Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
25. júl 2010

KLeopatris,

tak fakt klobouk dolů! takhle zvládnout porod, to je můj sen! ale mám strach že začnu panikařit. já myslela že je nejhorší bolest jak to dítě jde ven? pořád si tak nějak nedokážu představit jak bolí ty kontrakce. pár sem jich měla ale skoro to nebolelo.

tak to je super že mu chutná!

lubinko,

alnatura je super, hipp mi přišel ne moc dobrý, ale já zkoušela jenom když jsme na cestách, ale od hippu jenom ty kompoty a nejsou moc dobré. je šikula jak rychle se naučil jíst!

kleopatris
25. júl 2010

@lubinka9 Lubi Hipp je sladena ta mrkva? lebo ja tam ziadny cukor v zlozeni nevidim 😠 to by mna nas.ali! a zacala si mu davat vecer zaroven s obedom? my sme zatial skusili len obed, zajtra chcem do dmky kuknut. a aletee neviete jake je? inak ,mne ta mrkva nechutila, asi tak jak nemocnicna strava 😝 asi zacnem varit sama 😖

@meleri mna teda uz to jak maly liezol von vobec nebolelo 🙂 mozno je clovek uz taky otupeny kontakciami predtym, ze toto uz neboli 🙂 ja som sa uz len strasne tesila ze ho uvidim 😵

lubinka9
25. júl 2010

@kleopatris staci kuknut pomer cukru v zlozeni. Ked pozries Hipp a Babyvita alebo Alnatura, Hipp ma vyssi obsah cukru v rovnakom mnozstve ako ostatne. Je jedno ci pozeras v 125g alebo 190g flaskach. Ono sa sice pise, ze ohne Salz a Zucker zusatz ale ked kuknes blizsie.. a hlavne je karotka sladka a sladsia. Najlepsie skusit aj inu znacku. Mne paradoxne viac chutila mrkva od Hipp a to len preto, ze bola sladsia ako ostatne. Ale kvoli mrnavemu som to zmenila. Ten sa ale tvaril, ze je mu to jedno, pusinu jak vrata mal pri kazdom 😀
S aletee skusenost nemam..
Tusim som zacala hned aj s vecerou, mozno nejaky den dva neskor, ale to davam menej ako na obed, resp. len cistu mrkvu lebo kombinacia so zemiakom je o dost hustejsia a to ho nechcem zabetonovat na noc. Ale nas ma problemy s tou kasou preto davam zeleninu.

finfrle
25. júl 2010

Ahoj holciny,tady je ale mrtvo 😨 🙂
Pekne si uzivate nedeli s polovickami co 🙂
Jsem dnes vydrzela do dvanacte polibila manzela jako pred rokem a pak se mi podarilo na hodinku usnout 😵
Za tu hodinku jsem rada,dalo mi to trochu energie na uvareni slavnostni vecere a dezertu 🙂
Vecere mela velky uspech a dezert se chladi 🙂 na pozdeji k filmiku.Dame si cukrovi a budeme spolu popijet cajik 🙂
Bohuzel stale dnes beham na zachod s prujmem.
Snad bude dnesni noc lepsi.
Jak jste se meli holky?Preji krasny vecer!!!

ivanajelinek
25. júl 2010

Ahojte...@finfrle Gratulujem k vasmu vyrociu 😉 !!!Dufam ze ste mali pekny den...My sme sa tiez len tak povalovali, mm uvaril obed, potom sme si poobede zdriemli a teraz sme sa boli chvilku prejst v meste. Uz sme doma a pojdeme este pozret telku a spat...Prajem vsetkym pekny vecer 🙂

finfrle
25. júl 2010

Tak jeste ne a ne usnout 😒 snad zachvilku zaberu...
Ivanka dekuji bylo nam moc fajn🙂 ale nam je porad,takze nic zvlastniho 🙂
Tesim se na vas zitra papa 😵

finfrle
25. júl 2010

Tak stale nic 😒 uz jsem na to prisla,ze ja se menim v upira 😀
Mala si kope,tak moc,ze me zacala palit i zaha 😝 alespon ze je stastny prcek!

schnucki
26. júl 2010

dobre ranko holky,
tak jsem zas tady, sobotu jsme meli rozlitanou a vcera jsme se jen valeli a nic nedelali ... v postylce jsme se valeli do pul 1 , a pak meli takovy pohodovy den 🙂

dneska chceme jet jeste kvuli tem skrinim se podivat, tak uvidime ....

jo a zjistila jsem, ze ackoliv si delam ve skole pauzu, stejne musim zaplatit Studiengebühren, takze dalsi 300 v haji, fakt potesujici zprava po ranu 🙄

ivanajelinek
26. júl 2010

Dobre ranko..Tak ja tiez akosi spim na etapy...Som bola uz o 6.30 hore som si citala, potom som zasa zaspapala, potom som pocula ako niekto zvoni, tak ma to zobudilo ale neviem kto to bol, lebo som neotvorila...Mozno moja Wickeltasche z E-bayu..Mam zas akysi uboleny chrbat, asi budem dnes cvicit 😀
@finfrle no ako vidim ty nemozes tiez spavat.Ja som zaspala tiez az okolo pol jednej...A ked citas ta to neunavi? Lebo pre mna je to najlepsi uspavac-kniha...
@schnucki to ako vazne s tymi poplatkami? Tak to fakt potesi hned zrana, ze?

ivanajelinek
26. júl 2010

Jej Schnucki ty uz mas ze 34tt.Uz mas tasku zbalenu 😀 To akosi teraz moc leti...

blondynka400
26. júl 2010

Ahoj holky,
tak jsem se zas přišla podívat 😎
U nás celkem nic nového, zeleninu nějak moc nechce, zato jí herozně chutná maso s rýži, tak asi pojedem chvilku v tom a pak zkusím nějakou zeleninku a uvidíme 😝 😀 . Ale začala se mi v noci nějak budit, sice už skoro v noci vůbec nejí, ale vždycky se tak po hodince začně v postýlce horznš mlet, taqkže si jí musím vzít, dám jí dudu, ona se sklidní a spí dál. Jenže já se jaksi nevyspím Už je to asi 3 noc po sobě, tak nevím čím to je. 😝
No ty týdnu těhu vám nějak všem moc letí 😀

finfrle
26. júl 2010

Krasny den!
KOnecne se mi darilo trochu vice spat 🙂
Prvni 4hodiny byly fajnjen 2x jsem vstavala na zachod a pak uz jsem spala 3hodiny v kuse 🙂
Cititm se o dost lepe,mala si rano pekne kopala 🙂
Dnes mam vplanu si zacvicit na mici abych si protahla kosti a unavila se 🙂
Hnes po ranu jsem tu mela navstevu,od sefa brachu a donesl mi plno casopisu 🙂 zlaticko.
Schnucki toto leti 😨 😨 😨
Ivanka 🙂 ahoj tak co jak dneska?Koukam,ze se taky protahnes na zada co?!
Barbor zijes????

ivanajelinek
26. júl 2010

@finfrle no asi hej...Si trochu zacvicim...Ja si uz konecne chcem dat dokopy tu plienkovu vybavu..Akosi si stale len robim poznamky, ale nejak napevno som to este nespisala. Musim to tento tyzden objednat, aspon tu prvu varku...Teraz pozeram este autosedacky.Pozeram aj cez e-bay,ale aj pouzite su dost drahe.Pouzite idu aj za tych 8o-100 eur a nove stoja tak od tych 130 eur...To si radsej kupim novu a viem ze ju este bud predam alebo este raz pozijem, nie?

finfrle
26. júl 2010

@ivanajelinek To jo je toho hodne a stoji to,co!?
Mm tu pousti river dance a mala v brisku sili 🙂 moc se ji to libi a tancuje taky 😀
Taky se musime pustit dodelat ty pliny(jeste se musi 3x vyprat a ususit a tim zvysisi savost tak abychom to meli pripravene!

barbora87
26. júl 2010

Ahojte babule
@finfrle ani neviem ci zijem noc o nicom som sa stale budila a teraz doobeda somsa tak rozculila!tak vedia ze tu mam psov a nechali dvere aj branu otvorenu a hafani mi zdrhli...ja len v slapkach s mokryma vlasami som bezala za nimi kitty som hned chytila a potom som s nou v rukach nahanala po dedine jerryho...2krat mi ho skoro zrazilo auto pred ocami tak som bola na infarkt...potom som ho chytila pri curani...no a potomsom ich tahala oboch na rukach poviem vam myslela som ze ma klepne!som bola z toho v takom soku az som volala mm a revala som mu do telefonu...som uplne na prasky!

finfrle
26. júl 2010

@barbora87 Jeje to je mi lito,to te muselo rozhodit ale vse je ok tak pohlad brisko a bude dobre 😉

schnucki
26. júl 2010

@ivanajelinek jojo, takove zpravy fakt potesi ... kort kdyz ted mame co nakupovat, protoze ten kocar, autosedacka a skrinky jsou vlastne nejvetsi polozky 😝 ale co, manzilek me tu uklidnoval ze to zvladnem, vim ze zvladnem, ale stejne ....
jojo, uz mi to pekne leti, dneska peru obleceni na malou at to mam z krku ... ja si myslim ze tak nejak vsechno mam, tasku si sice jeste nebalim, ale kdyby slo do tuheho, tak zbalena jsem za chvili 😀 jenom se jeste musim nekde mrknout po tech kosilich ....

@finfrle tak mala ulitava na river dance jo 😀 ....

@barbora87 zadny stres, vim ze te to muselo asi radne rozhodit, jeste je honit po vsech certech ... ale ted uz je mas doma, dej si neco dobreho na zub ... vsechno bude zas v poho 🙂

ahojik blondy ... tak mala nechce zeleninku jo? ... a co ze se takhle budi? jak to vypada se zoubkama?

meleri
26. júl 2010

finfrle
fajn že jsi trochu pospala, no ale 3 hodiny to moc není! hele nebo dlouhá procházka na vzduchu to taky unaví...i když je to těžké no.....já s tím mám taky problémy...dneska je mi zase blbě, na oběd jsem toho snědla míň, tak to zkouším ještě dorazit jogurtem, jabkem ale jaksi nezabírá....

když tak píšete o těch věcech, tak já mám vpodstatě vše ale musím dokoupit peřinky a povlečení, jen furt čekám na potvrzení jestli je jen jedno nebo dvě...ale i tak koupím asi jedno, všecko se může stát a třeba nakonec zbude zase jedno...

riverdance je super, to je Michel Flatley? máme kdesi DVD

ivanajelinek
26. júl 2010

@finfrle tak ja uz mam odcvicene 😝 A co ty?
@schnucki mna mm tiez vzdy ukludni ze to zvladneme(financne) lebo ja som tiez taka, ze ma predpadne dost casto panika ci to vsetko budeme zvladat a tak...
@barbor no fuha...pekne stresy...Ale hlavne ze sa naozaj nic nestalo.Ani tebe ani hafanom...Hlavne naozaj klud...
@meleri ved coskoro sa to dozvies ci budu teda dvojicky... 😉

meleri
26. júl 2010

barboro,

ajaj, no hlavně že to dobře dopadlo! chudáci psi oni jak jednou utečou tak asi domu netrefí... ☹

ivčo,
jo! ještě týden a už se to dozvím! i když fakt do toho 12 tt se může cokoliv stát, nebo i později...teda doufám že ne....

schnucki
26. júl 2010

@meleri na nakupovani mas casu dost 🙂 nejdriv pockej az budes vedet co a jak a pak se muzes vrhnout na nakupy 😉

@ivanajelinek co by jsme si bez tech chlapu pocali, vid 🙂 ... a jak ti je?

meleri mysli pozitivne, stat se sice muze spoustu veci, ale nesmis na ne myslet 😉

barbora87
26. júl 2010

Dakujem babule...ja som na tych hafanov hrozne fixovana a ked som videla to auto co islo no hroza...tomu druhemu som uz ukazovala ze ma ist pomaly...ale jerry je taky hlupucky a ani pred autom neutekal...a moj mm volal svokre tak jej to povedal a ona mi hovori ze no to si musim davat na nich pozor a tutovka prisla este len kes prisla ku mbe do izby a nechala otvorene dvere a samozrejme dole tiez otvorene a aj brana!no netrafilo by vas?stasrie bolo ze bolo pred branou zaparkovane auto inak by som ho zase hladala a to som uz take stastie nemusela mat!no ja vam poviem ze na taketo veci nemam sil!

schnucki
26. júl 2010

barbor to jako prisla a nechala podruhe vsude otevrino?? ... se snad normalne zavira ne, a kort kdyz mate psy? no tak to nechapu ... ale snaz se uklidnit a klidne ji to rekni znova at zavira kdyz k vam jde ....

finfrle
26. júl 2010

@schnucki Ja byt tebou jsem uz radeji s kufrikem pripravena 😅 nikdy nevis a pak pri bolestech balit no nevim nevim 😀 Mala si dnes tancuje,mm se tu smeje,ze je to vazne tanecnice u nejake pisnicky dovadi a u jine se nehne a pak pustime jinou a zase v plnem proudu 😀
@meleri To je dobre,ze u druheho/druhych to uz tolik nestoji.M.Flatley se pred rokama trhnul a zalozil jinou skupinu Lord of the Dance
Ja takove muzu moooc a tesim se na ten koncert🙂 to bude neco ve 36tt 😀
@ivanajelinek odcviceno nemam az odpoledne,ted jsem se najedla,tak potrebuji pauzu a mozna se nachvilku natahnu a k veceru si dam dotela abych lepe spala 🙂

Schnucki a Ivanko holky ty vase cisla tydnu uz me desi 😀

barbora87
26. júl 2010

@schnucki Ano!!!skoro ma trafilo a este mi povie ze to je moja vina!!!!no netrafilo by vas???vies ja sa na hafanov ani hnevat nemozem lebo oni nechapu ale toto je uz na mna vela!a urcite jej nedam mimi na starost tam ku nim aby tiez im utieklo lebo nevedia zatvarat!no teraz ma vezie k mojej mamine dufam ze tam budem mat trochu klud...zajtra alebo pozajtra ma mm vyzdvihne tak sa taaaak tesim domov

finfrle
26. júl 2010

@barbora87 Dej na vrata i dvere listek,ze prosis o zavirani kvuli pejskum a nenervuj se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzanka7117
26. júl 2010

Ahojte baby. Tak ja som dnes isla konecne na tu gynekologiu, kedze im uz skoncila dovolenka, ale nasla som tam iba sestricku, ktora mi povedala, ze lekar tam nie je, lebo on je stale na dovolenke....No parada. Ale nakoniec mi poradila, ze s tym papierom mozem ist aj k inemu lekarovi, keby som to vedela, mohla som ist uz minuly tyzden, no nevadi. Tak som isla, a konecne ma objednali ma strvtok a pravdepodobne mi urobia aj ultrazvuk......tak velmi sa tesiiiiim, ale mam aj obavy aby bolo vsetko ok.....predsa doteraz okrem testu nemam nic potvrdene, Tak vam dam vediet a ak nahodou budem mat fotky, tak hned zverejnim..... 🙂

barbora87
26. júl 2010

@finfrle No budem to tak musiet robit lebo chapes aby tehula behala po dedine a chytala psa no na trafenie!chudak mimi take stresy musi mat v brusku...ale poviem ti je to hroza s takymi ludmi!

barbora87
26. júl 2010

@zuzanka7117 Ahoj zuzi no parada aspon nieco!tak drzim palceky a o vsetkom informuj!!!a uz ste to vyriesili s tou robotou?

finfrle
26. júl 2010

@barbora87 to jo ale s tim kolikrat nic nenadelas...

@zuzanka7117 Konecne to mas ale stesti na ty doktory.ja taky dlouho nic nemela,proste do 12tt se to neresi,pak jen krev a a z okolo 18ti tu udelaji scan.Ja si zaplatila ve 12tt soukromou kliniku i na testy a videla jsem spunta 🙂
Hodne stesti ve ctvrtek!Ja jdu ve stredu a nechce se mi tam jeje