Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
24. júl 2009

Kleo, ja to prezijem. Neviem, ci to je pocasim ci cim. Asi som uz zrela do stareho zeleza 😀 V kazdom pripade som si poobede pospala na gauci a citim sa lepsie. Takze som sa pustila do zehlenia, manzel by uz nemal v com ist do prace 😅 a upratovat budem, ked sa mi bude chciet 😝 Kleo, ale ty mas lepsi dovod na to, aby si bola neschopna, ako ja...
A tu Dr. si teda zmenila ci to bola ta stara?

blondynka400
25. júl 2009

Ahoj holky,

kleo, mi nemluv o teple, dneska tady bylo skoro 40 a hrozná vlhkost, navíc mi přijde, že tady to sluníčko svití mnohem intenzivnějši než třeba v čechcách, takže na sluníčku je to fakt na padnutí.

My dnes měli výlet, jeli jsme na jednu pláž pod Naples, je tam nádherně, pruzračně modré moře a takový hrubší písek, no paráda. Akoerát mám dost a těším se do postýlky

Zuzi, no hold si na fotku počkáme. Kdo si počká ten se dočká
😀 . To je dobře, že je gyrosek ok 😵

mirusch
26. júl 2009

Ahojte. No a kde ste zase?
Dnes bol krasny den, samozrejme, ze bola F1, tak sme prakticky cucali doma 😠 Ale doobeda sme stihli vystavu, co sa vola Miesto cinu, nasli kosti 7000 rokov stare, vyse 30 ludi zabitych, tak vysvetlovali ako zomreli, kto to bol a tak, plus nejake kosti s nazornymi ukazkami, no mna take zaujima a manzela tiez. A poobede zmrzka.

lenkove
26. júl 2009

ahoj Mirus
prisla som vas pozriet 🙂
ahojte vsetky

ja som dnes mala sportovy den a F1 nepozerame, za co som celkom rada 🙂 zmrzline som odolala a idem si citkat, Nadherna nedela za mnou 🙂

schnucki
27. júl 2009

ahoji holky,
tak se zase hlasim, hlasim ze ziju, .... omlouvam se ze jsem se pres vikend neozvala, ale nesel nam internet, nevi co to blblo, ted jsem u rodinky, tak hned pisu ....

doufam ze je vsem uz lepe, ze byl vikend lepsi nez minuly tyden 😎

mirusch co ty, uz je ti lip??,, bude to asi tim pocasim, doufam ze uz je lepsi ....

kleo to me taky tesi ze je u vas vse ok a koukejte mi holky pribirat .... v tehu se maj kila nabirat a vy nam tu snad hubnete 😀

lubinka, blondy, zuzko a co u vas, jak se mate???

my byli v sobotu na oslave a vcera na kolech, bylo to fajn, dali jsme si 20km, musim neco delat 😀 tak jsme se s pritelem dohodli, ze budem kazdou nedeli jezdit na kolech 😀

ahoj lenkove, jak se mas, co je u vas noveho???

hlasim dopredu, ze jsem cely tyden u rodinky, mati si bere dovcu od zitra a budem uklizet po baraku, u deti a buhvi co jeste, tak se ozvu jak to pujde, dneska letim s prckem na bazen, tak se pokusim pozdeji ozvat ...

blondy jeste mas u sebe toho pribuzneho???

preju hezky den vsem, tady ma byt az 30° 😎

zuzka11
27. júl 2009

Taky zdravim! jsme pres to leto nejake nekecalky.........my meli pohodovy vikend, v sobotu jsme koukali pro zmenu na Tour de France a byl shopping, teda jenom potravin, puvodne jsme chteli jeste to kolo pro me, ale zadne se nam nelibilo.....a pak jsme vecer dali zase "mač" v Agricole, o prsa - ty pred tehotenstvim, jsem prohrala 😉 a v nedeli jsme se byli podivat u Woerthsee - kousek od Mnichova, byl tak start triatlonu - P- se jeste s kamaradem prihlasili na jeden 8.9. v Ravensburgu a chtel videt jak to vypada, probiha a tak....trosku se vycukal, vsichni meli neopren a silnicaka, tak schanime🙂)))) Nejlepsi bylo, ze P.jak je trenovany si vypocital, jaky by asi tak mohl mit cas - byly to olympijske vzdalenosti.....a vypocital si, ze by mohl kdyz bude vse dobre, dobehnout cca 2h50min....a tady ve 2,55 uz skladali cil🙂)))tak jsem dostala za ukol je v rav.zadrzet, aby chudaci kluci vedeli kam vubec dobihat a asi jim s vrittou budeme muset koupit nejake fidorky a zavlect je na stuzku, jako cenu utechy🙂)))

Preju moc hezky den, zase ma byt teplicko - lubi - jsi spokojena, nebo jeste bys porad chtela zimu? 😉

blondynka400
27. júl 2009

Ahoj holky,

lenkove, dlouho jsem tě neviděla 😎

zuzk, co ta fotečka 😕 😀

schnucki, no já se mám docela dobře, i když mě teď poslední dny trápí nízký tlak (80/40) v kombinací s místním teplem je to fakt síla, ale jinak je pohoda.
Jojo synáček tu ještě je, letí zítra a rovnou mi ho vystřídá kamarádka s dcerou a pak na víkend přiletí i její manžel, takže opět budu mít o zábavu postaráno... 😀 A pak za pár letím na týden do čech, už se docela těším, hlavně jestli bude mimi spolupracovat, už bych mohla vědět, co to je vlastně zač 🙂 .
Zuzi to mě tak napadá, už jsem vybrali nějaké to finální jméno? 😕

mirusch, tak u nás už se naštěstí na F1 nekouká, ona ta letošní sezona je fakt divná, tak jsme přesdalali na motorky, je to každopádně zajímavější a hlavně kratší 😀

zuzka11
27. júl 2009

Blondy ahooooj - ja mela v patek taky nizsi tlak, na tebe teda nemam-"jen" 100/60 ale stejne......tak baterky ve fotkau jsou, ale Miri chtela nahe bricho a ja tam, ehm, mam od vcerejska 5 luxusne velkych stipancu od komara, nejakeho chlivaka, ktery mi vlezl pod tricko.........muze byt tedy oblecene? 😉

blondynka400
27. júl 2009

zuzka, hele jestli ti jde jen o ty šttípance, tam mi je přežijem 😀 . Hlavně aby bylo nějaké, se rozhodni sama 😀
Asi tě nenapadá co bych mohla s tím tlakem udělat co? Věco s kofeinem se mi do sebe ládova moc nechce, o víkendu jsem ro nevydržela, zkusila trošku koly a stejěn to nepomohlo....

mirusch
27. júl 2009

Ahojte, napisem viac, teraz nestiham, ale precitala som vas a tesim sa, ze zase pisete 😉 Diky za novinky.

Zuzi, moze byt aj v tricku, len uz prosim ta ziadne vyhovorky a rychlo par fotiek riadne zboku, sup sup. Ale asi do mailu, lebo dnes frcim do muzea na mesacnu poradu, tak tu budem az vecer.

Blondy, ja som mala tiez naprd tlak, aj ked o nieco vyssi ako ty. No, hlavne vela pi, pripadne vodu s citronom, to zuzuje cievy. Si myslim. Alebo skonzultuj s nejakou Dr.

zuzka11
27. júl 2009

Znas ty normlani opatreni abys neomdlela - ne prudke zmeny poloh, horko travit spis ve stinu, hodne pit studene veci a dobre je slane....rika se sladke , ale to je kec....slane zabira.....tycinka, pro holky z Nemecka preclik a tak.....jinak kafe, kolu, panaka a spol, nedoporucuju! 😉

Ok, fotku dodam🙂))

Jinak finalni jmeno? nejak to ted neresime, porad mame toho Adama jako favorita c.1, museli bychom asi neco super zaslechnout nebo tak, protoze rozhodne kalendarem nelistujeme......co vy, mate favority? A "tusis" pohlavi?

blondynka400
27. júl 2009

mirusch, tak vodu s citronem jsem ještě nesylešla, ale zkusím to... Já to minule u doktorky říkala, ale prý je to normální a navíc u ní jak na potvoru jsem měla tlak normální....

zuzka, jojo, tytto opatření znám... Slané zkusím, to také neznám 😀

K jménům, holčičku vím, v tom mám jasno, kluka ne, nad tím zatím nějak moc nepřemýšlím, protože doufám, že to bude holčička. Nějak podvědomě tuším že by to být mohla, ale fakt nevím, tohle se těžko odhaduje. Navíc já mám vždycky pravý opak toho, co chci 😀

mirusch
27. júl 2009

To je fakt, slane je tiez dobre. Stale sa hovori, ze sol treba obmedzovat, ale to plati pre ludi s vysokym tlakom, praveze pre tych s nizkym je sol doporucovana. Takze Zuzka ma zase pravdu. Ale aj ten citron, teda s mierou, je na to dobry.
Blondy, akoze mas pravy opak toho, co chces? Chcela si tehu, mas tehu 😀

Zuzi, Adam je super meno, keby som mala syna, aj ja by som ho asi Adamom nazvala, to som si uz davno tak hovorila.

Som prave bola zaplatit nas vikend vo Würzburgu o 3 tyzdne, sa tesim. Oslavime nase 5. vyrocie svadby. Len som taky hotel vybrala, kde je aj bazen a teraz som zistila, ze just v tie dni dostanem MS 😠 😠 Ale coze, asi to risknem a prvykrat sa odvazim do vody s Ladycupom. Uvidime, co to spravi. 😝

blondynka400
27. júl 2009

mirusch, jojo, ale po jakých problémech 😀
no je pravda že já skoro nesolím, tak to zkusím dík za tip 😉

Holky mně je teď vážně pod psa, před chvílí jsem se dozvěděla, že nám na naší milovanou chaloupku v echách spadl obrovský strom, jak bylo teď v čechách hodně špatné počasí, nevím jestli o tom něco víte... Dle fotek to vypadá fakt šílěně, ach jo, jezdial jsem tam od malička a hezčí místo neznám 😢

zuzka11
27. júl 2009

Blondy to je mi lito! 😝 Jak moc spadl "na ni"? Da se opravit? 😕 O pocasi jsem cetla, sleduju idnes a ostatni servery........a nasi taky davaji vedet........

Miri super napad s tim vikendem, uz za 3 tydny! to to leti! a 5 let! na MS kasli, kdyztak si pro strycka prihodu vem i par tamponu at si bazen uzijes, ale myslim, ze i s ladycupem to zvladnes!

lubinka9
27. júl 2009

ahojte,
my mame za sebou kontrolu, zatial vyzera byt vsetko tak ako sa na toto obdobie patri. Mame 2,84cm a zodpovedame 9tt3d
Odmerany tlak, odvazena, moc odovzdany, krv zobrata, pichli ma aj do prsta, vyspovedana.. O 3 tyzdne nas caka NT. No a verime, ze okolo 24.2.2010 sa budeme radovat 😉

vikend bol same leharo, pocasie okolo 24, dnes to ale vyzera byt na hic. Ale som spokojna..

zuzka11
27. júl 2009

Lubi mam radoooooost! Moc gratuluju skoro ke 3cm!!!!! 😉 Uvidis, jak to pujde rychle, za chvili bude mit 30 😉
A doufam, ze je ti uz dobre........

mirusch
27. júl 2009

Blondy, no tak to mi je velmi luto s tou chalupou. Fakt, da sa to opravit? Alebo nanovo? Zaplati to poistovna? Pozri, ber to tak, ze je dobre, ze v nej nikto nebol. 😔

Zuzi, tak teda diky za fotocky tvojho bruska 😉 No, tampony som nikdy nepouzivala, teda skusila, ale ee...A ked mam Ladycup, tak naco su mi, nie? Ak to neudrzi on, tak to neudrzi uz nic 😝 . Ale predpokladam, ze by nemal byt problem, baby chodia normalne plavat.

Lubinka, tak velka gratulacia!!!! A podme, sup, daj si tt do pasu 🙂

lubinka9
27. júl 2009

diky zuzi, tesime sa. Len nejak neviem nestresovat pred kontrolou. Namerali mi tlak 120/70, ze OK ale ja mam normal 90-100/60, 110/65, takze tak..
no a mam uz aj Mutterpass.

a zle mi moc nebyva, sem tam sa mi zvlni zaludok ale inak OK

lubinka9
27. júl 2009

miri dikes, ale zatial stav nemenim
a zuzi aj ja chcem fotecku! 😉

zuzka11
27. júl 2009

Lubi - chapu, ja mela taky vzdycky stazenou prdelku........a porad mam, i kdyz ted uz min........bude to OK, uvidis, smulu jste si vybrali!

Fotku poslu, ale nejdriv ty 😀

kleopatris
27. júl 2009

ahojte babulky 🙂

aj ja chcem fotecky 😵 vseeetky bruska chcem vidiet 😵

lubi aj ja gratulujem 😵

blondy s tou chatkou je mi to luto ☹ blbe vichrice

blondynka400
27. júl 2009

lubinka, super že je zatím vše v pořádku a NT dopadne taky dobře, uvidíš 😵

No chaloupka snad půjde opravit, ona je totiž ještě původní ze začátku 19 století, fakt unikát. Nejde ani tak o peníze, ale spíš o tu práci a o to, že už nebude úplně původní, ale snad to bude ok. Jen to byl docela šok, když jsem viděla ty fotky, jako těhu nejsme vůbec lítostivá, ale tohle jsme fakt obrečela... ☹

schnucki
28. júl 2009

dobre ranko preju,

blondy s tou chalupou me to mrzi ☹ to pocasi bylo fakt na draka, ja to vydela na netu .... ale snad se to povede opravit ...

lubi tak to me moc tesi ze je u tebe vse v poradku, to je super 🙂 ....

zuzi adam je hezke jmeno, ja myslim ze ho klidne muzete nechat 🙂

mirusch kdyz holky plavou tak bych to taky zkusila, myslim ze to vydrzi 😉 .... pak povypravej zazitky a fot 🙂

mona12071
28. júl 2009

ahote chcem sa spytat ste tu niektora z uk

blondynka400
28. júl 2009

Ahojík,
schnucki, no snad ano au ž tam žádné stromy nikdy nechceme 😀
A co ty jinak děláš, když už nemáš školku? 😀

mona, z UK tu nikdo není

schnucki
28. júl 2009

to verim blondy 😀 budu drzet palecky aby se povedlo chatku opravit ....

prave jsme s prckem uklidili jeho pokojik, ale pristi tyden tam musim vlitnout jeste sama, pred nim nemuzu vyhazovat veci, i kdyz par se mi povedlo vyhodit 😀 .... mati jela koupit policky do sklepa a budeme tam rovnat veci co prekazej, u ni je problem, ze ona furt neco nakupuje, takze se tu veci fakt kupej 😝 .... tenhle tyden jsem cely u rodinky, pristi tyden mam trochu volno ....

jinak se chci o vikendu pustit do oken, tak snad bude hezky ....

preju vsem hezky den 😎

blondynka400
28. júl 2009

schnucki, ty jsi tedy pracovitá 😉 . Hele nechceš na ty okna zajet i sem? Taky bych potřebovala a že jich tu je 😀 Tady bude určitě hezky 😎 😀 😀

schnucki
28. júl 2009

noooooo, to si teda rozmyslim, ale kdyz dostanu kavu a treba nejakej kolac (i koupenej) tak ja na ty okna prijedu 😀 😎

jak dneska je??

lubinka9
28. júl 2009

Cauky, ako?

ja ma za sebou po vyse 2 tyzdnoch doppel Stunde a zasa ma chvalili! 😵 Ze kde som pocas tych dni a s kym rozpravala nemecky. No ja som proste taky Natur Talent. A to sa mi teda uprimne dnes vobec nechcelo ist, lebo v tom case si davam pravidelne slofika po obede. Ale nakoniec bolo super.

pocasicko fajn.. 😎

caves schnucki, tak ako vysledky zo skusok?