Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
15. feb 2010

hlasim sa stale pokope 😒 vsetky pekne datumy vycerpane, takze uz je mi jedno, kedy sa narodime 😀 a ked uz o znameniach nechcela som rybicku, ale vodnarika a asi to nestihame....no co takeho syna si clovek moze len zelat, nesplni maminke ani jedno trapne zelanie 😀 ale nie ved o to nejde, to ja len tak...moj mozog uz nema dostatok krvi, tak uz tlapem kraviny...
inak segra je tiez panna, jej manzel tiez a ich prvorodena tak isto 😀 ale celkom si rozumeju a my sme tiez, ine nam ani neostava

Lubi to je hrozne s tou kupelkou, ale snad to opravia, nez pridete s malickym z nemocky, sak by ti tam mohol prechladnut...a ty sa rychlo vyliec, aby ste sa stihli narodit 😵 v Nemecku nastupujes den pred alebo v den CS?

Zuzi my uz sme skusali asi vsetko a aj tak nic 🙄 no ale sak este ma 3 dni do terminu...a ten tvoj terorista je uplne bohovsky na fotkach 😀

blondy malicka je nadhernaaa a zlatucka a ked ju clovek vidi tak jej musi vsetko odpustit 😵

meleri nebud smutna, za chvilu je jar a aj pocasie bude lepsie 😉

blondynka400
15. feb 2010

meleri, tady se to prý už má lepšit. Ale mně je to relativně jedno, stejěn za chvíli mizíme směr jih. Akorát teď tam zrovna pěkně prší, a to je schopný i několik dní v kuse, což je taky o ničem. Ale minulý rok už bylo v březnu fakt krásně, ta kse na to sluníčko těším 😎

kleo, proč jsi nechtěka rybičku? 😕 Já bych řekla, že to je lepší znamení než vodnář... toho jsem zas právě nechtěla já, to už jepší kozoroh. Ale každopádně si myslím, že je to úplně jedno, osobně na to stejně moc nevěřím, ale zrovna u těch pan, to fakt docela sedí 😀

No hele jak kdy, někdy by jí člověk nejradši prohodil oknem 😀 😀 (ale fakt jen vyjímečně 😀 ). Ale úplně nejkrásnější je při koupání, to rozevře ty svoeje kukadla na maximum a tak krásně kouká 😵

lubinka9
15. feb 2010

kleo, nastupuje sa v den CS, nieje dovod nocovat. Predoperacne robia den pred a poslu ta domov. a vodnarika stihas, este tyzden.

ja teda uprednostnujem vodnarika pred rybickou 😉

meleri
15. feb 2010

Blondy

ty máš nové fotky? to se musím podívat! 😵
tý jo fakt? na moravě už z toho lidem hrabe, zas hlásí - 19.
já si stěžuju a tady mezitím vykuklo slunko...no ještě otázka jestli vydrží než půjdem s malým ven..

vodnář prý je nezávislý na nikoho se neváže či co..

jo já zas chtěla střelce, a mám škorpiona jak vyšitého.. 😝 hold člověk plánuje a pak to tak dopadne...

Kleo

a to břicho tě nějak bolí když chodíš? dá se ještě normálně chodit?

no sem zvědavá jestli to ještě kdy zažiju.

kleopatris
15. feb 2010

mne je vodnarik tiez nejak sympatickejsi, aj ked nepoznam ani jedno z tychto znameni nejak dobre, ale ryby su mi take slizke 😅

to je super, ze tam nemusis kysnut o den dlhsie 😉

ivana98
autor
15. feb 2010

ahojte 🙂
vidim ze tu rozoberate teroristov 😀
inak sa pridavam, tiez mam doma pannu 😉 a nema to so mnou lahke... 😅

kleo, nic si z toho nerob, ved tam neostane navzdy, uz coskoro bude vonku...a potom ti brusko bude chybat 🙂
meleri, u nas je tiez zima a sneh... nechce sa mi ist von.. dnes mam volno, tak zase valam sunky.

lubinka9
15. feb 2010

kleo pri CS v DE zostavas v nemocke 3-4 dni. 5 je maximum, samoska ak su komplikacie tak ta domov neposlu. Po 12 hodinach ta zacnu stavat na nohy.
Rekonvalescencia je skratena vdaka metode akou tu operuju. Neprerezavaju brusne svalstvo a teda hojenie je kratsie.

kleopatris
15. feb 2010

no meleri mna neboli nic ked chodim, ani mi maly nikam netlaci, v pohode sa mozem hybat, mne vadia len noci...lebo mozem spat len na lavom boku a ten je uz dost pretazeny a strasne mna boli ten jeden klb potom...
podla mna ked vela nepriberes na vahe, tak to brusko az tak neobmedzuje a neboj zazijes, budeme vsetky na teba mysliet, aby to tentokrat bolo ukazkove tehu 😵
a bud rada, ze nemas strelca 😉 moj brat je strelec a najradsej by som ho....a ja som skorpion a nikoho lepsieho jak seba nepoznam 😀

u nasich maju 3 metre snehu a tiez riadnu kosu 😝 asi by mna mrdlo uz z tolkeho odhrabavania....

kleopatris
15. feb 2010

joj lubi to je super, ze ti to budu robit v DE 😵 na slovensku asi este operuju normalne, nie? to ostanes tak jak ja po normalnom porode 🙂 a uz si vyriesila tu narkozu?

meleri
15. feb 2010

kleopatris,

tak to mě mrzí...ale už je to určitě otázka jenom několika dní! sice pak se už nevyspíš vůbec, ale zas jenom na chvíli a pak už to bude pohoda! 🙂

moc děkuju. já taky doufám že to snad vyjde...

holky tak jdu na chvíli ven..

blondynka400
15. feb 2010

lubi, hele važ slova 😀 . Já jsem na rybičku hrdá a neměnila bych 😀 . I když je pravda, že když si přečtu jakékoliv horoskopy o tom,j aká by měla rybičky být, tak to na mně moc nesedí 😀
Hele a jak se tedy k té děloze dostanou?

kleo, tak slizké jo? 😠 Ty jsi teda, 😢

meleri, nemám, nechci je sem moc dávat... ale když mi do IP pošleš mail, nějaké ti pošlu 😉

kleopatris
15. feb 2010

jej blondy ty si rybicka? ups 😖 ale ja som to tak nemyslela 😉 ked viem, ze ty si rybicka tak moze byt maly tiez, inteligentny, pekny, sikovny...kludne moze byt jak ty 😀 ja len nikoho osobne nepoznam, kto je rybka 🙂

blondynka400
15. feb 2010

kleo, jojo, přesně si to uhodla, jsem rybička 😠 😀 . A můj táta byl taky rybička.... 😔
No jestli si to tímhle vyžehlíš, to tedy nevím 😀 😀

lubinka9
15. feb 2010

blondy, no ja s rybou skusenost mam, moja mama 😝
dostanu sa cez svaly ale nie tym, ze ich rozrezu ale roztiahnu do stran. Potom ta bolest svalov by sa dala k silnej svalovici prirovnat, jak ked si natiahnes sval. Ale urco co sa tyka hojivosti neporovnatelne.

inak, mi konecne odpovedali na mail ohladne materskej, som sa ich dotazovala, ci dokumenty boli dorucene spravne, ci este nieco treba a pod. a odpisali mi, ze na zaklade dorucenych formularov nemoze zacat konanie o schvaleni a prideleni. Hlavne, ze som to urobila jak mi kazali a dokonca sa to tam dorucilo osobne splnomocnenou osobou. A ta osoba ma aj potvrdenie o prijati a prevzati.
Tak som z toho na nervy, som si tu porevala, ozaj na toto teraz nervy nemam 😢 A ani najblizsiu dobu sa tomu nebudem moct venovat.

schnucki
15. feb 2010

ahojik holky,

tak se hlasim po vikendu, hlasim ze jsme zivy 😀

koukam resite znameni .... ja jsem stir a pritel je strelec, podle horoskopu k sobe vubec nepasujem, ale my si vyhovujem .... ja nemam dobre zkusenosti se lvi, tak doufam ze nebudem rodit predcasne 😝

holky stale 2 v 1 ?? ... teda vy napinate ...

emily drzim palecky aby si nezvracela moc ....

jinak ja si ted ujela na melounu, zdlabla jsem pulku 😀

vsechny zdravim ....

blondynka400
15. feb 2010

lubi, to určitě, když to takhle jde...
Tedy s tou mateřskou, to je tedy docela síla... Člověk si něco paltí a oni sep ak takto chovají, co?...
🙄

schnucki, to jse dobře, že jste živý 😀
My k sobě taky nepasujem, z toho si nic nedělej....
Myslíš že lev je horší než panna, jo? 😀 Pár lvů tedy znám a radši bych lva než pannu 😀 . Každopádně stejně si myslim, že je to jedno, jak už jsem napsala, nevěřím tomu. Přijde mi to jako totální nesmysl, aby měl někdo vlastnosti, pdoel toho kdy se narodil a pár dní dělalo takový rozdíl ve vlastnostech, které jsou už stejěn dořpedu zakodované...

schnucki
15. feb 2010

lubi tak to je fakt dost s tou materskou ...

😀 ....
blondy ja na horoskopy neverim, jednou jsem v knihkupectvi narazila na knizecku tak jsem si ji ze zvedavosti procitala, ale taky neverim na to, ze clovek je to co pisou .... par veci sice sedi, ale spousta ne ... a hlavne, mrne bude po nas 😀 chudatko 😀

blondynka400
15. feb 2010

schnucki, jojo naše malinkatá to bude mít v životě asi dost těžké, už teď je jasné, že je po nás 😀 😀

mirusch
15. feb 2010

Caute, ja dnes makam ako fredka, nejaka som akcna. Porovnajte chlapa a zensku, ktorym je blbo na zaludok (virus).... chlap lezi na gauci a vzdycha. Zena obehne 2 obchody, postu, zubara (len pre info), operie 4 pracky pradla a uvari obed. Chlap sa medzitym presunul do postele a vzdycha tam. 😀 😝 Asi tak to u nas dnes vyzera.

Co sa tyka znameni.... Ja som tiez rybicka Kleo!! A tiez nikoho lepsieho ako som ja nepoznam 😀 😝 Aj moj otec (Blondy, aj toto mame spolocne). Moj manzel je skorpion a ten teda vie ustipnut niekedy 😠
Ja som inak dost typicka ryba. Teda co sa nadania a inteligencie tyka.... 😀 😝 Uf, ale aj co sa zasnivanosti a inych podivuhodnych vlastnosti tyka.

blondynka400
15. feb 2010

mirusch, tak to jsi napsala přesně, fakt jsi mě pobavila 😀
Jojo, koukám, další společné 😵. Je pravda, že takové to snění a pod. mám taky 😎

emily327
15. feb 2010

ahojte, tak dnes nam je tak,ze nam je zle od zaludka a to dost ☹ Dokonca na mna idu mdloby, volala som lekarovi, tak som sa nechala na tyzden vypisat. Tak do pondelka mam vela oddychovat a vela pit. Vcera to zvracanie chvalabohu bolo po prvy krat a ja dufam,ze aj posledny.
Inak ja som Rak, ale taketo znamenie som tu zatial necitala 😀

Mirusch, ty si aka busy 🙂

Blondy ta tvoja "teroristka" mysi byt velmi hodna, ked ta necha aj nam sa venovat 😝

Schnucki, dakujem ale poviem ti premaham sa ako sa len da fnuk

Holky mate nejaku radu na to, ako sa zbavit toho zleho pocitu na zaludku? Uz som si kupila zazvorove susienky - blee su horko sladke ale zjedla som jeden, no nemozem povedat, ze by mi bolo lepsie ☹

mirusch
15. feb 2010

Emily, ja ti asi velmi nepomozem. Mne zazvor na zaludok tiez nie velmi pomahal. V tehu byva zle aj z toho, ze klesne cukor. Skus jest v malych mnozstvach, ale casto. A pi. Osobne si myslim, ze by si na ten tlak mohla jednu slabsiu kavu denne. Dufam, ze ma za to Blondy neukamenuje, ale viem, ze kofein sa od urciteho mnozstva moze.
A druha rada - vydrzat 😝 😀

Inak Lubi, kurnik s tou kupelkou. Ale to bolo aj u nas tak - vo vedlajsej izbe. Najprv trosku povrtali a ze hotovo. A na to sa to spustilo znova a riadne, vsetko mokre, story poznate. A az potom sa zistilo, ze to je naozaj tam, kde som to lokalizovala ja a nikto mi neveril, lebo ved zenska 😠 Ale pozitivne je, ze sexos sa znova ukazal, nie?

kkatka78
15. feb 2010

Ahojte Babule,

ja som vahy a moja terajsia polovicka je tiez rybicka....ale rozumieme si 😉

Baby,nemate niekto skusenosti, da sa Femigard zohnat na nete v UK??? Hladam,hladam a nic...
Mirusch,asi to budem nakoniec ozaj musiet kupit na SK 😒

Drte sa!!! Emily VYDRZ...!!!

mirusch
15. feb 2010

Katka, ved som ti napisala, ako sa to da zohnat! To je cesky vyrobok a neda sa zohnat v UK! Objednaj si to cez magister.sk - bud si to das dorucit do UK (mne do dorucili do DE), len postovne je dost vysoke alebo si to cez nich daj dorucit k rodicom a cez Velku noc si to vyzdvihnes. Ani v lekarni v SR to nezozenies, len cez internet. A objednaj rovno 3 flasky.

kkatka78
15. feb 2010

Ok Mirusch sorry,myslela som,ze sa to da zohnat na nete...

Inak Emily,skusala si mentolovy cajik??? To je trosku na travenie, naduvanie a zaludok. Mne pomaha to...Vyskusaj,zaskodit ti to nemoze...

kkatka78
15. feb 2010

Mentolovy...myslim matovy (mint tea) dnes som nejaka rotrzita... 😀

mirusch
15. feb 2010

Katka, hej na nete, ale len ceskom alebo slovenskom 😝

Matovy caj je dobry napad. Alebo kamilkovy (harmancekovy).

kkatka78
15. feb 2010

Hej uz som to nasla...dikes Mirusch 😉

kleopatris
15. feb 2010

emily no mne pomahalo hlavne mat nieco uz na nocnom stoliku a este pred tym nez vylezies z postele nejaku drobnost zjest. Niekedy sice isla aj ta drobnost von, ale niekedy to pomohlo 😅 a zazvor mne teda nepomahal vobec. Tak jak pise mirusch jedz v malych mnozstvach, vela pi, spi a potom uz len vydrzat 🙂 ja som drzala 8,5 mesiaca a dufam, velmi velmi moc, ze to co mna ta nepostretne 😝
ale mne je uz 2 tyzdne od zaludka celkom dobre 😀 konecne by som si mohla vychutnavat tehu a to zas mam ist rodit 😀

inak s tymi rybickami som teda trefila klinec po hlave jak tak vidim 😝 keby som tusila, ze vlastne tolko rybiciek poznam, tak taku vec nikdy z ust nevypustim 😀

lubi s tou materskou mi to je luto 😒 ale snad sa vam to podari vybavit neskor a vyplatia ti to spätne...ale su to s prepacenim kravy na tych uradoch fakt

mirusch
15. feb 2010

Kleo, vidis, vidis, najprv sa treba informovat, potom ohovarat 😀 Lebo ta tu my rybicky uhryzneme, lebo aj pirane a zraloky su vlastne rybicky 😝
Predpokladam, ze teraz, ked uz vies, ze ake skvele rybicky su, tak to trosku potiahnes 🙂