Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
4. jún 2010

To som rada ze je vsetko ok...to je hrozne ze vas tam tak trapia a to ze ti vypli net je drzost!irovia maju asi ku vsetkemu rovnaky pristup no hroza!!!to ti verim ze sa tesis domov konecne za rodinou a medzi normalnych ludi!!!a to ti budu v irsku platit matersku?a ako dlho?
No my sa mame fajn v pondelok sa idem nahlasit do porodnice a uvidim drobca budu mi robit vysetrenie na down syndrom...ide aj manzelik tak sa tesiiiiim este ho nevidel na zivo...inak si myslim ze budem mat chlapca...som na 90%o tom presvedcena...inak mam dobre a horsie dni bojujem stale so zapchou:(((chodim tak kazdych 5dni na wc:(((dnes ma trochu hlava bolela ale to asi to pocasie...

schnucki
4. jún 2010

teeeda takovejch hodin a vy jeste nespite 😀

emily irove jsou proste z marsu, nejsou normalni ... jeste vydrz a pak uz budete doma mezi normalnima 😉 ... ten nizkej tlak je blbej, a jeste kdyz mala tlaci na mocak a clovek furt beha s dvouma kapkama 😝

barbor at vysetreni dopadne dobre, informuj pak 😉 ....

ja teda chodim kazdej den, nekdy i vickrat ....

barbora87
4. jún 2010

No schnucki normalne uz mam o tejto dobe uz polnoc🙂))ale spala som poobede tak pozeram
pro7🙂))
urcite budem informovat!uz som zvedava...
No zavidim kazdemu co chodi pravidelne na wc...ja som uz zufala:(

schnucki
4. jún 2010

a nezkusis se zeptat doktora jestli by na to v tehu neco nebylo? ...

me teda casto projedou moje ztlaskaniny 😀 ... kolikrat mixuju takove veci dohromady, ze pak letim 😝

barbora87
4. jún 2010

No hovorila som mu to a dal mi taky sirup som si dala dnes 2lyzicky a nic...ostatne baby z neho tiez behaju na wc...no skusim si dat aj zajtra rano 2lyzicky dufam ze sa to zlepsi lebo to je hrozne...ani jest nemozem ani nic

schnucki
4. jún 2010

zkus je vzit i zitra a snad ti konecne pomuzou, no a kdyby ne tak to doktorovi pro jistotu rekni ... ono neni moc odbre ze tak dlouho nemuzes jit ....

barbora87
4. jún 2010

No prave!je to aj neprijemne!a pptom mam aj pichanie na pravej strane a citim sa ako velryba ktora nebola na wc!dufam ze to pomoze lebo fakt ma to nici...

schnucki
4. jún 2010

no ja doufam ze ti s tim doktor nejak pomuze .... me nejak nenapada co by ti mohlo pomoct 😒

emily327
4. jún 2010

barbora, tak drzim palce aby v pondelok vsetko dobre dopadlo a hlavne aby drobcek v brusku bol v poriadku. Sranda,ze ty citis,ze to bude chlapcek lebo ja doteraz nemam ziadne pocity 😀 Inak pijes dost tekutin? Z toho moze byt zapcha ale to je v tehu normalne ja som prve mesiace hnackovala o sto osem. Alebo skus ovocie, melon.. To ma viac vlakniny, tak ta to mozno prezenie. Drzim palce, ale ked pojdes do nemocnice tak to urcite spomen, nie je to dobre,ze tolko dni si nebola na velku. Hlavne vela vela vody a ovocia. To precistuje. Drz sa moja cmuk Inak matersku budem dostavat z Irska pocas 26 tyzdnov,

Schnucki, tak to mas uplnu pravdu, oni su tu fakt na hlavu padnuti. Ja mam fakt chut napisat o nich knihu 😀 Ale to by mi aj tak nikto neuveril 😀 Lebo v dnesnej dobe ani nie je mozne, aby ludia takto rozmyslali. Inak dnes mi kolegyna v praci vravela,ze ci som pozerala spravy,ze v Irsku nejaka tehulka bola po datume porodu viac ako 2 tyzdne a oni s nou nic nerobili, poslali ju z nemocnice domov. Za par dni na to zistili,ze dietatko je mrtve a ona zomrela brr az ma mraz presiel, takze uz fakt odratavam dni, kedy odtialto vypadnem a budem v civilizovanej krajine Slovensko, kde je zdravotnictvo na h.... o ale aspon pristup lekarov je iny ako tu.

Dobru nocku, pekne snicky. cmuk

schnucki
5. jún 2010

emily treba by to stalo za to napsat o nich knihu, treba jako sci-fi 😀

no a jak to vypada s jancou???

schnucki
5. jún 2010

dobre ranko holky,

ivca asi jeste spinka, tak pisu ja .... Stelinka se narodila v 00:52, ma 51cm a 3700g 😵 .... mooooc gratulujeme 😵

barbora87
5. jún 2010

Jeeeee uz je to tuuuuu!!!!stellinka vitaj na svete!!!!!joj ani som celu noc spat nemohla!!!!

Janiiiii zo srdca gratulujem!!!!!

barbora87
5. jún 2010

No inak skusala som aj activia jogurty aj ovocie aj zeleninu papam no neviem:(
urcite sa na to popytam lebo je to otras...
Emily no myslim si ze to bude chlapec ajked som tuzila po dievcatku...

ivanajelinek
5. jún 2010

Schnucki Dakujem 😎 😎 😎
Takze sa citim ako keby ma presiel parny valec... 😝 Ja tiez do seba nechcem nic pchat, skusam teraz kloktat slanu vodu a caj s medom a citronom...Myslite ze tieto bacile skodia aj mimi?

schnucki
5. jún 2010

barbor tak to covece nevim co by ti jeste mohlo pomoct 😒 ... kazdopadne to jeste rekni doktorovi ze ty kapky nezabiraj ....

ivus co mam ja jsou cucaci pastilky a zabrali, sice jsem se dneska zas probudila s bolenim v krku, ale uz je to zas pryc, myslim ze je to i tim pocasim, pres den je tu vedro jak v saune ale navecer se ochladi .... ja si nemyslim ze by to mimiskovi mohlo nejak ublizit, mozna ze na zacatku, ale myslim ze ne .... ale zkus to nejak vykurirovat ... zkus se kdyztak zeptat v lekarne ze ti nezabiraj, jestli nema neco jineho na prirodni bazi, to by nemelo skodit vubec
myslim na tebe 🙂

ivanajelinek
5. jún 2010

No ja este skusim do zajtra sa nejak vycajikovat a kloktat a ak to nezabere tak v pondelok zajdem do lekarne...
Vcera som si bola kupit jahody a ta pani mi povedala, ze nemam jest moc jahod naraz lebo ze citala, ze jahody vyvolavaju kontrakcie(teda ak ich zjes moc naraz)...Myslite ze je to pravda?

schnucki
5. jún 2010

tak to jsem teda jeste neslysela ze by jahody vyvolavali kontrakce 😕 ... jedine co jsem slysela je, ze je casto alergicka reakce na jahody, treba u malejch deti nebo v tehu, ale kontrakce?? ....
ja bych tomu az tak moc neverila .... ale nevim

lubinka9
5. jún 2010

Hojky,
Ja len tak narychlo som bola zvedava na Janku, gratulujem mooooc, tesim sa velmi. ale ta Stellinka potrapila. Dufam, ze je vse OK a tesim sa na podrobnosti. Drzte sa Janulkovci 😵

Zvysku prajem krasny vikend, u nas sa to vraj dnes vysplha na 30stupnov 😎

Paaaay

ivanajelinek
5. jún 2010

schnucki, ved to...Zachvilu nemozu tehulky jest nic...ja tomu tiez moc neverim...
Co mate dnes v plane pri takomto krasnom pocasi? Ako sa inak citite ked je takto teplo? Mne to az tak moc dobre nerobi 😝 Som naozaj rada, ze nemusim pracovat 😝

barbora87
5. jún 2010

Ivi ja lezim v posteli boli ma hlava a je mi divne:( no vidis uzivaj si klud doma...ked mi bude zajtra lepsie chcem ist na kupalisko nech mam z toho pocasia nieco...dnes nemam ani chut jest a to uz je obed...manzelik isiel na vystavu oldtimer aut tak som sama ani telku nepozeram nic..a ty co budes robit?

emily327
5. jún 2010

ahojte,
janulke velmi velmi gratulujem a konecne sa dockala. Uz je urcite rada,ze to ma chuda za sebou. Stelinka sa narodila s idealnymi mierami 😉 Ze pozdravujem.

barbora, no urcite to povedz lekarovi, fakt je to zly pocit. Ja som mala hnacky.

schnucki, no to by fakt bola super sci-fi kniha 😀

Ivana, inak ja ked som mala anginu, tak mi pomohlo presne to co robis ty, kloktanie vodou so solou, naparovanie sa alebo nahrievanie nad soluxom a vela tekutin a ovocia. Ale z caju s medom a citronom ma napinalo, tak to mi moc neslo. Dokonca som uz vela pocula o tom,ze lekari neradia pit horuce caje, ak nie je teplota, lebo ze vdaka tomu teplu sa bacili rozmnozuju. Tak skus vlaznejsi. A neskodia babatku moja neboj. Ja som uz mala asi 3 krat zapalene hrdlo a silny zapal prinosovych dutin a nemyslim,ze to nejako ublizilo malej 😉 S tymi pastilkami na cmulanie by som bola opatrna. Mne lekarka poradila iba to kloktanie vodou so solou a oddychovat a nahrievat sa resp. naparovat. Trva to sice dlhsie ale zabralo to. Este ak by si mala silny zapal, tak mozno lokalne antibiotika - BIOPAROX. Ale to som nebrala, chcela som pockat, ci to nepreliecim takto a potom. Ale podarilo sa preliecila som to a nebrala som ziadne lieky. Drzim palce 😉

My sme dnes v noci spali viac ako 10 hodin a ani raz som nebola na zachod ☹ Nemam z toho dobry pocit, ale asi mi netrebalo. Idem sa chystat do prace, vobec sa mi nechce. Tak vam prajem pekny dnik zienky. cmuk

ivanajelinek
5. jún 2010

Ahoj Emily...No ved to, skusim najskor prirodne...Caje pijem take vlaznejsie.Tiez som pocula, ze z horuceho sa rozmnozuju bacile. Myslite si, ze by mi pomohla zmrzlina?
Barbora, ja sa tiez povalujem, MM maluje a ja akosi dnes nevladzem ani pomoct.Bola som si chvilu sadnut v zahrade, ale je tam tak hrozne horuco, ze som to otocila spät dovnutra....No a stym jedlom asi ako ja.Dnes mi vobec nechuti. ☹
Ja som chcela ist zajtra tiez niekam na kupalisko, ale asi sa na to vykaslem, ked mi je takto.

barbora87
5. jún 2010

No ivi neviem preco nam dnes tak je:(a vonku je konecne krasne...no ja uvidim ako mi bude...chcela by som si urobit poriadok v skrini a zimne veci dat na stranu a urobit si miesto pre veci pre mimi lebo
kamaratky mi chcu nieco dat a nieco tiez uz mame no uvidim...teraz som aspon zpapala jablcko tak aspon nieco som
do seba dostala

finfrle
5. jún 2010

Krasnou sobotu 😵
Jani moooc mooooc blahoprejeme at ty i mala Stelinka jste zdrave a at ti mala dela samou radost 😵

Ivana me muj imunolog poradil,ze pri nachlazeni ci skrabani v krku...kloktam telnou solenou vodu,piju teple case s medem a citronem(pry to stahne bacili do zaludku,ktery je zabije) a kdyz je moc zle a skrabe to v krku tak jen lzice medu,taky na prudusky a plice pomaha nalozit cibuli s cuktem a pak pit tu stavu.Nebo me napada udelej si zaparovak na krk ten vetsinou pomaha.

Emi to jsi me trochu vydesila s tou tehu co zemrela ☹
At ti to v praci uleti rychle,uz jen jeden den 🙂,dnesek uz nepocitam 😉

Barbor tak zacpu ti nezavidim to radeji ten prujem,na ktery tak trpim ☹ a zkousela jsi si dat kafe (treba polska Inka-psenicna) je bez kof. nebo laxatoza ci jak se to pise to je prirodni sirup a ten teda zarucene pomuze...das si panaka vecer a rano jdes uplne v poho.Hodne pij!!!!!!

finfrle
5. jún 2010

Barbora no vidis to jablicka(ale i se slupkou)taky moc pomahaji spravne funkci strev 😉

barbora87
5. jún 2010

Finfrle je to fakt otrasne...no dnes som bola na wc ale tak ocakavala som nieco
ine 😀 Ale co uz musim byt aj s tym spokojna...no ja som kavu nikdy nepila...ja by som tiez radsej chodila 3krat denne ako takto:( ale snad sa to upravi...
A ty ako sa mas?co budes dnes robit?

mirusch
5. jún 2010

Janulka, blahozelaaaam vam obom k Stelinke 😵 😵 😵

Ako mate? Tu je konecne leto! Aspon na chvilu 😝 Ale pocuvali ste spravy? Aj v nemeckych hlasili, ze vychodne Slovensko katastrofa. Kukla som aj slovenske, proste asi sa blizi koniec sveta uz, ci co. Su tam dediny, co su znicene, cele kopce sa zosuvaju a domy padaju ako z karat ☹ ☹

finfrle
5. jún 2010

barbora Dnes mame vplanu s manzelem udelat si maraton u serialu Lost a mezi tim prevlikam a uklizim baracek ale jen tak lazo plazo.To vis Emilka prijede tak at se ji u nas libi 🙂
Planuji co uvarit ale uz asi vim,hranolky v troube a kureci-zeleninova smes 🙂
Dnes prcek zase dovadi 🙂
Mirusch vubec nevim co se na slovensku deje ale radeji se ani na zpravy nekoukam.Mam tu znamou a ta me neustale desi s Nostradamem a ze v roku 2012 je konec sveta...radeji uz takove veci nechi slyset a premyslet nad tim.Je fakt,ze pocasi nam dava zpet to co ji davame my.Je to smutne co ☹ No radeji veseleji.Jak se dnes vede?

kleopatris
5. jún 2010

Janulka aj ja gratulujem 😵 Stellinka nechala na seba dlho cakat, ale urcite je kraaasna 😵

schnucki
5. jún 2010

ahojik holky,

my byli odvezt sefovi nakladak a nakoupit ... ted mame leharo doma, uvarime si neco dobreho, musim vyprat a kolem pul 7 se se sousedama chystame k cinanum na büffe 😀 tak si nacpu bachor 😀

ivus me nejak to teplo taky nedela dobre, pred tehu jsem se mohla cely den opalovat a nic a ted mi staci trochu slunicka a zacne me bolet hlava (mam ke vsemu cerne vlasy) a jsem z nej unavena 😝
cajik piju taky vlazny ... hele tu zmrzku by jsi zkusit mohla, je to sice divny ale spousta lidi rika ze pomaha na bolavy krk .. za zkousku nic nedas 😉 ... preju at te to brzy prejde ... moc na tebe myslim ....

teda ani ja nevim co se na slovensku deje 😕

ja nad koncem sveta radeji nepremyslim ....

emily at ti to v praci rychle utece 🙂