Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. sep 2010

tak mi jsme se vzbudili, vypili trosku mlika a jsme v mlikovim rausi 😀

emily327
30. sep 2010

@blondynka400 ahoj moja, to je dobre,ze mala zvladla let v pohode 😉 Uzite si dovolenku v CR 🙂

@schnucki no ja sa uz nad nicim nezamyslam. A co sa lekarov tyka, tak to ani nekomentujem, ja mu doverujem a verim,ze vie co robi. Krvacanie preslo, tak je dobre. Malinka sa hybe a zatial nemam ziadne priznaky,ze idem rodit.
Drzim velmi palce, aby ste nasli to spravne mliecko, co bude chutit aj robit dobre malej na brusko. Ono to asi chvilku potrva, kym najdete to spravne, ale potom uz bude vsetko v poriadku a budete si uzivat aj vy ju aj ona vas 🙂 A ako sa citis ty? Ako po porode? Dakujem za podporu cmuk

@mirusch dakujem moja, to tak byva ked sa vsetko serie tak naraz. No uz nech je vsetko za nami,lebo uz som fakt z toho za posledne mesiace velmi ale velmi unavena. Stale clovek nieco riesi a musi vybavovat. Uz nech mam pokoj.

@finfrle pohoda moja, netrap sa tym, kazda mame svoje starosti a problemy hm no co uz, taky je zivot. Aj ty sa opatruj cmuk hlavne sa uz konecne poriadne vyspi moja cmuk

finfrle
30. sep 2010

Jsem hotova dodelavali jsme pokojik a postele nocni stolky a pod a konecne mam 2/3 zabaleneho kurfu do nemocnice chybi jen takove ty veci co se davaji na posledni chvili(fotak,tatinka a pod 😀 )

emily327
30. sep 2010

dnes je tu nejako mrtvo 🙂 Musim asi zacat rodit, aby ste sa rozbehli 😀 😀

mirusch
30. sep 2010

@emily327 Podme do toho 😀

@finfrle Sikovna 😉 A to sa ti tam tatinek zmesti? 😀
No, listky uz nemaju. Vsetko vypredane, iba v maji je par ☹ ☹ Som z toho ostala nejaka smutna. Tak som aspon objednala 2 CD na internete, manzelik dostane to a ja si to od neho budem poziciavat 😅 Len teraz zase neviem, co mu na Vianoce....
Idem pracovat. Ozi, dnes mi ponukli v praci povysenie, ak sa to tak da nazvat. Proste vyssia pozicia a naplnila by som aj svoje hodiny, co teraz nenaplnim. Som sa ale zlakla. Najprv mi to musi niekto podrobne vysvetlit o co ide a potom sa rozhodnem 😕 Ale je dobre vediet, ze su so mnou spokojni...

yarden
30. sep 2010

Ahojte kocky...
@emily327 To je mi luto, ked sa Vam vsetko tak naraz pokazilo. To je asi murphyho zakon 😝 Ale neboj, kym pride malinka buduci tyzden, vsetko bude vyriesene a v poriadku... 😉

@mirusch To poznam, velmi odporucam ist na koncert. Ja momentalne frcim na CD Richard Clayderman. Bozska hudba. Uplne ukludnujuca.

@finfrle A na podobny koncert by som isla hned aj ja. Zboznujem akukolvek kulturu 😉
@schnucki A super, ze si pomaly zvykate na urcity system. Ste sikulky.
@barbora87 A ta tvoja kamoska, to mala fakt stastie. 4 hodky.... TO je normalne neskutocne... 😉

yarden
30. sep 2010

@mirusch Gratulacia k povyseniu. Vezmi to. Je to dobre, ked si niekto vazi svojho zamestnanca a snazi sa mu aspon malymi cinmi zlepsit miesto a podporit ho v dalsej cinnosti... 😎 Chod do toho!!!

emily327
30. sep 2010

@mirusch nie nie nech mala este do buduceho tyzdna vydrzi. Chcem sa vyliecit, nech mam silu na porod a kojenie 🙂
A to je super,ze ta chcu povysit, to vzdy dobre padne, ak si niekto vazi tvoju pracu a hlavne ju vidi a vie to ocenit. Ak je to pre teba vyhodne, tak to zober cmuk

@yarden no vies ako, ked sa se ...rie tak vsetko naraz. No nejako bolo nejako bude. Ja neratam,ze budem moct byt s malou nejako dlho na materskej, ak budeme chciet prezit ale co uz. Uvidime ako to bude. A ty sa mas ako?

mirusch
30. sep 2010

@yarden Dakujem. No, najprv potrebujem info a potom uvidim 😉 Ale ono to nesuri, to mozem zobrat kedykolvek.
No, listky su vypredane ☹ Ale ak sa to bude manzelovi pacit na CD a budu este na maj buduci tyzden, tak hadam kupime.

@emily327 Prehovaras ju, prehovaras? A ako sa citis dnes?

emily327
30. sep 2010

@mirusch nie iba by som bola rada, keby som ju mohla mat v naruci zdrava. Uz je mi malinko lepsie, hlavne, ze krvacanie preslo sem tam mi tvrdne brusko a zaboli v podbrusku ale inak uz je mi trosku lepsie, len mam neskutocne navaly horucavy ☹

mirusch
30. sep 2010

@emily327 Celkom by som s tebou menila, co sa tyka horucavy, mne je hrozna kosa. alebo dobehni, budes mi robit radiator 😝 😀 Ale lutujem ta, chudatko, nech to uz mas rychlo vsetko za sebou.

schnucki
30. sep 2010

@emily327 ja vim ze to chvilku potrva, ja si ted zapisuju jak casto a kolik mala vypije, aby jsme to pak mohli srovnat s jinym mlickem a zjistit co ji chutna ... to me mrzi ze jsi takhle nachcipana, myslim na tebe at se brzo uzdravis, abys mela dost sil 🙂

@mirusch informuj o tom povyseni 😵 ... super 😉
jinak skoda ze ty listky nevysli ....

finfrle
30. sep 2010

Ahoj neni mi moc dobre tak ani nepisu ani nectu ozvu se az bude lepe.

emily327
30. sep 2010

@finfrle dnes nemame svoj den,ze? ☹ No dufajme,ze zajtra uz bude lepsie 🙂 cmuk

@schnucki dakujem moja 🙂 Velmi velmi drzim palce, nech malinka dobre papka a nech co najskor najdete dobre mliecko pre malinku. Ak budes mat cas, daj nejake foto 🙂
@mirusch dakujem cmuk uz je mi malinko lepsie

finfrle
30. sep 2010

Jeste jednou pisu...jsem po vane s medunkovym olejiket to me trochu dalo dopohody a uz lezim.Pustim si filmik a budu jen koukat na serialek a odpocivat.Dobrou noc vsem

@emily327 presne tak dnesek neni ten dobry den ☹

Meleri uz si zacinam vazne delat starosti!!!! ☹

janulka04
30. sep 2010

ahojte, babulky, co to citam????
@finfrle
@emily327
zeby nieco vo hviezdach....???
mm raz stahoval nejaku pesnicku a dnes mu doslo zaplatit 450€ 🙄
akoze....ja den o nicom, mala spala cely den 30 minut vzdy a potom 3 hodiny bola hore, ale hnusna jak cesta do roboty....a vcera v noci som kojila, co hodina, akoze, ja som K O 😔

mirusch
1. okt 2010

@janulka04 Si aj ty "uzijes". By ma inak celkom zaujimalo, ze cim to je, ze deti sa takto menia 😕
Boze, 450,-! Nuz, neprecital si podmienky.... a urcite odsuhlasil nejaku zmluvu. Inak, neda sa vam nejako branit voci tomu? Proste nezaplatit? Castokrat su to podvodnici a keby si s tym sla za pravnikom, tak radsej cusia a nic nechcu. Pozistujte si...

Ako sa dnes mate?

finfrle
1. okt 2010

Dobre ranko slunicka moje!
Tak jsem se konecne trosinku prospala ale reknu vam dostat se z boku na zada a na druhy bok je fuska 😅
Vcera jsem mela takove bolesti,ze mi mm musel pomahat jak z vany tak pak pokazde na zachod 😝 😎 jeste ze ho mam.Byla jsem tak vycerpana,ze i behem 5min kdy mi mm delal jogurt jsem usnula pak zase probudila a tak cele odpoledne a vecer...Ted se citim dobre.Pojidam snidani a pak se razi na nakup.
Jak jste se meli?Jdu vas docist.

finfrle
1. okt 2010

Mirusch Ahoj poklade jak se mas?Jake bylo cviceni vcera?Bych se zasla taky nekam protahnout mit na to silu a odepinatelne bricho 😅 S tim povysenim je to fajn!Jde videt,ze jsi dobry pracovnik a vazi si te ale jak sama pises pozjistuj co a jak.Zase te nam nemuzou ukrast ne?!Aby jsi mela cas na nas 😅 😀 to je sobecke co 😀 ale ne vsak ty vis jak to myslim.

Emilko zlaticko moje,tak jak se ma beruska v brisku?!Co tve nachlazeni?!S mm na vas moc myslime.Treba vecer zavolamu ju 😉 hlavne at je ti dobre 4.10 je zadvermi 😉 😅 ikdyz si rikam,ze mala 4jeste nebude venku...

Barbor Jak u tebe s ledvinama?Snad uz je ti lepe a odpocivas!!! 😕 co?!!! Jak dopadli ti makleri ohledne bytu?!Dlouho jsi nenapsala co hafani ani maly rostak!Dalsi kontrole je kdy?

Yarden tak ty taky babo jak je co nove a jak se ma spunt?!Kdy je dalsi prohlidka u lekare?
Musim vymyslet co dnes k obedu a i mozna neco upecu pres vikend kdyz najdu energii.

Blonkdy super,ze jste let zvladli pak mi pisnes vic ju?!Chci letet prosti rok s malou to ji bude okolo 7 mesicu,tak alespon budu vedet do ceho jdu.

Meleri holky mate nekdo mobil na meleri?!nejak se neozyva az se o ni vazne bojim ☹

Schnucki Dnes rano jsem se poprve probudila s tim jak se tesim mit malou v naruci 😵 Asi to bude vazne fajn mit spunta u sebe ikdyz narocne!Snad najdete dobre mlicko,ktere vam bude vyhovovat 😉 Moc si tu nedeli s mirusch uzijte ikdyz ted mam dojem ze az tu pristi 😅

Ivanko poklade maminkovsky,kdepak jsi 😲 chybis tu ale ted te tu neuvidime par tydnu co 😉 Hlavne at jsi vporadku i malinky.O malem vlastne nic nevime,jestli uz je z inkubatoru u tebe...opatruj se

emily327
1. okt 2010

Ahojte, no tak prave mi stvrdlo dost brusko, prisla velmi silna bolest v podbrusku a do toho prehanka ☹ Tak sledujem cas a uvidime co z toho bude. Ale skoro som odpadla taka slabost na mna prisla. Tak ja len tak,ze ak by som sa tu neukazala, tak asi rodim.

schnucki
1. okt 2010

ahojik holky,
mala se dneska vzbudila kolem 9h a doted byla vzhuru ... ale byla hodna, sem tam vydrzela i lezet, ze jsem ji nemusela mit celou dobu na ruce ... snad bude aspon dve hodky spat ....

@janulka04 koukam jste meli noc naprd ... snad to bude dneska lepsi ... ale uz je patek, snad te necha zitra se trosku prospat 😉 .... jinak 450euro za stazeni, to je vtip??

@finfrle je to sice narocne, dneska rano jsem treba nebyla schopna vstat a nejradeji bych ji po jidle zas soupla do postylky, ale ten pocit je fakt uzasny, a kdyz ji vidis jak se po kazdem jidle usmiva a kouka na tebe velkyma ockama .... je to parada ...

@emily327 tak jak to vypada??

ja na meleri cislo nemam, snad jsou v poradku ....

jinak ivca bude v nemocnici asi dyl, myslim ze po cisari ji nepustej treti den domu jako me po normalnim porodu ....

emily327
1. okt 2010

@schnucki zatial nic, tak asi zase plany poplach. Ale tie nervy co mam dnes, tak to musi clovek porodit, aj keby nechcel ☹ To je dobre,ze malinka je takto poslusna 🙂 cmuk nech jej to vydrzi

schnucki
1. okt 2010

tak davam par fotecek ... jedna jak prave spinkame v kocarku a druhe dve jak jsme v mlekovim rausi po jidle 😀

schnucki
1. okt 2010

@emily327 a jsem jako nervozni nebo neklidna?
ja byla den predtim nez mi praskla voda takova neklidna, mela jsem pocit ze nevydrzim na jednom miste 🙂

mirusch
1. okt 2010

@schnucki Naaadhera. Mliekovy raus je super 😀 😀

Ja pisem len kratko, ucila som, teraz sa rychlo najem a znova ucim. Potom mam platenu pracicku. Ale tesim sa, ze nieco mam, nech si nahrabem hodiny, potrebujem peniazky 😝 Poobede ideme s manzelikom do jednej predajne aut za rohom, napriek svojmu panickemu strachu zo soferovania, chcem kupit nejake stare male auto (take, ktoreho nebude skoda, ked ho niekde oplieskam 😅 ), tak uvidime ci nam budu hladat ci co 😕

@emily327 No podme, uz je nacase 😀 😝 Informuj, som ako na ihlach. Toto tu je fakt lepsie ako citat detektivky, tu je fakt action posledne tyzdne.

Skusim sa skontaktovat s Ivkou aj Meleri.

emily327
1. okt 2010

@schnucki jej malinka je prekrasna 🙂 No dnes som velmi nekludna som zo vsetkeho na nervy, hneva ma ta choroba fnuk a zase kopec starosti co mame ☹ ach jaj

@mirusch no zisti, ako sa maju Ivka a Meleri, budeme ti velmi vdacni. No ja uz by som to fakt asi chcela mat za sebou. Uz mam nervy take,ze az a tie financie ma zabiju. Je to hrozna bezmocnost. Ach jaj som tak z toho vsetkeho mimo,ze sa mi chce zase revat ach jaj.

schnucki
1. okt 2010

@mirusch pokud budes psat ivce tak ji pozdravuj, aby jsme ji nebombovali se sms obe 😀 a zeptej se kdy ji pusti ...
a meleri pozdravuj taky, snad je vse v poho

@emily327 a jak to vypada s praci pro manzela, nerisuje se tam neco?? ... verim ze jsi asi z toho vseho hotova, a asi je to tezke ale zkus se trosku uklidnit a nasbirat sily ....
moc na vas myslime 🙂 cmuk

jinak dekuju ... my ji s manzou vzdycky po jidle pozorujeme, dela strasny grimasy a casto se smeje, vzdycky se u toho chlamem 😀

janulka04
1. okt 2010

😵 @schnucki jeeeeeeeeeeeeee, aka krasna mala princeznicka 😵 😵 😵

emily327
1. okt 2010

@schnucki no zatial sa nic nerisuje, zatial ma len vytacaju vydavky co nam mesacne pribudaju ☹ Napriklad dnes ma vytocil vypis z uctu co mame skoro 15 euro na poplatkoch, porazi ma raz z toho. Ked sme boli v IRL tak sme taketo problemy nemali, ale toto je fakt nanic. Ja som clovek, ktory musi mat financnu istotu aj za cenu toho,ze pojdem robit ja a on bude doma. Proste ja nemozem zit zo dna na den. Mna to psychicky zabije......

je to krasny pocit, sledovat ako sa malinka meni zo dna na den a ako sa tvati,ze? 😉 uzivajte si to cmuk

mirusch
1. okt 2010

No, Ivke som pisala, este sa neozvala. Meleri som volala na pevnu, mobil nemam, ale nieco tam na mna rozpravali francuzsky 😕 , neviem ci to bol odkazovac alebo zle cislo 😝 Skusim este vecer.

@emily327 Jaaaj Emilka, take starosti mas, do frasa. Financne starosti su zle, to poznam. Hlavne ta bezmocnost. Nuz, na Slovensku to teraz nie je priam idealne, strasne vyleteli ceny, ja sa stale iba prekvapujem, ked tam ideme, obrovsky rozdiel, za poslednych 5 rokov. Nechapem ako ti ludia tam vedia vyzit, vsak ceny su uz rovnake ako v DE, dokonca aj vyssie. A platy stale neporovnatelne. Ja som cela rada, ze mame byt v prenajme, tu je to v DE fajn poriesene a nemame starosti ako s vlastnym.
Prajem ti silu. Ono teraz je aj tak dolezitejsie vase zdravie a to, aby sa mala narodila v poriadku a bola zdrava ako buk. Mala by si sa koncentrovat teraz na to.