Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
29. júl 2010

ahojik holky,
tak mi kamaradka zas odjela, ale celou dobu jsme pusy nezavreli 😀 buchta sice nevypada jak by mela, ale chutna dobre, i manza si posmakl 😵 vezmu kousek jeste k sousedce a zeptam se co jsem udelala asi spatne ....

finfrle uz se mala ozvala? ... asi ma jen klid 🙂

@zuzanka7117 pockej do pondelka, je mozne ze jsi mela ovu pozdeji a ze jsi min tt nez si myslis 🙂 .... budem vsechny drzet moc palecky at je vse v poradku 😉

@ivanajelinek me mala kope tak nejak vsude, kolikrat je podle me uz hlavou dole, protoze me kope jakoby pod prsama .... ale vetsinou do stran a vsude mozne vevnitr ....
a kdyz se predklanim tak mi to moc nejde, protoze ona je polozena dole a tak ji tlacim, takze uz se nemuzu tak predklanet ....

@barbora87 no vydis, uz se tesis 🙂

holky nebojte, briska vam jeste povyrostou 😉

yarden
29. júl 2010

@schnucki Ahoj schnucki, Tebe tie tyzdne naskakuju strasne rychlo. Uz len chvila a mala je tu s Vami... Uz balis tasku? A nezabudni na fotak! Hned treba aj foto!

barbora87
29. júl 2010

@schnucki noooo este to neni nejake tesenie ale uz to neni depka 🙂)) do porodu to bude v pohode 🙂)) popytam sa kamosky kde presne ona objednava pre maleho veci...viem ze kupuje v hm a este objednava...maly je vzdy krasne obleceny tak aj toho mojho mozem pekne obliect

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Vsak aj chlapci sa daju paradit... A napriklad modra je moja oblubena farba... A ked aj mne povedia ze je to chlapcek, tak asi tiez Max ale paci sa mi aj Nik... To je nadherne meno, len moj mm velmi nesuhlasi.

barbora87
29. júl 2010

@yarden No to zasa ja modru nemusim 🙂 no tu sa skracuje dominik na nik...takze uvidim zatoal mame max a dominik uvidime ci z toho nieco naozaj bude 🙂))

schnucki
29. júl 2010

@yarden ani mi nemluv, strasne to leti .... uz si pomalu davam veci dohromady 😀 uz jsem vyprala veci na malou co uz mame, ted jeste bodicka od manzelovi maminky ... no a veci pro me do porodnice uz mam skoro vsechny 😀

@barbora87 tak alespon ze uz nemas depku 🙂 manza je urcite taky rad ze uz ti je lip .... ja jsem nakupovala i v C&A, tam maj taky moc hezky veci na deti ... a nemusi to byt jen modra 🙂

jinak fotak beru sebou, manzilek bude fotit 😵

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Vy mate aj pekne priezvisko, takze sa toho hodi dost. Horsie to je s tymi typickymi slovenskymi priezviskami, ked buduci rodicia kombinuju zahranicne mena a chudata deticky...

barbora87
29. júl 2010

@schnucki Neboj ja uz nieco vymyslim...mam rada snoopy veci a tych maju v hm toooolko 🙂 a v c&a som nakupila bodycka a pancuchy...a tiez vselijake...
No urcite musi fotit chceme hned vidiet 🙂)) a musi nas informovat alebo ty ked bzdes vladat...

barbora87
29. júl 2010

@yarden No to mas pravdu...moja svokra si myslela ze dame typicke ceske meno!tak som jej hned povedala ze na to moze zabudnut 🙂))

finfrle
29. júl 2010

Zuzi ajaj snad bude vse vporadku hlavne se ted nenervuj!!!!!!!!!Uvidis vim,ze nam se to rika ale vazne zkus byt vklidu!

@schnucki nepohla jen jednou neco mirne ale jinak nic ☹ z nemocnice se neozvali tak snad vsechno ok,zitra jdu zase k lekari tak si poslechneme srdicko a to me snad uklidni.
Byla jsem se projit a ani to s malou nepohlo.Cast odpoledne jsem psala dopisy znamym a moc jsem si to uzila je to neco jineho nez jen elektronickou formou.Z toho nikdy nemas radost,kdyz dostanes mejla jen si to prectes a je to ale u dopisu to je jina 🙂
Uz mas i pripraveny seznam komu budete davat vedet ci jak to budete delat?Bude rodice obvolavat manzel?
Si rikam,mam li udelat seznamek ci jak to vymyslim....

Ivanko kdepak jsi posledni dny te tu neni moc videt?!Maly se prokopava jo 😅 no dava o sobe vedet to vis

barbora87
29. júl 2010

Babule aku velkost treba kupovat na mimi ked bude mat rok

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Inac aj v IL je vela priezvisk ako mas ty... Aj jedna kozmeticka firma je pod takym menom a je dobra. Maju kvalitne produkty. Ja si kupujem od nich na opalovanie. A firmu im zalozil emigrant z ciech...

ivanajelinek
29. júl 2010

@finfrle tu som.Dnes sim cely den sedela nad tymi plienkami a konecne objednane...Som rada ze to mam z krku...Lebo mi to ani spavat nedalo... 😀 Uz len mamine musim zavolat ze som to objednala na nu, ze nech caka baliky.Som objednala z 2 roznych shopov..
@schnucki tvrdne ti uz brucho?Ja mam niekedy taky pocit ako keby som mala brucho tvrde jak kamen...ono to po chvilke je zasa dobre.Lebo hovoria ze je to je uz normalne ze sa maternica pripravuje na porod...
@finfrle skus si zacvicit...To u mna zabere 😀

barbora87
29. júl 2010

@yarden Hej???no teda tak popularne priezvisko mam 🙂))

teraz sa cpem slivkami dufam ze mi nebude z nich zle 🙂

yarden
29. júl 2010

@ivanajelinek
@schnucki
Uzivate nejake vitaminy pre tehule aj teraz? Alebo len a zaciatku? Vsade pisu rozne, ze aj ano a aj nie. Tak ja uz neviem. ZAjtra sa sice opytam doktora, ale opytam sa na radu aj Vas. Ja mam zatial len listovku, a striedam to s centrum materna. Len ma trochu zapeka zelezo...

yarden
29. júl 2010

@barbora87 Aj sef narodnej banky tam ma take priezvisko... 😉

barbora87
29. júl 2010

@yarden Jeee parada takze moj maly bude udrziavat zname priezvisko 🙂))

ivanajelinek
29. júl 2010

@yarden ja som brala do 13tt femibion 800, a od 13tt berem femibion 400...Od zaciatku tehu berem magnezium (3 krat 2 tabletky denne) a asi pred mesiacom som zacala zelezo...Lenze ja tenm femibion ani neberem pravidelne...Ako kedy.Lebo ved dost vitaminov je aj zo stravy, teraz jedavam vela ovocia a zeleniny...

yarden
29. júl 2010

@ivanajelinek Ja ma centrum materna plus DHA, to je s tym rybim olejom a to mi nerobi dobre. Alebonerobilo. Tak som jedla len te ruzove vitaminy... Aj ja mam dost vitaminov a latok z ovocia a zeleniny, ale nikdy neviem kolko tam toho je... A magnezium mas na nieco konkretne? Alebo ako prevencia? Nie je aj proti tvrdnutiu brucha?

zuzanka7117
29. júl 2010

Dakujem Vam baby, ste zlate, bude tazke cakat skoro 2 tyzdne....ale nejako to zvladneme....budem informovat
@barbora87 A aky si mala velky ten vacok ked zarodok este nebolo vidiet....

barbora87
29. júl 2010

@zuzanka7117 Zuzi sme tu s tebou a zo srdieckam ti prajem aby bolo vsetko ok...no ten vacok mal myslim nejakych 8mm...a fakt tam vobec nic nebolo...ja som uplne cumela...a tiez som isla tyzden potom na odber a tyzden po odbere k na utz a to uz bolo aj srdiecko a mimi malo 12mm

ivanajelinek
29. júl 2010

@yarden, neviem naco magnezium..ja som mala aj krce v podbrusku aj ma hrozne bolievali nohyv praci, aj v noci som mavala krce do noh, tak aj preto...MM zasa isiel na trening, som zasa sama.. ☹

meleri
29. júl 2010

yarden,

já brala minule magnesium proti tvrdnutí břicha. a má to i pomáhat proti zácpě. já to ale beru pořád, mám jinak pak problémy s drcením zubů v noci.

schnucki
29. júl 2010

@finfrle treba se ti navecer rozdovadi 🙂 a zitra uvidis, vsechno bude ok 😉

@ivanajelinek ja si myslim ze mi sem tam tvrdne, ale ja s tvrdnutim bricha po cele tehu problemy nemela, takze ani nevim jestli je to ono ... ale nekdy mam pocit ze mi asi praskne, je to jak kdyby se napinalo, vetsinou mam tenhle pocit vecer ....

@yarden ja beru jen tu kyselinu listovou s jodem a vitaminem B, stoji tam ze ji mam brat i pocas kojeni, jinak jsem zadne jine vitaminy nebrala a ani neberu .... ja doufam ze jim dostatek ovoce a zeleniny 🙂

@barbora87 neboj, hned jak to pujde dam vedet 😉

@finfrle ja si zadnej seznamek delat nebudu, nasim zavolam jak jen to pujde nebo necham zavolat manzilka, ... vam dam vedet pres ivus, protoze manzilek cesky neumi, to jedine ze by vam to napsal nemecky a holky to tu prelozili 😀 ale ja mam v planu ivce zavolat, tak vam hned poda info 😉

@zuzanka7117 a nekoukali v krvi na hcg? .... neboj, myslime na tebe ....

letim nakrmit kocky a sousedce pro presnidavky pro malou ... pak uz budu doma

ivanajelinek
29. júl 2010

@schnucki no to mam aj ja...Tiez najviac vecer.Ale tiez neviem ci je to ono, ked som to este nemala...Boze este nestras, este mas cas... 😀

ivanajelinek
29. júl 2010

Ozaj kocky, ako ke to s jedenim pecienky(kuracia) pocas tehu? mate niekto skusenosti? Moze sa alebo nie?

lubinka9
29. júl 2010

@blondynka400 chcela som sa spytat, cistis malej nejak ustnu dutinu, prip. jazyk odkedy jej davas prikrmy? Asi by sa malo nie? 😕

lubinka9
29. júl 2010

kocky my sme mali dnes otras noc 🤐 😝 Som uplne mimo, maly hore zasa zhruba kazde 2 hodky. Po piatom raze som uz nevedela, v ktorej izbe sa nachadzam kedze pendlujem medzi detskou a spalnou.

@ivanajelinek myslim, ze pecen vseobecne sa neodporuca v tehu. Ja som ju teda nejedla. I ked hlavne sa to tyka 1 trimestra.
@zuzanka7117 drzim palce, nech je vse OK nabuduce.
@meleri maly je zasa chory? hnackuje? chudatko.. Vam sa to teda po tych ockovaniach s chorobami rozbehlo.. 😕 Tak nech je uz dobre.

finfrle
29. júl 2010

Ahojky chvilku jsem si polezela s manzelem a povidali jsme si 😵 snazil se me uklidnit,ze mala jen spinka,zatim nic uvidim pozdeji vecer.
Ted pecu jeste jednu babovku pro sefova brasku(sedesatilety suprovy Ir),ktery mi stale nosi zeleninu a casopisy🙂 Zase tu byl v pondeli s taskou casopisu pro maminky a i pro mm vzdy neco donese 🙂,tak se za nim zitra po doktorovi zastavime a dame mu babovku,snad mu bude chutnat.
Stale me skrabe v krku a nejak nejsem dnes ve sve kuzi,spokojena jsem to jo ale nejaka taka....vsak vite.
Ivanka no vidis to jsi me s tema plenkama predbehla 😀 musime doobjednat zbytek ale asi za tyden dva.
Co se tyce kureciho muze se jist ale ne z grilu a jen dobre propecene,treba ne z cinskeho stanku,jestli se teda ptas na to... 😉

@lubinka9 Ja jen vim,ze se detem cisti pusinka kdyz maji mucinku a cisti se to gencianovou tynkturou...

finfrle
29. júl 2010

@ivanajelinek Ted jsem tomu porozumnela 😀 vnitrnosti se v tehotenstvi ani pri kojeni nemaji ani pastiky!!!