Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
2. júl 2010

@finfrle dakujem no ja si stale myslim ze som sa len vela najedla... 🙂

ivanajelinek
2. júl 2010

@barbor no neviem ci pomaha, ale nachvilku to chladi. Myslite ze sa vobec mozem natierat takymito emulziami?

yarden
2. júl 2010

@barbora87 Velmi pekne vecicky.

Tu u nas je tma tmuca a ja sa poberiem do periniek. Zelam Vam krasny vecer a dobru noc. Do pisania zajtra 😉

@schnucki Stastnu cestu domov a uzi si to s rodinkou. A ak sa podari, tak sa ozvi. Pa.

barbora87
2. júl 2010

@ivanajelinek joj ivi:(je mi ta luto:( hmm neviem ale skus pozret na nete ci sa tym mozes natierat...

barbora87
2. júl 2010

@yarden Dakujem...nejake su aj pouzite z ebay ale mne to nevadi dokial to neni znicene...
Dobru nocku a zase sa tu ukaz

schnucki
2. júl 2010

@ivanajelinek to me mrzi ze ti je tak zle, ale je mozny ze to je i tim teplem, ja ted byla pod sprchou a docela mi pomohla, nechces to taky zkusit??
32° to je dost ....

schnucki
2. júl 2010

@yarden dekuju, urcite se vam sem tam ozvu 🙂 dobrou noc ...

ivus ja taky nevim jestli se muze, zkus mrknout na net a nebo se zeptat v lekarne, nebo zavolat doktorce 🙂
at ti je lip ...

finfrle
2. júl 2010

@schnucki Hlavne opatrne!Na cestach je tolik blaznu... 😉 Budu na vas myslet at dorazite vporadku!

No ja se pujdu okoupat a pujdeme koukat na serialek.Preji krasne sny a holkam co jedou na dovcu at dojedou vporadku a uzijou si rodinu!!!
Mozna tu jeste nakouknu 😀 to bych nebyla ja 😀

meleri
2. júl 2010

Schnucki,

zas mi něco ušlo, jedete k vašim? jestli jo tak přeju štastnou cestu, a moc si to tam užijte!

já jsem dneska opět KO. bylo 35 stupňů ale měla sem auto tak jsme jeli aspon na pískoviště a pak za prababičkou, která byla moc ráda....její dceři se narodila koťátka, a Sam je zbožnuje tak se tam určitě půjdem podívat...sakra zas to riskuju, to oni nás vždycky něčím nakazí, ale ted je Samson nemocný tak jim to možná vrátí... 😝

holky přeju vám všem dobrou noc!

schnucki
3. júl 2010

dobre ranko,
tak jsem zas na nohou, spatne se mi v tom vedru spi 😝

@finfrle dekuju, neboj, tatka s nama jede opatrne 😉 ....

@meleri kontrola u doktora dopadla na jednicku, tak jedu dneska k nasim na dva tydny ... ale cestu jsme rozkouskovali, dneska jedeme k manzelove sestrence (je to a puli cesty) a zitra k hranicim kde si me vyzvednou nasi ... takze ja pisnu ivce jak jsme dojeli aby vam dala vedet 😉
tak aspon jste dneska meli hezky den ... myslim ze kdyz je malej nemocnej, tak jim tam treba taky neco prinese 🙂

barbora87
3. júl 2010

Dobre rano babule
spite este?

schnucki
3. júl 2010

ja ne, prave jsem vylezla ze sprchy, jdu si jeste oholit nozky a pak snidat 😀

barbora87
3. júl 2010

@schnucki Ahoj schnucki a spala si este?no to su pripravy co?🙂inak mam pocit ze som vcera vecer citila mimi...prvy krat len par sekund take bublinkovanie a potom neskor na druhej strane brucha dlhsie a to som tam mala zrovna ruku a to bolo take vlnenie...nikdy som take nieco necitila a inak si to neviem vysvetlit

schnucki
3. júl 2010

jeste jsem zalehla, ale spala jsem tak hodku, ja vzdycky nemuzu usnout ... klidne bych jeste spala, ale to bych nic nestihala 😝 stejne asi nestihnu vsechno, ale zabalino mam, jeste vyzehlim manzilkovi tricka, pracka s jeho kalhotama uz pere no a pak uvidim ....
ted frcim jeste do kramu koupit neco na cestu ....

@barbora87 to by klidne mohli bejt pohyby 😵 to je super, u me to bylo jak kdyz se ti prevaluje voda v brichu, ale hodne popisujou i jak ty, ze bublinkovani ... gratulace!!!! ....

barbora87
3. júl 2010

@schnucki Tak snad po ceste mozes spat...
No fakt to bolo take cudne a to vlnenie prave tam kde som mala ruku polozenu...ale nie je to este skoro?zajtra zacinam17.tt

schnucki
3. júl 2010

@barbora87 ja si nemyslim ze by to bylo brzo, ja je citila v 18tt, ale mozna i driv, jen jsem si toho nebyla vedoma, nebo mi spis nedochazelo ze by to mohly byt pohyby a moje mamka se me predtim ptala jestli uz neco citim ... takze si nemyslim ze by bylo brzo 😉

barbora87
3. júl 2010

@schnucki No mna to najprv nenapadlo az chvilu potom...a ten druhy krat to bolo pre mna az smiesne🙂no uvidime budem to pozorovat🙂a inak kedy zase prides domov?a budes mat v cesku net?

schnucki
3. júl 2010

@barbora87 jedu na dva tydny, prijedem 18.7., ... u nasich net je, tak jak to pujde budu se hlasit 😉
jinak tady je uz ted 28° 😝

barbora87
3. júl 2010

@schnucki Jezis chudaku to bude cesta...ja Som sa hodila na gauc a zaola si ventilator a je mi fajn...chlap este chrape...no tak si to doma uzi to uz na posledy pred porodom ze?a ked sa bude dat nakukni na nas...a19.7.ta tu cakame🙂

schnucki
3. júl 2010

@barbora87 jojo, pak uz pojedeme k nasim s malou .... ja uz v srpnu zadny dlouhy cesty absolvovat nechci ....
jsem ted dozehlila a jsem spocena jak vrata od chliva 😝

taaaakze, se tu se vsema loucim, preju super vikend, ne moc vedra a v pondeli se ozvu ....
papa kocky moje

barbora87
3. júl 2010

@schnucki Papa schnucki...uzivaj si...

finfrle
3. júl 2010

Ahoj! 🙂
@barbora87 To je super,tak to zacina jako bublinky v brisku 🙂
Ja prvni citila v 17tt 😉 jsi mi udelala radost a pockej,az ucitis prvni stouchanec....

@schnucki Neblazni s balenim a odpocin si!Jsi vubec nespala koukam! 😨 Nezapomen,ze jste uz dva v jednom 😀
Budes tu chybet alespon posni,ze jste dorazili a uzij si to!

Dneska mily vstal brzy a hned pustil pracku 🙂 ja vstala pred hodkou a pekne jsme se prohodili..on se sel natahnout a ja sla veset pradlo a delat snidani 🙂 No jsme to ale dvojka.Mala byla vklidu az po snidani zacina pekne kopat.
Dnes me docela boli prava strana briska 😒 tak nevim co je,snad to prejde.
Mame tu zatim jen16stupnu a zamraceno,takze to vypada na fajn relax...mam nejake siti,vareni a pak jen pc a tv 😅 to je zivot 😀
Ze vcerejska mi zbyla bolonska omacka,Ivanka me inspirovala,tak udelam dnes lasagne at nemusime zase spagety..jen pridelam besamel a je to 🙂

Ivan jak se dnes citis?Polevilo to trochu????Myslime na tebe!

Meleri a co ty?Urco si uzivas vikend s malym a manzelem 😉

Blondy ale ty jsi se nam nejak propadla dozeme! Asi dost prace s prckem ...
Je to tu ted takove prazdnejsi...Emilka se pakuje,polovina holek je nebojede na dovcu...tak snad se tu pak zase uvidime vsichni 😉

Janulko a co malinka???

finfrle
3. júl 2010

@schnucki Stastnou cestu!

barbora87
3. júl 2010

@finfrle No vitaj ;)uz na teba cakam 🙂 no ja som fakt nechapala vecer🙂 bola to sranda
no vsetci idu dovolenkovat a ny nic :(
no tu mam horuco az az...
Aake boli spagety?
Pozdrav emilku

finfrle
3. júl 2010

@barbora87 Ahojky jj vsichni si uzivaji dovcu ale neva vsak se zase sejdeme.
Emilku urco pozdravim 😉
Spagety byli mnamka(jsem ti udelala i foto ale jeste jsem nedala do pc) 🙂
Ted na netu procitam ty latkove pleny 😕 a vybirame do jakych pujdeme.Uz je asi vybrano,tak uz jen objednat.
Co dnes varis???

ivanajelinek
3. júl 2010

Ahojte...Tak my sme boli trosku nakupit, ale len na takom trhu som si kupila jahody, ribezle a tak.Teraz ma mm robotku nejaku, a neskor skocime este nakupit, dnes chceme vecer grilovat.Vcera sme sa boli este o 23-tej prechadzat. No spala som lepsie, ale aj tak som bola hore vela krat ako ma bolel chrbat... Ale aspon mi dnes chuti jest 😝
A potom sme boli este u kamosky zobrat nejake veci, lehatko a taku ohradku.Taketo nieco..
@barbor tak super, ze si uz nieco citila. Ja som si dost dlho nebola ista ci je to ono...
@finfrle tak bolesti na pravej strane poznam, to mam aj ja...
@schnucki prajem peknu dovcu...
Ja by som hned niekam isla pri more 😝
Zasa tu mame horko, uz je tych 33 st, no na nevydrzanie. A cely buduci tyzden hlasia takto...
A vy co mate v plane cez vikend?

ivanajelinek
3. júl 2010

@finfrle si sa rozhodla pre latkove? A ake? Aj tie s nohavickami co uz su? ja som si teraz doma tiez nejake pokupila, len sa neviem akosi rozhodnut.

finfrle
3. júl 2010

@ivanajelinek Ahojky alespon,ze muzes jist!Snaz sejit i dnes projit,urco ti to pomuze,jen kousek 😉
Ohradka i sedacka vypada super.Ja se budu muset taky zajit domluvit s tou Irkou(nabidla mi pujcit nejake veci a kolibku) 😵 😵 😵
No pro latkove jsme se rozhodli,protoze to ma moc pozitivnich stranek a dnes jsem uz o nich precetla snad vse.
Hlavne do nich jdeme kvuli male,jsou ze zdravotniho hlediska super a i dalsi stranka jako naklady jsou nizssi.Je fakt,ze ted musis naraz investovat vetsi sumu penez ale do 5mesicu to mas zpatky.Mame uz nakoupene i jednorazovky(do nemocnice,navenek a k lekari)ale budeme pouzivat hlavne latkovky!
Chceme jit do All in one ( AIO) bum genius,One size bum genius!
Muzu ti poslat odkazy....

ivanajelinek
3. júl 2010

No posli.Pozrem si ich aj ja...Ja nie som este teiz na 100% rozhodnuta ze ake plienky.

finfrle
3. júl 2010

ok jdu posilat do IP 🙂