Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, no je pravda, že Daniela by k vašemu přijmení moc nešla... Ale jinak je Danča hezké jméno 😎
A pak ještě jedno takové neobvyklé, Miriam nebo Julie. Takhle má holčičky pojmenované kamarádka, nejdřív jsem sí říkala že je to hrozné, ale teď se mi to líbí, je to takové netradiční 😉

mirusch
20. apr 2009

Schnucki, vidim, ze sme sa zhodli v Lucii 😀

Od ktorej Zuzky? Od Zuuuzky nemam zatial ziadne.

zuzka11
20. apr 2009

Lubi tak Nelu a baru jsem navrhla i ja, Nea neprosla vubec a Bara pry je k nasemu prijmeni tvrda.....me se to libi....manzelovi se libi jeste Eliska, me Kristina.....

schnucki
20. apr 2009

jeste Klarka, Diana, Hedvika, Vendulka ...

mirusch
20. apr 2009

Zuzi, Kristina sa pacila aj mne, ale teraz maju vsetci Kristinku 😝 Zavolas na pieskovisku to meno a pribehne 5 dievcat ...

mirusch
20. apr 2009

Schnucki Hedvika? 😕 To by im ani neslo k priezvisku. Ta Karolinka je pekne, kamaratka ma Karolinku. A druha ma Elisku - Tlapicka, pamatas?

schnucki
20. apr 2009

mirusch nemam od zuzky, zuuuuuzka asi uz spi 🙂

Kristinka je taky hezke jmeno ...

mirusch
20. apr 2009

Zuzi, vsak mozete dat aj dve mena nie? Jedno co sa tebe paci, jedno co manzelovi. A jedno, co ti tu odhlasujeme my 😀

mirusch
20. apr 2009

Poslem ti, ak mi to dovoli ... 😉 Zuzka?

schnucki
20. apr 2009

jojo, na tlapicku si pamatuju ...

lubinka9
20. apr 2009

Kocky, trham partu na dnes, koncim, konec, ende, schluss. Odrovnali ste ma total K.O. 😉
Zajtra som tu zas na konikovi jak na koni 😀
krasnu dobru noc prajem vsetkym a koho som obisla s foteckami napiste mi IP.
pa

mirusch
20. apr 2009

Lubinka, no teda! 😕 Tak ti prajeme dobru noc a pekne snicky. Papa.

zuzka11
20. apr 2009

Ja nespim a schnucki jsem mail poslala!

Miri v CR Kristinka az tak obvykla neni, spis Terezka....Emma, Ela

zuzka11
20. apr 2009

Hedvika neee, tak se jmenuje nase auto 😀

blondynka400
20. apr 2009

Hele holky já znám Krystínu. Je to nějaký rozdíl s těmi i-y? 😕

Lubinka, dobrou...

Zuzka, tedy ty máš vybíravého manžela 😀

schnucki
20. apr 2009

lubinka dobrou noc 😉

zuzi tak to se omlouvam ze tu furt prudim, ale bohuzel mi nic neprislo .... prisel mi mail ale bez fotek ☹

zuzka11
20. apr 2009

Jojo,Bondy, netradicni....manzelovi s elibi Janika, podle skokanky na lyzich, ale me se nelibi ta zkratka - Jana, Nika je OK, ale ten zacatek....to neprojde u me.....

schnucki
20. apr 2009

😀 pardon, takze hedvika se skrta 😀

ja ti ani nevim jestli je mezi i-y rozdil 😒

mirusch
20. apr 2009

Schnucki - mas mail.
Nika sa ku vam velmi nehodi Zuzi. To skor ta Kristinka, Karolinka a co si povedala na tu Veroniku? 😕

mirusch
20. apr 2009

Schnucki, pre teba by mali vymysliet obojake yi 😀 Krystina s tvrdym sa mi nepaci. To je asi skor po polsky, oni to tak maju.

blondynka400
20. apr 2009

Zuzka, a co Nikola?
Verunka se jmenuje moje neteř a hodně dobrá kamarádka 😵

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, já tedy znám dvě Krystínky a všechny jsou s tvrdým y. Teď jsem koukala do českého kalendáře a je tam s tvrdým. Oni ti bez povolení stejně zapíší jenom to co je v kalendáři, zbytek je na povolení....

schnucki
20. apr 2009

mirusch dekuju 😀 ... zuzi konecne te vidim, hezke fotecky, sympatacka 😀 samo jako i zbytek .... v atenach jsem byla taky, jee jaky tam bylo vedro ....

Nikola je taky hezke jmeno ....

musim vam to napsat, mam zapnutou telku a bezi tam reportag o turcich .... jakoze pokud zena ma sex pred manzelstvim, je hned lehka deva .... tak si to nechavaj umele vratit, nevim jak to funguje, ale to je dost .... a jako ze vlastni bratr odpravi segru, protoze chtela zit po evropsky, tady v nemecku .... no tohle nikdy nepochopim .... to jen takova vsuvka 😀

zuzka11
20. apr 2009

Neni ta Kristina spsi s y Kristyna? Teda ty jsme meli na zakladce......

Vybiravy on je........proto bych chtela kluka, tam mame jasno.......Nika Miri ne, ja to brala, jak budu rikat holcine zdrobnelinami🙂))

Blondy Nikol je taky moooooc 😒 Nejak nemam nic, co by me chytlo za srdce......

mirusch
20. apr 2009

Blondy to fakt? Tak u nas je s makkym. Ale si myslim, ze by uz mali povolit rozne mena a Kristina predsa nie je taka odlisna 😕 A co keby som dala dietatu meno Suzan? Lebo manzel anglican, ale narodilo by sa v SR? Ale isto to ide, mna strasili, ze ak chcem priezvisko bez -ova, tak sa musim vyhlasit, ze sa vzdavam slovenskeho obcianstva ci nieco take. A stacilo len podpisat ziadost o zrusenie. Jednoduche.

zuzka11
20. apr 2009

Vidis a jsi bez ova......kdyz bych zila v zahranici tak do toho jdu taky......Kristina se mi libi, protoz v CR prave moc neni, tam je s y.......

mirusch
20. apr 2009

Zuzka ahaaaa. No, este mas cas, kukni si na internete moznosti, tam je tych mien fura.
Kristyna asi skor. Ale viem, ze my mame susedu Polku a ta je Krystina myslim. Viem, ze som sa nad tym pozastavovala.

Schnucki ja to radsej nepozeram, lebo by sme prisli o telku. Ja taketo veci nemam rada - tie ich kecy o cti rodiny. Brat odpravi sestru, sudia ho a cela rodina potom robi ramus na sude, ked ho odsudia. Este aj zvysne sestry 😨 Celkom suhlasim, ze ich nechcu do EU.

blondynka400
20. apr 2009

schnucki, jí to taky nidky nepochopim, ale bohužel to takto funguje. A to Turecko je ještě hodně liberální....
Jinak uměle vrátit se to dá bez problémů, je to lehký zákrok. Pstě sešijou panenskou blánu zase dohoromady 😉

zuzka, jojo, já to popoletla. Vždycky se mi to plete, vím že je jedno měkkeé a jedno tvrdé. té kaamrádce to píšu také večně špatně, ale už si zvykla 😀
a už nám prozradíš to jméno pro kluka? 😅

mirusch, já myslím že povolí celkem cokoliv, jen o tom musíš dopředu nějak žádat... V čechách ej automaticky to, co je v kalendáři, zbytek je na povolení....

schnucki
20. apr 2009

holky ja se pro dnesek loucim, to je hodin, letim do hajan ....

takze preju vsem dobrou noc a hezke sniky ... 😔

doufam zuzi ze jsme ti trosku pomohli 😉 kdyby me jeste neco napadlo, ozvu se ....

dobrou

mirusch
20. apr 2009

Aj mne sa paci Kristina s makkymi i.
Inak, vies ako pletiem ludi po telefone? Ked volam na nejaky urad v SR...pocuju zensky hlas a "muzske" priezvisko 😀 Vzdy nastane na chvilu ticho.