Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
1. júl 2009

zuzka, tak to je super 😀

caira, ahoj 😵

Je romantika, tak si to hezky užijte .-). My tak pohoda, klasika jajko vždy, zítra letí domů, jen to počsí nám úplně nepřálo. Dnes večer máme velkou oslavu, jedna má narozeniny 😎

mirusch
1. júl 2009

Ahojte, mame tu horucavy. chvalabohu, ze nesvieti stale slnko. Ja mlcim, chcela som to, iba obcas by sa zislo osviezenie....spominam na ten skvely bazen v USA.... 😝

Blondy, no hura, uz som sa fakt bala, ale kamosky to vysvetluju, si ospravedlnena 😉 Len si to pekne uzi!

Zuzi, tak blahozelam k vyrociu 😵 A potom pekne hlas ako ste oslavili.

Schnucki a ostatne ocividne nestihaju. Ved ani ja. Dnes som bola v muzeu, zase fajn, ako vzdy. A poobede nakup v Bauhause, listy na parkety a na zaclonu a tak... Padla dalsia stovka.

Ozi, Kleo, uz ste sa informovali kvoli tym listkom? Lebo budu vracat peniaze tomu, kto chce. Vyzera to, ze si ludia listky aj ponechaju na pamiatku.

monasek84
2. júl 2009

No baby, vstavame 🙂 konecne mam zas chvilku nakouknout, tak neco povidejte 🙂

Drahy v utery termin na operaci nedostal - doktor ho poslal k druhemu a ten uz tam nebyl, takze se objednal na toto utery a tam domluvi termin 🙂 takze se nam to o tyden oddalilo 😒

kleopatris
2. júl 2009

dobre rano babulky 🙂

zuzi aj ja blahozelam k vyrociu 😵

mirusch ja ani neviem, ze budu len tomu vracat kto chce. My sme ich ale kupovali cez viagogo nie oficialne a oni maju na stranke, ze vratia vsetkym. No musim manzela upozornit, nech nieco neprehliadneme.

moni to nastve 😠 hlavne ked to clovek chce mat co najskor za sebou a vediet na com je..

U nas je tiez totalna horucava, a ja som doma, dala som sa vypisat, neviem ci som spominala, lebo mi je zle a v kancli nam nezapinaju klimu, lebo setria....takze by som asi grcala jak sialena....tak som doma a je mi aj tak blbo...

monasek84
2. júl 2009

kleo: presne tak.... takze se to zase o tyden odlozi... ale zase se nam o tyden zkrati cekani na dalsi hormonalni profil... musime na to koukat pozitivne 🙂

Je mi lito, ze ti je spatne, ale tak urcite se to brzo ustali a telo si zvykne 🙂 jen verim, ze v techto vedrech, je to des 😒

lubinka9
2. júl 2009

caaute,
u nas zasa hic tak sa tesim.
Dnes mi zasa zacina nemcina, tak som vcera este opakovala slovicka co som sa mala naucit. Inak mi ucka poslala z dovo v Norsku cumkartu, mile vsak?

co je nove?
zuzi ako dopadla romantika? 😉

kleo, nech sa ti polepsi.. v tomto horku je to fakt o nicom. A dokedy si doma?

miri, ved sme to chceli nie? 😎 Ja budem mat bazenik buduci tyzden v sobotu, idemeee na SK. 😵

mona, drzim palec..

blondy a co oslava, ako?

mirusch
2. júl 2009

Ahojte. Nejako je tu ticho v poslednu dobu...
Lubinka, ja som tiez divna, aj ja sa tesim z horuceho pocasia 😀 Ale radsej potichu, lebo chudak manzel trpi.

Kleo, no chudatko. Ale ber to tak, ze vysledok bude stat za to 😉 Hadam ti toto obdobie nebude trvat dlho.

Monasek, ja viem, taketo posuny su na nervy, my sme si tiez presli vselicim. Najprv toto, potom hento, ale este predtym toto, no a boli z toho mesiace. Ach jo. Ale aspon sa vycvicis v trpezlivosti.

A ostatne, flakate?

lubinka9
2. júl 2009

moje nervy fakt to tu upada a ked odidem na SK tak to tu mozte rovno zavriet 😀

ja uz som sa vratila aj z nemciny a bola som pochvalena kolko novych slovicok viem 😎 a za chvilu ma asi drahy vezme na nejaku namku, mal by si ale pohnut lebo mam hrozny hlad a on este nie je doma z prace 😝

zuzka11
2. júl 2009

Zdraviiiim!

Holky upada, upada - je vedro🙂))byla jsem na koupaku, dneska teda totalni lenora, bolely me nohy zt z kola, pak jsem dala kilak a opalovacku🙂)))

Vcerejsi romantika? Moje upecena zelva s trojou vyvolala velkou radost, ale pak se padouch P.prokecl, ze jestli si k veceri muze ukrojit kus z toho klistete? 😀 To znamena, ze krkodyl tehry v zime byl lesi - tvarove🙂)) A pak jsme si chteli povidat a pohodovy vecer, ale volala zoufala kamaradka na skypu a 3hodiny si chtela povidat!

mirusch
3. júl 2009

Chybate mi ☹ Prave teraz, ked som taka smutna, predsa ma ten MJ nejako zobral...
Dufam, ze ste ok.

blondynka400
3. júl 2009

Ahoj holky,

tak se mi zas podařilo na vás na chvíli mrknout... Vůbec mi teď doma nejde internet, tak se nezlobte že tu teď asi moc často nebudu, hold jsme tady v cikánově a vše dlouho trvá, ale snad to časem bude zas ok...

Jinak u mě nic nového, holky včera odletěli a docela pohoda 😎

mirusch, copak se děje? 😕

kleopatris
3. júl 2009

mirusch nebud smutna ☹ ja viem, ze je to tazke, ale jemu uz je lepsie 🙂

ja som chcela ist rano na krv a nenastartovalo mi auto, tak som cely den vytocena a nemam na nic chut......

blondynka400
3. júl 2009

kle, koukám, že už jsi nasadila tt? Jak jsi dopadla vůbec u doktora, jak jsem tu nebyla tak nic nevím... Ale předpokládám, že dobře 😵

zuzka11
3. júl 2009

Miri - videlas nebo jsi slysela neco co te vzalo? Prece jen se to ted vsude hemzi fotama, drbama....co bude z deti.....atd.......proste ryzujou....nic si nekoupim, proste si ho pamatuju z pisnicek, na koncerte jsem nikdy nebyla, senzace z jeho zivota a drby me neberou.......

My dneska dopolko zase zajeli na koupak....nevim jestli tim vedrem, ale jsem cim dal vic KO......kdyz jsme prijeli, tak skoro prazdny bazen, paradicka.......a ted mam odpocivaci odpoledne, slibila jsem to Petasovi......

Jeste jedna novinka, ale vlstane az takova ne, jen moje nerozhodna duse se nastvala a rozhoupala a vcera vecer objednala a zaplatila Gyroskovi "auto"......nakonec Quinny Speedy SX, tak uvidime....hkavne mi ted nerikejte co jste kde slysely negativniho, oki? 😀

blondynka400
3. júl 2009

zuzka, tak nakonec to vyhrál quinny? 😎 . A jaká barvička?

zuzka11
3. júl 2009

Blondy nakonec navy blue, vypada dobre - me se teda libila moc......ta olivova me nenadchla, cervena byla dost agresivni, cerna....sla by, tahle je podle me super......az prijde, tak vyfotim🙂))Ted jeste hledam autosedacku.....

Jak sis uzila kamosky a jaka byla vcera oslava?

mirusch
3. júl 2009

Jeej, ahojte, tak predsa ste tu... Ja viem, nechcela som byt smutna, ale no, predsa len mi je to vsetko luto. Vela rokov som sa uz o neho natolko nezaujimala, lebo mi ho bolo luto, co vsetko na neho kydali, ja ho poznam inak a tusim, kde bol problem. Nepacilo sa mi, co so sebou robil. Hlavne z toho mi je smutno, ze musel prejst cez take svinstva. Predsa len zomrel clovek, ktory bol v mojom zivote 20 rokov a ktoremu vdacim za to, akym smerom sa moj zivot pohol, za mojich priatelov a aj za mojho manzela. Nebudem to tu uz rozoberat, hodila som na svoju stranku medzi linky par veci, ktore ho ukazuju ako cloveka. Pockam si na pohreb v utorok a potom bude lepsie. 😅 Ved stale mam jeho hudbu a vela peknych spomienok. A, chi, vdaka nemu boli nase fotky v Brave, Popcorne, dokonca v knihe o nom. Cize aj my sme boli na chvilu slavni 😉
Kleo, ja viem, ze mu je lepsie, aj ja to tak beriem.

Ja by som rada sla niekde k vode, ale nemamu tu v blizkosti nic. Musela by som cestovat a vobec sa mi nic nechce v tieto dni. Mam aj nejaku robotu. Ale ved hadam este bude chvilu teplo.

zuzka11
3. júl 2009

Miri, zadna nebudeme vedet, jak to opravdu bylo, co byl zac, cim si prosel...a ze toho muselo byt....tobe moc pomohl tim, ze mas jurgena, spoustu kamaradu, zazitku, proste tvuj zivot hrozne obohatil......bulvar kyda spinu na kazdeho....vcera jsem cekala na P. v HITu u casopisu, mel zpozdeni, tak jsem listovala....co vsechno rozebiraji casopisy o Angeline a Bradovi....Katie Holmes a T.Cruisovi.....strasny......proste bulvar je bulvar:((((

My mame koupalist vyber, velka vyhoda, tenhle je asi 8km na kole po cyklostezkach, parkama, pekna cesta a je tam asi 5 bazenu na vyber......jeden i FKK, takze asi 6, ale ten je za zdi a ja tam jeste nebyla 😉

mirusch
3. júl 2009

Veru Zuzka, je to nanic s tlacou, nekupujem casopisy, jedine, s ktorym som bola spokojna, je Bravo, s nim mal aj MJ kontakt. Inak neviem, preco tolko ludi tvrdi, aki su veriaci a nespravaju sa podla Biblie. Dokonca aj ja viem, co sa tam pise. Nesud, lebo budes aj ty sudeny. Kto sa uz dnes podla toho sprava? 😔

Ked budem mat naladu, tak tiez sadnem na bicykel a skocim k jazeru, je tam piesocna plaz. Ale teraz som nemala vobec naladu. Dnes som ale bola zase vo fitnesku.

zuzka11
3. júl 2009

Miri, promin, vytuhla jsem 😠 A byla tu silena burina, hromy jako prase, pradon 😕 Muz samozrejme venku na kole 😠

Jake bylo fitko po takove pauze? Ja premyslim, ze zacnu nejak posilovat zada, zacinaji bolet, svinuchy.......

Blondy, Kleo, Meleri, Mony, Caira, Lubi - jak se mate vy? Co plany na vikend?

mirusch
3. júl 2009

No, vidim, ze zase vsetci zmizli 😝 Zuzi, nevadi, vsak ja tu tiez nie som stale. Dneska mam volno, nerobim nic, iba to fitnesko. Uz som bola aj v utorok, zacala som zase zvolna, nech nemam svalovicu, mala som len velmi miernu na rukach, dnes v pohode vsetko. Normalne mi to robi radost tam chodit. Citim sa lepsie potom. Ja tu mam este elektro-pristroj na 3 mesiace od lekara, som si ho vypytala, lebo ma tiez zase zacal chrbat viac boliet. Len mam trochu starosti s tymi kolenami. Skor alebo neskor musim k ortopedovi, nie je to dobre.

Tu nam stale slubuju brutal burky a nic. Vcera asi 2 minuty sprchlo, ale len tak, aby sa nepovedalo. Ale ma sa schladit. Predpokladam, ze zase o 10° a budem mrznut 😠

Zajtra ideme velmi pracovat v novej izbe, listy okolo stien, opravit skrinu, novu lampu s ventilatorom namontovat a mozno aj zastrcky vymenit. A tak. Objednali sme skrinku s vylevkou, no a dorucia nam ju az o mesiac. Ach jo. Moja trpezlivost je skusana...

zuzka11
3. júl 2009

Sakra to to teda trva, Miri 😖 Ale vysledek bude super, uvidis.....jinak tady taky kazde ranko ve zpravach ukazuji desti, ale nechodi...max.2 min jako u vas....ale hrmi jako prase......

my se zitra chystame na Sommerfest, maji tam byt nejake koncerty a tak, tak si udelame aspon vyletik na kole a projdeme se tam...a v nedeli pokud nedorazi deste tak letni kino.....

zensky - ostatni - kam jste zmizely? Pres den mate i omluvenku, ale vecer? takova flakarna!

lluciferek
4. júl 2009

zuzka: no tak já přes den spím a vnoci pracuji 😅 za chvilku zase utíkám do práce. 😖

jinak tady je pořád zataženo.dneska vykouklo sluníčko,tak jsem zvědavá na jak dlouho.

mirusch: mi na tu moji skoliozu pomohla výměna madrace+ magnezium a cvičení.Musím říct že ty šílené bolesti jsou pryč!Jinak když jsem sportovala,tak jsem jednou ročně na 3 měsíce brala želatinu v tabletkách a klouby byly jako nové. 😉 Ale ty máš asi nějaké problémy že?

V pondělí bychom měli mít s manžou konečně společné volno,tak doufám že někam vyrazíme.Se snažíme o mimi,ale v podstatě nesnažíme,protože nemáme kdy 😅 😠

lluciferek
4. júl 2009

mirusch: jinak tu matraci mám sendvičovou. vrchní vrstva je z líné pěny. I polštář jsem si koupila nový.

Doufám,že to sluníčko vydrží aspoň do úterka. 😒

koukám,že o víkendu tady asi nikdo není co? no já jdu do sprchy a pak do práce.tak pa

mirusch
4. júl 2009

Luciferek, no, mne velmi pomohlo na skoliozu a bolesti prave TENS pristroj - elektroliecba. A chodenie do fitneska. Tak v tom pokracujem. Magnezium beriem, ale to zase kvoli migrene. Zelatinu som tiez brala, ale uz mi asi nepomoze, v nasej rodine mame vsetci klby naprd. Ale tie kolena, hlavne jedno, nieco mam asi aj so slachami alebo cim, nie je to len klb. No, ak sa to zhorsi, tak pojdem, lebo bolesti nemam, tak by ma Dr. este aj vysmial. Minule mi hovoril, ze tam chodia ludia o barliach, co ledva chodia....akoze co sa ja stazujem, ze ma boli chrbat, nie? No ale nabuduce si dam termin k jeho kolegovi, uz k tomuto nechcem ist.
No a matrac mame 5 rocny, este chvilu musi vydrzat, ale iste je, ze lacny nebol, som s nim spokojna. Vankuse mame tiez nove, specialne na problemy s chrbticou, jednen stal 100 EUR!!

clovece, pracovat v noci. Neviem, ci by som to zvladala. Skor nie ako ano. A pekne sa len snazte, clovece, ako ze nemate kedy? Haaaa?

No, ja som tak mierne cinna dnes, nestihli sme tolko, co sme chceli, je horuco, nezvladame. Ale ved coze, praca neutecie. Co ma ale vrcholne nasr.... 😠 Ze sme stretli domaceho a ten uz chcel najom za novu izbu a pritom este ani nie je hotova a vrazili sme do toho vlastne peniaze, co sme vlastne ani nemuseli, co bola jeho povinnost. Chcela som od augusta. Povedal, ze ved je to uz dost dlho, co sme neplatili. No nech ma neserie, somar! Ved sme len 3 mesiace susili tu debilnu izbu a mesiac a pol jemu trvalo, kym dal urobit strop. A moj manzel zaplatil. No ja by som teda nie!! A nakoniec sme sa s manzelom pohadali.
On sa sice teraz sprava, ze sa nic nestalo, svet gombicka, ale ja som nasrata stale. Neviem kde si to ani vyventilovat. Inak presne ten isty problem, co u zbytku jeho rodiny. Pochopi uplne nieco ine, ako clovek povie. By som ich zaradom vsetkych zbila 🙄 A to som bola este dnes u jeho tety ukazat jej fotky z USA a sprdla mna za to, ze neprisiel aj moj manzel. Tak to uz bol vrchol. Ak sa coskoro nieco pozitivne nestane, tak sa fakt na nich vsetkych vykaslem 😔
Prepacte za vylev, ale fakt som to nemala kde odventilovat 😅

zuzka11
4. júl 2009

Miri chapu nastvani.....manzel je moc hodny.....ja bych byla taky nastvana, tolik prace, domaci debil........

My s nasi domaci taky valcime, fakt se bojim predavky bytu, bude delat, ze jsme ji to vybydleli nebo co...... 😝

U nas vedro na padnuti, byli jsme na tom festaku, ale P.to nejak blbe precetl a byla tam akce REWE - reklamni od ruznych vyrobcu takze vyrobky o hodne levnejsi, vsude mraky lidi, honici se za slevami.....a asi 40 st......takze nic moc.....a nejak jsem vstala zadkem napred, vsechno me stve....je tu nekdo pozitivne naladeny? 😀 Je tu vubec nekdo? 😉 😀

mirusch
4. júl 2009

Zuzka, to by aj mna zaujimalo, ci je tu niekto a ci je niekto pozitivne naladeny... 😝 😕 Ja cakam na utornajsi pohreb ako na spasenie, nech sa rozlucim a bude lepsie. Mam naladu niekde na dne jazera (nie mora, cize to nie je az take tragicke 😀 ) A musim prehodnotit moj postoj k niektorym ludom, k sebe a svetu vobec.
Mam co robit, vkuse je nejaka robota este, tak sa zamestnam.

Tu je tiez dnes velmi horuco, ale ma sa schladit. Len dufam, ze nie na 15°, lebo to sa balim a DE opustam. 😠 Objednala som si u univerza pozivnu vec, akukolvek, ale pozitivnu. tento jun bol uplne naprd.

A s tym bytom sa nedajte, kludne sa jej postavte, ja by som jej to vsetko riadne povedala, pri odchode, co si myslim a keby ma velmi rozculovala a davala vam nieco zaplatit, tak by som sa asi trosku povyhrazala pravnikom. Uz nemam ohlady vocim blbcom.

Inak, kontrolovala som Schnucki, ci zije, tak zije 😀 , drvi na skusky, ma ich, ak si dobre pamatam, tak 8., 15. a 20.7. A potom ju vytiahnem na oslavu.

My sme boli teraz v restike, ale nie dlho. Manzela, ked je takto horuco, nevytiahnem nikam. Zatial dobru noc prajem.

zuzka11
4. júl 2009

Miri a pomohla restaurace? My mame zitra rano, nekdy kolem 8 navstevu, jen na chvili, kmosi u nas nechaji auto a jedou na dovcu......a vecer snad to kino....snad bude celkove zitra lip....

Strasne me stve ta dnesni nalada, a hlavne ze nemam skoro duvod...az na par blbin, ktere ale jindy neresim....ty duvod mas......

A jeste ci se mi stalo - prisel mi dopis od soudu, ohledne ebay - objednava si na me kamradka a vysetruji nejakeho prodejce, ale k vyslechu musim ja 😝

Moc pozdrav Schnucki, budu na ni strasne myslet......takze 8. je prvni....urcite to da......

mirusch
4. júl 2009

Zuzi, no, restika nic extra, ale ved ono sa to vsetko spravi. len kym si clovek ide cez to vsetko, tak to sranda nie je. Zakuklit a preckat 😉 to urob aj ty. Bude dobre.
No teda a to preco si na tvoje meno? To by som asi nedovolila. Ja viem, ze kamaradka a tak, ale clovek musi byt opatrny...
Schnucki pozdravim. Papa. Idem spat.

njonja
5. júl 2009

Ahojte kocky - ahojte Schnucki a Mirusch🙂

Znova som sa vratila na Konika..pozeram, ze vela noveho sa tu za tych par mesiacov popisalo! Dufam, ze sa vsetky mate dobre...
My sme medzicasom prestavili ten nas domcek, teraz robime zahradu, moj drahy uz cely den natiera dom zvonku! Chudak v tom teple...Ale je tvrdohlavy, vraj to chce robit prave teraz..hm, tak ho nechavam🙂

A zacala som robit ako dobrovolnicka v detskom hospici - nadherna praca...

No a otehotnela som🙂 Je to este cerstve, takze sa modlim, aby sme s malickym vsetko dobre ustali - mame teraz 7 tyzdnov 😀. Lekar nam ale nedoporucil dalej byt v hospici, koli moznym chorobam, co by mali deticky, takze sme zase doma🙂

Drzte sa a opatrujte!