Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
30. jún 2010

Emily
máš pravdu musím se trochu rozveselit...já ti nevím měla sem to i u Sama že jsem nazačátku měla jakési depky..... 😖 ale ted si prostě poručím, ono to jinak nejde! 🙂

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 jeste ze je mame a muzou dojidat 🙂
Jmena mame jen tak zhruba stale si rikame,ze mame cas 😅 aby jsem jeste v porodnici neuvazovala 😀 co to bude.
Projistotu musime mit jmeno i pro chlapce,co kdyby 🙂 prece jenom se tu Irove vickrat spletli 😀

Meleri vazne klidek bude to ok neboj Myslime na tebe vsechny!
Mam kamosku a ta ma tehu kylu a musi ten pas nosit a nadzvedavat brisko ale vic o tom nevim...Blondy bude vedet vice je to nas vseznalek 🙂 ma uz nastudovano 😉 (to je kompliment Blondy 😉)
Ja nemam ani jednu verzi...mam tehu kalhoty a moc mi vyhovuji a kdyz se na ne necitim vezmu klasiku-teplaky a jsem ok 🙂

barbora87
30. jún 2010

@meleri no poviem ti tie depky mi nieco hovoria...ja som mala extremne som sama seba nechapala....vsetko som videla negativne a vsetko zle a len som si robila starosti ako psycho....ale tak clovek nikdy nevie co sa ma stat ale nemali by sme ani nic privolavat...drz sa

@finfrle no ved dobre ze ich mame hihi
no ja sa musim priznat ze na zaciatku som bola doma nahata lebo mi vsetko vadilo a von len v teplakach...a teraz mam teda 2 tehurifle ale je teplo tak nenosim rada si dam suknu co sa vetram:D

finfrle
30. jún 2010

barbor ty me dostavas 😀 jako opice 😀
Jsem zase zacala chodit na depilaci a budu mit klid..ono s tim briskem uz je to slozitejsi,nakonci to bude na manzelovi at si poradi 🙂

emily327
30. jún 2010

@meleri no tieto pocity sme mali vsetky moja na zaciatku. Je to normalne je to hrozne velka zodpovednost za to babatko v brusku a zena podvedome caka na ukoncenie 3 mesiaca a potom si z casti moze vydychnut ale ten pocit strachu,ze sa nieco stane tam je cele tehu. Ja to mam tiez. len je ine ked si na to clovek sem tam spomenie alebo ked sa tym den co denne trapi a zoziera ho to. A to neprospieva ani babatku a ani nam. Tak mysli prosim pozitivne a ja verim,ze vsetko bude ok. A to u kazdej z nas 😉

barbora87
30. jún 2010

emily presne ako si to napisala preto sa riadim tebou a myslim pozitivne... 😉

@finfrle no fakt si pripadam ako opica a ked sa mam tam dole holit tak s panom bohom....nemam sancu to tam poriadne oholit a skusala som uz 2 rozne ziletky a teraz som kupila venuse embrance s 5 ziletkami tsk dufam ze nezklame 😀

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 😀

emily327
30. jún 2010

dobre zlaticka moje, uzivam si vas dnes naplno, ale blizi sa cas mojho odchodu do prace a preto vam prajem pekny dnik, vela pozitivnej energie, nech vam nie je zle a vecer sa citame cmuk pa pa

barbora87
30. jún 2010

emily pekny dnik ti prajeme a vecer na teba cakame....cmuk

barbora87
30. jún 2010

@finfrle no fakt:D je to hrozne ja viem:D

inak moja fenka zase hara tak dufam ze nebudem s nou tehulkovat lebo by ma kleplo

meleri
30. jún 2010

Emily

dík moc! jsem hned klidnější, určitě to bude vše v poho!

ráda bych si s váma holky ještě psala, ale malý už je vzhůru, byl pokaděný tak sem ho už umyla, no ted bysme měli něco podniknout ale vůbec nevím co, je strašné vedro, na bazén nemůže, je ještě nemocný....
mějte se všechny pěkně!

schnucki
30. jún 2010

holky clovek si odjede na nakup a vy takhle, kdo vas ma docitat 😀 😝

meleri ja jsem dvojcatka chtela z duvodu, ze to budu mit najednou 😀 ale musi to bejt fakt zahul, kort kdyz uz doma jedno mas ... ale myslim ze casem se to zvladnout da 🙂 uvidis co ti osud prichystal 😉

emily 100cm, super, vitej v klubu pres 100cm 😀

barbor jez na co mas chut, ono telo si rekne co pitrebuje, a kdyz budes mit chut na mix, dej si mezi tim malou prestavku 😉 snad ti bude dneska lip 😉

barbora87
30. jún 2010

ahoj schnucki tak co si nakupila?no ja sa zatial citim fajn...asi aj preto ze som dlho spala a vcera som predsa bola uz okolo7hore...a to mi nikdy neorbi dobre...teraz som do seba cpala sojovy rez a pojdem si kupit ten melon asi...mam hned tu pri nas turecky zelovoc a maju tam super ovocie a zeleninu....

schnucki
30. jún 2010

emily kraaaasne brisko mas, a uz pekne velke 😵 uz me radne dohanis 😀

jinak moje mamka se me ptala jestli to bude fakt holka, ze mambrisko jak na kluka 😀

ja chi taky vylezlej pupik ☹ me jeste nevylezl, ale uz se tlaci 😀

meleri ja ctila podbrisek docela dlouho, v 5tt jsem si myslela ze mam bolesti pred ms, a ono prd, takze si nedelej starosti, fakt jsem ho citila dlouho 😉

tehu demence neprejde, ja ji ma furt 😀

meleri ten pas je jak pisou holky, jen blondy psala ze snad jen do 28tt nebo tak, ze pak by mohl decko tlacit kdyz je hlavou dolu ... ja ho kazdopadne nemam, me je ve vsem vedro 😝

barbora87
30. jún 2010

schnucki ale neblazni ved ste videli ze to bude babule ci?

no ja sa tiez tesim na ten pupok ale ja si este pockam...ja teda chcem najprv brusko a potom ten pupik:D

no schnucki ja si naozaj pripadam ako keby ma niekto trieskal panvicou po hlave...

schnucki
30. jún 2010

tak teda muj manzilek musi bojovat aby neco z melou na dostal, jsem jak posedla 😀

barbor ja bych ten piercing vyndala, prese jen se ti bude brisko zvetsovat a roztahovat 🙂

meleri mysli pozitivne ... kazda jsme na zacatku plasili, ale bude to v poho, neboj ...

co se holeni tyce, tak nozky holim kazdy treti den a dole uz pomalu nestiham, uz jsem se i rizla 😝 manzel ze pry at si vezmu zrcatko, chytrolin ....

byla jsem pro ty prasky na zahu a neco k jidlu 🙂

schnucki
30. jún 2010

@barbora87 jasne ze to bude holka, jen je srandovni ze mam brisko jak na kluka 😀

joooo mirusch se mi vzdycky smeje, ze mam tehu demenci ....

barbora87
30. jún 2010

hihi no tak schnucki ovocie mozes papat kolko chces...

no kupila som si aj taky piercing co ma dlhsiu tu tycku ale uvidim ked sa mi to nebude zdat tak urcite vytiahnem ale teraz este neni treba...

no to holenie ja si tam vidim ale tie chlpi ako keby boli nejake draty nejde mi to poriadne oholit no hroza...

barbora87
30. jún 2010

schnucki no mojej mamine u mna ze tiez hovorili ze to bude chlapec preto mala 3 vybrate mena pre chlapca a pre dievca nic a aha a vyliezla som ja 😀

no ja som ale mala super pamät ze co som sa kedy s kym rozpravala a o com a tak a teraz som mimo misu:D

ivanajelinek
30. jún 2010

Tak ja som si nachvilku zdriemla 😝 je tu v byte hrozne teplo, uz som stiahla aj zaluzie dolu, nech sem tak nepece. Mala by som aj navarit ale sa mi nechce v takom horku.
@barbor ja som davala piercing dole oklolo 14 tt, ked som bola v nemocnici a robili mi prvy krat UTZ cez brucho.Ale dieru tam mam este stale 😒
No a k tomu holeniu..Ajajaj 😀 😀 😀

barbora87
30. jún 2010

ivi a este ti nezarostla?lebo ja by som nechcela aby mi zarostla lebo som pri tom 2 krat odpadla tak to chcem mat:D
no to holenie je fakt u mna des a hroza!!!ale tak manzelik ma berie aj chlpatu 😀

ivanajelinek
30. jún 2010

No asi by som tam ten peircing uz spät nenapchala ale tu dieru je vidno stale.Tu dolnu menej ale tu hornu viacej. vobec neviem ci to vlastne uplne zarastie...Uz si bola kupit melon? 😝

barbora87
30. jún 2010

ivi este som doma:D ale urcite pojdem len teraz som obtelefonovala par veci...tak teraz sa chcem natiahnut lebo ma boli hrozne chrbat z toho blbeho sedenia...no ja by som bola rada keby som to prezila s piercingom no uvidim

schnucki
30. jún 2010

@barbora87 doktor pry videl i pysky, tak doufam ze se nespletl 😀

ja jsem driv chtela taky piercing do pupiku, ale pak me to nejak preslo 😀

ja jsem dneska uvarila zeleninovou polevku a kurecim masem, mnam ... mam recept od mirusch, tak doufam ze budei tak dobra jako u mirusch 😀

tady je dneska zas 28°, takze uz ven nepujdu ....

schnucki
30. jún 2010

@barbora87 to nevim jestli to prezijes s nim, vem si ze ti mozna pupek vykoukne ven 🙂

barbora87
30. jún 2010

no tak schnucki ked to videl tak to tak bude.... 😉

no ja som si to dala ked mi bolo 17 ale 2krat som odpadla takze tak...nic si neprepasla:D

jeee mnam vy tu tak dobre vyvarate... a ja sa neviem donutit aby som varila ako spravna zenuska....

barbora87
30. jún 2010

schnucki no ked vykukne von tak urcite vyberem len mozno si budem tu dierku nejako udrzovat aby mi nezarastla...no uvidim

finfrle
30. jún 2010

Schnucki a kde je mirush?Chybi tady!
Rizla au au to ti nezavidim....proto jsem zase zacala chodit na vosk,protoze uz to zacina byt obtizne a do nemocnice budu ready 🙂 Manza dodela detaily 😀 to bude zazitek 😀
Mate teplo dneska???Tady je podmrakem 20 ale paradne.

Manza dela uz pokojicek 🙂 ale nejak se trha stara malba tak se u toho rozciluje 😀
Jsem zadelala na klednliky a musim je jeste uvarit k te rajske 🙂 mnamky
Myslim na Emilku jak si asi uziva posledni den v praci,musim ji pak zavolat 🙂 Je skoda,ze tak prima clovicek odjizdi ☹ no ale jde zalepsim 🙂 tak ji to preji.

Barbor tak co uz bastis melounek?Ja si ho dam odpoledne a poradny kus!

Ivan mam o tebe strach davej na sebe pozor a odpocivej!Nevar kdyz je takove horko dej neco studeneho nejaky salatek....Nebo se stav k nam na rajskou 😉

barbora87
30. jún 2010

no este namam melonik som taka leniva no hroza...no tu mame tiez nejakych 28stupnov ani vyliezt von sa mi nechce...uz doma mam co so sebou robit ale von no bleee...ale budem musiet ist lebo ideme s manzelikom ked pride z roboty do obi chceme pozret kachlicky do chodby a farbu a aj farbu do detskej izby...lebo manzelik ma za mesiac dovcu tak chce malovat detsku izbu...tak som na neho cumela ze akoze uz teraz:D ale inak je super aj ked idemem do obchodu tak pozera co potrebujeme a tak....tesi sa ze bude tatino...a mne uz hovori mamina:D

finfrle
30. jún 2010

Barbor ja polovinu tehu nemohla varit 🙂 moc vzorna zena jsem nebyla...ted to dohanim.
Je super kdyz si druha polovicka uziva nakupy a pripravu na mimi,ze?!Manza je v tomto uzasny a kdyz se da nahodou dohromady s Emilcinym 🙂 dva nakupujici tatinkove 😀

Schnucki a proc chces pupik ven ??? U me at zustane kde je 🙂
Zeleninova polevka moje jedina nocni mura 😀 ale zalezi jaka je nektere i snim ale jinak nene 🤐 😝

Nejak me dost boli brisko ale skarede ale to dnesni rozpolozeni ucinkuje na malou 😖