Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
28. sep 2010

holky dekuju moc 😵

@mirusch ja chapu ze si dela hlavu, ale manza ji uz vcera vecer do telefonu vysvetloval ze co a jak, snazila se tam do nej hucet, protoze ji nekolikrat rikal ze to proste nejde, ze to uz jsme taky zkusili a ve finale ji povidal ze me nevideli jak jsem tu trpela tak at to necha bejt ... tak si to dneska mohla odpustit ....
manza je fakt super, vubec jsem nepochopila jak se mi doma za jeho mamku omlouval ... je to zlaticko 🙂

@barbora87 to platite tolik? to je palka .... ten domecek zni zajimave 🙂

emily327
28. sep 2010

ahojte, tak som spat. Boli sme sa prejst po dedine lebo sme hladali bankomat a predstavte si,ze tu ziaden nie je 😀 Tak smola. Ale prechadza bola pre mna utrpenim. Velmi ma bolia klby a uz mam tak nizko brusko,ze som si na seba nemala co obliect. Ked sme sa vratili, tak som vyskusala zopar mikin od mm aby som si mala co obliect, ked zase pojdeme na dalsiu prechadzku. Uz nema vyznam kupovat tehu veci, ked to za chvilku skonci. Ale fakt sa velmi ochladilo a po prechadzke ma normalne z vetra boleli usi.

ALL: este raz vam DAKUJEM za podporu a pismenka som rada,ze vas mam cmuk

mirusch
28. sep 2010

@schnucki To jo. Ale to mne robila tiez moja mama. A isto este pride na to rec. Ohladom dietata, ze ved to mame skusit a ono, pritom sme si vsetkym presli. a ona znova a znova. Ale clovek musi proste pustit jednym uchom dnu a druhym von. Dali ti nieco na zastavenie mlieka, ci to samo sa?

emily327
28. sep 2010

@meleri no nech sa skoro uzdravite moja, cmuk a co je malemu? Prechladol?

@barbora87 ty sa opatruj moja a tiez, nech si co najskor v poriadku. A to platite take peniaze a je to vase? Ci mate uver?

@mirusch cmuk je super,ze si teraz takto s nami 😉

@schnucki si skvela mamina a urobila si vsetko preto, aby si mohla kojit a NIKTO nema pravo ta sudit. Teraz je najdolezitejsie, aby umele mliecko malinkej sadlo a aby ju nebolelo brusko. cmuk stojim na tvojej strane a tvoj mm je uplne skvely,ze stoji na tvojej strane, tak by to malo byt. 😉

barbora87
28. sep 2010

@schnucki no ved prave pre to...je to fakt vela a este ked nemame ani zahradu ani balkon
no uvidime

mirusch
28. sep 2010

@emily327 Nuz, ja pracujem na PC, tak obcas kuknem 😉

emily327
28. sep 2010

@mirusch super 😉 a co mm dala si mu uz darcek?

mirusch
28. sep 2010

@emily327 Dala, dala, sa tu cely vytesuje a studuje ako to funguje 😵

barbora87
28. sep 2010

@emily327 no mame uver a je to fakt na prd

emily327
28. sep 2010

@mirusch takze si ho dlho nenatahovala 😀 to je super vidiet dospeleho chlapa ako sa vie tesit,ze? 🙂 Jaj su to nase deti 🙂

@barbora87 jaj no to je fakt dost, my sme mali uver ked sme boli v Irsku 1100 euro mesacne a potom sme platili aj prenajom 400 euro mesacne a + energie a strava ale v IRL to bolo v pohode. A zvladate to platit? A ty si teraz na nejakej socialke? Ci zaraba iba mm?

emily327
28. sep 2010

@barbora87 ozaj a tebe kedy zacina materska?

mirusch
28. sep 2010

@emily327 Trosku som ho natahovala 😝 Musel mi ist nieco najprv vyzdvihnut, len tak frcal, si ho mala vidiet 😀

emily327
28. sep 2010

@mirusch xixi to si viem predstavit 😀 ty si ale spekulantka 😀

barbora87
28. sep 2010

@emily327 no ja som vypisana a dostavam od poistovne mesacne...mm robi tak teraz sa to da...ale potom to bude na prd...budem mat o 400euro menej tak akurat poplatim ucty a hotovo
no 8tyzdnov pred a po porode si na takej materskej ochrane a potom idem na matersku podla toho na ako dlho si vyberiem

mirusch
28. sep 2010

@emily327 Nuz, leniva som 😅 Som vyuzila prilezitost, lebo som vedela, ze nebude brblat.

emily327
28. sep 2010

@barbora87 aha no tak to je dobre,ze budes mat prijem. Teraz schvalili na Sk zakon o rodicovskom prispevku,ze od januara sa bude znizovat z 256 euro mesacne na 190 euro hm no super, mne konci materska 22.1. tak sa tesim,ze akurat to znizia ☹ ach jaj

emily327
28. sep 2010

@mirusch 🙂 sikovna si 😉

barbora87
28. sep 2010

@emily327 no nejak to uz musime zvladnut..ale co uz...
no pocula som ze na sk to budu znizovat to je hrozne...ako ma z toho clovek vyzit???

emily327
28. sep 2010

@barbora87 no ja fakt neviem, uz teraz viem,ze tak ako som planovala,ze budem doma s malou 2 roky, tak to tak nebude moct byt, lebo neprezijeme. Neplanujem nic, ale asi si budem musiet velmi skoro hladat pracu, aspon na par hodin, aby sme to zvladli. ☹

barbora87
28. sep 2010

@emily327 no presne viem co myslis...a manzelovi sa nedari najst robotku?a kolko platite teraz na sk?
no ja budem musiet ist najneskor po polroku aspon raz za tyzden do robotky

emily327
28. sep 2010

@barbora87 nie zatial nie. Je velmi tazko si najst pracu, ked nemas znamosti. Ale ja budem rada, ked s nami bude doma prve tyzdne. Neviem si ani len predstavit,ze by som tu bola sama s malou po porode. Od kedy sme na Sk, tak sme si uver zmenili mesacnu vysku na 350 euro + byvanie + energie atd. No uvidime ako sa nam podari z toho vyzit. Zatial mam matersku z Irska, co je dost na to aby sme prezili. Ale co bude po januari, to fakt netusim. Ale verim,ze dovtedy si priatel nieco najde. Je z toho dost smutny, ale vsetko zle je na nieco dobre. Aspon bude s nami 😉

barbora87
28. sep 2010

@emily327 presne vsetko zle je nea nieco dobre...treba to tak brat...ja vzdy hovorim ze vsetko ma svoj dovod...
urcite nieco najde hlavne nestracat nadej a vsetko sa vyriesi...

emily327
28. sep 2010

@barbora87 ved ano 🙂 ja mam posledne dni take zracie,ze az. Zjedla by som aj kona 😀

barbora87
28. sep 2010

@emily327 no ja ti poviem ze nemozem posledne dni jest...ale neviem cim to je ze ci mi tak maly tlaci uz alebo co...a ako sa citis

emily327
28. sep 2010

@barbora87 no to je aj tym,ze si ubolena. Neboj to prejde cmuk hlavne,ze nemusis brat lieky 😉 Citim sa fajn. Uz je mi dobre. Malinka ma tak kopka v brusku a tak sa vlni,ze som cela happy a este si to zvnutra vychutnavam 🙂

finfrle
28. sep 2010

@schnucki at kojis ci davas umele je to na vas a rozhodne z me strany jsem pritobe!Nejdulezitejsi je vase zdravi a to i tvoje at fyzicky ci psychicky a zadna nemuze soudit!Sami nevime jak na tom budeme 😉
Jinak jsem rada,ze jste s malinkou vporadku.Drzte se holky!

barbora87
28. sep 2010

@emily327 presne len si to vychutnavaj!bude ti to potom chybat...to ma velmi tesi ze sa citis uz dobre...
no ver mi som velmi rada ze nemusim brat lieky!!!aj pre maleho je to tak najlepsie...chudacik moj maly...

barbora87
28. sep 2010

@finfrle a kde si ty stratena???uz mi tu chybas

finfrle
28. sep 2010

@barbora87 Jsem rada,ze se vi co se s tebou deje!Presto bud opatrna ano! 😉 a stim bydlenim taky parada!!! 😉

Odpoledne ve meste jsem mela neprijemny zazitek a trochu me to rozhodilo.
Jsem se necitila tak jsem se zavrela do loznice a jen premyslela a polehavala.Jsem stale v posteli ale ok

finfrle
28. sep 2010

@barbora87 tady tady uz jsem tu 🙂