Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivana98
autor
7. feb 2008

tictac, ale grafik mas nadejny 😵

tictac
7. feb 2008

iva - jenze nadejne vypada vzdycky... 😀 Co noveho?

ivana98
autor
7. feb 2008

zatial nic nove...nestracam nadej ale ani si ju nerobim 😝 (=t.j. makam a pomalicky a nenapadne ocakavam ovu..)

tictac
7. feb 2008

iva - kdy ti ma prijit?

ivana98
autor
7. feb 2008

vies ze ani neviem? niekedy buduci tyzden. teraz aj tak nema zmysel merat bt, nic sa tam "nedeje", tak ani neviem ktory dc som... 😅 nemyslim ze by ma ovu tak strasne chcela prekvapit a dosla by uz okolo 10 dc, to sa este nestalo..

tictac
7. feb 2008

iva - asi bysme meli zmenit temu, at nad cekanim na ovulku nestravime pul zivota 😀

ivana98
autor
7. feb 2008

ved jasne, nech si pride kedy chce... 🙂 aj tak to neovplyvnim
kedy sa chystate najblizsie do cr? kolko vas stoja najvyhodnejsie letenky? ja prave rozmyslam ci nabuduce pojdeme autom alebo letecky... (ale asi az niekedy v aprili..)

forensica
7. feb 2008

Ahojte devcata. S tim obcanstvim je to tak ze ceska republika povoluje dvoji obcanstvi pokud bylo ziskano narozenim ci snatkem. Tudiz, ja mam manzela Sveda a pokud bych splnila vsechny podminky na svedske strane, tak bych mohla ziskat jejich obcanstvi s tim ze mi ceske zustava. Pokud bych ale pozadala o obcanstvi anglicke (kde ziji),tak bych ceske obcastvi ztratila. Ted je otazka, jestli bych si mohla pozadat o obcanstvi anglicke, jelikoz si ho ted manzel vyrizuje a z tohoto statusu si ho prez nej taky vyridit. Tak dalece to nevim 😀

mmmk
7. feb 2008

Holky, ale kdyz vy cekate na ovulku, tak se docela rychle dockate 😅 Ale co mam rikat ja 😀

tictac
7. feb 2008

forensica - ale nemenilo se to pred nejakym casem? Kdyz jsem se na dvoji obcanstvi ptala pred asi 3 roky, tak mi na ambasade rekli, ze si musim vybrat, bud ceske, nebo britske...a ted je to v pohode, muzu mit obe.

ivana - my se do Cech chystame nejdriv tak v srpnu, to bych uz mela mit pas, a urcite pojedeme autem, letenky jsou sice hrozne levne, ale brat si auto z pujcovny nebo spolehat na zname se nam nechce, takze urcite autem. Navic cesta trva jen nejakych 14 hodin, tak proc ne...

forensica
7. feb 2008

tictac-no ja ti nevim, ted jsem jen narychlo zapatrala a nasla jsem jen jeden odkaz na ministerskych strankach z 2005 http://www.mzv.cz/wwwo/default.asp?ido=13901&id... tak bych docela verila ze to je nejaktualnejsi info...ale bylo by fajn kdyby to zmenili, i kdyz me to teda moc netrapi..jo a viza do USA jsem dostala minuly mesic uplne v pohode a zadne problemy jsem nemela

tictac
7. feb 2008

mmmk - taky se dockas, po femigardu chodi uplne sama 😉

ivana98
autor
7. feb 2008

tictac, mne by sa 14 hodin cestovat fakt nechcelo... 😅 to potom mate dlhsie volno a ostanete v cr napr. 2 tyzdne alebo ako? ale s nepraktickostou bez auta poznam, tiez by sa mi nechcelo spoliehat na ostatnych a z bratislavskych autobusov ma moj manzel nevysvetlitelny strach 😀 vzdy ma radsej prosika aby sme si vzali taxik alebo sli vlastnym autom 😝
od nas stoji najlacnejsia spiatocna letenka do viedne 100 euro, co zas aaz take lacne neni 🙄

ja obcanstvo zatial neriesim, mozno si po case poziadam o nemecke, ale viem ze by to potom malo ist bez problemov. dve mi potom budu stacit 😎

tictac
7. feb 2008

ivana - me zase tech 14 hodin ani nedojde, bracha to jezdi sam, kdyz na to budeme dva s manzelem, tak to bude v poho si myslim, navic ridit mi fakt nevadi, navic to ma vyhodu v tom, ze nemusim vazit kufry 😀

ivana98
autor
7. feb 2008

uz sme zas klesli na druhu stranku? 😨 nam to domov trva vacsinou okolo 6 hodin 🙂
forensico, ako pokracujes ty so snazenim?

kitten
7. feb 2008

Cau cizinky! Nejak mi to vcera blblo, cokoli jsem napsala to zmizelo. Videli jste tu diskusi o rostline Maca? co si o tom myslite? obednavaly jste to nekdo v cizine? 🙂

ivana98
autor
7. feb 2008

Maca? co to jeee? 😨

tictac
7. feb 2008

iva - tak nad 6 hodinami jizdy bych vubec nepremyslela, nez se clovek pomota na letisti, pak dostane domu, taky to neco trva, takhle ma clovek aspon vlastni auto.

kitten - to jsem necetla, ale chystam se na to....mam macu doma, objednavala jsem to z tech samych www co kontryhel tady v UK, ale nechutna mi to...... 😀

tictac
7. feb 2008

mimichodem si myslim, ze to fungovat muze, ale ze by po mace lip uzravaly vajicka....tak to fakt neverim, spis je to podpurny prostredek pro chlapy a u zen se to pouziva na zvyseni libida, nebo pri stresu, vycerpani, celkove zvysuje imunitu...ale zadny zazrak se od toho cekat neda (jako otehotneni do mesice, to je podle me vec nahody) 😉

ivana98
autor
8. feb 2008

tic, ide skor o to, ze my vacsinou cestujeme iba na predlzene vikendy a vtedy tych 6 (x2) hodin fakt pocitis... a napr. keby som sla sama, tak je to letecky dokonca financne vyhodnejsie... 😉
ako si na tom dnes s grafikom?

tictac
8. feb 2008

iva - tak na ty vikendy s tebou souhlasim, to fakt nema cenu....jsem to brala vseobecne, jako aspon tyden 😉
Teplota mi letela dolu, takze asi mrcha na ceste...myslis, ze migrena muze ovlivnit nejak BT? Mela jsem vcera cely den, i pres noc a blbe jsem spala (ale spis je to pripad tonouci se stebla chyta 😀 😀 ) http://www.fertilityfriend.com/home/1c6edd

ivana98
autor
8. feb 2008

to je skoda.. ☹
ale ano, ja osobne mavam pocit, ze ked zle spim, tak je teplota trochu rozhadzana.... ale moc by som sa na to nespoliehala...najma ked je ten pokles uz podozrivo znamy, vsak? 😖

tictac
8. feb 2008

iva - no prave 😀 nadeje si nedelam, po tech letech me jeden dalsi neuspesny cyklus fakt nerozhodi....

ivana98
autor
8. feb 2008

spravne... ale kedy uz konecne pride ten uspesny cyklus? 😒

tictac
8. feb 2008

trpelivost prinasi ruze...v tomhle pripade mimi, ale nebylo by na skodu vedet, kdy 😉 asi si to necham vylozit z karet 😀 😀

mmmk
8. feb 2008

Tictac, mne jedna vestkyne predpovidala, ze do cervna tohoto roku otehotnim a ostatnim jeji vestby vysly, tak to jsem zvedava. Karty pouzivam misto tehutestu - aspon nelzou a NIKDY nejsou falesne pozitivni 😀

mmmk
8. feb 2008

A jeste dotaz - je to problem, kdyz jsem si zapomnela vcera vecer vzit femos?

mumu_1
8. feb 2008

Ahojky z Mexika 🙂
Tak nam to tenhle mesit opet nevyslo... ale Femik nejspis uz zacal fungovat, tak se tesim na dalsi cyklus, jak bude skvely plodny hlen, ovulka nekdy kolem pulky, ucebnicove teploty... 😀 😀 😀

mumu_1
8. feb 2008

tic - co to je za stranky, kde se da objednat kontryhel i v zahranici? Mne ho ted naposled pasoval do Mexika kolega, ale malem ho nechteli na letisti pustit pres celni kontrolu, protoze ho podezrivali, ze veze travku 😎 😀

mumu_1
8. feb 2008

mmmk - ja myslim, ze to moc problem neni, mel by se sice brat 3x denne, ale co tak psaly holky z jinych diskusi, tak i kdyz se obcas zapomene, ucinkuje porad dobre 😉