Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
15. feb 2010

emily, to se ti jen zdá. Teď jsem si s ní před chvíli zas užila 😝 . Ale chudinka za to až zas tak nemohla, zas protkla plínka, se na to fakt vy... 😠 . Byla už přetažená,asi 4 hodiny nespinkala, měla jsem tu návštěvu, takže to fakt spát nemohla, aby jí něco neuteklo. Fakt jsem byla ráda že usla a asi za 10 minut řev, a ona byla chudinka celá mokrá ☹ . Fakt mě ty plníky štvou, a to používám to nejlepší a nejdražší na trhu 😖

kleo, neboj, my ti to odpustíme 😉 Tedy možná 😀 To žej me slizká jsem ještě neslyšela 😀 😀

mirusch
15. feb 2010

Blondy, vyskusaj tie lacnejsie plienky, mozno ta prijemne prekvapia. Nie vzdy to najdrajsie je aj najlepsie... Drzim palce. Alebo jej vysvetli, ze len tolko, aby plienka zvladla 😀 😝

kleopatris
15. feb 2010

blondy a jake plienky pouzivas? aby som vedela, keby nieco 🙂

blondynka400
15. feb 2010

mirusch, ono to není tím, žře by to plínka nezvládla. Ale jak má hubené nožičky, protéká to mimo...
Já zkusila několik značek, jedny jsou tedy lepší, ale zbytek je na dvě věci...
Ty levné jsou z takového divného materiálu, jak z igelitu, to jí dávat nebudu 😝

blondynka400
15. feb 2010

kleo, nejlepší jsou pampers premium care (jak materiálem, tak střihem - pro nás 😀 ), pak jsou ok huggies, ale pro dítě s normálníma nožičkama 😀

kleopatris
15. feb 2010

no uvidim jake bude mat nas drobec nohy..ci len dlhe alebo aj baculate, ale diky za tip 🙂

meleri
15. feb 2010

blondy,

jo to je pitomé, ale počkej až trochu poroste to už pak protékat nebudou..ale je fakt že protékají jak Pampersky tak Huggies...ale huggies jsou ještě širší no...ona ma asi tenká stehýnka....jediné co neprotéká jsou látkovky se svrchními kalhotkami..

emily327
15. feb 2010

blondy, chuda male ☹ Neboj ona casom priberie a budu jej plienocky dobre 😉

Katka, dakujem za radu aj Mirusch.
Kleo, dufam,ze ja nebudem tvoj pripad lebo ma porazi ☹ Este chvilku uzivaj tehu cmuk

Myslite,ze to co mam je v pohode? Ze to nie je nic neobvykle? Vadia mi velmi vone, zapachy.... A ten zaludok mam fakt taky,ze ak by som sa nahla nad misu tak s nou urcite pokecam, len to drzim v sebe. Ci radsej by som to mala zo seba vypustit?
Co sa tyka jedenia, tak ja vzdy kazde rano predtym ako vstanem z postele tak si dam jablcko alebo banan. Vacsinou sa budim na hladne brusko ☹ Aj sa naranajkujem ( kedy ako, niekedy viac niekedy menej) ale ten pocit na zaludku je hrozny fnuk. Nadrapuje ma aj z mineralky fnuk

Prave som dopozerala reflex a na slovensku je uz moznost od 7tt z krvi matky zistit ake pohlavie babatka caka 🙂
No a ja som v Irsku, kde este ani neviem ci mam normalne maternicove tehu fnuk Mam sto chuti sa zbalit a odist domov ☹

blondynka400
15. feb 2010

meleri, hm, no já původně chtěla takové ty látkovky s bambusovým vnitřkem, jenže ono to dlouho schne a v it je velká vlhkost, tak jsem od toho upustila.... No hold asi budu muset vydržet, no 😝 😀

meleri
15. feb 2010

Emily,

mi tenkrát velmi vadil smrad z ryb a z masa když se vařilo. určitě to brzo přejde! jinak chápu tvoje obavy, ono v cizině je to vždycky jiné... ☹

emily327
15. feb 2010

meleri, mam chut sa zbalit a odist na Slovensko. Mam fakt obavy a strach. Dnes som dostala PN bez toho aby ma lekar videl. A to nehovorim o tom,ze pokial neuvidim fazulku,ze je tam kde ma byt, tak nebudem mat kludne spanie ☹ Aj rozmyslam,ze by som zasla na sukromnu kliniku uz teraz na to prve sono, ale do Dublinu su to 4 hodiny busom, neviem ci by to moj zaludok zvladol fnuk Idem skusit nieco najst blizsie. Je mi nanic, zacinam sa bat..... ☹

emily327
15. feb 2010

myslite,ze by som si mala zajst na tu sukromnu kliniku a dat si urobit prvy UTZ? Ziadne papiere ani termin z nemocnice este nemam. Nie je to este skoro? Mam pockat alebo ist? Nepanikarim, len neviem co robit. ☹

kleopatris
15. feb 2010

emily ja by som pockala asi este tyzden radsej a potom urcite isla...to uz bude naisto vidno aj srdiecko a aj kde sa miminko nachadza
a niekedy je naozaj lepsie sa vyvracat a nedrzat to nasilu v sebe...a potom sa o dost ulavi...

emily327
15. feb 2010

kleo, dakujem moja si zlata, som rada,ze vas tu mam lebo som tu taka opustena fnuk

blondynka400
15. feb 2010

emily, dle toho co píšeš, jsou to běžné těhu problémy. Hold někdo to má horší a někdo lepší...
UTZ bych si nechala udělat, ale jak radí kleo, tak týden bych počkala, aby bylo už určitě vidět srdíčko...
Neboj, bude líp 😵

Tedy holky, taky si musím postěžovat, mám fakt dost. Malá prostě nemůže zabrat, usnula tak na 5 minut, pak se probudila a hysterický pláč. Tak jsem jí vykoupala, dala trošku najíst a teď tam leží cumlá dudlík a nemůže zabrat. A když jí vypadne, je řev... Vůbec nevím, co to s ní je ☹ A fakt začínám mít dost ☹

emily327
15. feb 2010

ok zienky, tak pockam este s tym UTZ. Inak Kleo, posluchla som ta a sla som si pokecat s misou. A pomohlo, uz nemam tak tazko na zaludku a pred chvilkou som aj zbodla chlebik a kakao. Dufam,ze mi z toho nebude zle :-/

Blondy, moja rada by som pomohla ale fakt neviem ako. Mozno iba nema svoj den, zlaticko male. Dufam,ze to co najskor prejde a ze vam da vyspat tuto noc 😉

emily327
15. feb 2010

Inak blondy, dik za mailik 😉 krasne.....

blondynka400
16. feb 2010

emily, já si myslím, že si občas pokecat s mísou je lepší, než to v sobě držet...
Jo ještě nevím jestli to děláš, ale doporučuje se předtím než vstaneš něco sníst, nejlépe nějaké piškoty a pod. Prý to zabírá 🙂
No to je tedy zlatíčko 😝 😀 . Ale noc byla relativně v pohodě. Ona jak se přetáhne, je to s ní prostě síla... Ale když to vemu reálně, to i dospělý člověk když se přetáhne, je protivný a nemůže zabrat, co pak takovéhle malé mimi 😅

kkatka78
16. feb 2010

Ahoj Blondy,musi byt krasna ta tvoja princeznicka 🙂 Hej aj dospely clovek dokaze byt mrzuty a take malicke svorenie,co este nicomu nerozumie ma na to ,,pravo,, 😉

blondynka400
16. feb 2010

katka, no to je krasavice 😀
To by jsi se divila, čemu všemu ten malý špuntík rozumí... A jak dokáže prosazovat svoje já 😀
Koukala jsem ti na grafík, zatím to vypadá docela dobře. Hodláš testovat nebo bude čekat? 😕

kkatka78
16. feb 2010

Urcite bude po maminke 😀 Sikulka milinka 🙂

No ja som nevydrzala,ja som uz testovala,ale nic...asi to bolo aj dost zavcasu...ale pockam zase par dni a uvidim...hej zatial si drzime palceky...velmi by som chcela drahemu urobit radost koncom mesiaca k narodeninam...no uvidime...

Prave som nasla na nete domace testy pre pary,nieco na sposob spermiogramu a zistenia nejakych hormonov u zeny...rozmyslem,ze by sme to skusili, snazilkujeme vyse 5 mes...tak aspon takto by sme sa odtestovali a ak by sa nam nieco nezdalo,tak sup k doktorovi,ale hlavu este nestracam z neuspechu...lebo clovek nikdy nevie a pani Priroda je nevyspytaltelna... 😉

blondynka400
16. feb 2010

katka, no 12DC je ještě docela brzy... Já osobně jsem až pro testování od 14DC, dřív je to o ničem... 😉

K těm testům, já vím jen o těch na způsob spermia. Máš tam tři indikátory, jestli je to v normálu, pak jestli je tam něco zhoršeného a pak jestli je to úplně špatně. Co vím, tak to docela funguje, když ti to ukáže, že je vše v normálu, tak pak i podle normálního spermia to je ok. 😎

kkatka78
16. feb 2010

No tiez si myslim,ze to bolo moc zavcasu...ale vies ta netrpezlivost 😠
V piatok by som mala dostat MS (dufam,ze nedostanem 🙂 ) no to bude vlastne 15 DPO takze resp.skusim v piatok mozno a ked nie,tak cez vikend...

Hej rozmyslam nad tymi testikmi,uvidim,poradim sa s ,,polovickou,, i ked chlapi...tym je to fuk... 😝

blondynka400
16. feb 2010

katka, no ona ti BT hodně prozradí, když půjde dol je to jasné 😔 , když se udrží a nebo půjde nahoru, je to dobré... Ušetřší tak za testy a zbytečné nervy.... 😉
Jojo, člověk je tvor netrpělivý a hlavně když pak víš, že někomu se čárka ukázala brzy... Jenže i druhá čárka před termínem MS nie neznamená...
Ještě k té době snažení, 5 měsíců je fakt ještě krátká doba. Jen hold člověk když začíná, tak s myslí, že se stačí jeden měsíc nechránit a je to. Jenže ono to tak bohužel v praxi nefunguje... 😝

kkatka78
16. feb 2010

Mas uplnu pravdu Blondy, clovek si mysli,ze je to jednoduche,ale v skutocnosti to vobec nie je lahke...Ved presne to je to,co pises,pozerala som tu na konikovi par grafov a tej sa ukazali ciarky uz v 9DPO tej zasa v 11DPO,ale ja som to len skusala naozaj 😒
Uvidime cez vikend...nechame sa prekvapit,ale sanca je vzdy 50:50 takze to tak aj beriem... 😉

blondynka400
16. feb 2010

katka, je to komické, člověk se roky chrání, aby neotěhotněl a když to chce, tak to nejde... Ale ono se určitě zadaří, chce to jen čas a přili na to nemyslet. Tuhle větu sice nesnášim, ale něco na tom je. Když to někdo moc hrotí, tak to jak na potvoru nejde...
Musíš to vzít tak, že každé embyjrko je jinak rychlé, některé zaniduje 5 DPO, jiné klidně i 11 DPO... To samé každé embryjko vylučuje HCG jinak, každé tělo pak s HCG také zachází jinak.. Takže se těžko můžeš s někým porovnávat. Hlavně některé holky berou jako pozitivní test, i když se jim ukáže stín po limitu, jenže to s pozitivitou nemá nic společného, i když pak těhu třeba opravdu jsou...

kkatka78
16. feb 2010

Urcite Blondy, kazda sme ina,akymsi sposobom jedinecna a nase telo tiez...nie je to stroj,ze sa da naprogramovat...a tym chranenim mas uplnu pravdu,najprv nechceme,nemozme atd a potom,ked chceme tak sa neda....ludske myslenie 😒
Ale ja verim tiez v to,ze sa to raz podari a zrovna vtedy,ked to budem najmenej cakat...a naozaj sa tym netreba velmi zapodievat i ked mas pravdu aj v tom,ze je to neskutocne tazke a tuzba po bambine je neskutocna a clovek nato nedokaze prestat mysliet...ale da sa to,treba mat len pevnu volu... kt. som ja nemala a musela som skusit 😀

meleri
16. feb 2010

Emily,

bohužel já fakt nevím co ti napsat, já nikdy nezvracela, jen mi bylo trochu blbě, ale nikdy ne až tak..

ten první trimestr je fakt horší ale pak už je to o dost lepší! hlavní je že tu PN máš! ted už můžeš doma vklídku odpočívat..to je fakt nejdůležitější .
já teda taky musím říct že státní služba tady tak nic moc, a taky jsme hned odzačátku chodili k soukromému, i na kliniku..tady to ale funguje tak, že pojištovna hradí 100centě těhotným ženám vše, akorát si to člověk musí vyřídit. tak nevím jak to tam máte vy? určitě by stálo za to to zjistit. 4 h. je dost teda, ale zas když budeš pořád doma tak to zvládneš...možná počkat na ten 2trimestr, snad už bude líp!

Blondy,
možná touží po tvé přítomnosti, chce vzít na ruce, ponoskat nebo uklidnit..někdy se miminku stýská, bylo furt v břichu u tebe a najednou tě necítí, možná je to to.

meleri
16. feb 2010

jo jinak Samson je už zase nemocný ach jo..je to sice jenom rýma ale musím zas jak pako odsávat, dávat čípky, nechodit ven, ach jo..

kkatka78
16. feb 2010

Meleri,dufam,ze sa polepsi...hruza,ked su deturence chore...Vieme ake to je ked je chory dospely clovek a nie este nemluvna 😒