (2x) bolesti v podbrusku, proste cyklus o nicom, aj mi dlho nechodila MS, asi by som tomu na tvojom mieste dala 1-2 mesiace volny priebeh a snazila sa ked by sa nam chcelo a cyklus velmi nesledovala, pretoze malokto ma hned cyklus ok. A az ked sa upravi, tak to sledovat pozornejsie. Relax!
Aha, prave vidim, ze ti Blondy tiez radila dat 2 mesiace pohov, tak vidis, mas to z viacerych stran....

Ivus, no vitaj clovece, takze laparka, to je dobra volba, prezijes, neboj nic. Ja som sa jej nebala, lebo som nevedela, co ma caka 😀 O vyvode mi nikto nehovoril a ja som nevedela, co to poriadne je a az ked mi to sestricka vybrala, tak som ju skoro zmlatila 😝 Ale vsetko sa da prezit, ta bolest netrva dlho. A mozno ti daju nejaku odpoved. Budu ti aj kukat vajcovody, ci ich mas priechodne?

Ja som dnes upratovala, nakupovala, ucila a este sme boli s manzelom v Bauhause a teraz cakam, co to pride za vichricu, kvoli tomu som zrusila zajtrajsiu cestu a navstevu. Tak dufam, ze pride riadny fujak, inak napisem na meteorologicku stanicu vyhrazny mail!

Telka fasa, teda nic extra velke, 94 uhlopriecka, ale my sme taku velku este nemali. A do malej obyvacky by uz vacsia ani nebola vhodna. Tak teraz si na nu zvykame. Ale celkom dobre, dokonca mame tych digitalnych programov viac, som sa cudovala, ze aj regionalne a praveze SAT, VOX a tak, tak tie nie. No ale ved cakame este na box.

schnucki
8. jan 2010

mirusch no slava, uz jsem si myslela ze te od te televize nedostanem 😀

no v cechach uz se prohnal radne, tak cekam ze v noci nebo zitra neco dorazi i sem 😝

mirusch
8. jan 2010

Katka a merias si bazalnu teplotu? Aj teba sa pytam, lebo ja som sa tiez popalila na tom, ze som si ratala automaticky polovicu cyklu a kedze mam jeden hormon vyssi, tak som mala aj ovulaciu posunutu. Az BT mi to krasne ukazala a potom som to mala aj lekarom potvrdene (ultrazvuk), ze fakt az po 17. DC. A inak, kvoli tomu hormonu mi aj ovulacne testy ukazovali ako pozitivne prakticky stale, tak som zbytocne peniaze vyhodila. 🙄
Katka, teraz som citala tvoj pribeh....tak ti prajem len to najlepsie, nech ste spolu spokojni!! Obaja ste si presli svojim. Inak v Cambridge som tiez bolo, zaujimave miesto, aj lodickou po tej ich riecke sme sa plavili. Viem, ze nebyvas priamo tam, ale isto poznas.

Kurnik Blondy, ty ma vzdy predbehnes 😀 . Ale uz to nejdem mazat, nech Katka vidi, ze fakt bazalna teplota... To mam za to, ze precitam prispevok, rychlo odpisem a potom zistim, ze vy pisete to iste. Ach jo.
Ale je fakt, ze by nebolo od veci, keby tvoj drahy siel na kontrolu spermiogramu. Aj moj manzel je uz starsi a on ma spg celkom nanic, aj ked u neho to je od narodenia bohuzial. Ale stratili sme 2 roky, mohli sme riesit skor. Cize spermiogram to isti!!! Inak to je hrozne, ze mu dieta umrelo. Ani radsej na to nemysliet. 😔

Schnucki, kyselina listova je strasne dolezita pre dieta. A musi sa brat uz pocas snazenia, lebo prave na zaciatku tehu je velmi dolezite, aby sa dietatu spravne vytvorila nervova sustava. Bez nej mozu byt razstepy podnebia a pery (zajaci pysk) alebo sa neuzatvori chrbtica a to je velmi nebezpecne! V Nemecku sa so mnou lekari nebavili o snazeni, kym som nezacala brat kys. listovu!

Schnucki, tak som ta zachranovala? No toto! Vidis, aka som kamaratka? 😀

schnucki
8. jan 2010

opravdu mirusch, v tom snu to bylo jako kdyby jsi mela s tou druhou lodi uz zkusenosti a vedela jak na ni a ja nemela ani paru 😝 😀

mirusch
8. jan 2010

Kleo a neskusala si sodu bikarbonu? Mne to pomaha - trochu do vody a par hltov vypit... A Dr. ti nevie povedat, ci mozes aj chemiu? Drzim palce, nech to nejako uz doklepete, nemala si to lahke.

Lubi, zateka? To bude asi prasknuta rura v stene, slava! To co sme mali my od susedov. Ach jo. A cez co si objednavala ten matrac? My sa snazime objednavat len cez Amazon alebo spolahlive firmy, kde ked sa clovek potom stazuje, tak sa docka rychlej napravy 😝 Len pekne s nimi cirkus porob, ze o chvilu rodis a ci mas dat decko na zem ci co 😠

Ivus!!! Ze madam 😀 Ja nestiham clovece. Raz sem nepridem a uz ma sprdnu 😝 No, ja moju zavislost drzim na uzde tym, ze chodim len sem a este kukat do jednej temy a ostatne proste ignorujem, lebo ked som kukala vsade, tak som tu sedela vkuse a uz sa to ani mojmu drahemu nepacilo, ani mne, nic som nestihala. Ale sem sa dobre chodi, mame tu vzruso, kazdu chvilu niekto rodi ... 😉
A one, vo Frankfurte? A neurobis si niekedy s nim vylet? Haaaa? By sme sa mohli zase raz zocit.

No, ja som vcera zehlila......uf, taku kopu, teda dve, lebo by to bola Eifelovka, som hadam este ani nemala 😅 A teraz sa idem navecerat, lebo uz je vela hodin a ja tu zase sedim hodinu a to som len precitala posledne prispevky a odpovedala.

emily327
8. jan 2010

Ahojte,
tak a uz aj ja sa stavam zavislackou na konikovi 😀 Vidim,ze debatka sa tu pekne rozbehla a ze sme tu fakt super partia spravnych bab 😉
Ja som dnes na smrt unavena, do toho sa mi vratila bolest bedroveho klbu ☹

Dakujem vam dievcata za pismenka co ste mi pisali, ak by som kazdej chcela odpisat, tak by som tu asi stravila este hodinu hladanim, kto co napisal. Tak odpovedam takto vsetkym:
Dakujem a neberiem to tragicky (vytok - uz nieje), zatial nezistujem ovulaciu, nic nemeriam a pockam fakt tie 2 mesiace a potom ked budem mat normalnu MS, tak potom sa budem zaoberat tym, kedy mam ovulaciu, popripade si zacnem merat BT. Co sa tyka snazilkovania, tak to mame ako hobby 😀 takze nic na silu nerobime a ani nie je lebo "MUSI BYT". Takze pohodicka.

Katka: co sa tyka tvojho osudu, je fakt podobny mojmu v istych veciach. Ja som tiez rozvedena. STASTNE ROZVEDENA. Je to uz skoro 6 rokov, ale ten vztah trval 9 rokov, takze kus z mojho mladeho zivota, kedze som s tym clovekom bola od mojich 16-tich. Ale vsetko zle je na nieco dobre, aspon sme si uvedomili, co v zivote a vztahu chceme a co nie. Lebo kedysi som to nevedela. Co PRESNE od vztahu ocakavam a co v nom nechcem. Ked to cele skoncilo, zanevrela som na vztahy a povedala som si,ze sa uz nikdy nevydam a myslela som si,ze uz nikdy nebudem stastna. A momentalne je to uz viac ako 5 rokov som velmi velmi stastna a lubena tak ako ja lubim mojim drahym a zabudla som na vsetko zle co som mala v manzelstve. Moj ex nikdy nechcel deti a tak kedze som bola mlada som si povedala, ved ok nemusia byt. Mam skoro 31 rokov a moja tuzba mat babatko je tak neskutocne silna,ze to sama nechapem. Kazda z nas ma za sebou nieco co prezila a je super, ze aj takto sa o to zle ale aj dobre mozme podelit s niekym. Som rada,ze vas tu mam lebo tu v Irsku sa citim velmi velmi opustena ☹ Este raz dakujem 😉
Inak ja od noveho roka beriem kyselinu listovu. = LTM

kkatka78
8. jan 2010

Mirusch, este som si BT nemerala nikdy. Preto som sa na to holiek tu pytala,ale urcite mozes mat pravdu v tom posune ovulacie...ja som si vzdy len vyratala ovulaciu podla menzesu. No to bolo vsetko...Ale teraz sa chcem skor koncentrovat na tu moju nestastnu chrbticu a dat to co najskor doporiadku. No urcite nas to neodradi od bambina 🙂

Emily, urcite sme si kazda prezili svoje. Ja som bola s mojim ex 8r. z toho 3r manzl.chcel deti, no ja som odmietala,hlavne koli jeho psychickemu vztahu,ale on s tym nechcel nic robit. Dnes si vravim,ze to bolo stastie v nestasti,ze sme deticky nemali, rozvod by bol ovela zlozitejsi...ale verim na osud a asi to tak skutocne malo byt...aby sme sa poucili. Ja som nechcela hned vhupnut do dalsieho vztahu,no ale to uz som tiez nechala na osud a nelutujem to. A mozem povedat,ze sa citim bezpecne pri mojom partnerovi a viem,ze sa dokaze o mna postarat a o miminko tiez a boli by sme straaaaaaaaaaasne stastni.... a raz aj budeme 😉 Kde zijes v Irsku? Ja mam strasne dobrych znamich pri Limricku, chodim k nim 2-3x rocne,kedysi som sa starala o ich deticky.

Ja som par krat skusala Reiky...je to take cvicenie s energiou a chodila som k reiky master,bola skvela a uplne mi to zmenilo zivot. Oni dokazu citit podla energie v tele co prezivate a tak...ale nie su to bludy,fakt je to dokazane. A ona mi povedala asi 3x ze budeme mat dievcatko s mojim priatelom.... tak sup sup sem s nim 🙂 🙂 🙂

emily327
8. jan 2010

Katka: Je super, ze sme teraz obe stastne a obe velmi tuzime mat s terajsim partnerom babatko. Co sme predtym s tym ex nechceli. Ja som tiez rada,ze nase manzelstvo neprinieslo deti. A aj ja verim na osud 😀 xixi no aj ja aj ja 😀 Najdolezitejsie je,ze sa vsetko zle skoncilo a pevne verim,ze nas uz caka iba to dobre 🙂 Tak drzim velmi velmi prsty, nech sme este stastnejsie s malym uzlickom v naruci 🙂
Zijeme v Irsku na severozapade Irska male mestecko Ballina. Panu bohu za chrbtom. Od Limeriku je to velmi velmi velmi daleko lebo Limerik je na juhu ☹ skoda .....

schnucki
8. jan 2010

holky myslim ze kzda jsme si necim uz prosla, at jeste horsim nebo lehcim ... ale my jsme silne holky, a vsechno zvladnem .... 😀 hlavni je, ze jsme si kazda to svoje stesticko nasly, a nektere uz i to male .... no a na nas zbytek to taky nekde ceka 😀

a tady jsme od toho aby jsme si pomahali, i kdyz na dalku 🙂

katko at to s temi zadamai brzo vyresis a uspesne 😉 a pak sup sup do prcka 🙂

schnucki
8. jan 2010

jinak mirusch zkousky mam druhy tyden v unoru, posledni myslim 12.2. .... ale urco se stavim i predtim 😉

ivana98
autor
8. jan 2010

ahojte 🙂 ja som dnes nejaka nostalgicka, uz som si pozrela "snezenky a machri" a listujem tu na konikovi, cakam na muzika, on je este na ceste... neviem co so mnou je 😅
kuknite na stranu 26, meleri, pamatas? 😉 😵 to bola doba 🙂

mirus, jasne ze vas pridem kuknut, ale az ked moj velavazeny pan konecne zozenie nejake ubytovanie v f. zatial sa mu to totiz este nepodarilo 😕 takze tam nemam ako prenocovat.. a on teraz byva v takom hoteli, relativne lacnom, no tam sa mi rozhodne nechce a este to aj stoji prachy 😝
hej, budu mi robit aj priechodnost, hsg, vsetko. a este tam mam vraj aj nieco navyse, takze fakt kompletka 😝
schnucki, budem ti drzat palce, ja mam skusky este v zivej pamati... 🙂 mas pravdu, to velke stasticko je veelmi dolezite 😵

fiha, emily, katka, vy ste si toho prezili 😕 tak uz vas urcite caka len to dobre.. clovek by neveril ze v tridsiatke uz moze mat tolko zivotnych skusenosti, vsak?

emily327
8. jan 2010

ivana98: no uz je to za mnou a som Bohu vdacna,ze sa to skoncilo. Preto sa aj vdaka mojim zivotnym skusenostiam citim na viac ako 30 ☹

blondynka400
9. jan 2010

mirusch,no já za to nemůže žě tě výfycky předběhnu, nemáš pořád tak koukakt na tu telku 😀 😀

kleo, neboj, ono mu to nic neudělá... Některé miminka hold škytají víc a některá méně. Hold máš škytavého podvýživeného mamutíka 😀 😀 😀

katka, emily, jo hold to nikdo to nemáme v životě lehké. Ale jak říkám, vždycky může být hůř 😝 😀

kkatka78
9. jan 2010

Presne dievcata, sme tu na to,aby sme si pomahali a tiez verim tomu,ze nikdy nie je tak zle,aby nemohlo byt este horsie. Vzdy myslim na to,ze mozem byt vdacna Bohu,za to co mam a co mi dal a dava,ze su zeny,kt. zdaleka nemaju ani to najnutnejsia....je to smutne,ze je vela takych,kt. su tyrane a boja sa postavit muzom,kt.im ublizuju,vydieraju,biju...ale naozaj,kazda mame taky zivot,aky si ho urobime...a som stastna,ze mam pri sebe niekoho,kto ma miluje, vazi si ma a podporuje. A to sme verim kazda tu na konikovi....Uz len keby sa tie male balicky stastia sypali z neba castejsie,ze? 🙂 🙂 🙂

kkatka78
9. jan 2010

Emily tak to si ozaj Panu Bohu za chrbatom 😒 ale milujem Irsko,je krasne ale verim,ze ked pride to vase miminko,tak uz sa urcite nebudes citit sama.... 😉

emily327
9. jan 2010

katka: to ano, to uz sa nebudem citit sama, ale to uz budem na slovensku a budem mat okolo seba rodinku. Tu mam iba svojho draheho a ten je skoro stale v praci, ked mam ja volno ☹
Ty mas asi v plane zostat zit v UK,ze???