Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

luca83
25. mar 2009

Ahoj holky, je tady nekdo ve Svycarsku? Snazila jsem se tu diskuzi procist, ale kdyz jsem zjistila, kolik ma stran, tak jsem to vzdala. 😅

blondynka400
25. mar 2009

Luca ahoj, ve Švýcarsku určitě ne, ve de tu Německo, Itálie a tak. Klidně se přidej, jestli chceš 😉

mirusch
25. mar 2009

Blondy, povidali, povidali, ved som tam mala manzela a svokru ako dozor 😀 Ale obracal sa na mna, lebo ja som to tam koordinovala 😀

Vitaj Luca, Svajciarsko tu este nemame, ale ved mozes byt prva, nie? Kludne sa pridaj, my naozaj nehryzieme 😉 Aj Francuzsko tu je, vselijake krajiny tu uz boli a su.

blondynka400
25. mar 2009

mirusch, no dobrá dobrá, už mlčím 🤐
Heel a jsi si jistá že nekoušeme? Zatím to tak vždycky vypadalo....
No já si vzpomínala jaké země a na Meleri a její Francii bych zapoměla, to jsem tedy 😔

mirusch
25. mar 2009

Blondy, aj Anglicko tu je, teda bolo, aj Rakusko, aj Holandsko myslim, aj Finsko, aj zamorie, ale vsetci zdrhli, otehotneli a co ja viem co. Ach jo.
Idem umyt riady a do postielky. Zajtra upratujem (uklizim 😉 ) u svokry.
Prajem dobru nocku vsetkym. Blondy, prajem prijemnejsiu noc. A Zuzke rychle vyzdravenie.

blondynka400
25. mar 2009

Mirusch, hezké sny až už konečně ta migréna odejde....
To víš no, to je ta moje hlava děravá...

zuzka11
25. mar 2009

Tak jsem nevydrzela a zase zpnula comp🙂))

Vitam Lucku - snad jeste prijde, my jsme totiz kousalky🙂)))

Miri - prave ze to cesi nejsou, nikdo a znam je z naglickeho kurzu, takze to mame jako konverzaci....je tam ital, madarka, ja a jinak nemci....strasne fajn lidi......

Zitra doctu, slibuju....

Blondy - jsi v pohode, nebo se ti moc styska???

blondynka400
25. mar 2009

zuzka, jak ti je, je to lepší?

To tam máš taky dobře mezinárodní, co.... 😉

Jojo, jsme v pohodě, dík za optání. Člověk je akorát heozně sám, vstáváš sama, usínáš sama, slovo česky v podstatě neprohodíš.... Ale volá mi třikrát denně, chudáček se o mě bojí, to je takové roztomilé.... 😅

zuzka11
25. mar 2009

To znam......jak dobre....co tu kamaradku na kafe, navstivilas? Ja jsem celkem OK, horzne unavena, takovy ten stav pred propuknutim nemoci abud to vyjde nebo ne...normalne jsem to neregistrovala, ted jo.......

Jeste k botkam, nakonec jsem 5th avenue nenasla:(((ale nasla jsem super Hugo Boss, fialove, hodn jsem je hledala, tak mam radost...jen aby zacalo to jaro, porad mam kozacky a uz by potrebovaly do opravy, ale zatim je tak zima, ze musi slouzit......kdy se ti vraci polovicka?

blondynka400
25. mar 2009

Jojo, navštívila a dlaší mám domluvenou na pátek....
Tak snad to bude co nejdříve dobré.... 😉

K těm botočkám to je škoda, ale tak hlavně že jsi našla náhradu 🙂 . A jak jsou fialové? to jsi tedy docela odvážná, fialové boty jsme ještě neměla.... Tedy vlastně jo, takové páskové na léto .... Snad jaro brzy dorazí 🙂

Až za dlouho, to dřív odletím do čech 😒 a sejdem se až tam... Mě teď před chvílí naštval do telefonu, nevím co si myslí 😠. Ale asi jsem lehce přecitlivělá, už mě to přešlo 😀

zuzka11
25. mar 2009

A neni on nervozni a vystresly z prace a proste si ulevil???

Botky - ja mam fialovou rada a protoze jsem jinak konzerva, mam strasne rada tmave modre kriny, cerne nebo bile triko, tak mam obcas naladu to trosku osvezit....zatim jsem to delala fialovou kabelkou, ted mam boty🙂))Jinak jsem fakt barvova konzerva......

A ty letis o vikendu pokud si vybavuju dobre?

blondynka400
25. mar 2009

Zuzi, ono to nebylo nic hrozného.... Každopádně ho tam moc nebaví....

Tak jestli k tomu máš i kabelku a tmavě modré džíny, to může být docela fajn. Já mám docela barvy ráda, na oblečením, ale třeba na boty jsem třeba docela konzerva. Můj největšá výkon byyl červené kozačky 😀

Bohužel letím až v úterý.... 😢

zuzka11
25. mar 2009

Vidsi a to mi prijde strasne odvazne...cervenky...ja prave experimentuju s botama, ty jsou dole a neovlivni to oblicej......jsem fakt konzerva.....a to jeste planuju, ze tu kabe´lku k tomu ani nosit nebudu, bud ji ebo boty, aby fakt vybocovalo jen jedno......

Jak dlouho budes zustavat v Pze?Budu na tebe moc myslet, aby ta hysteroskopie dopada dobre....mas to mabulantne nebo pres noc?

tak to je jasny, kdyz ho to tam nebavi, je do telefonu neprijemnej 😝 Pust to z hlavy, dej si vinko.....

blondynka400
25. mar 2009

hele jestli je to stejný odstín, tak nosit určitě dohromady 😉 . Mně zas přijde že můžeš být sebelíp oblečená, ale botama to bud zkazíš a nebo vylepšíš.... Já mám červenou hrozně ráda, i když k těm světlým vlasům to není úplně ono, to tobě by padla lépe....

V Pze budu týden. Tu hys mám ambulantně. Tak mě napadá, nemohla by jsi mi nějaké informace o tom poslat do IP? Skoro nic o tom nevím jak to probíhá a tak, abych byla připravená....
😔

Jé Zuzi, ty jsi jśnad jasnovidka, jak víš, že jsem si ho otevřela? 😕

zuzka11
25. mar 2009

Jasnacka, napis co vis a co chces vedet....

Vim, ze jsem jasnovidka, prece jen se trosku zname a ja bych si ho na tvem miste taky dala 😀

S botkama mas asi pravdu....ale kozacky by na me byly velke sousto , nejdriv asi sandaly, pak neco vyssiho....mas muj obdiv......

blondynka400
25. mar 2009

Tak já ti písnu di IP, ju? 🙂

No jo, v nečem jsme stejné...... 😵

Já taky začala u sandálek, neboj. Kdysi pro mě byla jenm jedna bsrva a to černá, ke zbytku jsem sem usela propracovat časem.... 😎

zuzka11
25. mar 2009

Tak to mam jeste kam rust 😉 Napis, pokusim se vsechno zodpovedet......

blondynka400
25. mar 2009

Napsala jsem..... Časem dorosteš, neboj 😉 . Jo a co to tvoje bříško, jak se mu daří, už povyrostlo? 😵

zuzka11
25. mar 2009

Zitra dam na chvili fotku, mam pocit, ze mi roste spis prdel a stehna nez brisko 😖 Ale posoudite samy...uz jsem si koupila brisni pas a je to super vec, prodlouzi tricka a neni zima na ledviny 😀

blondynka400
25. mar 2009

Dej, určitě se rádi kouknem. Pak to zas vymažeš 🙂 . Ten zadeček a stehna zas brzo schodíš, co by jsi přece pro Gyroska neudělala, ne? 😉

blondynka400
25. mar 2009

Zuzi půjdu spát. Už skoro ani nevidím na klívesnici. Měj se hezky a dobrou noc a ať se to něco hezkého zdá 😉

schnucki
26. mar 2009

dobre ranko holky,
teeeda vy jste toho popisali .... ja se omlouvam, ale vcera jsem se ani nezastavila 😝

vitam lucku, jestli se teda jeste objevi 🙂

mirusch tak takhle pohledny joooo, dlouhy vlasy, to je neco pro tebe vid 😀 ale jak ja vzdycky rikam - koukat se muze 😀

zuzi to je moc dobre ze se pizzeria vyvedla a ze se schazite casto, a ze se mezi nima citis fajn 🙂 ... jak ti dneska je, uz je ti lip, nebo na tebe jeste neco leze a dovoluje si?? .... a co girosek, jak se vam vede? .... ja musim v 10 s mati koupit postel a dostanu se sem asi az odpoledne, muzes pockat s tim fotem? prosiiiiiim, rada bych ho taky vydela 😅

blondy a jak se mas ty? takze pokud jsem to pochopila, letis v utery do cech a az pak se uvidite?? zitra uz jedu domu tak budu zitra cely den sedet u kompu a snazit se te trosku zabavit, mam doma sangrii, dame si?? 😉

jinak mirusch pisnu jeste IP, ale pokud mu to potvrdej, na operaci musi, asi tyden nebo dva by mel cekat na termin, ale on ma fakt bolesti, pristi tyden je cely doma ....

holky preju krasny den a jeste se ozvu

mirusch
26. mar 2009

Bre ranko 😉
Ja asi idem do strajku...vy ste tu vecer tak dobre pokecali, ja to vzdy prepasiem ☹ a to som sa kludne mohla zapojit, pretoze som nespala. Uz sme boli v posteli, manzel spal, ked o desiatej volali z jeho roboty, ze sa spustil alarm, tak tam musel frcat. A potom nemohol zaspat. A o stvrtej zase vstavat do prace. No na nervy.

Hlava je ok, idem upratovat k svokre, rozmyslam o fitnesku, lebo zajtra cez obed ucim a cez obed tam nie je takmer nikto, najradsej tam chodim vtedy. Nakupit mi treba....ach jo. A pocasie zase na .... presne na to.

Zuzi, ked hodis fotocku, tak pockaj, kym ju vsetky neuvidime, lebo aj ja ta chcem konecne vidiet, to by som si uz asi fakt hodila... No, este ze ma vcera ten chalanisko potesil, inak neviem, neviem 😅 😝

Blondy to sa ten tvoj fakt ani nevrati, kym pojdes do CR? no toto. Ja si myslim, ze aj jeho to stve, mozno preto bol neprijemny.

Este sa ozvem, musim teraz frcat.

zuzka11
26. mar 2009

Zdravim a jsem tu jak jsem slibila!!!

Schnucki - moc diky, je mi trochu lip, ale je to asi tim, ze dneska je jedin den, kdy nikam nemusim, teda az na sraz s kamaradkou, ktera mi ma predat papiry....ale to je OK....jak je venku tak nevlidno, tak se mi nikam nechce, jako asi nikomu......

Miri - skoda, ze ses nepridala, rekla bys nam svoje zkusenosti s fialovou🙂)))

Fotku dam vecer, aby jsme mely vsechny "úprilezitost" a pak jis tahnu, nechci se tu pupkatit nejak dlouho......

schnucki
26. mar 2009

ahojik holky,

mirusch chudak, takhle ho vytahnout z postele a pak nemohl spat .... ja jak me nekdo vzbudi a jsem pak delsi dobu vzhuru, padnu a vetsinou rychle usnu 🙂

zuzi to je dobre ze ti je lip, ono moc se neprepinej kdyz ti nebude dobre 🙂 ..... udelej si dneska odpocinkovy den, wellnes tag 😉

ja se na fotecku mooooc tesim, doufam ze si vecer najdu chvilku na skouknuti, nerada bych ji propasla, ale budu se snazit, chapu ze se tu nechces pupkatet dlouho 🙂

zas letim, ozvu se zas pozdeji, papa

blondynka400
26. mar 2009

Ahoj holky,

schnucki, no mám se docela dobře, i když mám nějaký takový pocit, jako kdyby na mě něco lezlo. Tedy asi to přilezlo od Zuzky. Tedy holky, vy mi předávaté samé krásné věci, doufán že ještě od Mirusch pčeskočí migréna a budu to mít kompetní 😀 No neuvidíme se 14 dní, já letím v úterý, on se na konci týdne vrátí a hned palk letí do čech a pak se vracíme spolu....

zuzka, jé, tak už se těším na fotečku 😵

mirusch, no to je škoda že jsi se nepřidala, další názor by se hodil 😉 Fakt se nevrátí, než pojedu do čech, hold práce je práce no. Nebaví ho to tam, prý je to absolutní ztráta času, a on prostě tyhle věci bohužel nekouše. no prostě klasický chlap 😀

zuzka11
26. mar 2009

Blondy netes se, je to skoro jako ta sama pred tusim 3 tydny, jen mam vetsi prdel a sirsi stehna.....jsem divna.......

Jinak mi tvuj manzel nekoho duverne pripomina🙂))me taky P.vzdycky vola odnekud a je nestastnej, kdyz musi dloooouho spolecensky konverzovat...s letama je to ted lepsi.......

Mrzi me, co ti to vsechno predavame, snad ti pomuze, ze me je uz lip 😀

blondynka400
26. mar 2009

Zuzi, takže to zas bude prdelka jak dva česnečky, bříško jako přistávací dráha a nožičky jako tyčky jo? 😀 😀 😵

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 . U nás je s lety najednu stranu lepší a na druhou horší... Naposledy prohlásil, že se přece ve svém věku nebude otravovat někde s někým, kde ho to vůbec nebaví, no docela mě pobavil 😝

No ještě aby to nebylo, když si mi to včera poslala expresně po sítí 😅

Jak tak vidím, asi jsem po ránu snídala vtipnou kaší 😝

meleri
26. mar 2009

Mirusch

jo přesně je to na apné de sommeil. 😀 teda ani nevím jak se tořekne česky..ale pomáhá to..manžel pak šel znova po třech měsících na nějaký test, a ukázalo se, že se mu to zastavování dýchání zlepšilo... jo je to tloušťkou..můj manžel za těch šest let vztahu co sme spolu strašně moc přibral...:( myslím že mu navrhli nějakou dietu ale on na to prdí...:(

holky nevím co napsat, chce se mi čůrat..tak jdu... 😅

blondynka400
26. mar 2009

Meleri, ahoj,

tak mu je asi s tebou moc dobře, že se mu tak dačí a přibral, ne? 😀

Co akvárko? Rybičky žijou? A jaké máte počasí, dá se jít ven?