Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
25. jan 2009

čauki holky! Tak jsem se rozloučili s návštěvou, bylo to fajn, pusy se nám nezastavily, i jsem se hecla a nešla spít s večerníčkem 😉

Začínám trošku mít strachy z úterní kontroly......... ☹

Krásně si užijte neděli!!!!!

schnucki
25. jan 2009

ahoj holky,

nam prijdou dneska pritelovi rodice na obed, tak jsem sem na chvilku mrkla,

jdes teda v utery zuzi, budem na tebe myslet, a neboj, .... dej pak vedet jak to vypada 🙂

u nas je dneska hezky, tak pujdem pak asi na prochazku

preju taky vsem krasny zbytek nedele a vsechny vas moooc zdravim

zuzka11
25. jan 2009

Ahoj Schnucki! taky jsem byla v parku, castesne kluzko a kde neni tak hafo lidi, sranda🙂)))
V utery dam všdet, moc diky že na mě myslíš.

meleri
25. jan 2009

caute, tak jsem prezila ten bazen, neutopila se a aji dosla zpatky dom.

zuzka11
25. jan 2009

A záda lepší????

violoncielka
25. jan 2009

ahojte holciny

Meleri,bazen je perfektna vec,pre babatka tam u vas nejake kurzy nerobia? Ja vzdy obdivujem,ked v telke ukazuju ako babatka vedia plavat...super
🙂
Zuzi na aku kontrolu ides? Sorry ale nejakam mi to uniklo.
Schnucki ako dopadol obed?
Jeminee ked ste spominali tie okna,ja sa uz tiez dlhsie chystam,ale stale sa mi zda zima vonku,tak pekne pockaju do velkej noci a basta.

Bystricanky,ja som prezila krasne obdobie v BB,mam tam stale vela kamosov.Ja som byvala priamo v centre blizko vedeckej kniznice.Mojim oblubenym miestom bol Narodny dom,kde sme stravili hrozne vela casu ci uz na obedoch,alebo po koncertoch.Mala som svoju oblubenu telocvicnu Relax,kde som chodila na aerobik (ta uz asi nefunguje)Strasne rada som chodila na Sliac poprechadzat sa a v letnych mesiacoch sme mali taky okruh na bicykli BB-Sliac....jeeeej to boli pekne casy.

zuuuzana
25. jan 2009

ahojte kocky, no tak dnes sa tu este mirusch neukazala. schnucki som zvedava ci bude mat mirusch zajtra svalovku 😉

zuzi drzime palce na utorok.tak moooooooooooooooooooooooc

schnucki ako dopadol obed? aj my sme mali dnes manzelovu rodinu na poobednu kafco. tak som piekla biskvitovu roladu.

meleri bola si s tvojim malym plavat. je to musi byt uzastne.

violoncielka hmmm sliac zboznujem aj ja a hlavne na jar. a z ktoreho kuta slovenska vlastne pochadzas?

violoncielka
25. jan 2009

Zuuuuzi ja som z Prievidze 😉 😉

mirusch
25. jan 2009

Ahojte, mam prave prestavku od novej izby, cistim steny, ale vyhodil ma manzel, ktory strhava este listy zo stropu. Zase je tam bordel ako v tanku. 😔 Stale dookola.

Violoncielka, Zuzka je tehulka a nechce tomu verit 😵
Pocuj, v ktorych rokoch si bola v BB? A hravala si v orchestri v opere? 😕 Ak ano, tak som ta urcite pocula hrat, chodievala som tam casto. Jeeeeej, isto napis. 😕 To mozme potom pokecat cez IP a poohovarat 😀

Zuuuzka, z coho svalovku? No so snazilkovania isto nie 😠 Ozi, asi mi to uslo, kedy idete do IVF?

Zuzka, tak tfuj, tfuj na utorok. Kedy budes vediet vysledky, zase vo stvrtok? Ale ultrazvuk aspon hned ukaze.

Schnucki, ako obed? My sme boli u grekov s rodinkou, takze mnam, mnam. A o tyzden s vami.... No nie je nam dobre?

Meleri a o drobca sa staral zatial manzel? Pocas plavarne? Pockaj, bude svalovka 😀 Len nezabudni, ze predsavzatie bolo raz za tyzden.

zuzka11
25. jan 2009

Miri, Zuuuuzka jde v březnu, tuším 😉 A vyjde jí to!!!!

Moc díky za podporu, UZ bude hned, ani nevím, jestli mi budou brát zase krev, spíš ne.......má trošku staženou prdel, pardon 😕

zuuuzana
25. jan 2009

mirusch vsak sa nemusi snazilkovat aby bola svalovka 😉 zahrna sa predsa do toho taka hmmm ... bytova rekonstrukcia hi hi hi

mirusch v marci mame na buduci tyzden termin ohladom ivf pohovor proste, ale uz som dnes premyslala, ze ten termin prelozim na tento tyzden co pride. proste som nedockava. 😅

mirusch
25. jan 2009

Zuzka, trvaj znova na hcg. Povedz, ze odtial bez toho nejdes. Ved prave hcg ti tak krasne moze ukazat, ci dostatocne stupa!!!! Zase stazena prdel? 😀 😝 😝

Zuuuzka, aha v marci...ja by som tiez nevydrzala. Ved v marci uz mozes byt mamina. Pekne preloz, sup, sup.

zuuuzana
25. jan 2009

jeee zuzi, mirusch dik. ano mirusch idem to posurit 😅
baby aka stazena prdel hi hi hi

mirusch
25. jan 2009

Jasne Zuuuzka, posun a na moje narodky mi v marci oznamis, ze si tehu 😵
Nuz, Zuzka ma stazenou prdel 😀 Ale nech len ma, aby embrijko ostalo v brusku 😵 a nevyslo von 😉

mirusch
25. jan 2009

Okej, tak ja teda zase frcim nieco porobit. Manzel tam vzdy nabehne, vsetko strha, narobi strasidelny neporiadok a hotovo. A ja tam potom vsetko riadim, cistim dosky od klincov, pizlujem steny...no, kto mi to zaplati?

ivana98
autor
25. jan 2009

ahoj holcinky,
ja mam svalovicuuu!!! vcera sme stahovali tehotnu kamosku do berlina, takze sme ju prinutili sediet na stolicke a nic nerobit 😉 no ale moj chrbat a ramena, stava sa zo mna rambo 😎 ale budem to potrebovat na nase stahovanie 😝

ze krepy 😀 podla mna to je skor gramblavy ako sprosty..alebo sa mylim? proste nemehlo.

mirus, u ortopeda som nebola ☹ ale stihla som aspon frauenärztin, normalne mi bolo smutno, ze som u nej naposledy.. no aj zubarku som chcela, aj sme 20 x dohadovali termin, ale neslo to... kedze tapsa ordinuje az od 8mej, zatial co ja musim vyrazit o 6 z mesta aby som bola pünktlich v praci.. a ked som chcela nejako vycarovat volne doobedie, tak mi do toho vosiel dolezity meeting...no a chapes, probezeit, takze moc provokovat nemozem.

meleri, super 😵 aj ja by som sla plavat, ale mam strach z mykozy 😕
zuzi, budeme drzat palce na kontroluuu!!!!!!
ja som pastikarka z BA, takze s BB nemam nic spolocne 😅

a este jedna vec - mozno ma vysmejete, ale v mcdonalds teraz maju svajciarske tyzdne a maju "big rösti" 😎 sice obvykle ma na burger nic neukeca, ale tento mooozem 😅 odporucam 😅

zuzka11
25. jan 2009

Miri, já tě obdivuju......fakt........je pravda, že aspoˇˇn vidíš, že práce ubývá, ale jak to líčíš, je to nekonečnej bordel.............co posilka, bylas????A ky že to máš tu řeckou restošku????

Zuuuuzka - jasně, do třetice všeho dobrého!!!!!Odkud vlastně jsi? nebo spíš, kde jsi teď? Nějak jsem se ztratila.....

schnucki
25. jan 2009

ahoj holky,

delali jsme gulas, obidek dopadl dobre, dali jsme si potom cajik, spapkali par bonbonku, pokecali a asi kolem pul 5 jeli dom, takze docela prijemny odpoledne 😀

mirusch ja myslela ze ted musite cekat nez to uschne .... nebo jeste nemate ten susici pristroj? .. ted jsem nejaka zmatena ..... toho bordelu se nezbavite dokud nebude vsechno pikobelo .... to jsou chlapi, nadelaj bordel a je to, ik dyz ten muj (diky bohu) vetsinou po sobe uklidi, noo ne vzdy, ale vetsinou

zuuuuuzi taky drzim palecky na ivf, vsechny co mam 😉

ahoj violloncielka, a jak se mas ty? jak to ted vypada u vas?

stazenou prdel zuzi 😀 😀 .... to bude dobry, uvidis, myslime na tebe a drzime palecky, .... dej na mirusch a nech si to hcg udelat, odmitnout ti to nemuze

letim volat nasim, tak sem mrknu jeste pozdejc, tak kolem 9h

hezky vecer holyk

zuzka11
25. jan 2009

Ivi - tak svalovicu????To jste si museli pěkně máknout!!!!Normálně mě na burgery taky neužije, ale tohle zní celkem dobře!

My možná jedeme příští víkend do ČR, jak já se těším na meduňkový Rajec!

Schnucki - tak gulášek? tys vařila??Jsi dobrá......ten jsem ještě nezkoušela.......co učení, máš dneska volno nebo na to ještě musíš skočit?

zuuuzana
25. jan 2009

zuzi zijem rakusku nedaleko viedne. a moja sestra zije v mnichove. myslim, ze aj ty si v mnichove ze?
schnucki dakujem.
schnucki jej ja by som si dala gulas, taky super selbstgemacht. jeeeeee

takze som to teraz pochopila s tou stazenou prdeli. zuzi chapem. myslim na teba. a hcg by ti mala tak nebo onak spravit.

zuzka11
25. jan 2009

Hezkyyyyy, my jezdíme přes Vídeň když jedeme za příbuzenstvem do Břeclavi.....jinam káš pravdu, jsem z Mnichova.....Zuuuuzka a jak dlouho už tam jsi a tradiční otázka, kvůli manželovi/přítelovi nebo jak tě to tam doválo????

zuuuzana
25. jan 2009

zuzi uz som tu 5 rok. ano kvoli uz manzelovi. spoznali sme sa na svahu 🙂 ako inac s rakusanom.

zuzka11
25. jan 2009

A tos ho srazila nebo on tebe??? 😀 Stejně to jsou ale náhody.........a cítíš se tam už jako doma???Máš práci,kamarády.......?

mirusch
25. jan 2009

Ivus, juj, stahovanie, tak to je hroza a strach, clovek vzdy zisti, kolko veciiiiii ma. Len pekne trenuj. No a krepy je fakt sprosty, nie nemehlo. Toto ked niekto povie, tak vsetci vedia, ze je z BB 😀

Schnucki, jasne, ze cakame kym to uschne a bude aj ten susic, ale zatial sme este dali dole listy zo stropu, co zvysili, treba z nich vybrat kovove casti, no a ja som este cistila od zvyskov tapiet - to iste co sme u vas robili, o tyzden nam pridu po drevo, tak to chceme mat uz hotove. A potom uz fakt len cakat. Len nevieme, ci koberec alebo laminat. Ja som skor za laminat, lahsie udrziavatelne a nemusime (dufam) menit po 2 rokoch, lebo sa vychodi.
A to ides volat vasim 3 hodiny? 😨 Nevymyslaj, isto sa budete medzitym aj snazit 😀

Zuzka, nechapem otazku 😅 Kdy mam grecku restauraciu alebo kde?

mirusch
25. jan 2009

Zuuuzka a nepripada ti rakuska nemcina taka smiesna? Alebo nevidis rozdiel? Lebo ja ked som bola v SR, tak som nic nepostrehla, ale teraz ako som v nemecku a ideme cez rakusko a pocuvame radio, tak sa idem vzdy usulat ako hovoria 😀 Strasne zatahuju. Uz chapem bratislavsky prizvuk 😝

mirusch
25. jan 2009

No a kde ste zase? 😕

meleri
25. jan 2009

ahojte,

jo uz ted me vsecko boli.... 😀
ale bolelo me to uz aji pri plavani. zada jsou trochu lepsi, ale porad mam stejny problem-boli me to po tom v pichu na ten spinal pred cisarskym rezem. tak nevim ,jak se toho zbavit.

Jo odsala jsem mliko a manzel ho pak nakrmil z dudliku. vypil 160 ml. 😅

jo chtela bych s malym na bazen, ale doktorka mi rekla ze az od pulroku...pritom se mi zda, ze v cesku uz plavou i mensi deti. ale tady je fakt, ze jsem videla spis jenom vetsi.

My zijeme na venkove, a neni tu tolik moznosti, a "plavani s miminky" probiha tak, ze vyzenou lidi z casti bazenu, zahradi to a pak tam plavou mensi deti, ale ze by tam nekdo neco vysvetloval nebo ucil, tak to ne...podobne to bylo aji plavani pro tehotne, proste plavalas tam a zpatky a pak ti pujcili ploutve, a stalo to o tri eura vic. 😅

meleri
25. jan 2009

Schnucki,

mnam gulas..takze to vypada ze mas prijemnou tchyni i tchana..to je co zavidet. 🙂

mirusch
25. jan 2009

Meleri, na tu bolest sa opytaj Dr., ci je to ok.
No, to co pises o tom plavani s babatkami, to je hroza. Ved pre deticky maju byt specialne extra bazeny s teplou vodou, ktora sa meni denne, ved oni tam aj cikaju a tak. Tak to by som asi nesla, ak su take nanic podmienky.

meleri
25. jan 2009

Mirusch, sem to rikala na te kontrole a nic mi na to nerek, jen kroutil hlavou a pak sme to zamluvili. ☹

prave, radsi to necham tak, a zaplavem si ve vane doma... 🙂 bazen je sice fajn, ale nejak v to nemam duveru. hold vesnice je vesnice.... 😅

a jak se mas ?