Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
8. dec 2010

je ty ještě nerodíš promiň já už tady polemizuju.... 😅

barbora87
8. dec 2010

@meleri no uz by som najradsej rodila ale maxik proste nechce :( ale dam vam vediet a mam aj na emilku cislo

oriesok
8. dec 2010

ahojte baby.. nechcem otravovať.. ale mohla by som vás poprosiť o hlas? http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_vanocni_na... ďakujem..

schnucki
8. dec 2010

@oriesok neotravujes .. a mas hlas 😉

@barbora87 no ja si rikala jestli uz nahodou nerodis 😀 ... ale uz to mas za par 😉

@meleri no pry tam mam malou cystu, ale neskodnou ... tak az pujdu na gyndu na kontrolu reknu mu at se na to mrkne ... posledni dobou se fakt vsechno se...e .... ale co, bude lip 🙂

finfrle
8. dec 2010

Ahoj slunicka moje,mam toho moc.Byli jsme na kontrole a mala nepribrala kolik by mela i pres vsechnu snahu je to pro me zahul.Kojim dnes co hodinu a pul takze jsem trochu unavena.
Dnes k nam mela prijet sestricka abychom se domluvili co s malou a vubec se neukazala ani nezavolala...
Manzel nam dnes udelal nadherny venec na dvere.Dodelali jsme spolu dekoraci baracku a ted vazne uz jen veget,no veget Ja,manzel a Elen 😵 se ani nehnu.

finfrle
8. dec 2010

@meleri Holka moje setri se uz to mas taky zachvilinku a pak to bude narocne!Jooo zacali jsme latkovky!!!Mala hned pokrtila 😀 (vice na fcb)

@barbora87 no ja dnes na tebe myslela,kdy to zacne!Drz se

@schnucki ty mi tu joooo chybis!Myslim na vas,jak se ma mala?S tim,ze ti nebylo vcera dobre to je nanic ja mam taky den kdy jsem ok a mam elan a den kdybych se nejradeji zavrela do skrine a nevylezla.Mala mi usnula od rana az ted!Jen mi malinko podrimovala pres den ale nic velkeho.Zatim koupeme obden az dva a melas pravdu pekne se pak uklidni a spinka 🙂

Ivanko to znam az moc dobre,kdyz mala nechce v noci spinkat a pak rano chodim jako zombii
Jen doufam,ze dnes bude klidnejsi v noci kdyz pres den neusnula.

schnucki
8. dec 2010

@finfrle dekuju moc 😵 taky jste mi chybely, a moc, ale mela jsem fakt problemy, jeste neni vsechno vyresene, ale snad je to na dobre ceste 🙂
jezisi tak to me mrzi ze mala malo pribira, ale treba se to zlepsi ... to je docela blby ze neprisla, halooo ... zitra j zavolej kde se flaka, jde prece o maleho tvorecka ...

jinak nase mala dneska taky moc nespala ... vzdycky tak hodku, vic ne ... ted spi uz od pul6, takze ji asi vzbudime na koupani, aby si nemyslela ze je uz noc, pak mi zas nebude spat 😝

emily327
8. dec 2010

@oriesok mas aj moj hlas 😉

@schnucki chuda moje, stale nieco. Nezavidim vam a som Bohu vdacna,ze my sme zdravi. Ja sa snazim vyhybat ludom v tomto obdobi, u nas koluje chripka a aj crevna u deticiek. Tak sme velmi opatrni. Drzte sa a nech ste co najskor zdravucki cmuk A co mm, uz je s vami castejsie doma?

@barbora87 budem urcite informovat. uz som zase nervozna ako ked naposledy rodila finfrle ;-D To uz bolo davno xixi Teraz cakame na teba a ja verim,ze vsetko bude ok a malinky coskoro pride na svet cmuk, neboj dockas sa 😉 Mam telefon stale zapnuty. A budem rada, ak budes informovat, ako to prebehlo a ako sa s Maxikom mate. jaj uz sa tesim,ze budes patrit k nam do klubu stastnych mamiciek 😉 Ved uz len meleri a yarden porodia a uz tu nebude ziadna snazilka a ani tehulka 🙂 Ale nevadi. Ved tato tema uz davno nie je o snazilkach cmuk

@meleri zlatinko a vy sa mate ako? Uz ste so Samsonkom zdravi? A ako sa citis? Ja ta obdivujem popri malom dietatku zvladat tehotenstvo hmm Aj mna to za par rokov caka,tak som zvedava ci to zvladnem.

@finfrle zlatinko, sme v kontakte kazdy den a musim ti napisat aj tu,ze neboj moja bude dobre hlavne netreba stracat hlavu a malinka nie je podvyzivena iba vazi menej ako by mala. To sa upravi a bude dobre. Hlavne pockajte na midwife a nech ona odvazi malinku a podla toho sa potom zariadite. Lebo ten vas GP je dobry debil a nazvala by som ho aj vulgarnejsie ale nebudem sa rozculovat, skodi to krase 😀 Si skvela mamina a perfektne to zvladas cmuk. a mas skveleho manzela a super dcerku moja 😉 Uz to bude iba dobre a mala Elen vam bude rast do krasy cmuk Vychutnajte si spolocne Vianoce na ktore si sa tesila uz v lete 😉 cmuk

Ja sa musim pochvalit, zatial to nie je oficialne ale je to na 99%,ze si mm nasiel novu pracu. Bude pracovat v banke 😀 jaj neskutocne sa tesim a vdaka tomu je u nas super atmosfera a dufame,ze v tejto praci kde je teraz bude iba do 23.12. a potom do konca roka bude s nami doma, cize cele sviatky, to by bolo skvele. Lebo od zajtra sme same az do nedele fnuk 4 dni samoty s malou bez mm ☹ Budu to dlhe dni. Inak je Sonicka neskutocne slniecko, skoro cele dni sa smeje, usmieva a hlavne si zacina brblat a reaguje na moje slova a ked sa k nej prihovarame. A obdivuje nase tvare 😀 Je to uzasne. Je uplne idealna, krasne kaka, prdka, papka, grga no proste super a uzasne spinka. Vzdy okolo 20:00 ju dam do postielky a ona krasne do pol hodky sama zabuvinka. No proste parada. Velmi sa z toho tesim,ze ma takyto rezim a aj cez den spinka od 13:00 do 16:00 niekedy aj dlhsie. Preto v tomto case od 13:00 chodim s nou na prechadzku, vonku sa jej dobre spinka. Ale uz sa naucila v tom case spinkat aj doma. Z coho sa velmi tesim. Ale nasla som dovod preco mi nechcela cez den spinkat doma, lebo som ju davala do postielky a ked som jej pocas dna zmenila miesto na spanie, tak krasne hajuska. Takze v postielke spinka iba v noci 😉 Tak som sa zase rozpisala xixi ale nejako to tu mrzne a kazda z nas ma pomenej casu na napisanie. Uz ste pripraveni na Vianoce? My sme sa s mm dohodli,ze buduci tyzden v pondelok postavime malej stromcek, neskutocne sa jej paci svetlo - volame to,ze zizulky 🙂 Dokaze sa pozerat priamo do svetla co jej zakazujeme lebo je to dost ostre. A tak si myslime,ze sa jej stromcek so svetielkami bude pacit 🙂

schnucki
8. dec 2010

@emily327 dekuju, ja doufam ze bude brzo lepe 🙂

my jsme malou koupali vzdy kolem 7h, ale ted se snazim koupat ji kolem pul 8, aby sla do postylky kolem 8h, protoze ji mam kolem 5h uz vzhuru ... a snazime se davat vetsi rozpeti mezi lahvickama, protoze na zacatku jsem jeste jejich potrebam moc nerozumela a davala jsem ji pit casto a pomalu jsme zjistili ze nepotrebuje tak casto jak jsem ji davala ... no je to fakt veda ....

ja jsem premyslela jestli i s chozeni ven udelat takovy maly ritual, jako jak pises ty chodit ve stejnou hodinu ... protoze nase mala taky doma moc tvrde nespi, ale zato venku jo 😀

jinak jsme museli koupit novy babyphone ... koupili jsme od avent, je uplne super, ukazuje teplotu a dokonce muzu i pres nasi cast poustet male pisnicky na usnuti a mluvit s ni, ma to mikrofon .... tak malou ov vcerejska ucime, ze kdyz ji dame do postylky hraje ji tam potichu hudba na usnuti 🙂
jo a od moji mamky dostala takoveho zajicka na smudlani, minuly tyden jsme prespavali u kamaradky a mala spatne spala, tak jsem si ji vzala k sobe a hrala ji zajickem divadlo a ona ho chytla do ruky, tak jsem ho pustila a ona se s nim smrdlala a usla, tak jsem to zkusila i doma a parkrat se povedlo, ... tak ji ho pres den sem tam dame a dneska vecer s nim taky usla 😀

peppapig
8. dec 2010

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem tak vpadam. Jen sechci zeptat, zda tu neni nejaka maminka, snazilka ci tehulka zijici v UK, presneji v Southampton. Ja uz se marne par let snazim najit nejakou kamosku cesky ci slovensky mluvici. Diky 🙂

finfrle
8. dec 2010

@emily327 😵 😵 😵 dekuji,nakonec jsem to nevydrzela a zkusila zase to UM ach jo ☹ 😢
@schnucki je dobre,ze jsi tu alespon se muzu zase vypovidat a pocist co vase mrnata,nejak to to utichlo...Holky snad se to po svatcich upravi a sem tam se tu sejdeme.
Barborko myslim na tebe!!!

schnucki
8. dec 2010

@finfrle neboj, nezapomela jsem na vas, jen jsem toho mela moc 🙂 ... ted se tu budu snazit s vama byt zas vic 🙂

jinak jsem koukala na fb jak mala tatinkovi nadelila 😀

oriesok
9. dec 2010

@schnucki ďakujem za hlas 🙂

oriesok
9. dec 2010

@emily327 ďakujem 🙂
ste strašne zlaté..

schnucki
9. dec 2010

@oriesok nemas zac 🙂

koukam konik dneska nejak blbnul, jsem chtela byt akcni a napisat a nic ....

jak se vsechny mate? co barbora, jak to vypada??

nevim jak je to u vas, ale u nas jakmile tatka vejde do dveri mala se muze po....

oriesok
9. dec 2010

@schnucki ale áno.. určite ten hlas pomohol..

finfrle
10. dec 2010

Dobre patecni ranko preji!
Kojeni je veda a to,ze mala mene pribiva na vaze mi vcera moc nepridalo ale nastesti jsem tu vcerejsi depresi zahnala diky vam holciny!!!Dekuji moc!
Mala je dnes zlatoucka,zkusila jsem zmenit techniku kojeni a ono to funguje,takze konec zuzlani prsu pro zabavu!Neco malo se mi podarilo i odsat jupiiii
Nevestinko!!!!! holka BumGenius vrele doporucuji neuveritelne funguji a i prani hovnisku parada vubec zadny skvrny nic a schne to rychle!!!

meleri
10. dec 2010

ahoj, jsem na odpis. bolí mě úplně všechno. potřebuju si odpočinout. :( ale kdy?

finfrle
10. dec 2010

@meleri Vim jak se citis ale cas ci musime najit!!!Drz se holka tehotna 😀 🙂

meleri
10. dec 2010

dík. je to únavné v poslední době, dneska jsem se rozhodla že se vyspím konečně normálně. doufám!

blondynka400
10. dec 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, nějak zas nestíhám.... Snad to bude po novém roce lepší 😀 V podstatě za týden letíme na vánoce do čech, tak snad bude i tentokrát cesta letadlem ok. Malá začíná chodit čím dál víc, ale bez opory ještě neumí, tak max jeden krůček ke mně 😝 😀

emily327
10. dec 2010

ahojte, potrebujem od vas radu. Kedy mam malinkej vymenit cumlik za vacsi? Teraz mame avent 0-3 mesiace a my sme uz zacali 3. mesiac. A potom mame dalsie uz kupene od 3-6 mesiacov. Viete mi pls poradit? Dakujem

meleri
10. dec 2010

@emily327 zkus to do toho ukončeného 3 měsíce, pak dej třeba větší, tak nějak jsme to měli..🙂

dneska mě strašně rozesmálo jak mě můj gynekolog a můj manžel přesvědčovali velice vážně že se musím šetřit, že nemůžu moc vařit a uklízet 😀 a manželův projev jak mi chce pomáhat a já ho nenechám! 😅 sotva jsme dojeli domů tak sice malého svlíkl ale pak se natáhl a ležel! 😀 a já říkám no a co ta pomoc? umyješ ho uspíš ho? začal hned bručet ale udělal to......já fakt chlapy zbožňuju.... 😝 jak říkala moje babička na HUBĚ zrobiš...

emily327
10. dec 2010

@meleri dakujem moja, no skusim potom ked skonci 3 mesiac 😉 A ako sa citis moja? No typicky chlap 😀 Oni vedia len vela rozpravat a skutek utek xixi ale zase sme radi,ze ich mame ze?

meleri
11. dec 2010

@emily327 já ti mám někdy dny kdy si říkám že i bez chlapů by bylo dobře.. 🤐 😅 ale jo máš pravdu to víš že jsem taky z aněho ráda!

zkus no dneska se cítím podstatně líp mám za sebou ten test na cukrovku ztratila jsem tím spoustu času tak ted se musím vrhnout na domácnost....přeju pěkný víkend!

finfrle
11. dec 2010

Krasny vikend holky!
Malinka je dnes uzasna,spinka a papa
Jsem zase sama doma tak toho moc neudelam ale nevadi budu odpocivat a oslintavat toho naseho drobka. 😵
Co varite a jak jinak???

meleri
11. dec 2010

@finfrle ahoj já zrovna dojídám, manžel leží s malým. ale už jsou vzhůru, tak dneska pojedeme k prababičce a nějaké nákupy taky, je krásně až mě to mrzí nejradši bych někam na hory, ale jsem KO.

byla jsem na tom testu na cukrovku.

super že už používáte ty látkovky, je to fajn co? jestli tě to začne bavit tak to je pak z toho i fajn koníček....🙂
doufám že budete mít pěknou sobotu! a co sníh ještě se drží?

na jídlo byl dneska steak a nudle, nestihla jsem uvařit a manžel byl s malým venku. ale zítra to bude snad lepší..🙂

finfrle
11. dec 2010

@meleri se ho neptej proste mu to oznam at to udela!!!A setrit by jsi se urcite mela!Ja ti dam vrhnout se nauklid nene odpocinek!

finfrle
11. dec 2010

@meleri no latkovky me prijemne prekvapili,i mala je spokojena jen na noc davam papirovku at se tak ccasto nebudi.Hlavne to prani je sranda a to s tim kazdy tak nadela,kdyz reknes,ze budes pouzivat latkovky!Pekne se to vypere a je to vazne jen 10min casu.Malicka je v tom spokojenejsi a vypada uzasne sradnovne 😀 hlavne,ze mala je vpohode.
Pocasi no co ti povim shih slez uz vcera se doast oteplilo a mame tu ted 7stupnu,letos Vanoce bile asi nebudou.

nevestinka2010
11. dec 2010

cauky holky, tak jen rychle zdravim, posledni dny nestiham
vse je ok, mame se dobre, ja psala Fin, zimni romantika zmizla, ja sem samozrejme radeji ze nemusim rano rozmrazovat auto a nemam takovy strach a cestach... ale bylo to na oko moc pekne.
z minuleho vikendu mam neco uz napeceno, vcera sem zadelala dalsi testo a zitra napecu zbytek,
budeme mit krasny velky zivy stromek, manzel dostal od znameho, uz se tesim
ted mam po-ut volno, zajedem si nekam na vylet, mam svatek a mela sem narozky tak si udelame pekny cas s manzelem
dnes sem si byla v 11 zaplavat, super skoro zadny lidi, chvili sem tam byla dokonce v bazenu uplne sama, tak sem se skvele rochnila
😉
za chvili vyrazim na firemni xmas party, tak snad bude dobra zabava
dnes sem se ale zhrozila pri vazeni (vazim se co 2 tydny a pekne postupne sem vzdy mela tak kilo za 2 tydny) ale ted to ukazalo 2,5 kila za 2 tydny, takze mazec, je teda pravda ze sem si dopravala dost sladkeho a mela i mene pohybu, no musim se zacit hlidat 😅 a ty Vanoce na obzoru ... to budu jak hrosik 😅
Fin, to je fajn ze latkovky vyhovujou, ja sem do nich uz taky zainvestovala a tesim se.
jinak se mejte vsechny moc krasne, hlavne zdravicko!
meleri odpocivej
ja teda musim zaklepat, ze se citim porad velmi dobre, ale chodim spat brzy to je pravda...
tak zase case paaa
😉