Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
28. júl 2010

finfrle,
ty vogo ty mi děláš chutě!! nam, to je uzené? nic jsem ještě nečetla jen jsem viděla ty fotky.. 🙂 ted sem to četla...to je zážitek s tou krví! tý jo to se ti tak převaluje že to už jde vidět, jo to musí být sranda! aha takže výsledky až zítra, tak budu držet palečky, ale ono to určitě bude v pohodě!

barboro, gratuluju k chlapečkovi! a super že je vše ok! jo je fakt chlapi budou mít ted převahu..

já dneska potkala v parku pediatra z ambulance, bože jak je to tu malé, a on si pamatoval na Samsona i na mě, tak to byla legrace, docela jsme se pobavili, tak jsem mu říkala jak jsem měla vždycky šílený strach když jsme tam k nim jeli, a tak říkal že je to ok, že první dítě je vždycky stres, pak už prý to jde jak po másle... 😀

meleri
28. júl 2010

jej barboro, to je mi líto jestli jsi chtěla holčičku, nadruhou stranu fakt ještě může holčička přijít jako druhé dítě a taky hlavně je super že je zdravý! a kluci jsou větší mazli s mámou, uvidíš!

blondynka400
28. júl 2010

@kleopatris no já uvidím, I se dá úpoužít od 9 kg (bezpečná je prý i od 8), zhruba od ukončeného 8 měsíce. Některé se dají dát i úplně do lehu, takže předpokládám, že někdy koncem září na ní přesedlám. Navíc s vajíčkem mám problém, že nechce být opřená. Jak je to takový polosed, tak si z toho krásně sedne i když je pevně připoutaná, už se z toho umí i jednou tlapkou dostat, takže si sedne, ale jak je pak ta hlava bez opory, tak když je nerovnost, tak jí tak klimbá, k tomu když náhadou pak usne, tak jak nebyla opřená, tak jí ta hlavička spadne dopředu, no hrůza. Kdo vymyslet sedačku typu vajíčko fakt nechápu, přijde mi to hrozně nepraktické a blbé řešení 😀 Tedy z bezpčenostního a místového (že to zabere jen jedno místo v autě, sleeper třeba 2) to chápu, ale jinak fůj obecný 😀
Jo a jak jsi se ptala na to kakání, tak nejdřív to trvalo její klasivkou pwriodu, tedy vykalala se 10 den, ale mělo to už jinou struktůru, ale fakt se nadřela, jak se jí to tam nějak smíchalo, byl to boj. A od té doby kaká každý druhý někdy třetí den, závisí to na tom, kolik "normální" stravy sní 😉

finfrle
28. júl 2010

@meleri Tady uzene neni,teda sezenes v polskem krame za silene penize!Maji tu nasolene veprove maso a to tak trochu pripomina uzene ale vzdalene.Prvni jsem to uvarila a ziskala vyvar na polevku a pak jen potrela medem a zapichala hrebicek a zapekla 😝 mnam
Jeste nejde videt tak casto ,jak se prcek prevaluje ale kopance uz ano.Kope dost silne!

meleri
28. júl 2010

finfrle,

aha není, no tady taky ne, občas mi to chybí...aha takže pečené no to je taky super, ňam! tak to je silačka! já si moc už nepamatuju, malý byl víc vklidu protože jsem pořád ležela, no možná si to ted užiju! 🙂)

blondy,
super že už kaká častěji. už to bude dobré snad! 🙂
jinak jo taky jsme to vajíčko skoro nevyužili, taky nám tam usnul, hlava celá zborcená no taky hrůza...my jsme využili spíš tu korbičku, tam dlouho ležel..

schnucki
28. júl 2010

ahojik holky,
me prijede zitra kamaradka tak jsem dneska uklizela a mam toho jeste na zitra hafo, nejak me vsechno tak zmaha a uz toho nestihnu tolik, pak nakrmit kocky, tam jsem se rozcilila ...

@finfrle super ze jsi to ustala, urcite budou vysledky ok 🙂 .... jeee, dala bych si taky buchtu 😵

@ivanajelinek me brali taky pokazde ampulku krve, myslim ze dokonce dve ... ale to uz si nejdsem jista ....

@barbora87 proc jsi zklamana? vzdyt je super ze je vsechno v poradku a ze je mimi zdrave ... a kluci jsou taky fajn, holcicka bude priste 😉 .... nebud zklamana

@zuzanka7117 verim ze jsi se zlekla, ale podle me je to taky pritomnost protilatek, ze uz jsi to nekdy prodelala, jinak by ti neco rekli 😉

barbora87
28. júl 2010

@meleri ach jaj je to tazke..proste som chcela princeznu mia rebecca a teraz to bude chalan...ja som stale dufala a dufala....a teraz som sa dozvedela ze moja byvala sefova porodila pred par tyzdnami dievcatko mia

@schnucki no ja neviem proste hrozne som tuzila po dievcatku....

blondynka400
28. júl 2010

Ach jo, jsem napsala příspěvek a zrovna mi blbnul net a neodeslalo se to a samo že se to smazalo...

barbora, klučíci jsou taky fajn 😵

meleri, korbičku v autě? 😕

@schnucki ahoj těluhulko blížící se do finále, jak se máš? 😀 😀

ivanajelinek
28. júl 2010

@finfrle posles recept???? 😵
@barbor tak gratulujem k chlapcekovi...Ako pisu kocky, hlavne ze zdrave...Hlavu hore...Musi niekto dorovnat skore 😉

blondynka400
28. júl 2010

@barbora87 tak druhé mimi bude holčička. Hlavně nebuď smutné, to by bylo tomu chlapečkovy v bříšku určitě líto a to si nezaslouží 😉

@meleri hele myslíš že jsou klučíci mazlivější? 😕 😀

schnucki
28. júl 2010

barbor ja bych se tesila ze je mimi zdrave .... kluci jsou taky fajn, ja bych treba rada druhe decko kluka, 🙂

@blondynka400 ani mi nemluv, tak rychle to utika .... mam se dobre, akorat ze se zadychavam do schodu a uklizim ne na dvakrat ale uz na trikrat 😀 .... ale jinak si to snazim uzit jak to jen jde 🙂
a co mala, uz spi v noci lepe??

blondynka400
28. júl 2010

@schnucki no celkem zádná změna, ale už zas dlouho nebyla scéna u usínání. A abych pravdu řekal, radši budu 4x vstávat a bude usínat bez scén, než aby bylo 3 hodinové scény a pak spala až do rána... 😝
To máš ještě dobré, já uklízím na 3x, kvůli malé 😀 😀

barbora87
28. júl 2010

no uz to nezmenim...ale hadam ked sa vyspim tak to budem vidiet inak...
urcite si o mne teraz myslite ze som padla na hlavu...ale ja som si to tak priala...tak som po dievcatku tuzila...asi to bolo az prilis....

blondynka400
28. júl 2010

@barbora87 hele vím že ti budu dávat plané naděje, ale pohlaví dle UTZ není nikdy 100%, těch zmýlených už bylo a ještě bude... I když je fakt, že z klučíka se moc často holčička nestává, to naopak je to častější...
Já si nemyslím, že jsi padlá na hlavu, taky jsem moc chtěla holčičku a s klučíkem bych se těžko smiřovala, ale zas na druhou stranu bych ho určitě měla stejně ráda jako malou, to je jen to prvotní zklamání z tooho, když člověk něco moc chce... 😉

barbora87
28. júl 2010

@blondynka400 no prave...a ja som sa hrozne fixovala na to ze chcem dievcatko...vies okolo mna teraz vcsetci mali dievcatko...a tisko som zavidela...a terza som dufala a nic z toho...no ja som tam toho pipika videla...jedine ze by malo dievcatko visiaci piercing :D

schnucki
28. júl 2010

@blondynka400 no alespon ze ti usina v pohode 😉 ... tak to jsem rada ze nejsem jedina kdo uklizi na etapy 😀

@barbora87 ja si taky nemyslim ze jsi na hlavu 🙂 uvidis zitra ... hlavne ze je zdravy 😉 ....
premyslela jsi uz o jmene?? pro me bylo tezke najit jmneo pro kluka, takze pokud by se nas doktor spletl, jsem nahrana 😀

blondynka400
28. júl 2010

@schnucki hele s tím jménem pro lukka bych měla taky velký problém. Dokonce na tom papíře se jmény jme měli napsané jméno, které se mi totálně nelíbilo...
Neboj, nejsi sama 😀 Já to kolikrát ani nestihnu ten den a musím to posunout na další 😀

zuzanka7117
28. júl 2010

@schnucki no dufam, ze to bude tak,....lebo vobec neverim tymto norskym lekarom....ukazem to zajtra gynekologicke a uvidim..... 🙂
@finfrle no teda neverila by som kolko stresov sa da zazit uz od zaciatku tehotenstva....a to sa snazim byt stale kludna....ale nejak som stale nervozna zo vsetkrho a na kazdeho......vrrrrr. 🙂
Kedze nemam zatial ziadne lekarske doporucenie, neviete ci som dobre spravila ze som zacala brat take tobolky s rybim olejom co obsahuju Omega3, vitamin A,D a E......okrem toho beriem iba tu kyselinu listovu, a inak zelenina, ovocie, mlieko, salaty....atd....a moj drahy mi zacal kupovat detske vyzivy a dzusiky....mnam....co poviete, mohlo by to stacit, nie....

schnucki
28. júl 2010

@blondynka400 tak to ja ten nas bytecek uz za jeden den uklizet nestiham 😀 uklizim tak dva dny, nekdy i tri 😀

@zuzanka7117 dej vedet co ti zitra rekli, ju .... ja teda cele tehu beru jen kyselinu listovou s jodem a sem tam kdyz piju min mlika tak si tak kalcium, ale jinak neberu nic .... jojo, clovek se stresuje uz od zacatku 🙂 ale neboj, bude to lepsi ... ja uz se delsi dobu nestresuju 😀

blondynka400
28. júl 2010

@zuzanka7117 já být tebou tak bych nic nebrala, je tu listovku do konce 13tt. Je to fakt zbytečné, naqvíc syntetické vitamíny brání vstřebávání těch přirozených.... Lepší je pořádná pěstrá strava 😉

blondynka400
28. júl 2010

@schnucki ty bereš listovku celé těhu? 😕

lubinka9
28. júl 2010

@blondynka400 porad, co davat malemu na veceru okrem kase? tu sme museli kvoli alergii vyradit. Davam mu teraz 2x do dna zeleninku. Tvari sa ale spokojne, ved sak nic ine nepozna 😀

inak kocky dnes rano taka prca s malym.. pri prebalovani sa chytil za pipika a vselijako si ho mackal.. a zacal pri tom cikat, tak si nacikal na nozky, brusko, aj vlasky 😀 Rozprasovalo to ako protipoziarny system v americkych filmoch 😀 😀 😀

@barbora87 pocity mas OK, jedno ti ale viem stopro zarucit, s chalanmi je bohovska prca a ako pise meleri radi sa s maminkou maznaju, teda aspon kym su mrnusi 😉 ten moj ma pri kojeni tak hladkaaaa po ciciku, no milacik moj. 😵
ja som v prvom tehu cakala dievcatko, dozvedela som sa to ale az z vysledkov pitvy a bola som hrozne nestastna lebo som si dievcatko priala. Ked som otehotnela druhy x nezelala som si nic ine len aby bolo mimi zdrave. A to tvoje je! Za par dni sa zacnes na mrnaveho tesit, ver mi 😉

schnucki
28. júl 2010

@blondynka400 porad, to bych nemela??

blondynka400
28. júl 2010

@lubinka9 a jakou si mu dávala kaši? 😕 Máš přeci různé druhy, rýžová, kukřičná, přeci nemá alergii na všechny? 😕
No já bych zkusila třeba bramborovou kaši, nebo miminkovské těstoviny, ale záleží, na jakou kaši měl alergii...

blondynka400
28. júl 2010

@schnucki no důležité je to jen první trim, pak užř je listovka nedůležitá a podle mě se s tím zbytečně zatěžuje organismus, zas na druhou stranu tím nic nezkazíš 😉

barbora87
28. júl 2010

@lubinka9 dakujem lubi...si zlata...som rada, ze ma chapete...no prave to som si povedala aj ja ze radsej zdraveho chlapca ako keby som mala mat chore doevcatko

schnucki
28. júl 2010

@blondynka400 jsi me tak vylekala ze jsem se mrkla na letacek a mam ji v kombinaci s jodem a vitaminem B a stoji tam ze ji muzu brat i pri kojeni, ... tak az bude mala na svete poradim se s doktorem ... ja ji brala i celou dobu co jsme se snazili, tak jsem na ni nejak zvykla 😀

@barbora87 presne tak, lepsi zdraveho chlapecka nez nemocnou holcicku 🙂

finfrle
28. júl 2010

Jsem uz sla do postele a koukam kolik jste tu toho nakecali 😨
Emilka Vas pozdravuje,dnes byla strasne unavena a i ja jsem tak uz pisu z postele.
Pustim si filmik a nejspise po prvnich peti minutach usnu 😅

Ivanka uz jdu psat receptik do IP!Manzel uz skoro polovinu snedl 😀

barbora87
28. júl 2010

@schnucki ja si len vycitam ze sa netesim...a mm je z toho smutny...

lubinka9
28. júl 2010

@blondynka400 davala som od Milupa, krupicovu kasu s mliekom, zaraba sa len s vodou. To mlieko je uz v tom prasku. Je to od 4 mesiaca.
Maly sa mi zacal uz pocas prvych lyziciek skrabat za uchom a na krku a do 10min bol samy bordovy flak s bielymi vystupenymi flakmi, hrozne ho to svrbelo. Aj sme leteli na pohotovost. Som nechcela riskovat nejaky anafylakticky sok 😒
Tym mliekom to asi nebolo, ved ako malicky bol necim takym prikrmovany.
teraz sa uz bojim ine vyskusat, pokusneho kralika z neho nechcem robit. i ked asi budem musiet 😒