Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
2. júl 2010

Ahoj kleo!cooo to vase ,,male" je maly obrik🙂))dobre krmis🙂

ja uz mam vyse tyzdniv chut na ryzovy nakyp...mate recept?mozno by som sa odvazila experimentovat

ivanajelinek
2. júl 2010

@kleo tak malinky pekne rastie, super 😉
@barbor ani nehovor... Chrbat boli hrozne ☹

barbora87
2. júl 2010

Joj ivi to mi je luto:(((viem ako som ja chcipala ked ma ten chrbat stale bolel...a teraz ma boli ked sedim viac ako hodku...a dr ti nic nepovedala ze co by ti pomohlo?

meleri
2. júl 2010

čaute! já vařila příkrmy, myla sem podlahu pak jsme si hráli, jedli ted už spí...

Ivčo

jak to? co tě trápí? jsi unavená?

barboro,

neblázni myslím že horší než já ve vaření nebudeš...🙂)))

kleopatris,

páni slovanský bohatýr! krásné.. 🙂
já nevím mi to přijde pracné, rozvařit tu rýžu pak ještě ty bílky či co...no myslím že by mi to tak ty 2 h. zabralo...a to s malým nejde, žárlil by, dělal bordel...

já ten recept mám, ještě od lubinky..sakra sem se dívala nemůžu to najít asi sem to smazala.... 😖 já mám ještě jeden napsaný od mamky ale nechce se mi to přepisovat..

meleri
2. júl 2010

ivčo,
jaj ty záda pořád...:( a nemůžeš si jít zaplavat, ono to někdy pomůže...nebo nějaké masáže?

ivanajelinek
2. júl 2010

Meleri, ja neviem 😒 Mam hrozne bolesti chrbta..Ale co cakam ked uz 3 den len lezim?
Barbor, no ono tam moc toho nenarobis... Ked dieta nejak divno lezi a tlaci na organy, musim len cakat, ze sa niekedy pretoci. 🤐

ivanajelinek
2. júl 2010

No zaplavat aj hej. Ale na kupalisku sa neda plavat, tam je milion ludi. Mozno pojdem buduci tyzden na krytu plavaren.Ale otvaraju az v pondelok, lebo mali pred udrzbu zatvorene.

meleri
2. júl 2010

aha, to je mi fakt líto, a kde tě to bolí?
někdy pomůže se protáhnout na zemi, takový ten cvik že pokrčíš nohy a pokládáš je střídavě na levou a pravou stranu, k tomu i hlavu.

meleri
2. júl 2010

máš pravdu ted je to blbý že jak je horko tak všichni skáčou do vody a tak tak si člověk ani pořádně nezaplave..

barbora87
2. júl 2010

Meleri ver mi ja som vo vareni katastrofa a varim len obcas...no a na2hodinove vyvaranie nemam chut:(

ivi a vana ti nepomaha?no ono fakt asi zalezi ze z coho tie bolesti su ale ked to je z maleho tak je to tazke:(tak ho trosku postuchaj alebo nieco...a ako lezi maly?je uz dole hlavickou?

meleri
2. júl 2010

barboro,
taky se mi nechce, a dříve jsem vařila daleko mín, kvůli malému se dokopu protože jinak si připadám jako strašná matka která nemá ani radost z vaření....

ivanajelinek
2. júl 2010

@barbor netusim ako lezi.V stredu mam termin u dr.-ky. Ved jasne pribrala som 11 kg tak niekde sa to musi prejavit, nie?
@meleri boli od lopatiek nadol...No doteraz som lezala na zemi, aj fit loptu mam...Nejak to uz vydrzime...Skusim sa eset buduci tyzden hebamme spytat na akupunturu...

meleri
2. júl 2010

ivčo,
aha, no stejně těhotné ženy asi masáže nesmí? já nevím, to je dost blbé místo kde to bolí, přeju ti at to přejde! zkus aspon to plavání, ale zas aby to zabralo fakt, tak bys musela plavat kraula nebo prsa, jinak tě zas bude bolet za krkem...
možná nějaký ten fyzioterapeut?

meleri
2. júl 2010

mě zas minulé těhotenství Samson tak divně ležel v břichu že sem se 9 měsíců nevys......a. jedině projímadlo....
jinak záda mě bolely, a hodně, ale já ležela v nemocnici tak to bylo z toho.

yarden
2. júl 2010

@kleopatris
No Kleo, maly je valibuk 🙂 Ty mas cistu 100% smotanu? Aj vy dvaja s mm ste daky dlhani?

lubinka9
2. júl 2010

barca, meleri, recept na ryzovy nakyp mate v IP 😎

a ja idem balit dalej, zajtra v noci ficime na 2 tyzdne smer SK! 😵

yarden
2. júl 2010

Ahojte babule...

@ivanajelinek
Ivi, podobne bolesti mam aj ja, ale zatial len v krizoch a to som len na zaciatku tehu. Ale aj pred tehu mi pomahalo na bolesti cvicenie Pilates. Velmi doporucujem. Vzdy to zabralo a cele telo sa krasne natiahlo. Cvicila som Stott Pilates na specialnych strojoch. Velmi ucinne.

A s tym teplom, som na tom podobne. Kedysi som teplo zboznovala, a teraz by mi vyhovovalo keby bolo tak 25 st. Ale my tu mame non stop nad 30, co nie je velmi vela, ale 90-100% vlhkost a to je horsie.

A finfrle, kolacik vyzera bajecne. Robis velke chute. Ja tiez velmi rada peciem a skusam nove recepty.

Zelam krasny den.

yarden
2. júl 2010

@lubinka9 Stastnu cestu s malinkym. A uzite si SR. 😵

barbora87
2. júl 2010

@lubinka9 Jeeee lubi mooooc dakujem!!!!si zlata!!!tak si to doma uzite!!!a davajte si na vas pozor!!!

Inak babula mne boli kostrc na zadku:(((co mi pomoze?mam to uz par dni a neprechadza to:(((

ivanajelinek
2. júl 2010

@yarden si chodila na nejaky kurz alebo mas doma dvd?

yarden
2. júl 2010

@ivanajelinek
Chodila som ku kamaratke, ktora bola cvicitelka Pilates. Face to face 60 minut. Ja som to nazyvala mucenie, ale nemozem povedat nic zle na to cvicenie. Mam aj DVD, ale pod dozorom, je to lepsie. Vzdy ide o spravne drzanie tela a dychanie.

barbora87
2. júl 2010

Ja som teda bola raz na pilates a aj ked som mala potom tyzden svalovicu tak som sa citila uplne super!ale moze sa pilates aj v tehu?

yarden
2. júl 2010

@barbora87 Jasne, ze sa moze Pilates aj v tehu. Len asi upravene cvicenia. A doporucuje sa to aj v tehu.

barbora87
2. júl 2010

Hej?no ja by som na to aj chodila lebo som sa fakt potom citila super..ale musim popozerat co tu ponukaju

ivanajelinek
2. júl 2010

Tak ja som si polezala vo vani a poviem vam ze tam ma nic nebolelo. Asi si tam aj noc usteliem 😀 😀 😀

barbora87
2. júl 2010

Super ivi som ti povedala ze mne to fakt pomaha...preto som casto vo vani🙂))

finfrle
2. júl 2010

Tak me tu mate 🙂 to vite povinosti a lekar...
Prijela jsem pred hodinkou domu a uverila rychlvku(hraskovou polevku) a ted uz mam nohy nahore a odpocivam.Obed bude dnes spise vecere,jsem zapomnela vyndat masicko alespon mam ted vymluvu na vareni 🙂
Mala se vrti a hlavne rano tatinka kope do zad 😀 asi chce byt u nej bliz 🙂
Mluvila jsem s Emilkou,ma se fajn a dnes budou zkusebne balit,jestli se vlezou do kufru 🙂
Znela spokojene a asi uz se nemuze dockat 😉

@ivanajelinek To je mi liiito,ze se necitis,tak mozna kveceru nejaka prochazka co???!!!Zkus se protahnou!

@meleri Ty jsi ale vzorna,takovy uklid a nemela by jsi odpocivat!!!! 😉

@barbora87 Ve vareni karastrofa...to urcite nejsi!CHce to par jidel zkazit a pak uz budes vedet jak na to!

@lubinka9 Uzij si dovolenou a pekne se zrelaxuj 😉 Stastnou a klidnou cestu!!!

@yarden Tak ja ti nejake receptiky poslu...co jsem posilala holkam 🙂

Vas docitat 😀

schnucki
2. júl 2010

ahojik holky,
hlasim ze ziju, vcera u rodinky bylo fajn, ale jsem nevyspala ....
ozvu se vam vecer a i vas doctu, ted balim, musim vyprat, uklidit ... no mam toho az nad hlavu ... a to jsem se preplacala hranolkama, tak se sotva valim 😝

finfrle
2. júl 2010

Jdu e ted asi natahnout manza se chysta dnes vyjmecne na fotbalek 🙂 takze mam klidecek a pohodicku ....
Se vam musim pochvalit,jak mi krasne roste zelenina na zahradce 🙂 mam salaty x druhu,fazole,redkvicky,mrkev no vse 🙂 jeste ze mam sikovneho manzu,kdyz tehule se nesmi hrabat v hline 🙂

ivanajelinek
2. júl 2010

@finfrle, no akurats om o tom dnes rozmyslala ze by som sa vecer isla niekde prejst, mozno sa mi bude lepsie spat...Joj a taka zahradka.Aj nas sused vedla v domceku ma krasnu..Ja len tisko zavidim, co tam vsetko ma 😝