Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
7. máj 2009

Zuzka, tedy fakt dobrý 😀 Jsi šikulka 😀

Mirusch, dobrou a ať je lépe 🙂

lubinka9
8. máj 2009

pekne dopoludnie, som tu prva? 😕 a to je uz po desiatej.
Mirusch, dnes ziaden skory budicek? ortoped? alebo nieco ine? 😉 dufam, ze ta choroba nezlozila 😒
inak ten bicykel sme si zamkli, zato ale ruksak s oblecenim sme mali len tak a v poho. Je fakt, ze aj tu si ludia nechavaju veci len tak, pred domom, na zahrade, na ulici.

a inak.. jedna vec co ma odrovnala hned na zaciatku ako sme sem prisli..
poznate tie co ste v DE (i ked mozno je to aj inde), tie drevene budky so zemiakmi, ktore su balene v roznych vahach, pridete, vezmete si, do nadobky vhodite pozadovane mnozstvo minci a idete? Neuveritelne.. Cez noc, stale je to otvorene, ziadny dozor, no parada. Ked som to hovorila doma nasim, tak prva otazka a co ked si vezmem zemiaky a nic nevhodim do nadobky?? 😀 Noo, na Slovensku by sa to asi nedalo, si myslim.

a aj to mnozstvo tovaru na uliciach pre obchodmi na pesej zone, bez dorozu. Predavacky mile, ochotne, trpezlive, zdravia vas este ked ste len pri vchode obchodu, ziadna neprevracia oci ked preberate, preberate a aj tak si nakoniec nic nekupite. Este vam zazela pekny den. Samoska, najdu sa vynimky, ked ma baba asi blby den. Na Slovensku je to ale opak, vynimkou su tie mile..

no nemyslite si o mne, fakt sa mi to lubi, je to skvele!
ech.. nejak som sa rozpisala 😅 ale tak moje dojmy ma premohli 😀

nathali
8. máj 2009

ahoj holky poradite mi??zijem v cr ale trvali pobyt mam na sk a ked sa mi narodi mimco tak ho musim prihlasit aj na sk alebo ako to vlastne bude???a matersku budem dostavat od slovnskeho alebo ceskeho statu??
je na to sice este dost casu ale som zvedava
a ako sa mate nejake nove tehu alebo snazilky??

mirusch
8. máj 2009
blondynka400
8. máj 2009

Ahoj holky,

lubinka, to s těmi brambory to je hezké, ale v čechách by to takoé určitě nefungovalo, a tady v Itálii už vůbec ne 😀

mirusch, stále ti není dobře?

My dneska byli na velkém nákupu, docela jsem se roušoupla. Ale co, člověk si občas musí udělat radost 😀

mirusch
8. máj 2009

Blondy, no uz nam je teoreticky lepsie, len ja som nejaka slaba este. To rozchodim, len teraz je to trosku nevhod, kedze musim balit a ine veci vybavit...

Radost si treba urobit, co si si kupila? Ja sa planujem rozsoupnout za mlakou 😀 Preto neberieme vela veci a mam problem, lebo budu kufre asi poloprazdne 😕

blondynka400
8. máj 2009

mirusch a kdy že to letíš? V neděli? Tedy jestli si to pamatuju dobře... No jo, v USA se dobře nakupuje, všechno tam mají o dost levnější. Tak hlavně aby si nazpátek letěla s plnými kufry 😉
Ale tak další sluneční brýle, boty, tričko, sukni. Vše značkové a ne nejlevnější, ale člověk žije jen jednou 😵 . Prostě jsem se rozhodla, že se dnes šetřit nebude 😅

nathali
8. máj 2009

ahoj holky
mirusch dakujem za odpoved ja si to potom zistim teraz to az tak nespecha aj tak se len o mimco snazime takze mam dost casu a co je tu nove jak se mate???

mirusch
8. máj 2009

Blondy, v nedelu, z domu ideme - vyzdvihnu nas - o 5.45, letime pred desiatou. Musime byt na letisku 3 hodiny vopred 😝 No, mam problem. som si myslela, ze uf, aky prazdny kufor bude a je plny. A pritom mam len par triciek, dvojo nohavic, jedny topanky, no fakt neviem. Tak neviem co este vyhodit, kolko budem nakupovat....Asi sme mali kupit ten kufor vacsi 😀 Ale zase, ked tam nechame 2 kg transformator, kozmetika tiez nazad nepojde, ani darceky, tak hadam sa to skresa... Musim povedat, ze my dvaja mame menej veci, ako ked sem prisla na 2 tyzdne jeho sestra. Ta sama mala 2 kufre.

Nathali jasne, mas cas si to zistovat, najrychlejsie a najpresnejsie zistis priamo na urade. Ako dlho sa to snazite uz? Tu nove asi ani nic, co ti ja viem, kazdy si bojuje ako vie 🙂 Ja ani neviem, niektore babenky su busy, ani nepisu. Bud detmi, v skole, no a tak. Ty co nove?
Ozi baby, neviete co je s Meleri? Dlho sa neozvala.

nathali
8. máj 2009

my sme zacali nedavno takze sa este moc ani stazovat nemozem a kam to letis???

mirusch
8. máj 2009

Nathali, jasne, pomaly, nestresus, skor ci neskor klapne 😉 Nuz, letime do USA, som z toho trosku na nervy, este som tak daleko nebola a navyse sme boli tento tyzden chori...
Zhruba som pobalila, este zajtra podokladat a hadam mame vsetko. Boze, ak sa mi topanky, co mam na nohach rozpadnu, tak musim bosa, ine sa mi nespratali do kufra 😅

schnucki
8. máj 2009

ahojik holky,

tak mam po dlouhe dobe chvilku, rodice jsou pryc, spunti maj pulnoc a dole je banda pubertaku 😝

taakze, nestiham docitat, ale vitam blondy zpet, doufam ze si se mela bajecne, ze u dr vsechno v poho .... ted nevim kdy presne mate jit do centra tak pokud jsem to nejak propasla tak doufam ze taky vse v poho ....

mirusch vam preju stastnou cestu a radne si to uzijte 😉

zuzi jak se mas ty? gyrosek nezlobi??

lubi, kleo, co vy, co je noveho???

a vitam nathali 🙂

mirusch
9. máj 2009

Ahojte, no a kde ste? 😕
My sme ready, mozme cestovat, aj sa citime uz lepsie. No chvalabohu, ze sme toho virusa dostali dost zavcasu. Trosku boli stresy so svokrou a jej sestrou, ach jo. Clovek musi mat boziu trpezlivost na starych ludi 🙄
Zatial pa.

schnucki
9. máj 2009

ahojik,

mirusch tak to me tesi ze jste se bacila zbavili 😉 mas uz cestovni horecku?? preju vam jeste jednou prijemnou cestu a pobyt 😉 ..... co za stresy jste meli??

mirusch
9. máj 2009

Jasne, cestovna horucka 😀 Doteraz som na nu nemala cas, ale vcera vecer to bol brutal, chcelo sa mi vybalit kufre a nikam neist 🙄
To je na dlhe rozpravanie so svokrou, proste desattisic telefonatov s rovnakou otazkou a organizaciou nasho zivota a ... a....a... boli sme aj v Hanau kupit kvety na den matiek, 4 kytice sme trieskali 😕 Teraz trosku relax a ideme skoro spat.

schnucki
9. máj 2009

😀 ja ji taky vzdycky mam, par dnu pred odjezdem 😀
jeeee, to jejich chteni se michat do zivota a myslet si jak nepomahaj .... hod to za hlavu ....
kdy vubec vyrazite???

blondynka400
9. máj 2009

Ahoj holky,
mirusch proč tři hodinky? Stačí dvě ne? 😕
Jinak taky nechápu, co občas některé ženské sebou tahají 😅

schnucki, ahooj. Jdu tam nakonci května, tajže si nic nepropásla, neboj 😉

Jinak Vás trošku pozlobim, akorát jsem se vrátila z pláže, byla to booomba a moře už je docela teplé, mile mě to překvapilo 😎

nathali
9. máj 2009

ahoj holky muzu se pridat?troska sem si pospala tak sem ted plna energie 🙂 😀

mirusch
9. máj 2009

Schnucki, vcera o 17:58 si precitaj... 😝

Blondy, zaoceanske lety 3 hodiny pred. Chapem to, su tam vzdy hrozne dlhe rady na check in. Velke lietadlo...co ja viem preco? No ale nevadi, ja aj tak radsej skor idem a potom nemam stresy.
No teda, ze plaz 😨 😠 😎 Tu je sice 22°, ale je zamracene a maju byt burky, no proste 😠 Volala svagrina, u ktorej budeme, ze tam mali vcera tornado 😨 No tak to sa fakt tesim, co ma to caka. Ani pivnicu nemaju na skrytie. Ach jo.

Nathali, len sa pridaj, ved uz si sa, nie?

No, ale ja sa odpajam, mozno este kuknem, idem sa najest, do vane a do postielky, vstavam o stvrtej. Myslite zajtra na mna a drzte palce. Ja sa potom niekedy ozvem. Ak ma neodnesie tornado 😀

kleopatris
9. máj 2009

miruschka krasny pobyt v USA, stastnu cestu tam a aj naspät a proste si to vsetko nadherne a na plno uzi 🙂
a kasli na tornada, ty si silna zena, teba ani tornado neskoli 😀

mirusch
9. máj 2009

Kleo, dakujem ti 😵 Jasne, tornado sa ma zlakne 😀

Nathali a kde si?

nathali
9. máj 2009

uz som tu pozerala som film a trocha som sa pozabudla ale uz som tu snad nie sama

mirusch
9. máj 2009

No neviem Nathali, ja idem do postele, vstavam o stvrtej. Hadam sa niekto prida, aj ked je sobota vecer. Hm.
Ja prajem dobru noc a papa.

schnucki
9. máj 2009

ahojik holky,

ok mirusch jdu to najit .... neboj, tornado se te zlekne a otoci to ....

dobrou nocku

... teda blondy takhle nas namlsat, plaz 😵 😵 sla bych taky ....

blondynka400
9. máj 2009

mirusch, aha. No já si vždycky platím přednostní check in, takže nečekám nikdy. Nesnášim fornty, takže těch pár eur objetuju, takže vždycky stačí tak hodinka... Zatím tohle šlo u všech letů,i zaoceánských, takže normální procedůru moc neznám 😅
Každopádně přeju hezkou cestu a užij si to tam
😵

schnucki
9. máj 2009

aha, tak uz jsem si to precetla 😅 ja nestiham docitat, popisete toho hodne a ja mam v tydnu casek vzdycky jen na chvilku 😔 ..... tyyy jooo, takhle brzo, ale je fakt ze je lepsi tam bejt driv ....

ja mam vzdycky sebou takovejch veci, ze si pak vzdycky rikam na co ....

schnucki
9. máj 2009

jeee ahojik blondy, jak se dneska mas? neco noveho??

blondynka400
9. máj 2009

schnucki, jak jde škola?
Já se mám dnes suer, jak už jsme psala, celé odpo jsem byla na pláži, ve stínu je tu 25 a voda mě mile překvapila, měla tak 20 takže to šlo, fakt bomba. Večer jsme měli výbornou pizzu, takže fajn sobota 🙂
Vypadá to, že je u mě období ovu, tak uvidíme, co z toho bude, ale já to nějak neřeším, bude nebude...

A co ty? 🙂

schnucki
9. máj 2009

jooo skola, jenom furt neco ctu a snazim se par veci naucit 😀
ja se musim na ferovku priznat, ze ti normalne zavidim, to more, 25° 😵 ..... tady bylo dneska 22, ale jak psala mirusch, blizej se bourky 😝

jinak pritel mi dneska oznamil, ze co bere ty vitaminy ho boli zaludek a jatra, tak je asi na chvili vysadi, nevim jestli ho mam nechat jeste dva mesice brat, nevim ....

blondy tesi me ze to beres takhle, je to dobre, jsem uz strasne zvedava co ti reknou v centru, protoze otehotnet problem podle me nemas ....

normalne jsme dneska premysleli, jestli je vse v poradku s nasi sousedkou, nastehovali se loni v prosinci, byla tehotna, asi pred 14 dny mela mit termin a uz jsme ji dlouho nevydeli .... casto vidime svetlo, ale neni slyset brekot decka a soused casto vysel na balkon nebo tak, ale ted vubec, ale nechceme se ho ptat .....

blondynka400
9. máj 2009

schnucki, tak tady je krásně jasno a má být celý týden.... Navíc tady má to sluníčko fakt slíu, takže je na něm tak 35. Docela mě to překvapilo, nečekala jsem že začátkem května tady bude takhle nádherně. A ta vůně moře, k tomu výborná místní zmrzlina. No ale už toho nechám 😀

S těmi vitamíny, asi bych se poradila s doktorem, jestli pokračovat, každopádně je to docela divné...

Taky jsem docela zvědavá v čem je problém, uvidíme. Oplodnění asi problém fakt nebude, ale udržení už ano 😝 😀. No co mám dělat, vešet se z toho nehodlám, i tak mám hezký život a mimi snad bude. Hold nemže jít vše podle plánu 😔

S tou sousedkou to je tedy dcoela divné 😲