Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
27. feb 2009

a jinak je u nas pekne hnusne, zatazino a prsi, a je takovy lehky opar ....

zuzka11
27. feb 2009

Ahoj Schnucki!

Tak jsem rozdýchávala a je to trochu lepší......co ta Miri, kde se fláká???

Tady taky hnusně, se včerejším a hlavně předvčerejším sluníčkem se to nedá srovnat.....Takže máš dneska zase rodinku? Já měla mít hlídání Adama, ale nemám se tam jak dostat, taky kvůli stávce, tak jsem to odpískaly a zase čt+pá, to bude stabilní......

Miri - přišly papíry, večer nebo přes víkend zkopúíruju, snad manžu přemluvím - kopírka v práci, a vrhnu se na to.Moc moc díky!!!!!

schnucki
27. feb 2009

to je dobre zuzi je te ti uz lip, .... pokud jeste dnes odepises na IP nedes se, kdyz zareaguju az zitra, nevim jestli se pozdejc na komp jeste dostanu 😅

tady autobusy zas jezdej, diky bohu, takze se pritel muze krasne vyspat 😀

ja ti nevim kde se nam holka flaka ....

mirusch
27. feb 2009

Takze, tu som konecne, bola som nakupit a ucila som, teraz sa chystam najest...rozmyslala som nad fitneskom, ale stale sa citim tak nejako slabo, naprd, takze to tento tyzden necham tak ☹

Zuzi, super, ze to prislo, aj napriek stavke, no chvalabohu. Tu chodia postari na bicykloch 😉

Schnucki ani ma neplas s tymi autobusmi, to je proste na nervy. V utorok chcem ist do Frankfurtu, aj na vystavu, aj kuknut do toho noveho centra, co otvorili vcera na Zeil 😕

S tym chrapanim, nuz, to by sa ako tak dalo, ale to Schlafapnoe, to je choroba a ziadna sranda. Aj ked, aj to chrapanie vie liezt na nervy, nie je divu, ze sa rano neviem zobudit, ked ma to v noci vyrusuje a vlastne hlboky spanok mam len od stvrtej, ked manzel vstava...Nasi mali tiez oddelene spalne, ale otec to tazko znasal, tak mama sla naspat a musela si proste zvyknut. Ale ved existuju stople do usi....Moj manzel ich pouziva, ale ktovie preco, ked sme vacsinou v dome sami, mozno aby sa sam nepocul 😀 😀

mirusch
27. feb 2009

Tak vidim, ze sa pre zmenu flakate vy 🙄
Zuzi, ten hlad uz nemam. Ja neviem, co to bolo vcera, brucho ako v 7. mesiaci a ja stale hladna 😝
Potom daj vediet, nakolko si bola uspesna s cviceniami. Inak, mozes si to vsetko nechat...Este mam nejake, ak by ti bolo treba, napis IP.

mirusch
27. feb 2009

Tak hlasim, ze mi je tu veeeeeeeeelmi smutno, takejto samej 🙄

schnucki
27. feb 2009

ja driv nemohla, mela jsem tu maliho, pak jsem jela s nejstarsi nakoupit, odvezla ji na plavani a ted jsem tu sama se spuntama, hrajou Vii, tak mam chvilicku cas, ale jakmile se vratej rodice, pomaham s jidlem a tak, takze se asi ozvu az zitra 😅

mirusch vydrz prtka vydrz 😀

schnucki
27. feb 2009

zuzi je ti uz lepe?

mirusch a co jsi dneska vyvadela?

zuzka11
28. feb 2009

Dpbré ránko!

Hlásím , že žiju, včera dorazil na oběd manžel domů a pak měl home office, ovšem mi sebral myš...tak jsem nemohla na net a teď po poledni vyražíme na tu chatu ke známm, ozvu se zase zítra odoledne.

Miri - snad už ti je definitivně líp, příští týden si doženeš posilku, je fajn, žes to nervala přes bolest.......

Schnucki , Miri, Meleri - užijte si krásný víkend, už se na vás zítra těším!

schnucki
28. feb 2009

dobre ranko, nebo spise dopoledne 😀
vcera jsem do 1h do rana kecala s mati od rodinky a ve 4h zas vstavala, protoze me pritel vyzved cestou z prace, tak jsem si trosku pospala a vylezla az v 10h z postele 😀

zuzi uzij si chatu a zitra se ozvi 😉

miri a co ty, co dneska vyvadite? .... doufam ze te to nachlazeni definitivne opustilo a ze ani hlava nezlobi .... ja budu varit obydek, az se mi milej zbudi pujdu uklizet a pak se dame do jeho papiru, roztridit a tak 😝

meleri a co vy, jsi uz tak nejak v poho??

mirusch
28. feb 2009

Ahojte, no teda, tu je ticho.
Zuzi, kup si druhu mys a hotovo 😉
Schnucki, no teda, kecalky 😀
My sme boli dnes trosku nakupovat, take vselijake blbosticky a v DM a tak. A kupili sme kufor do USA, lebo mame len jeden velky a 2 male. Tak teraz mame uz 2 velke 😀
Ale co je naprd je, ze sa mi vratili bolesti, co som mala pred 1 a pol rokom a kvoli tomu som odlozila aj IVF, aj 2 operacie som mala. Nikto nezistil, ze z coho. Potom som to fitneskom "rozchodila" a teraz je to tu zase 😠 😠 A ani diva svina nevie, co to mam z chrbtice, nejaky nerv zacviknuty alebo mi tam zase robi sarapatu to skamenene cudo, co tiez nikto nevie, kde je. A ide mi to do celej nohy 🙄 No nic. som rozhodnuta skusit to vo fitnesku, ci sa to zlepsi alebo zhorsi... a ked sa vratim zo SR, tak sa budem zabavat behanim po lekaroch. Budem asi nastojit na magnetickej rezonancii.
Tak som sa postazovala a idem na seba posobit pozitivnym myslenim 😅 Kupili sme aj 2 knihy od jedneho, co som ho nepoznala, je to lekar, ale zaroven kabaretista ...von Hirschhausen, ak sa nemylim, tak som strasne zvedava. Ale vyzera to nadejne, vtipne napisane.
Inak periem a flakam sa ...to je program na dnesny den.
Majte pekny vikend. Som zvedava na Blondy...

schnucki
28. feb 2009

ahojik mirusch,

no prosimte, tak doufam ze ti to fitnesko pomuze ... koukam ty si taky uzijes se vsema moznejma bolestma ... a kde te to vubec boli? ti to vystreluje do nohy? ... no doufam ze pak doktori konecne neco vyzjistej

ja jdu uklizet a pak zajedem nakoupit

a co to je za knizky, nejaky cestopisy nebo tak???

mirusch
28. feb 2009

Schnucki, to ti potom vysvetlim. Bude to mix z chrbtice, zacviknuteho nervu a Venenschwäche 😀 Ale az ked sa vratim zo SR, teraz nemam naladu na lekarov.
Kupila som si v lekarni take tie nadkolienky, na posilnenie zil, proti tromboze, ale su fakt schic 😀 zakoncene cipkou, normalne mozem zvadzat manzela s tym 😝 Ale to som si kvoli letu do USA ... to aj odporucaju.

Tie knizky su od Dr. med. Eckart von Hirschhausen, jedna sa vola Glück kommt selten allein a druha Die Leber wächst mit ihren Aufgaben. No som sama zvedava, ale tie nazvy neviem, ci pasuju. On napr. tvrdi, ze detom treba nukat Colu a zakazat zeleninu, pretoze, to, co je zakazane chcu 😀 Dobra teoria. Ta prva ma aj vela srandovnych fotiek...proste jeden z tych, co vnimavo a vtipne pozera na svet a skutocnosti. Aj zo svojho medicinskeho hladiska...aj ked keby clovek nevedel, tak neuhadne, ze ten clovek je povodne lekar 😕 Je to tazko opisat, to musi clovek vidiet, ale vyzera to byt ako velka sranda, cize vrelo odporucam. Napr. som nasla kapitolu: Sex rano...To, ze chlap ma rano "Morgenlatte" 😀 je jednoducho preto, ze ma plny mocovy mechur. Ale namiesto toho, aby sa siel vycikat, tak sa chce milovat... 😝 A otazka znie, co s tym, ked muz leti cez niekolko casovych pasiem...No 😀

schnucki
28. feb 2009

Ok, tak to proberem potom 🙂

Ty knizky zneji zajimave ... ta teorie neni vubec spatna, jak se rika, zakazane ovoce chutna nejlip, a co clovek chce nejvic, to co mit nemuze 😀 .... a to s tema chlapama 😀
uz jsem si to zapisala a mrknu na ne

jdu se pustit do Zwiebelbrot, vytahla ho pred nama rovnou z pece, tak je jeste kraaasne teply 😀

to s tema nadkolenkama jsem covece nevedela, ze to i doporucujou, to jsou veci 😕

mirusch
28. feb 2009

Schnucki, tak dobru chut. My si ideme urobit prazenicku s cibulkou a hribikami a potom pojdeme na colu do pubu, kde sme sa zoznamili...toz, greci su v USA 🙄

To je fakt, ze pri dlhom lete je zvysene riziko trombozy, lebo sa nehybes, zdravy clovek isto nemusi, staci sa raz za 1-2 hodinky prejst po lietadle, ale ja si to preventivne dam. Snazila som sa to vnutit manzelovi (bez cipky 😀 ), ale zatial neuspesne, ale skusim este posobit... A v nemocnici, ked vacsinu casu lezis, tak tam ti daju take proti tromboze, ze si myslis, ze ich nikdy na nohu nedostanes, take su tesne a nesmies ich dat dole. A este aj trombozove injekcie. Ach jo.

Tie knihy ti potom mozem pozicat. Ozi, citas uz tu moju o chlapoch a zenach?

schnucki
28. feb 2009

Dekuji, spraskala jsem 3 kousky 😀 nemohla jsem odolat .... taky preju dobrou chut ... jak dlouho zustanou pryc??

To jsem covece nevedela, zase jsem o neco chytrejsi 😀 ... treba ho jeste presvedcis 🙂

Jojo, uz jsem pomalu zacala, jsou tam opravdu zajimave veci 😀

mirusch
28. feb 2009

Schnucki, len pomalu??? A 600 stranovu knihu spraskas za jednu noc 😀
Od 14.3. su zase otvoreni...
Pa, frcim, pekny vecer.

schnucki
28. feb 2009

😀 😀

tak dlouho? ale co, varej uzasne, zaslouzej si dovcu 😉
preju vam hezky vecer, my se nalozime k televizi 🙂
papa

blondynka400
28. feb 2009

Ahoj holky, tak hlasím příjezd nazpátek do Itálie. V čechách naprostá pohoda 😎 . A teď se jdu pokusit Vás dočíst... 😀

lenkove
28. feb 2009

Ahojte 🙂

ja som len na skok a chcem vam povedat, ze nas pozvali na pripravu na adopciu 🙂 to znamena, ze sme nemali ziadne rozpory v ziadosti a jednoducho ideme daleeeej 🙂
idem si vas citkat 🙂

blondynka400
28. feb 2009

lenkove, tak to je super 😵

Jinak k mému vyšetření v čechách, všechno vypadá,že je ok. Nechala jsem si udělat hormonální profil, výsledky budou příští týden. Ultrazvuk je táké ok. Akorát se tak lehce usmála a pak jsem koukala, že mi nechala udělat test na HCG, ale nějak to lehce nechápu... Nevíte nědo dělá se HCG v rámci hormonálního profilu? Sestra se pak docelaa divila, proč to v tom chce.... 😒 . Ale hlavně, že je všechno ok 🙂 . A na začátku dubna půjdu na hysteroskopii, jestli je děložní sliznice ok. Takže s výsledkem jsem spokojená 🙂

A co vy, holky, jak jste se měly? 😎

schnucki
28. feb 2009

ahoooooj,

lenkove tak to je supeeeeeer!!!!! 😀 takze hura do dalsi faze, snad to budete mit brzo za sebou a mimco doma .... je super ze jste snu zas o kousek bliz 😉

ahoj blondy, vitam te zpatky 😀 ... je moc dobre ze sis to doma uzila a ze je vsechno ok ... to HCG nechapu, jsem zvedava co na to povi mirusch, me kdyz delali hormonalni profil, tak mi jen vzali krev a to bylo vse, takze to nechapu ... ale hlavni je, ze je vse ok 😉

preju krasny zbytek vecera, papa zitra

schnucki
1. mar 2009

dobre ranko holky,
tak jak se dnes mame?

zuzi jak bylo na chate? doufam ze super 🙂

mirusch co mate dneska vy v planu? .... blondy a vy?

ja dneska chtela na prochazku, ale musime dodelat ty papiry a je zas zatazino, 😝

blondynka400
1. mar 2009

Ahojky,

no my tady máme celý týden návštěvu, takže mám o zábavu fakt postaráno 😀 . To HCG právě taky nechápu, nevím jestli na ultrazvuku něco viděla, nevím co měl znamenat ten její úsměv.... ☹ . Každopádně mám po MS alespon to tak vypadalo), a Bt je relativně nízko... Zeptám se jí příště, a nebo uvidíme jaké budou výsledky 😵

mirusch
1. mar 2009

Ahojte babule. Dnes je kraaasny den 😵 Zajtra uz nebude...
Ja som dnes varila, bola tu na obed svokra, teraz mam fajront. Ideme na zmrzku a potom uvidim, co budem.

Blondy, super, ze si sa ozvala, no clovece, to su mi veci...No co na to asi povi Mirusch, ze Dr. chce Hcg a ze sa lehce usmala...Ze by bola Blondy tehu??? 😕 😵 A mozno uz v dubnu nikam chodit nemusi 😀 No nic. Nech je ako chce, v kazdom pripade super, ze si ok. A ak teda pojdes na hysteroskopiu, tak to v CR alebo v IT?

Lenkove, clovece, blahozelam 😵 😵 Tak teraz uz len prijemne cakanie. A mozno ani nebudete musiet dlho...

Schnucki, rychlo na prechadzku, uz je krasne, rychlo vyuzit!!

Dnes som svokre vysvetlovala, ze jej chcem dat namontovat taky ten Emergency-Notruf pristroj, bude mat na krku zavesene tlacitko, ked sa zase niekde skyda, tak ho iba stlaci a z centraly nam zavolaju, ze mame ist za nou. Ked nas nechytia, tak rovno sanitku. Dobra vec to je, uz som to chcela davno. Ale co ma ohromne stve je, ze nikoho z jej 3 deti nenapadlo, ze maju 89 rocnu matku a asi jej treba nejako pomoct. 😠 Neviem co by robili, keby som neprisla...Aj zdvihacie kreslo do vane som jej zabezpecila, aj riesime Pflegestufe, svete div sa, zatial nema narok ani na tu najnizsiu...ale teraz uz je aj 0 a na to uz narok ma, takze by mohli byt nejake peniazky. No, minimalne budem chciet, aby poistovna preplatila ten telefon.
To len tak na okraj, aby ste vedeli, cim sa prave zaoberam 😉

Peknu nedelu vsetkym.

blondynka400
1. mar 2009

Internetová doktorko Mirusch, děkuji za radu 😉 . Uvidíme, neřeším to, nemyslím že by to bylo možné 😀 . Jsem ráda, že jsem ok. Na ten "zákrok" půjdu v čechách, stejně jsem tam měla náplanovanoj cestu. Navíc letenska mě stejně přijde levněji než jít k doktorovi sem, což je hrozné....

schnucki
1. mar 2009

me to prave taky napadlo ze HCG se kontroluje kdyz je clovek tehu, no jsem zvedava co se z toho vyklube 🙂

To nechapu mirusch, ze to nikoho nenapadne se o takove veci postarat, nebo nad nima alespon premyslet ... aspon ze ma tebe, nekoho, koho napadne se o ni postarat ... to s tou pflegestufe nechapu, ze nemaa narok, to je dost ... jinak ten pristrojek na krk me prijde jako dobra vec, aspon ma clovek trosku klid a vi, ze kdyby neco, zavolaj mu nebo nekoho poslou

schnucki
1. mar 2009

blondy tak to je opravdu na zamysleni, letenka te vyjde levneji nez navsteva doktora, neuveritelny 😝 .... a kdy letis?

mirusch
1. mar 2009

Schnucki, to si nevedela, ze hcg sa kontroluje v tehu 😨 Clovece, pekne nastudovat 😀
Nuz, nema narok, lebo sa sama naje a aj sama vycika...co ti budem rozpravat. Oni vzdy pridu vsetko spisu, uz sme dokonca aj oklamali, ze jej kazdy den varim, rano ju obliekam a aj ju sprchujem a aj tak to nestacilo. Oni za sprchu rataju len 5 minut ci kolko, no nech ma nestvu, vsak to sa ani zdravy mlady clovek nestihne...No skoda reci. Mam tu plno lajstrov a tabuliek a aj tak jej stale chyba asi 5 minut do limitu...Ale 0 by mohla byt. Zajtra zistime, ci mozme zase poslat ziadost.

Blondy, a kolko platis za Dr.v CR? Alebo si tam este poistena? To ti verim, ze za letenku das menej. Nelieta vam tam aj nieco lacne? Ja lietam domov - ked idem sama - Ryanair, sice nabalia cenu na somarinach, ale stale ma spiatocna letenka stoji len 47 EUR. Vraj chcu spoplatnit vecka na palube lietadla 😀 A budu sa vhadzovat anglicke libry. No uz to vidim ako im tam budu ludia curat do sedadiel 😀 Ja by som. A 😝 nebudu im kupovat ziadne napoje, cize vlastne na tom viac stratia. Sprosti su...

Blondy a to sa robi len tak naostro, nie? Nedaju ti narkozu, alebo ano? Potom hlas ako hormony...

Zuzka, ozi a ty si uz bola na dalsom sone? Alebo kedy ides? Nic nehovoris... 😕

blondynka400
1. mar 2009

schnucki, letím na konci března

mirsuch, jsem v čechách pojištěná, platím nějak 1 tis. za měsíc, což je úplně pohoda, takže neplatím nic.... Léta skyeurope, takže pohoda, letenky kupuju od 1EUR tak do 80. Většinou v akci, ale i když to koupíš mimo, tak to cenov jde. A od léta má létat další nízkonákladová společnost, takže to třeba sníží ještě ceny. Ale i tak je to pohoda. 🙂

S výsledky zavolám někdy koncem příštího týdne a uvidíme. Každopádně jsme nějaká unavená, je mi lehce blivno /občas/ a výtok je taky takový jiný, než by v tuhle fázi cyklu měl být. Ale podle BT je to fakt nesmysl. Předpokládám, že je to tím cestováním a že jsme začal užívat kapičky jeřábu....

A kdepak máme Zuzku? 😕