Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
12. máj 2010

ivana, no ano GP je obvodny lekar vies tu sa chodi so vsetkym za obvodnym lekarom. Bez komentara ako to tu funguje fakt. Je to na nej ako to poriesi ale mam pocit,ze ma strach ist niekam inam a vymenit GP. Rozhodnutie je len na nej.

emily327
12. máj 2010

ivi, to sa treba dohodnut s predavajucim za to postovne.

nyya, no to nie si moc daleko odomna 😀 Ja som sice v irsku ale na severozapade. No ak by si brala nejake silne lieky, tie mohli sposobit,ze ti meska MS. Skus si urobit test rano. Alebo zajdi za lekarom a to bude najlepsie. Hoci tu v IRL je lepsie si pomoct sama ako cakat pomoc od lekara :-/

nyya
12. máj 2010

presne tak emily tu su doktory na prd sice manzel je doktor ale tak on ma nemoze pozriet tak asi pockam estee tyzden a ak mrska nepride tak pockam dokedy pojdem domou a uvidime...ti si v dubline alebo tak niekede tam???

emily327
12. máj 2010

nyya ak je manzel doktor nemoze ti vybavit vysetrenie v nemocnici? A kedy ides domov? Nie ja som v Balline Co. Mayo co mam do severneho Irska cca 2 hodky autom. Alebo si skus zavolat domov na Sk svojmu gynekologovi a uvidis co ti povie. Aj to je jedna z moznosti. Neboj urcite sa to coskoro vyriesi. Ja som pocas brania HAK nedostala MS 3 mesiace a robila som si 2 testy a nic boli negativne. A vy sa o babatko snazite?

schnucki
12. máj 2010

nyya a mas nekde na netu grafik? bych na nej mrkla, protoze jestli se ti drzi od ms stale nahore, tak to vidim dobre 😵
jinak zkus ho spis rano, ja sice delala v 6h vecer, ale ja jak mam dlouhe cykly tak uz jsem byla v 5tt, takze se hned rozsvitili .... a to to vydrzis jeste cekat? ja bych nevydrzela 😀

ja nevim co to tej paypal je .... jdu na to mrknout ...

nyya
12. máj 2010

hej snazime sa o babatko a dufam ze sa to podari..ale nechavame tomu volnu cestu...no oni mi to aj hovoril ale ja moc nechcem ist tuto ku doktorovi oni si tu naprd..ved vies??🙂to nieje zly napad ale neviem ci mi on bude moc povedat ze som alebo nieje??co je to HAK???

ivanajelinek
12. máj 2010

No tak to by som ani ja nevydrzala... 😀 Ja ten paypal nemam, ja platim vsetko per Überweisung...

nyya
12. máj 2010

schnucki nie nemam grafik ja sa v tom neviznam a aj zabudam...no ja moc nerada cakam ale ked musim tak pockam..lebo je to lepsie ako sa sklamat a mat mozno dalsi iba s jednou...a doktor mi to povie na 100 precent...uvidime...ved to mi praveze pride divne ze tak dlho sa stale drzi hore a ani raz nespadla ...

emily327
12. máj 2010

schnucki, paypal je spolocnost cez ktoru platis za nakupene veci na ebay a ona v podstate garantuje,ze o tie peniaze neprides. Lebo ak by sme platili priamo predavajucemu, tak on vzdy posle vec az ked dostane zaplatene a tak to zaplatis, peniaze idu do paypal spolocnosti a predavajuci dostane info,ze to bolo zaplatene a on ti to posle a ty ked to dostanes a je vsetko ok, tak oni mu peniaze poslu a ak nie tak ti peniaze paypal vratil, aby tam bola garancia platby a vratenia penazi a hlavne aby predavajuci si nemohli dovolit predavat nieco co mozno ani nemaju.

nyya, no pozri jasne,ze po telefone ti nepovie ziaden gynekolog ci si tehu alebo nie ale aspon ti poradi co mas robit. Ci mas pockat alebo cim to moze byt. Za to nic nedas. A HAK je hormonalna antikoncepcia 😉

nyya
12. máj 2010

babenky moc dakujem za pomoc..teraz musim ist lebo manzel je hladny tak idem zohriat veceru...tak sa vidime zajtra...pa a dobre nocku....mooooooooc vam dakujem...

emily327
12. máj 2010

nyya, nemas za co pa dobru aj tebe a vyskusaj urobit test rano, prvy moc 😉 drzim palce. pa

ivanajelinek
12. máj 2010

Jaaaj Emily, tak takto funguje ten Paypal? To som nevedela.A to si vybavis ako?

schnucki
12. máj 2010

tak to neni az tak spatne s tim paypal .... kouknu na to a uvidim .... dekuju za info ....

nyya pokud se stale drzi nahore tak to ukazuje na tehu 😉 ... ja bych taky zkusila testik rano, to je jistejsi, jak pise emily hned prvni moc 🙂 .... drzim palecky

takhle pozde veceri? ... ja ted taky zblajzla polivku, uz nevim co bych do sebe narvala 😀

schnucki
12. máj 2010

ivus tam pisou ze se tam musis prihlasit, ale ze je to zadara ... najedes na jejich stranky a prihlasis se tam ....

ivanajelinek
12. máj 2010

No ale to ze vraj nemozes u kazdeho predajcu platit cez paypal, alebo ano? No u nas je registrovany manzel a ja nakupujem 😀
Ja bastim akurat strudlu...

emily327
12. máj 2010

ivana, 99% predajcov akceptuje paypal. Ja som sa este doteraz so ziadnym nestretla aby sa nedalo platit paypalom.

schnucki, ked sa zaregistrujes este neznamena,ze hned mozes nakupovat a k nicomu ta to nezavazuje 😉 Dont worry ale mozes si pozerat veci aj bez registracie, iba ak uz budes chciet nakupovat, tak musis byt registrovana.

ivanajelinek
12. máj 2010

Tak tak, najskor len popozeraj...Juj zajtra volnicko sa tesim...

ivanajelinek
12. máj 2010

No Schnucki tam som nasla aj ten tehu pas do auta.

schnucki
12. máj 2010

ja se urcite nebudu nikde registrovat, jen kdyby se mi tam neco zamlouvalo .... jen jsem si to procitala a psali tam ze je ta sluzba zadarmo, tak ja nevim ... za to se neco plati??

tak to je dobry ivus 😀 to u nas se takhle registruju ja, jelikoz nakupuju 😝

holky natahla jsem se na chvili na gauc a ja fakt vydim jak me kope 😵 no jsem z toho navytrzeni 😀 ... doufam ze rano bude zas kopat jako dneska aby to mohl i manzilek videt 😵

jinak se mi vecer stava, asi jak cely den jim, ze mi brisko prijde takove, jak to popsat, natahle .... jako kdyby se mi chtelo buhvi kam roztahovat ... mate to taky??

ivanajelinek
12. máj 2010

Mne pride, ze vecer mam brucho celkovo väcsie ako rano....Sice sa necudujem, ked cely den nieco papam, ze 😀
Ved ale bruska rastu, nie? Mne tiez manzel hovori ze mam zo dna na den väcsie brusko...

emily327
12. máj 2010

schnucki, neplati sa za registraciu na ebay nic az potom ked budes vyuzivat sluzby paypal sa plati 1.50 euro za rok tusim za pouzivanie tejto sluzby nic viac. Jej aj ja uz by som chcela vidiet ako babo kopne volnym okom nie len z vnutra ☹ No este si budeme asi musiet pockat, ja mam aj viac tuku na brusku, tak to asi ani tak skoro nebude. Uzivaj si to 😉 cmuk s tym bruskom to mam na vecer aj ja tak 😀

schnucki
12. máj 2010

ja jen jestli ten pocit je normalni ... je takove napnute .... ale mazu jak silena 😀 pry je i dobry kdyz pri mazani trosku brisko jakoby masiruju, ze se i mala tesi z doteku ... no nevim, me kopla 😝

a pod cim ten pas hledas? ja nasla neco na amazon a stalo to kolem 40euro ...

ivanajelinek
12. máj 2010

Ja som si dala ze Be Safe a tam mi to vyhladalo...Sa mi zda ze nove tiez oklo 40 eur.

schnucki
12. máj 2010

tak to jsem rada ze nejsem jedina s tim briskem 😀

emily neboj, nebude to dlouho trvat a budes taky valit oci 😉 .... ono poznas az te radne kopne a pak pozoruj brisko, je to fakt sranda 😀 ja dneska rano myslela ze to jsou prdiky, az kdyz jsem odpo ten kopanec videla tak mi doslo ze ted uz me kope nejen vnitrne, ale ze uz radne vyrostla a dava mi to najevo 😀

schnucki
12. máj 2010

jooo tak to jsem ho nasla dobre, tak na amazon je novej kolem 40euro, pouzitej jsem nekoukala .... vim ze blondy ho snad mela, protoze hodne jezdi ....

ivanajelinek
12. máj 2010

No hadam nam uz maminy poradia.Tie sa tu dnes ani neukazali... Kocky si uzivaju tie krasne babenka, ze?

emily327
12. máj 2010

schnucki, tak sa dohodni s blondy ak ho uz nepotrebuje nech ti ho preda 😉

schnucki
12. máj 2010

to by mozna taky slo, ale treba planujou druhy .... uvidim, proberu to i s manzilkem co si o tom mysli a kdyztak bych blondy pisla ....

holky pro dnesek se rozloucim, pujdu si lehnout .... preju vam kraaasnou dobrou noc 😵

emily327
12. máj 2010

schnucki, ved za opytanie nic nedas 😉 Dobru nocku aj ja sa idem vystriet nejako mi nie je dobre od zaludka a aj hrdlo ma zase zacina boliet ☹
dobru nocku vsetkym pa pa uzite si zajtrajsie volno, u nas nie je ☹ skoda

ivanajelinek
12. máj 2010

Dobru noc.. 😔