Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
27. máj 2010

Ranecko...Tak ja som si tosku dlhsie pospala dnes 😀 Tu je tiez zamracene, vyzera to zasa na prsanie.A v plane mam asi upratovat a zehlit.Ale uz teraz viem, ze sa mi nechce. 😖 A nieco navarit...

barbora87
27. máj 2010

Ahojte no tak som po6este zaspala bolo mi uplne zle...no teraz sa uz lepsie citim ked som si este pospala...no ja chcem dnea trosku upratat,uz som dala vyprat potom musim ist este do lekarne tak uvidime k comu sa dnes donutim...ale som taaaaak leniva🙂

ivanajelinek
27. máj 2010

Barbor neboj neni si sama leniva.aj ja som 😝
A lde sa tula Emily? Zeby mala zasa nakupnu horucku????? 😀

barbora87
27. máj 2010

Hihi ivi ale ty este aj do roboty chodis...tak si to zasluzis byt leniva!ja ale nic nerobim🙂proste nejako si uzivam ten klud a cas co mam pre mna samu...

blondynka400
27. máj 2010

janulka, jojo, je to přesně tak.... No u mně to nakopnic jen voda asi nebyla, když jsem se vrátila z porodnice, tak jsem měla jen o nějkých 7kg méně, než když jsme tam šla, ale ten první měsíc to šlo dolů bez problémů. A i teď sice cvičím pravidelně, ale nic dlouhého nebo extra namáhavého... 😝 😀

ivana, ono se může stát, žep ohyby skoro necítíš, prostě má jen mimi lenivou náladu a nebo se otočilo do iné polohy a kope si třeba do placenty, tudíš jak je ještě malé, tak pohyby necítíš. Takže žádný stres, hlavní je, že je cítíš alespoň trošku 😉

janulka04
27. máj 2010

kocky, hlasim. ze som stale kinderko 😀
a nic sa nedeje, zajtra poradna o 8:30....som zvedava, kolko nechavaju tu v Nemcku prenasat...ale dnes rodila kamoska, termin mala mat 14.5 a mala ma 48 cm a cez 3, 5kila, tak mozno nebudem mat slona, ked mala bola podla obvodov na sone o 2tt pozadu...i ked zase to mohla aj dobehnut 😀

blondynka400
27. máj 2010

janulka, jé tak to měla kamarádka na přenášenou holičičku tedy docela drobka... Ale oni některé prameny tvrdí, že když se mimi přenáší, už nebude mít o tolik víc než v termínu. Že většina miminek už pak moc neroste, jen jakoby přežívá.... Že už mu ty živiny od matky k dalšímu růstu nepostačují...

janulka04
27. máj 2010

blondy...tak chces povedat, ze kazde toto nabrate kilo teraz je len "moje"? 😀
no do kelu... 😝 😀 😀 😀 😀

blondynka400
27. máj 2010

janulka, to je voda, neboj 😀 😀 😀
No spíš jsem ti chtěla říct, že ne každé přenášené miminko musí být veliké... Prostě je to inidivuduální jako všechno 😀
A jak ti vůbec je? 😕

emily327
27. máj 2010

dobre ranko,
nie nie ziadna nakupna horucka 😀 Hoci ta este bude koncom mesiaca, pred odchodom. Priatel mal vcera volno, tak sme vyuzili volny vecer na balenie veci a zistenie, co vsetko a hlavne kolko toho treba poslat domov. A zistili sme,ze je toho viac ako sme predpokladali. Takze z predbeznych 80kg to bude cca 120kg ☹ Posledne noci sa mi velmi zle spava, neviem si najst polohu, vzdy sa zabudnem a lahnem si na brucho 😒 Inak nic nove.

blondynka400
27. máj 2010

elimy, jestli se ti dobře leží na břšku tak klidně lež. Jestliže ti to je pohodlné, tak malé se uričtě nic nestane, neboj 😉 . Já ležela ještě skoro na bříšku i den před porodem 😀

janulka04
27. máj 2010

blondy, dakujem za optynie..tak ja sa citim taka nejaka unavena a strhana...v noci casto chodim na malu apotom ma trapia krce....nez zaspim, tak pol hodinku...ale da sa to vydrzat 😵

blondynka400
27. máj 2010

janulka, tak to je hlavní že se to dá vydržet. No ono by ti stějně ani nic jiného nezbylo co? 😀

kleopatris
27. máj 2010

ahojky 🙂

tak my sme spät z jogy a nejako mam pocit, ze to najzivsie a najhlucnejsie dieta vlastnim ja 😀 😝

blondy som sa chcela spytat, kam davas malu ked ides cvicit? a jak to robis s kojenim? nakojis tesne pred alebo to je jedno? lebo niekde pisu tak a niekde tak a ja by som tiez uz rada nieco so sebou robit (teda ked mi moj princ dovoli), ale neviem jak s kojenim 🙂

schnucki
27. máj 2010

ahojik holky,

tak ja jsem zpatky, hladova jak barik 😀 .... dneska budu jeste uklizet, nejdriv zajdu na cajik k sousedce a vecer se pustim do uklizeni ....

jani tak stale ve dvou?? mala si dava ale nacas 🙂 .... ale tesi me ze to zvladas ... myslim na tebe, cmuk

emily a pockej az budete mit nakupy hotovy 😀 ... jak ty veci budete posilat??

blondynka400
27. máj 2010

kleo, já cvičím každý den doma, malou šoupnu do léhátka a ona na mě kouká. Už si zvykla že je to každé odpoledne a neprotestuje, kouká na mně, něco si povídáme, pohoda (to v podstatě kojím těsně před). Říkám jí teď různé říkánky a mívá u toho i záchvaty smíchu, takže jí to fakt asi neva 😀
A nebo druhá varinata je že malou dovezu manželovy do práce a jdu cvičit (to kojím než jedu z domova)
Každopádně si myslím, že je to s kojením úplně jedno, když nebudeš cvičit jak vrcholový sportovec 4 hodiny denně, chuť ani nic se nezmění.... Jedině se mi občas zdá, že když cvičím fakt intenzivně, v tu chvíli jako kdyby se laktace zastavila, ale jinak fakt žádný problém....

schnucki, hele a nehcceš zajet uklidit i ke mně? 😎

schnucki
27. máj 2010

blondy tak to je super ze s ni takhle muzes v pohode cvicit a jeste z toho ma mala radost 🙂

jasne, sedam do auta a frcim, u cizich uklizim nejradeji 😀

mirusch
27. máj 2010

Schnucki, my mame v kniznici taku "odkladaciu" ohradku pre babatka. A pred par dnami som tam kukla a tam bol chlapcek, no musela som sa 2x kuknut.... ten ako keby tvojmu drahemu z oka vypadol 😀 😀 😝 Ale aspon mam predstavu, ako bude vyzerat vase dieta...
Inak aj mne mozes prist uklidit, zislo by sa uz.

ivanajelinek
27. máj 2010

No co Schnucki, upratane? ja som tiez upratovala, prezliekla som periny, vydrhla celu kupelnu, podlahy ale do zehlenia sa mi fakt nechce.Musela som sice davat mensie prestavky, ale ako tak som to zvladla...Nie ako kedysi sice ale je cisto...Teraz este varim, dneska trosku experimentujem...Tak som zvedava 😀

schnucki
27. máj 2010

ahojik mirusch, no nepovidej 😕 😀 ... tak to je dobry ... doufam ze byl alespon kraaaasnej 😀
dneska jsem na to uklizeni nejak lina, vcera jsem tu litala skoro celej den, ale dneska jsem zmakla koupelnu a uklidila kuchyn, tak aspon neco 😀 .... jojo, uz letim 😉

schnucki
27. máj 2010

ivus a co varis dobreho?? ja vubec nevim co bych pojedla, zas me zlobi zaha 😝

ivanajelinek
27. máj 2010

Ale nasla som par receptov na nete tak skusam...polievku som urobila taku smotanovu s bielou fazulkou a zemiakmi a nakoniec som tam pridala susene slivky...Ta mi vynimocne chuti, uz som zjedla za 3 taniere...Teraz robim ze spenatove rizoto s kuracim mäsom...Uvidim ako to bude chutit..este som taku kombinaciu nejedla...A este som stihla urobit piskotovo-smotanovu tortu s broskynami, ta sa este chladi.A teraz som este dojedala moj 6 kilovy melon...vyzeram ako keby som ho cely prehltla 😀 😀 😀

schnucki
27. máj 2010

jeeeee, to zni lakave 😵 .... neposlala by jsi mi pre IP nebo na email recepty? nebo tu stranku kde jsi je nasla?? ... uz bych tu taky potrebovala zmenu 😀

ivanajelinek
27. máj 2010

Schnucki, nakuknem tu na konikovi, rubrika recepty, a tam je tema ze Co dnes varite? To rizoto je na strane 38 v tej rubrike...Akurat som ho dorobila, nastruhala som tam este parmezan a chuti to fakt dobre. 😝

barbora87
27. máj 2010

Jeee vy mi robite chuteeee!!!mne sa varit nechce bo mi aj tak nic nechuti:(ale to rizoto by som si fakt dala...hmmm mnami mnami a ivi aj tu torticku mi mozes poslat🙂))ja som tiez dnes prala a upratovala tak mi manzelik za odmenu doniesol krabicu nanukov

ivanajelinek
27. máj 2010

Ak nenajdes, tak napis.Poslem ti potom recept do IP...Aj na tu polievku ti poslem recept, musim ho najst, okay?

ivanajelinek
27. máj 2010

No ved dojdite..Urobim este jednu..Piskoty este mam 😎 No mna to niekedy chyti ked mam volno, ze si najdem nejake nove recepty a skusam...Uvidime co na to mm ked pride z roboty 😀

schnucki
27. máj 2010

ivus si mi uplne pripomela ze mam v lednici meloun, tak uz jsem si ho nakrajela 😀

tady na cesky jsem to tema nenasla, prepnu si to na slovenskyho kone a tam to snad bude ... dekuju 😀

ivanajelinek
27. máj 2010

Ja melon mozemmmmm.mnammmm...taky bol dobry.Bola som v ruskom obchode, tam mavaju najlepsie...Ved ked nenajdes, poslem ti tie recepty.

schnucki
27. máj 2010

ivus nasla jsem, dekuju 😵

rusky melouny jsou super, my byli pred dvema lety v rusku u cerneho more a denne jsem si chodila pro meloun 😀 hmmmmmmmm