Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
21. júl 2010

Ahojte..tak uz som doma. Kurz trval len hodinku.Lebo 2 kocky z kurzu uz idu na to...Jedna tam je uz od rana a ma kontrakcie a druhej zacali teraz.Tak sme si len brucha pomalovali a isli domov...Ked pride mm z prace tak odfoti a hodim fotecku...Mne malovala jedna kocka z kurzu...lebo mm nestihol 😒 Stretla som aj jednu babu v nemocnici( s tou co som naposledy lezala v nemocnici) a uz porodila...maly taky krasny, bola akurat na veceri, tak som s nou chvilku pokecala...Ale malinky buval.Taky cierny, lebo to ma s nejakym americanom...Ale rodila cisarskym, na poziadanie, a povedala ze nikdy viac.Ze ma stale take bolesti a tak...

ivanajelinek
21. júl 2010

@finfrle to vyzera dobre 😉 My sme boli tiez minuly rok na takom predstaveni podobnom sa to volalo ze Irisch Dance..Tiez sa mi to pacilo.A tento rok na vyrocie sme boli na podobnom muzikali ako je Moulin Rouge...Vybrali ste si pekny darcek 😎

ivanajelinek
21. júl 2010

Moje pomalovane brucho 😉

schnucki
21. júl 2010

ahojik holky,

ivus kraaaasne brisko 😵

ja jsem zpatky od doktora, mala je proste po tatovi, ne a ne se ukazat ... doktor povidal ze to snad dela naschval 😀 ... delali mi ctg a vsechno v poradku, mala do toho radne kopala ... pak koukal pupecni snuru, meril hlavicku, brisko a vsechno je v poradku 😵
mam dalsi 4 kila nahore a mala vazi uz 1,9kilo 😀

lubinka9
21. júl 2010

ahojte babule,

tak noc nic moc, nelisila sa ale od ostatnych poslednu dobu takze to bolo nezavisle od tej alergickej reakcie.
Len je krpec nejaky umrncany, dokonca mi pri obede aj veceri poplakaval, som nechapala 😕 Ale asi to bolo tym, ze chcel uz spinkat, neviem. Dnes sme vyskusali kombinaciu mrkva a zemiaky, nastastie bez reakcie
no a kupali sme sa dnes prvy x vo velkej vani spolu s tatinkom aj by som vam hodila fotecku ale to by ma drahy asi nepochvalil 😀 😀
inak mam po vcerajsku menej mlieka, ako to telo reaguje na stres.. 😒

no a tie horucavy nam tiez moc neprospievaju, neviem sa uz dockat ochladenia.

finfrle, kukam, z teba je paradna gazdinka, nielen dnesna fotecka, uz davnejsie som si vsimla 😎 Ja som vareniu a peceniu prisla na chut tu v DE a pocas tehu som sa sama vela naucila. Ale teraz na to vobec nieje cas a zrovna ma to tak zacalo bavit. Sem tam ale nieco vymyslim 😉

ivi, pekne slnieckove brusko 🙂

schnucki, super, ze je vse OK, a co tatinek sa tiez nerad ukazuje a foti? 😀

schnucki
21. júl 2010

@lubinka9 maly nemuze v noci spat?? ... aspon ze jidlo se obeslo uz bez alergicke reakce 🙂 to je super .... asi byl uz chudak unaveny a chtel spinkat .... jeee, takze poradna koupel 😀

lubi nene, stydlivka nejsme ani jeden, ale manza si ze me taky rad strili, jako mala ted z nas 😀 fakt, jako by to delala schvalne ....

finfrle
21. júl 2010

@ivanajelinek Ty jo paradni brisko a kraaaasne pomalovane ale jakto,ze se na nas nesmejes? 😉 😀 Vam jsou ty briska krasne dopredu a mnejen doboku 😒
@schnucki To je paradni,ze mala je ok 1,9 kg to je peknyyyyyyyy A kolik jsi do ted pribrala?Me podle fotek pripadas stale hubenour!

ivanajelinek
21. júl 2010

@schnucki super ze 1,9 kg...Este tak kilecko a mala moze prist 😉 A tesi ma ze kontrola dopadla v poriadku 😵

lubinka9
21. júl 2010

@schnucki odkedy su tie horucavy a plus ta zmena prostredia pocas dovo je to teda nic moc. Predtym vstaval 2x pocas noci, teraz 4, niekedy 5 x. A uz som z toho dost vyflusnuta a to sa este zubky nerozbehli, co bude potom. Cez den sa pospat neda, maly je aktivny, po tej navsteve ako vymeneny, bud len na brusku, v polosede alebo hrat sa s nim a cvicit.

tu vam dam fotecky ako papame a studujeme 😀 😎

finfrle
21. júl 2010

@lubinka9 Ahojky zrovna dneska jsem mluvila s manzou,ze az bude mimi vetsi tak ji budu davat k nemu do vany 🙂
Mozna na maleho taky pusobi to pocasi... nekdy maji deti dobre a nekdy zle obdobi,neboj za chvilinku budes mit to svoje slunicko zase zpatky 🙂 Bohuzel si ted prochazi takovou fazi ale mozna uz zitra te prekvapi 😉
No docela rada varim a pecu ne teda kazdy den ale kdyz me to chytne 🙂
Mam radost,kdyz se muzu postarat o manzela nebo hosty.Taky kdyz tu byla Emilka jsme si tu hodovali,ze jsme se museli chodit prochazet a to same u ni 😅
Mala te asi pozdravuje jak ti pisu zacala kopat🙂 milacek maly.
Poslu do ip nejake receptiky co jsem posilala holkam a uvidis mozna te to zaujme 😉

schnucki
21. júl 2010

@finfrle dekuju 😵 .... no s dnesnimi 4 kilama to je uz 12kilo .... ale taky nevim kde je mam, ... kazdopadne vynadano jsem nedostala, tak jsem spokojena, ale budu muset asi omezit ty susenky 😅

@ivanajelinek dekuju, no ja doufam ze nebude mit pres 4 kila 😀 abych ji pak vubec dostala ven 😀

@lubinka9 super fotecky, jak tam sedi a cita ... to je super 😵

finfrle
21. júl 2010

lubi maly je krasny!!!
schnucki tak to je dobry 12kg!
Holky me ale boli prso jeje se mi pred 3dny otevrela bradavka a nejradeji bych to....

schnucki
21. júl 2010

finfrle otevrela se ti bradavka? ... tak snad se to brzo spravi ...

pridavam fotecku briska 😀

finfrle
21. júl 2010

@schnucki juuu taky krasne moc 🙂 vam to vazne leze jen do tech brisek,ja zavidim.
No "otevrela"mm koukal a je tam takovy tunylek uz asi na mliko ci co 😅 😕 ale vadi mi to citim se neprijemne a nejradeji bych to skrabala.Ja vim patri to k tomu ale bleeee 😝

schnucki
21. júl 2010

finfrle dekuju 😀
tak to covece nemam, tak snad to bude nejak lepsi, treba se zas zavre nebo tak

jdu se natahnout ... papa zitra
dobrou noc vsem

ivanajelinek
22. júl 2010

Dobre ranko...Ja uz som dnes od pol piatej hore, zobudila som sa na hlad 😀 potom som este v posteli citala a nachvilu zaspala.A teraz som sa zobudila zasa na hlad 😀 Dnes mam o 11.30 CTG kontrolu.Ale je dnes konecne chladno, parada...A ma aj tak nasledujuce dni zostat... 😉

yarden
22. júl 2010

Ahojte dievcata,

tak sa konecne hlasim.
Vsetko OK. Barborka asi uz hlasila, ze ako na vysetreni.
V pondelok to bolo nadherne. Az mi slzicka vybehla, ked som videla moje male mimi. Doktor vsetko premeral, zobrali mi krv a vysledky budu 30.7. tak pojdem este na kontrolu. Dufam ze bude vsetko OK. Mimi malo rucicky pred tvarickou, tak si ich drzalo ako keby sa modlilo... no holy land baby 😀
Doma sa vsetci velmi potesili. Ja som jedina vnucka, takze mali o to vacsiu radost. Len moj dedo asi poprvy krat videl taky maly obrazok z UTZ a tak ho dobre komentoval...

A konecne som aj zmokla vcera, nadherny dazd s burkou. Bola som na zahrade, natrhala som si maliny, hrasok, a to bola chut.... Mnam.

Nestiham Vas docitat, ale dufam ze sa vsetky mate dobre. A netrapia vas ziadne problemy.
Drzte sa. Zelam krasny den.

barbora87
22. júl 2010

@yarden Ahojky!!!jasan hned som vtedy hlasila 🙂 mame radost ze je vsetko ok...uzivaj si cas na sk 🙂 a informuj co a ako

barbora87
22. júl 2010

Ahojte babule
tak noc nebola nic moc stale som sa budila...su tu horucavy ale vraj uz len do soboty potom sa ma ochladit...vcera som bola az do7do vecera u kamosky prebierali sme mimiveci tak mam uz2krabice prichystane velkost 56a62...a to len neutralne a potom ma este aj modre alebo ruzove 🙂 aj zavinovacku ma tak nemusim
kupovat...dnes sa musim zbalit idem zajtra s hafanmi ku svokre a v pondelok od svokry k mamine a odtial ma mm vyzdvihne najneskor v stredu na obed

yarden
22. júl 2010

@barbora87 Cau a dakujem. No uzivam si, uzivam. Hlavne pocasie. A k svokre ides na dovolenku?
Chystam sa pobehat par obchodov a tak. Inac len relax.
Mimi veci som uz pozerala v BA a nadhera. Kupovat zatial nic nebudem, na dalsie vystrenie, na ten organscreening sa chystam doletiet do SR a vtedy pokukam a nieco pokupim.

barbora87
22. júl 2010

@yarden no manzel bude robit dlazbu na chodbe a zachode a strhavat tapetya malovat tak aby sme ho s hafanmi neotravovali tak idem ku svokre...dufamze mi bude nieco dobre vyvarat 🙂)) a hafani sa aspon vyblaznia je tam pri nich les tak budem chodit na prechadzku 🙂))
a kedy pojdes na ten organscreening?ja idem bud tyzden

yarden
22. júl 2010

@barbora87 V piatok buduci tyzden si popytam od doktora nejaky plan navstev v urcitych tyzdnoch a okolo 20 tt by som priletela. No uvidim co mi povie doktor.
A to je prace dost, co chce mm stihnut.

barbora87
22. júl 2010

@yarden Tak super ked ti dr tak povie...u nas sa robi ten organscreening medzi 20.a22.tt a ku gynekologovi idem az v septembri...jeden tyzden mam odber krvi dalsi kontrola u dr a ten dalsi tyzden glukozovy test
a bude sa ti dat vzdy priletiet?
No ma toho dost v plane tak hadamto stihne...najprv som mala ist k babke na sk ale bez hafanov a to by mi bolo smutno bez mm a hafanov tak idem ku svokre

schnucki
22. júl 2010

dobre ranko,

ja se zas vyhrabala az ted, fakt hruza se mnou ... musim do kramu a nakrmit kocky od rodicu ....

ivus tady je taky konecne zatazeno, meli by byt i bourky, coz by bylo fajn, krasne se pri nich spi 😀

@yarden super ze je vsechno ok 🙂 ... ono je to super videt male jak si tam hraje a tak 😀

@barbora87 koukam to ma manzilek co delat 😀

barbora87
22. júl 2010

@schnucki Ahojky jeee parada ze mozes hajat 🙂
inak mas kraaaaasne brusko!!!
No mm bude mat co robit dufam ze to stihne 🙂))
a ako casto chodis teraz k dr?

ivanajelinek
22. júl 2010

@ahoj Barbor...Ze sa aj ukazes 😀 Takze ides na taku dovolenku? A kde byva svokra?
@yarden super ze je vsetko v poriadku 😉
@schnucki 😵
@finfrle kde si?

ivanajelinek
22. júl 2010

Tak ja sa idem nachystat a idem na to CTG do nemocnice...

schnucki
22. júl 2010

ivus ja jsem tady 😀 oblikam se a snidam, pojedu nakrmit ty kocky a do kramu 🙂
uzij si ctg, ja se u toho vzdycky nasmeju kdyz mala zacne kopat do tech kolecek, dela to vzdycky takovej ramus 😀

@barbora87 dekuju 😵 uz mame 106cm a mala 1,9kilo 😀 ... ja ted chodim k doktorovi kazde dva tydny ....
a jak dlouho u svokry budes?

blondynka400
22. júl 2010

Ahoj holky,

Tak u už zoubky přestaly, už je zas docela v poho, akorát ty chuť k jídlu se pořád nevrátila do normálnu, ale to taky může být tím teplem. Ale zoubek zatím nevylezl, takže jsem zvědavá, jak dlouho jí to bude trápit, než se konečně nějaký objeví 😠
@schnucki hele taky si tvůj manžel musel dlouho počkat, než malou cítil kopat? U nás vždycky přestala kdy přišel nebo mi dal na bříško ruku, jako kdyby to věděla 😀 Prozradial jí až škytka, protože s tím nemohla jen tak přestat 😀
Tedy koukám je už tebe i malé pěkný kousek 😀

barbora87
22. júl 2010

@ivanajelinek Ivi tak informuj ako bolo na ctg...no svokra byva 1,5hodky od nas...idem tam aj s hafanmi lebo by to bezomna asi neprezili...

@schnucki a kde si meras to brusko?no budem u svokry do pondelka a v pobdelok ma hodi k mamine tam budem do stredy obeda lebo v stredu 18.30mame ten organscreening