Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

tictac
3. feb 2008

iva - taky jsem mu to rikala, ale my jsme ji nejak zanedbali na podzim, a ja rikam, ze t pocka do jara 😀 😀

Ja na nic nemam cas, jedine na konika 😀 Ale nic doma nechci, maximalne rybicky 😀

mmmk
4. feb 2008

Nestraste s praci na zahrade, prave jsem tomu ujela od mamky. Uz koukala z okna do zahrady, co kde zasadi 😅 Mam teda osobne moc rada jeji bio plodiny, ale fakt by se mi ted v takove zime nikam do zahrady nechtelo 😀

ivana98
autor
4. feb 2008

ahooj 🙂 tak uz si naspat? 😵
ja tiez nemam ziadneho mazlicka, ale rozmyslam nad tym... ale na psika by sme asi nemali dost casu... ☹

tictac
4. feb 2008

ranicko, tak jak po vikendu? 😉 Nejak dnes vubec nic nestiham....

iva - dnes jsem nevydrzela a udelala dalsi ovu test, ale ne z prvni ranni moci...a druha carecka tam je, a je jednou tak vyraznejsi, nez ta ovulacni (zer dne, kdy probehla ovulka)...uz aby bylo zase rano a ja mohla zase testnout 😀

ivana98
autor
4. feb 2008

teda, tictac, ty si snad tu ovu-temu necitala pozorne! praveze na to testovanie sa ma pouzit ranny moc 😕 ale podla mna to vyzera dobre, zajtra skus znovu, ale pre istotu pouzi aj normalny tehu-test, ok? 😉
drzim palce!!

tictac
4. feb 2008

ja vim, jenze jsem ovu test doma nemela, a v praci me to strasne hlodalo a nedalo mi netestnout 😀

mirusch
4. feb 2008

Ahojte. No, ja by som aj pristala nejakého maznáčika, pes alebo inteligentná mačka (naši majú takú), ale bývame v malom byte, tak to nevidím ružovo. A záhrada žiadna.ak nepočítam tie 4 m2 trávy za domom. Sme v prenájme.

Inak, ja som ohľadom ovu testov skeptická. Isto, že to môže aj fungovať, ale ja som napr. mala pozitívny na 8. DC, potom nič a potom zase 😕 😕 A navyše mám potvrdenú ovulku až tak po 16. DC. Tak neviem. Ale možno to je len tým, že som mimozemšťan, ktovie... Teraz si meriam BT a je to veľmi jasné, kedy ovu bola.

tictac
4. feb 2008

miru - co se tyce ovu testu, tak na me taky nefunguji tak, jak by mely...malokdy mi vyznaci ovulku, fakt spolkeham na BT, me slo konkretne o tehu, jestli to fakt funguje (jakoze verim, ze jo 😉 )

ivana98
autor
4. feb 2008

mirusch, no podla mna kazda / na ovu aj na tehu teste ma svoje vysvetlenie - konkretne v pripade co popisujes sa moze stat, ze vyska LH stupala, telo sa pripravovalo na ovu, ale nakoniec LH nestacilo a z ovu nic nebolo, resp. az neskor, to sa fakt stava.
konkretne to co pise tictac- som popisovala v jednej teme, volalo sa to myslim "testovanie tehu pomocou ovu testov" a predpokladom je meranie bt, resp. informacie o tom, kedy bola ovu... 😉

andrea198
4. feb 2008

ahojte dievcata 🙂 prosim Vas nevie nahodou niektora z vas co to znamena "špica" pri merani bazalnej teploty? hlavne ma zaujima preco sa vyskytuje a za akych okolnosti? Moze to byt prejavom tehotenstva?vdaka za cenne rady 🙂

mmmk
4. feb 2008

Ahoj holky, tak ja domaci mazlicky doporucuju, bydlime v byte a mame pejsinku a kocicku. A obe silene zboznuju a nedala bych je. S tou peci a cesem to neni tak strasne, ony stejne vetsinu dne spi. 😉

Tic, jsem silene zvedava 😀 😎

smejko1
4. feb 2008

ahojte - ak mate daku skusenost v ovulacnymi testami - prosim napiste ich do novej temy co spom prave vytvorila - dik smejko1

tictac
4. feb 2008

mmmk - to ja taky, bricho me boli jako pred mrchou, a to mam jeste tak 9 dnu do MS 😖 tak uvidime, co z toho vyleze 😀

mmmk
4. feb 2008

Uplne super by bylo, kdyby to vylezlo za 9 mesicu 😀

tictac
4. feb 2008

mmmk - tak takove stesti asi ja nemam 😀 😀

mmmk
4. feb 2008

Tak podle me stojis prvni ve VIP zone, takze si myslim, ze se dockat musis. Jinak se dockas prvni mesic, co adoptujete holcicku 😀 Uz pro ni mate jmeno? Bude anglicke nebo pakistanske?

tictac
4. feb 2008

mmmk - anglicke ne, to jsme se shodli, vybirame takove, ktere bude znit dobre i v cestine. A musi to byt holcicka, protoze pro kluka jmeno nemame, se mi zadne nelibi 😀 😀 Bude to Kaila, upravime si trosku hlaskovani, puvodne se to pise s Q a kovi co jeste...ale takova je vyslovnost

kitten
4. feb 2008

ahoj devcata! Ja jsem tak znicena z prace 😉 davam cajicek a relax a postupne vas docitam.! teda Tictac zatim to u tebe vypada nadejne 🙂 Ja zas nic ☹ ale to se dalo cekat...Uz jste zacali neco delat s tou adopci?
k tem mazlickum- my mame kocourka a nedam na nej dopustit - stara se sam o sebe, jde si ven jak chce a vzdycky vecer se utrpne necha pomazlit 🙂 mmmk- ty mas vestika vid? jak se ti snese s kockou?

tictac
4. feb 2008

kitten - zacali jsme vyjednavat neco malinko v Pakistanu, manzelova sestra tam zije a pomuze nam. Jinak cekame na muj pas, hned jak bude, tak si o to zazadame tady, pas by mel byt tak kolem cervence, srpna a pak do pul roku bychom tam mohli letet..se nemuzu dockat 🙂

mmmk
4. feb 2008

Tictac, to ti verim! Na jaky pas cekas? Na britsky nebo tak dlouho trva vyrizeni ceskeho?

Kitten, nase holky jsou spolu odmalicka (od kotatka a od stenatka), takze se snaseji perfektne. Ted jsem byla s pejsinou 14 dni v CR a manza byl s kocickou doma sam. A obe tesknily. My s manzou taky 😢 😀 A vcera jsme prijeli a kocicka se mohla zblaznit radosti. Dnes mi neslezla z klina 😀

kitten
4. feb 2008

AHH! ten nas mazel se necha prosit pekne dlouho nez se prijde pomuckat! myslim ze kluccici kocouri jsou vice pysni nez holcicky - manzova segra prinesla ukazat jejich kotatka a on se urazil ze mu nekdo cizi pije z misky ( asi jsem to nemela dovolit - ale lepsi nez aby se urazila svagrova 😉 Teda Tic to je super rychle.Adoptovali by jste tak jako tak?Delala jsi ten anglicky test ze znalosti zivota v anglii? Predstav te se, ja mam kolegini indku - ta cekala na mimco hrozne dlouho a kdyz se narodilo - zjistila ze nema na childcare a musela ho poslat zpet do indie k rodicum - pry ho vezme zpet az bude tak 4 roky aby mohl do skoly - a nasadila tomu korunu, kdyz rekla ze se snazi o dalsi...To jsou lidi! ☹

mmmk
4. feb 2008

Kitten, nemysli si, ona nase kocicka se taky nemazli na povel. Jeji seda eminence musi sama chtit. Je to britka a ty se pry obecne malo mazli.
Ta tvoje kolegyne si to dite adoptovala nebo porodila. A to je sama a nema manzela?

tictac
5. feb 2008

kitten -my chceme adoptovat i kdybychom meli svoje vlastni, a kdyz se nam nezadari, tak adoptujeme obe 😉 Ta Indka je nejaka divna, ne? Clovek kolikrat nevi, co si o takovych lidech myslet... Ten test jsem delala, hrozne jednoduche, ale mela jsem z toho nervy 😀 Jenze nejdrive zadam a cesky pas a teprve pak o britsky, tak nevim, jestli ten papit bude porad platit... 😖 Ty jsi ten test delala?

mmmk
5. feb 2008

Po jak dlouhe dobe mate narok na obcanstvi?

tictac
5. feb 2008

nejsem si jista, myslim po 3-4 letech....me je to celkem jedno, ja jsem tu uz 10 let 😀

tictac
5. feb 2008

iva - tak dnesni test byl zase uplne biloucky, jnom jedna carecka, a to jak na ovu, tak na tehu, takze jsem zase jasna.... 😀

verap
5. feb 2008

ahoj holky, kouknete na muj graf, ja myslim, ze ovu porad nebyla, i kdyz to uz ukazuje:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e219a

tictac
5. feb 2008

ale OPK mas porad - ....to ja mela taky. Budes muset pockat jeste par dnu, zatim tezko rict, ten vzestup nebyl zas az tak velky....

verap
5. feb 2008

tictac - jojo, chvili pockam. Tvuj graf vypada zatim moc hezky 🙂

O vikendu si jedu pro kontryhel, tak to snad od pristi cyklu zacnu pit.

tictac
5. feb 2008

to na zacatku vypada pokazde,ale ty konce... 😀 Me kontryhel docela zachutnal, patri k memu odpolednimu ritualu... 😀 😀 😀