Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
5. aug 2010

@finfrle myslis tu hraciu hracku?
Neviem vytiahla som kuracie prsia...Tak asi spravim kuracie prsia na smotane a bud cestovinu k tomu alebo halusky...

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek jj myslim 🙂
No me napadlo to same 😅 kureci ve smetanove omacce s kvetakem a testovinou ale to neni muj favorit tak uvidim ale snist se to musi.

ivanajelinek
5. aug 2010

No my sme kupili takuto.Asi je to mys alebo co 😀

meleri
5. aug 2010

čaute holky! jak se máte?
já už sem po obědě, obědvám v půl jedenácté... 😅 pak kolem dvanácté ještě něco pojím....

ivanajelinek
5. aug 2010

@meleri Tak co???Uz od rana na teba myslim?Ako si dopadla??

meleri
5. aug 2010

pěkná myška. takové ty mechanické strojky mají fakt nejpěknější hudbu.

meleri
5. aug 2010

jej já tam ještě nebyla, jdeme tam právě na 15 30 a jelikož je to dost zruky tak se vrátíme tak v šest večer. ale napíšu vám!

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek jeee to je kouzelne!
@meleri ty jsi ale rychlik to ja mela teprve snidani 😅

meleri
5. aug 2010

@finfrle joj! 😀

finfrle
5. aug 2010

@meleri Ted se premlouvam jit na postu a pro bagety...jsem leniva 😅

meleri
5. aug 2010

finfrle,
vy máte v irsku bagety! 😀 to je dobré!

finfrle
5. aug 2010

@meleri JJ bily toustak a bagety od firmy Cusine de France 😀

meleri
5. aug 2010

jo to je dobré! a co to je za firma, francouzská? 😅 hele tady je mrtvo kde jste všecky!

finfrle
5. aug 2010

Jo to ja nevim ale je to jako ve francii a v cechach koupis uz bagety normalne...ja je moc nemusim radeji rohlik ale nekdy pro zmenu jojo
Holky zaspali 😀

ivanajelinek
5. aug 2010

@finfrle vy mate aj rohliky? 😕 Tie si necham vzdy poslat zo slovenska...Ja som tu 😉 idem si nakrajat melon.Som nasla este v ladnicke polku zlteho melonu.Inak nemam doma ziadne ovocie ani zeleninu.Budem musiet ist nakupit...Ale moj sused vedla ten ma taku paradnu zahradku.Ma tam asi vsetko..Mu ticho zavidim 🤐

meleri
5. aug 2010

jo rohlík ňam ňam to mi strašně chybí!

ahoj Ivčo,

tak si dej chutnat! 🙂 vy zahrádku nemáte? z toho si nic nedělej, jednou bude. tež nemáme, ale je to moc roboty.

ivanajelinek
5. aug 2010

@meleri zahradu mame.Ale je tam vsade nasadena trava... 😉

meleri
5. aug 2010

ivčo
časem určitě zasadíš i nějaké kytky a tak. ale je to fakt práce, jak vidím mého taťku....

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek Rohliky nemame ale ja jen ze je mam rada moc.
Mala cim je vetsi tim mi vic vraci svym kopanim jidlo zpatky 😒

meleri
5. aug 2010

holky jaksi to tu vázne!! a kde je šnuki? a spol... 🙂

finfrle
5. aug 2010

meler schnucki je u Mirusch! dnes maji mejdan 😀

meleri
5. aug 2010

finfrle
fakt? ty se mají tý jo! 😅

ivanajelinek
5. aug 2010

Tak ja idem trosku pozehlit.Nech nemam toho zasa moc naraz..teraz ked vonku stale prsi, tak mi pradlo pomalsie schne...ja mam dneska zasa stale hlad.Vcera som skoro nic nezjedla, iba jeden praclik a na veceru 3 chleby s pomazankou a to bolo vsetko.A dneska mi zasa chuti 😀

meleri
5. aug 2010

ivčo
tak to jo! jo jak je vlhko tak je to naprd...tu chut k jídlu ti závidím mi je ze všeho nablití...ale něco pojím.. 🙂

finfrle
5. aug 2010

Jen jezte holky at mimisci rostou!Ja jsem dnes jak palici pretahla pres hlavu,dost unavena.... 😔 😔

emily327
5. aug 2010

Ahojte zienky, ako sa mate? Mam pozicany net do nedele, tak sa vam konecne mozem povenovat. Neviem ci docitam vsetko co ste pisali, ale budem rada, ak mi napisete ako sa mate, ako sa maju babatka v brusku a co mate nove, ci uz mate vsetko nakupene pre babatko atd. Som rada,ze som konecne s vami cmuk

schnucki
5. aug 2010

ahojik,
tak uz jsem tady ... u mirusch bylo super, ale kratky, manza potrebuje auto tak jsem zas doma .... byla tam i kamaradka s malou, no a jakmile jsem si vzala malou na klin tak me zacala tlacit pod prsama ... tak jsem rychle udelali foto a sup zpatky k mamince 😀

a tohle jsme dostali 😵 ... a jeste olejicky, stojanek na fotecku, lizatko ... same kraaasne veci 😵

schnucki
5. aug 2010

jeeee ahoj emily, to je super ze jsi zas tu 😵
my se mame dobre, v pondeli jsme meli plany poplach, tak musim ted brat magnezium, tvrdne mi brisko 😀 ... a jak je mala cim dal vetsi tak se uz tak nepohybuje, spis se tam sem tam roztahuje ...

a jak se mas ty??

finfrle
5. aug 2010

@emily327 Nazdarek 🙂 ja uz davala echo,ze prijdes 🙂
Jsme se dlouho neslyseli co 😀 koukni pak do albicka neco malo tam bribylo 😉 uz se tesim na tve fotecky briska fup je sem 🙂
@schnucki Jeee pekne vecicky to se mala ale bude mit!
To byla rychla navsteva.A jak se ma Mirusch co zoubek? Ja jsem dnes lenoch obecny 😅

emily327
5. aug 2010

@schnucki fuuha no tvrdnutie bruska asi nie je moc prijemne. Dufam,ze uz si ok. Ale uz sa ti to krati moja,ze? Aj mne 😀
My sme boli u gynekologa - porodnika tu na Slovensku a dal ma na pol hodku na monitor, kde malej bilo srdiecko ukazkovo a potom robil UTZ a malinka je velka ako ma byt na tento tyzden a je to urcite dievcatko, videla som ciarocku 😀 skontroloval aj placentu a aj plodovu vodu a vsetko je ok. Datum porodu 7.10. Mam ze vraj skrateny krcok a tuhy, tak ze mam viac oddychovat, ale to mi nemusel ani prikazovat. lebo posledne tyzdne spim aj 2 krat denne. Som casto unavena a v noci sa mi velmi zle spava :-/ Po vysetreni zospodu u porodnika, mam nejake bolesti v podbrusku co nie je moc prijemne a malinka asi ma este dost miesta v brusku, lebo sa vlni a prehadzuje zo strany na stranu. Tak je dobre. Vecer pridam aj aktualnu fotku bruska. Pytala som sa ho na vitaminy, lebo uz ziadne neberiem od kedy sme prisli z Irska a povedal,ze nic netreba, staci pestra strava. Na kontrolu ideme 18.8. dufam,ze vsetko bude ok. Malinka je otocena hlavickou dole, tak je pripravena 🙂 Ale este nech si chvilku pobudne v brusku lebo mi aj bude chybat. Ten pocit je skvely. Cakame na postielku co sme objednali a aj na set do posielky. Kociarik co sme zdedeli sme vycistili a je super. Skusim nafotit a pridat vecer.