Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
31. máj 2010

Jeee jani takze ziadna slava...no ale mozno ti daju skorej vyvolavacku...drzim
palceky a informuj!a co sa na tie hemoroidy dava?A malinka je v pohode?

janulka04
31. máj 2010

@barbora87 ved zajtra budem mudrejsia, co a ako, aj chcem vedet malej cm a vahu...

barbora87
31. máj 2010

Super drzim palceky ale aspon je malinkej dobre...do takeho pocasia by som ani ja nechcela 🙂

blondynka400
31. máj 2010

emily, jojo autem. Zhruba na týden a půl...
No víš k té zimě, pro mne je 20 stupňů kosa, já to mám trošku přehozené 😝 😀

janulkla, takže vidím stále nic... Hele a to ti to chtějí vyvolávat? Vždyť je přeci ještě času dost, ne? Placentru máš ok? Jestli ano, tak podle mne není důvod malou vyhánět dřív, než ona chce. Ono pak to vyvolání stejně dost často nejde, bˇuˇse hodně natrápíš a nebo to skončí CS.... 😖

janulka04
31. máj 2010

blondy, nebudu mi vyvolavat porod, len maju lepsie kuknut mna aj malu a rozhodnut oni, vies?
Ja dufam, ze mi to vyvolavat nebudu....prave z tych dovodov, co uvadzas 🙄

blondynka400
31. máj 2010

janulka,to je dobře, ale tak ty máš snad taky co mluvit ne? 😀 . Jemn se nenech naztlačit do něčeho, do čeho nechceš... Jestli placenta funguje tak jak má a CTG je v normě, fakt bych počkala... Zvlášť jestli jsi říkala, že je malá menší, je potázka, zda bylo TP určeno vůbec správně 😝
Každopáídně ať sena vás obě pořádně podívají 😵

janulka04
31. máj 2010

blondy, tak ja nevie, ale kedze som si merala poctivo BT, viem takmer na sekundu, kedy sme malu zamiesali 😀
ale asi potrebuj viac casu na "dopecenie" 😵

blondynka400
31. máj 2010

janulak, tak jestli si měřila BR, tak to je celkem jasné, to já nevěděla 😀
Asi a nebo se jí prostě ven nechce... 40tt je jen průměrná délka těhu 😝 😀

janulka04
31. máj 2010

ja si myslim, ze je to maly lenivec, ved zajtra budem mudrejsia.kazdoapdne dufam,ze kym sa ty vratis, aj uz budem rozkinderkovana 😀 😀

barbora87
31. máj 2010

A v ktorych pripadoch davaju tu vyvolavacku?lebo dvom kamoskam vyvolavali...ja si tiez myslim ze ked je babo dopecene ako janka hovori tak pojde same...ale aj zalezi od placenty ako funguje

blondynka400
31. máj 2010

janulka, no já budu na netu i v čechách takže čekám na dobré zprávy 😀
Tak to už by jsi měla být, déle než těch 14 dní přes termín bych to fakt nenechávala, zvlášť když přesně víš datum početí... I když některé nové výzkumy říkají, že je to tak lepší... Ale mně se to nezdá, přeci jenom občas se stane, že příroda nefunguje na 100%, a to riziko, že ti najednou zestárne placenta a nebo se zkazí voda... 😖
A určo dej vědět zítra, jak to vypdaá. Držím palec 😵

barbora, tehdy když máš těhu cukrovku (nemůže se přenášet ani den), když jsi 10 (v některých zemích 14) dní po termínu, když má mimim špatné CTG, když mmám matka nějaký problém, vnebo třeba když se čeká hodně velký plod, v případě polohy KP, aby bylo mim menší, těch důvodů je hodně....
Já třeba měla porod vyovlávný právě kvůli KP, ale moje tělo i malá byla připravená, takže to bylo bez problémů... Taky bych raeši úplně přirozený, ale já jsem si moc vybírat nemohla. A ono u KP něwjakých půl kila navíc co by za ten poslední týden nejspíše nabrala může znamenat fakt hodně 😝 😀

barbora87
31. máj 2010

Dakujem blondy...no ja som povedala ze ked to pojde tak by som najradsej rodila bez vsetkeho...ale tak to zalezi asi od tej situacie🙂))no a co mam dve zase druhe kamosky tak im dali vyvolavacku a 2dni sa nic nedialo tak urobili cisarsky...tak neviem no asi si to musi babo rozhodnut...
A ako dlho idete do ceska autom?

blondynka400
31. máj 2010

barbora, no uvidíš, on člověk chce a pak je skutečnost občas jiná... Hlavně musíš se rozhodnout dle situace, dopřeu nikdy nevíš, jak co bude .. 😉 Ona zas vyvolávačka když se použije správně a ve vhodnou dobu, tak to není až zas takové zlo, jak si o tom někdo myslí a jak tpo někdo rozhlašuje.... Jen ten porod jepak přeci jenom trokšu bolestivější a náročnější, ale dá se (tedy první doba porodní, pak už je to stejné 😀 )
No nejryhclejí jsme to dali za 1ě hodin, v zimě s malou to bylo 15, tak úpředpokládám, že to bude podobné... Přeco jenom než se nají, přebali a tak tak to chvíli trvá. K tmou jí musíš pochovat, nemůžeš jí hned šoupnout do sedačky a jede se...
Ale každopádeně dopravní předpisy silně nedodržuju, jinka by to bylo o dost déle 😝 😀

janulka04
31. máj 2010

blondy, mne praveze tupovedal, ze maximalne 10 dni po TP, tak to je 5.6., takz to mam ako taky medzni, ze dovtedy vydrzime 😀
jasne, ze dam vediet, mam cislo na Schnucki a Ivanu, tak keby daco, poslem im MMS 😉

barbora87
31. máj 2010

A mala sa rada vozi v aute?lebo ked bol od kamosky maly este mimi tak on nenavidel byt v autosedacke!
No to mas pravdu na koniec je vsetko ine ako si clovek predstavuje...no dufam ze ma mimi nebude cez vianoce trapit🙂

blondynka400
31. máj 2010

janulka, tak oni někde nechávají i 14 dní, normáln doba těhu je ukončený 42tt... Těmi 10 dny se jenom jísti..
Jé tak mi budem mít i fotečku, to je super 😵 😵

barbora, jojo, ona je hodně zvyklá, v podstatě není dne, aby v autě nejela a je to tak od jejího narození... Už když byla v bříšku, tak měla autoevidentně ráda...
Navíc tady je všechno poměrně dost daleko, je to tu velké měsgto a hodně roztahané, takže denně toho najezdím fakt docela dost. Takže auto j její miláček ..
Ono je to hodně o tom, jak si to mimčo zvykneš. K tomu já teď ještě nepoužívám vajíčko, ale sleepra, takže tam normálně leží, k tomu může koukat z okýnka, normálně si kopat, prostě všechno jako v postýlce, jen je přivazaná... takže to není jak blbé vajíčko, kde je mimi schoulené a kouká do sedačky, to se ani nedivím, že se některým nelíbí 😝 😀

janulka04
31. máj 2010

no, jasne, blondy, fotka bude 😉
a tebe teda prajem peknu dovolenku doma. Hadam vam aj pocasie aspon trosku vyjde, kedze momentalne nic moc 😒
ja sa chystam tiez v lete s moji babincom, ale ja tak na mesiac

blondynka400
31. máj 2010

janulka, no já si nemůže dovolit být v čechách tak dlouho. U mne je to trošku složitější, hold si nemůžu dělat úplně co chci 😝 😀
N koncem týdne by se to mělo zlešit, tak snad... Ona to nebude moc dovolená, malžýe jede do čech pracovně a já toho mám fakt hodně, od doktorů přes rrodiny a kamarády, no bude to docela náročné 😝 😀

janulka04
31. máj 2010

😀 blondy, ved prave to, ze ja ked tm idem, tak to nieje ani dovolenka, clovek beha, vybavuje plus sa snazi aspon par ludi postretavat, takze v konecnom dosledku oddych mam tiez az doma 😀 po navrate

blondynka400
31. máj 2010

janulka, jojo, přesně jsi to napsala 😝 😀 😀 😀

meleri
31. máj 2010

ahoj holky, jak se máte?

Blondy

super, užij si česka, bacha na sopku 😀 ale prý už se skoro chystá ke spánku tak to bude určitě v poho...a jak malá?

holky nevím co napsat, asi si tu dám chvíli pauzu.... 🙂

schnucki
31. máj 2010

ahojik holky,

tak jsem si nakoupila zasoby a byla jeste u sousedky na pokec 🙂

jani ja uz jsem uplne napnuta 😀

jsem zvedava jak to bude vypadat pak u nas 😝

ahojik blondy, jak se mate s malou??

jdu si udelat neco k jidlu

blondynka400
31. máj 2010

meleri, mně je to celkem jedno, co sopak dělá, jedem autem. spíš doufám, že se místín Vesuv ještě nějakou dobu neprobudí k životu, to by se mi fakt nehodilo 😀
Jo jinka jsem v sobotu vyzkoušela tu tvojí radu s mrkvovou šťávou a s malou to ani nehlo... 😝 😀 . Takže vzhldem k té cestě a tak jsem jí včera dala čopek (10 den), během chvílky měla prosranou línku, no měla to snad všude, ještě že jsme byly doma dva... Takže jsme si na tebe vzpoměla, že jsi měla fakt pravdu, že je potřeba uklízecí komando 😀

schnucki, no my se máme dobře, pohoda 😎 . Přes den je čím díl tím milješí a je s ní větši legrace, navíc už umí koníky na dlaničkách, je to fakt šikulka... Akorát to noční spaní není pořád nic moc, na dnešek jsem zase vstávala 3x, místo toho aby se to lepšilo se to spíše horší, no ale hold jako malá spinkala až moc dobře, teď se to dalo spíš do klasických miminkovských kolejí. Naštěstí ale nebrečí, stačí aby se toršku napila nebo jí otočím nazpátek na bok a spinká většinou dál...Tak snad až bude papat "normálně" zleší se to... Jenp ořád nevím, kdy začít s příkrmy 😅

ivanajelinek
31. máj 2010

Ahojte kocky. Ja som dnes odisla z prace. uz akosi vladzem menej a menej.Zajtra mam ten termin u hebamme, ta ma ordinaciu u mojej dr. tak sa spytam, ci mozem chvilu rozpravat s dr o tom, ci ma teda moze vypisat alebo ako to je..V noci som zasa nespala kvoli mojmu chrbatu, tak sa idem natiahnut nachvilku...mozno budeme neskor este malovat(ked pride mm z prace). Jasne potom pofotim a poslem.
No Jani, takze si este uzivas tehu,ze? Ale neboj, zachvilku tu Stelinku mas...Si naozaj statocna. 🙂 A fakt super, ze mas take poslusne kocky doma, ze ti tak pomahaju...
Schnucki a co varis dnes?
Blondy stastnu cestu do ciech...
Emily takze si mala pekny dnik vcera? To je super....
Barbora, mozno dostanete ako darcek tento rok malinke...Mozno sa zrovna vypyta na svet 24.12 😀

barbora87
31. máj 2010

ahoj ivi no neviem ako to je v nemecku ale ja som vypisana zatial do 16.6. este neviem ako to je financne lebo mi krankenkassa vypocita kolko dostanem ale mal by to byt normalny plat...
no to by bolo keby som 24.12.rodila 😀

schnucki
31. máj 2010

ahojik holky,

byla jsem u sousedky na pokec, ale jsem nejaka unavena, ... asi z te malo prospane noci ... ale udelala mi rajcatovou polevku, tak jsem si posmakla 😀

blondy mala je sikulka 😵 ... ja uz se presne na tohle tesim, jak bude objevovat svet a ucit se nove a nove veci a stale nas prekvapovat 😵 .... ale zatim si uzivam tehu, je to taky super, jak se tam hybe, na kazde kontrole videt jak roste 😵
to je blbe ze v noci nespi takd dobre jako driv, ale alespon nebreci 😉 .... ja myslim ze pokud ji zatim staci tvoje mlicko tak asi neni treba ... a jak dlouho by jsi jeste chtela kojit??

ivus urcite se ji zitra zeptej, nebylo by od veci kdyby ti ten papir dala a sef ti dal jen polovicni hodiny na praci, aby toho na tebe nebylo moc 🙂 .... dej vedet jak jsi dopadla 🙂

schnucki
31. máj 2010

jeeee, konecne se dostanu na vase fotoblogy aniz bych musela prepinat na slovenskeho konika 😵

ivanajelinek
31. máj 2010

Ahoj schnucki 😉 aj ja by som potrebovala aby mi niekto navaril.Tu je zasa zima, uz ma to nebavi.Aj v byte normalne dnes mrznem. 😠 .Kedy uz bude teplo konecne?

ivanajelinek
31. máj 2010

Myslis taketo nieco?

schnucki
31. máj 2010

ahoj ivus,
ona sousedka sem tam neco navari kdyz tam jsem 😀 nikdy neprotestuju 😀

jezis tak tahle barva je super 😵 postylku mame svetle hnedou, takze to pasuje ....