Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
9. jún 2010

menuje se to romanticky scutigère; taková místní sympaťačka.....
jo ještěrky jsou super...tady jsou taky takové zvláštní.... 😀

meleri
9. jún 2010

já fakt miluju přirodu...

meleri
9. jún 2010

ta je co.... 😅

finfrle
9. jún 2010

Krasny den holky!
Janulko mooooc blahopreji,mala je pekna 😵 😵 😵 To te obdivuji mit tak tezky porod.
Preji moc zdravicka pro obe a hlavne at jste stastni!

Navsteva byla uzasna a pripadlo mi,ze se vsichni zname uz snad nekolik let moc nam to sedlo a uz se tesim napriste.Musime si Emilky a jeho pritele uzit naplno dokud je tu mame 🙂
Nakupy uplne uzasne,mame pro malou plno veci jeje odpoledne dodam fotecky.
Emilka je uzasna a vazne jsem uplne dobita energii.Mohli jsme povidat stale a bylo o cem a i nase polovicky nezustali pozadu 😀
Ted je tu strasne ticho a i manza,kdyz jsme jeli domu uz sami rikal jeje zase to ticho 😅 ,takze byl taky spokojeny.
Vcera jsme si vsichni museli po obede jit lehnou a zdrimnout 😀 😀 😀
No jo starneme 😀 😀 😀

schnucki
9. jún 2010

holky teda vy mi davate ... takove zjevy 😝 ... ja snad budu rada za ty nase klistata 😀

finfrle super ze jste si to takhle paradne uzili a ze jste si takhle padli do oka 🙂 skoda ze odjizdeji, vid ... no jsem zvedava na fotecky co jste vsechno nakoupili 😀

oranzada a co beres vsechno za vitaminy? abys toho zas nemela moc 😅 ... a rikala jsi to uz doktorovi ze se snazite?

dneska delam kureci prsicka v troube a bramborovou kasi ... hmmmm

finfrle
9. jún 2010

schnucki
To ano bylo to vazne prima
Pujdu vam ty oblecky vyfotit at se muzete kochat semnou 🙂
Jo uplne jsem zapomnela zminit,ze mi dnes prisel dopis z nemocnice.Mam dalsi schuzku na 21.6.najednou se to ale hybe.Celou dobu na nas kaslali a najednou to jde a chteji nas videt 🙂
Melo by to byt asi setkani s porodnikem pod ktereho budu patrit jupiii.

finfrle
9. jún 2010

Nakupy se zdarili 🙂 fotecky jsou tam 🙂

ivanajelinek
9. jún 2010

Ahojte kocky...Tak u dr. vsetko v poriadku.vysledky dobre.inak dalo sa to vypit, ako taky sladky ribezlovy dzus 😉 Uz mame 30 cm a 600gr...
potom som bola este nieco nakupit a cestou domov mi prislo pocas soferovaia tak zle, sa mi zatocila hlava-cierne pred ocami , ze som musela zastavit. Tiez som mala dost nizky tlak ale to ja mavam stale. tak som chvilu pockala, pustila klimu naplno a nejak ten kusok este odsoferovala...To je z toho tepla 😝 Tak som si teraz trochu zdriemla a idem rychlo balit tasku...

ivanajelinek
9. jún 2010

fINFRLE; KRASNE VECICKY SI POKUPILA 😎

finfrle
9. jún 2010

ivanka jeeeeeeeee to je rychlost dekuji moc je to krasne a malinkate 🙂 hlavne jsem kupovala 0-3mesice a neco co bylo v akci treba za 2eu i na starsi 🙂 ale vse diky Emilce ta uz vedela kam jit a sahnout 🙂

finfrle
9. jún 2010

Ivanka jee ale ze mimisek pekne roste co 🙂
Davej na sebe pozor!Me se predchvili udelalo taky nejak slabo asi je male smutno za Sonickou od Emilky 🙂

ivanajelinek
9. jún 2010

Za 2 eura? Ved to je super..To tu v nemecku take lacne neni...

ivanajelinek
9. jún 2010

to s kravickami je krasne... 😉

finfrle
9. jún 2010

me se libi vsechno neco bylo vazne za babku 🙂 treba ta ruzova sada vysla na 8eu coz je neuveritelne a je to i kvalitni moc!

schnucki
9. jún 2010

finfrle super vecicky 😵 a fakt za babku ... tady kdyz jsou akce tak vetsinou za 5euro ... a nebo v kik se daji veci koupit lacneji 🙂

ivus super ze malej je v poradku, a jak pekne roste 😀 ... ten tlak je v lete pekne blbej, davej na sebe pozor 🙂

blondynka400
9. jún 2010

meleri, koukám máte tam taky hezklá zvířátka 😀

ivana, to už máš tedy kousek chlapa 😀

kleopatris
9. jún 2010

ahojky 🙂

klieste su svine 😠 ja som mala jak mala v rozkroku jedneho 😝 minule sme kukali reportaz, ze ich nezabije ani myslim -60 ani plus 80 ci jak stupnov 😠

ivi to si pila asi to co ja 🙂 presne ako husty sladky ribezlovy dzus a maly uz jaky velky 😵

finfrle to mozes rovno po jednom pouziti vyhadzovat za tie prachy 😀 ale peknucne vecicky 😵

blondy prosim ta uz davas malej vodu? moj je furt spoteny chuda a to ho uz mam len v body 😝

blondynka400
9. jún 2010

kleo, jojo dávám, na lžičce, moc jí chutná, už docela dlouho... V it je fak velká vlhkost a člověk se tam extrémně potí, tak je ti potřeba.... Navíc si misí zvykat, aby mi v létě pak neuschla 😀

barbora87
9. jún 2010

Ahojte babule
tak hlasim sa ze zijem bola som od 11do teraz na kupku...aj vo vode som bola aj som sa opalila no parada...teraz som v elektricke a frcim domov
a vy co porabate

kleopatris
9. jún 2010

blondy a prevaras vodu? a jaku davas?

schnucki
9. jún 2010

barbor s opalovanim ale opatrne, pry by se v tehu nemelo ... ale je super ze uz ti je lip 🙂 hlavne nezapominej pit 😉

ahojik kleo, jak se mate vy dva??

janulka04
9. jún 2010

ahojte zienky, tak my sme doma..len nestiham a vidi to blede....tri deti a domacnost, akoze dnes som tak tak ze stihala jest obed... 🙄
posielam fotulku z nemocnice, ideme kupkat 😵

janulka04
9. jún 2010

a fotku som nepridala 😀

schnucki
9. jún 2010

ahojik jani,
vitej doma 😵 ... no musi to bejt zahul, ale male urcite rady pomuzou 🙂
a jak se se stelinkou mate??

schnucki
9. jún 2010

mala je kouzelna 😵

finfrle
9. jún 2010

Jeeeeeeeeeee Januklo jste krasne 🙂 😵 🙂 😵

finfrle
9. jún 2010

Holky chtela jsem se zeptat jake plenky pouzivate?Jednorazove ci latkove a u latkovych nejaka rada?

barbora87
9. jún 2010

Jeeee jani vitaj doma!!!malinka je uzasna!!!
Ja uz som okupana a som k.o.

Finfrle ja budem jednorazove pouzivat

schnucki
9. jún 2010

ja budu pouzivat taky jednorazovky ....

janulka04
9. jún 2010

ja jednorazovky 😉

no, kocky...zvladam to tazko, ledva jest stiham... 🙄