Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch jojo dokonce je teď o tom i nějaký film, jsem o něm slyšela, ale některé věci mi tedy přijdou až úchylné 😀 Třeba masturobvat u porodu, to tedy fakt nevím 😅
@meleri osobně si myslím, že císař je potom větší bolest než samotný porod... 😝

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Uf. Skoda, ze si to nebudem moct vyskusat na vlastnej kozi 😝 Inak, moja mama sa so mnou trapila vyse 30 hodin. Je to fakt individualne. A moja sesternica odkedy zistila, ze asi ma kontrakcie, tak o 4 hodiny uz mala maleho pri sebe...
@meleri Nuz, len pokus a omyl. A lekar ti v tomto nevie nejako poradit?

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Teraz ta moja odpoved znie smiesne 😀 Som reagovala na tvoj opis porodu! Nie na masturbaciu pri nom 😀

mirusch
17. sep 2010

Schnucki sa nehlasi, normalne zacinam mat nervy 😝

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch jojo jenom aby. Určutě by si při produ masturbovala, ot jej asné, teď to nezakecáš 😀
Já bych řekla, že se jí to fakt asi rozjelo 🙂

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 😀 Si ma odhalila 😀 Ono to inak fakt pomaha pri bolesti, akejkolvek.

Ok, idem off, keby sa Schnucki ozvala, kym pojdem spat, tak sa ohlasim, inak az rano. Dobru noc.

meleri
17. sep 2010

blondynko,

dík za ten popis, to sem potřebovala slyšet jak to vlastně je!
ale nemůžeš ještě popsat teda jaké jsou ty kontrakce?? já si to nedokážu představit....nějaké sem měla ale takové ty malinké...fakt to tak moc bolí?
to je zvláštní s tím tlačením, no jsem fakt zvědavá jak to budu mít já.

císař je fakt nic moc... 😖 fakt to bolí jak sviňa tak si říkám že fakt podruhé už ne! ale jestli je to horší než porod? no nevím..

holky sanorin mi zabral tak jdu spát....super se tu kecá ted ale už je fakt pozdě! 🙂)

MIrusch,

oni těmhle malým dětem nedávají nic jako Immodium nebo živ. uhlí ale nějaké slabší prášečky které moc nezaberou, prý do třech let se dětem nic silnějšího dát nemůže...:( no zatím je na "dietě"...🙂
čaute už padám...

finfrle
17. sep 2010

Tak jsem se jeste koukla ale novinky zatim zadne tak pockame 😉 Schnucki drzte se!!!!
Manzela to tak ovlivnilo,ze normalne musel zkontrolovat kocarek jestli je vse jak ma 😅
@mirusch to vis semnou ma adrenalinu az az 😀

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch taky si myslím, že jsme tě odhalila 😀 😀
@meleri hele každý to má jinak, já to měla tedy takto... No jak pospat kontrakce, já měla hlavně křížové bolesti, ty jsou mnohem horší než kontrakce. to nešlo skoro vůbec vydržer, to byla šílení bodavá bolest v páteři v oblasti kříže. Jinak kontrakce jakoby stuhne bříško a vystřelí to, fakt nevím jak to popsat, ale vydržet se do tá, musíš se to naučit prodýchnout. Ono tě to jakoby nutí zatlačit, ale to když uděláš, tak to bolí akorát víc a pak ti nateče hrdlo dělohy a porod to zpomalí. Ale fakt odporučuju teplou sprchu, vnímáš tu bolest o hodně méně a lépe rychleji se otvíráš. Bohužel já tam mohla být jen omezeně, kvůli přřřipojení na monitoru. Jinak hopsat na balonu s teplou sprchou je ten nejlepší recept na kontrakce, do toho to hezk prdýchnout a když se to naučíš, dá se to přežít bez problémů 😉
Hele já měla jednu břišní operaci, rozsahem podobnou CS a fakt to bylo mnohem horší. Ono to sice najednu stranu vypadá jednodušeji, jakože netrpíš a tak, ale je to nesmysl, u porodu jsi pod hormonama, spostu věcí cítíš jinak, po CS je to prostě klasická bolest, k tmou se nemůžeš o mimi starat tak jako po normálním porodu. Já jsme po porodu byla úplně v poho, kdybych mě nechali, odešla bych ze sálu po svých, vůbec mi nepřišlo, že jsem porodila a měla za sebou tak hrozně vyčerpávající zážitek...

mirusch
17. sep 2010

@blondynka400 Ale zabudas, ze ty si celkovo zazrak prirody 😉 Mam dost dobre v pamati to tvoje snazenie ...
Ok, vypinam....

finfrle
17. sep 2010

@blondynka400 je super,ze to tak popisujes vazne alespon clovek tak nejak vi a neboji se a i rady dobry dekuji 😉 je to zajimave cist jakou jsi mela zkusenost.Ja si rikam nechci rvat ale asi se tomu neubranim no nevim...jedne zaname rekl manzel u porodu,ze je hysterka a odesel vul jeden...

kleopatris
17. sep 2010

jeee kukam, ze @schnucki rodiii 😵 myslime aj my na vas a tesime sa na prirastok do nasej konikovskej rodinky 😀 😝

blondynka400
17. sep 2010

@mirusch no to jsem tedy zázrak a veliký 😀 😀
@finfrle hele abych nekecala to jsme ještě zapoměla, na začátku tlačení jsem taky trošku řvala, ale tedy ne, že by to bolelo, spíš jsem si myslela, že mi to pomůže. Ale nepomůže, je to blbost naopak tím jak řveš tak část energie dáváš do toho tlačení a ne do samotného vypuzení, což je špatně. To mi poradila porodní asistentka, tak jsme poslechla a fakt měla pravdu 😉

blondynka400
17. sep 2010

@finfrle jo hele ještě jsme zapoměla, to tan manžel byl tedy pěkný vůl, v tomhle případě jí přeci musí podpořit a ne tohle ať is mylsí co si myslí... 😝

meleri
18. sep 2010

tak tu straším....🙂 nemůžu dýchat, a čekám zas jak zabere Sanorin.

Blondy fakt dík za fakt pozitivní popis toho porodu! a s tím prodýcháváním to je jako co jako že zhluboká dýcháš?
já na ten předporodní kurz asi nebudu moci chodit, ledva že by manžel přišel z práce a pohlídal malého což by snad i šlo ale nevím...
jak to zázrak ze snažením? vy jste taky měli problémy? 😕 moc si to nepamatuju jak to vlastně bylo....

no nic už to pomalu zabírá ted ještě usnout že.... 😅

mirusch
18. sep 2010

Dobre rano. Tak hlasenie - Schnucki o siedmej pisala, ze teda este stale nic 🙄 Ze od jednej nespi, ma kazdych 10-15 minut kontrakcie, ale teda zatial sa nic ine nedeje. Ide sa naranajkovat, na ctg a asi si nieco vypyta, lebo je uz hotova. Chudatko. Tak jej drzme palce, nech to ide rychlejsie.

meleri
18. sep 2010

chudák Schnucki! doufám že přecejen to už dneska bude! 🙂

já nakonec neusla....

mirusch
18. sep 2010

@meleri A ty mozes ako tehotna Sanorin? Uf, skore uzdravnie moja.
No Blondy tehotnela kazdy mesiac, ale az na tretikrat to vyslo 😒 A jeden mesiac babo odislo a zaroven uz mala ovulaciu. Na to nezabudnem! Ale Blondy je super zena 😉 Zvladla vsetko.

Musim mysliet na Schnucki. Bohuzial asi v tomto nie je po mamke, ta jej mala rychly porod.

mirusch
18. sep 2010

Jej, Meleri, aj ty tu strasis tak skoro? No tak hadam sa ti este podari cez den si oddychnut. Ja sa idem este na pol hodinu vystriet ...

meleri
18. sep 2010

mirusch,

neměla bych. jenže já už fakt nevím co jinak. mám silnou alergii, přes den se to dá bez ničeho, ale v noci to začne, takové stavy nemám ani jako nemocná, prostě jako by ti natlačili kameny do nosa, nemůžeš dýchat vůbec, jen pusou a mi už to trvá měsíc už mi z toho hrabe, furt se budím, tak jak dám sanorin aspon spím..

aha tak to měla těžké Blondy, taky, to jsem netušila...

malý ještě spí ted snídám.....měj se pěkně!

meleri
18. sep 2010

v česku sem na alergie nikdy netrpěla. tady roste jakási Ambrosie, a já mám na ni očividně reakci....je to hnusný plevel jenže zrovna tady v té oblasti se vyskytuje nejvíc v evropě či co.. 😠

barbora87
18. sep 2010

Tak babule kontrolujem a ako vidim chuderka schnucki sa trapi :((( ale oni to zvladnu a najneskor dnes vecer bude mat malinku pri sebe...uz su len kusok od ciela!!!

@mirusch dakujeme za info a cakame na dalsie info...dufam ze to uz tak dlho nepotrva

mirusch
18. sep 2010

@meleri Tak to si si tiez vybrala super miesto na byvanie 😅 😝 Predpokladam, ze manzel sa velmi stahovat nechce... Da sa to nejako riesit-liecit?

@barbora87 Veru trapi sa. Nuz, aspon sa nemoze stazovat, ze nemala full program 😝 Prave rozmyslam, ci jej Dr. praskol aj zvysok vody. Lebo ak nie a Blondy pisala, ze to samo od seba nepraskne uz, tak mozno to bude problem. Hm. No ale hadam vedia co robia v nemocnici.

barbora87
18. sep 2010

@mirusch no aspon si uzije porod 🙂 ale na vsetko zabudne ked tu bude malinka...
No co ja viem tak tu vodu prasknu myslim az neskor ked bude viac otvorena lebo potom uz neni mala chranena...ale tak uvidime hlavne aby boli v poriadku
Akedy ti pisala?

mirusch
18. sep 2010

@barbora87 O siedmej poslala sms. Vsak ked sa ozve, tak hned napisem.

finfrle
18. sep 2010

@mirusch Dobre ranko,ja tak moc na schnucki myslela,ze jsem usnula az o pulnici v jednu sla na zachod a od treti jsem kontrolovala mobil...chudak holka uz at to ma zasebou,snad to prijde rychle a uz se trapit nebude,jak psala blondy ta prvni doba porodni je ta nejhorsi 😅

Sice jsem moc nespala a vstala jsem jen do 16stupnu v baraku s pocasim za oknem,zebys nevyhnal ani mouchu ale je mi fajn.Starosti necham ted byt.Mala se probudila semnou,miluje to cvakani do klavesnice 😅 udelam snidani a mozna i vyperu ale mame tu 85procentni vlhkost a kdyz netopime...no uvidime.Dnes udelam jen domaci vlasove nudle do polevky a zadny stres na obed,jenavareno ze vcerejska.
Jooo to jeste musim napsat...se mi zdal sen,ze jsem sla do porodnice uz v kosili a musela jsem si vzit vlastni perinu 😀 jste meli videt jak jsem ji tahala pres cele mesto i tramvaji 😀

Ivanko jak se mas?
Barborko co malinky?Moje ulicnice uz radi.
Meleri to je mi lito,ze ti neni posledni dobou dobre 😒

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 Trochu me vylekalo,ze schnucki uz je v tom kolotoci,tak asi dneska jen tak budu cist alespon zase nejake infa 😅
Jak psala uz barbor co to vlastne vsechno praska...zadka a voda ne?!

mirusch
18. sep 2010

@finfrle Dobry sen, fakt dobry 😀 Mne sa dost dlho snivalo so Schnucki, este aj v tom sne rodila a ja som kontrolovala mobil 😝
Ja sa neviem rozhybat, ale musim. Hodim sa do sprchy, nakupit a musim konecne nieco robit do roboty, take 4 hodiny dnes, lebo nestihnem splnit slub 😖 🙄 A periny oprat a prezliect. No a medzitym obed, urobime si zemiaciky v rure, este neviem ci v supke, ale asi nakrajame na platky, rozlozime na plech, olivovy olej, koreniny a mnaaam, velmi dobre to je, to by sme kludne mohli kazdy vikend mat.
Ok, tak teda idem 😝

mirusch
18. sep 2010

@finfrle A aj nervy praskaju 😀

finfrle
18. sep 2010

@mirusch se asi zastavim na bastu 🙂 u nas se dojida sekana a k tomu klasika kukurice a kase.
Tady je tak skarede,ze asi zustanu dnes s knizkou a pc v posteli.
Jdu konecne na tu snidani 😅
Jojo nervy asi taky a jaky je jeji mm zvladne to???