Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

violoncielka
6. okt 2008

Ano Mirusch som skratka vynimocny pripad 🙂 .Teraz sa citim v poho,uvidim co ma caka poobede.A tento tachipirin,je tiez jediny liek co sa moze uzivat pocas tehotenstva.To mi aj dnes povedala lekarka ,mozno je to ten isty ako Paracetamol.
Jemine Mirusch nestras....ale je fakt,ze nic netreba podcenovat.Tak pockam do zajtra..snad to bude v pohode.

blackie26
6. okt 2008

jsi tu?

schnucki
6. okt 2008

ahojik holky,
tak se zas po dlouhe dobe hlasim, co jsem se vratila od nasich nestiham, pristi tyden mi zacne skola, tak mam jeste nejaky litani, jo a mame bytecek, takze dalsich par (milejch) starosti navic.

Jeste jsem vas nedocetla, jste toho popsali 😝 ale preju meleri at dotehulkuje v pohode, i kdyz musis mit klid a violoncielka, at ti klapne (nebo uz je to za tebou? )

schnucki
6. okt 2008

mirusch, jak to vypada s tou posilovnou? A co prace, uz jsi neco objevila?

mirusch
6. okt 2008

Violoncielka, kedy bude odber? Uz ti je lepsie?

Schnucki, no ze sa aj ukazes, clovece, neflakaj sa. 😀
Nooooo, fitnesko...dnes som bola prvykrat. Nuz, bojovala som s migrenou a vcera s bolestami hlavy, ktore stale este trochu pretrvavaju 😠 , ale uz som sla. Zacala som zase mierne, svalovicu nepotrebujem, dufam, ze sa mi este zo 2x podari ist tento tyzden. Aby som bola fit na vase stahovanie 😀
Praca pocka, neutecie 😕 😅

mirusch
7. okt 2008

😕

ivana98
autor
7. okt 2008

ahojte,
tak sa priznajte, kto mal dnes abstak? 😀
mirusch, to mi je luto, ze ta zas hlava trapi... nevedia s tebou nieco poriesit? lebo triptany liecia iba priznaky, nic viac 🙄
u mna nic nove, v praci nahouby, ale inak fajn 🙂

violoncielka, akooo?? 😉

lenkove
8. okt 2008

ahojte,
kopirujem vam, co som pisala v BT 🙂
okrem tychto info vo stvrtok zacinam jogu a som chora...

ja som konecne spat z hrozostrasnej dovolenky
dnes som bola na gyn.. lekar ako obvykle nemal cas sa porozpravat, u neho je to ako na beziacom pase...
vravela som, ze mam uz 4 cykly bolesti na jednej strane, pozrel ma, povedal, ze ovu bola z laveho vajecnika (teplotka nepravidelne merana a ovu bolest potvrdzuju) ze ovulacia nastava z vajecnika, ktory je pripraveny 🙂 a ked mam bolesti, mam si dat nieco teple na brusko...
a nasim snazenim povedal, ze sa budeme zaobrerat po novom roku, ja som skoro odpadla, povedala, ze to je tazke na psychiku, tak uznal, ze si mozem urobit termin a to som mu nestihla povedat, ze dnes ma muzicek SPG hihihi

violoncielka
8. okt 2008

ahoj babky.Tak zajtra idem na OPU. 🙂 Az na tu chripku,.... v pondelok mirusch som zase dostala teploty 38.8,uz som bola z toho taka vycerpana,ze som zacala uzivat antibiotika.(samozrejme som volala lekarke,ci mozem) dala mi take 5-dnove,ale aj tak ich nebudem moct dobrat....dufam,ze sa mi to potom nevrati.
No nie som nadsena touto chorobou,ale verim,ze vsetko bude OK.

lenkove
8. okt 2008

violoncielka
drzim palce 😵 😵
inak, ja jasom chora, to bude asi konikovska viroza 😉
hlavne sa drz, a nenechaj sa rozosmutnit 🙂 myslim na vas...

violoncielka
8. okt 2008

Vdaka Leni,ved prave si idem citat jednu smiesnu knihu 🙂 .A este ze je vonku slnko,to mi vzdy zdvihne naladu.
Aj ty sa rychlo uzdrav.Ahoj
To ma mrzi ,ze dovolenka nedopadla dobre 😒

mirusch
8. okt 2008

Ahojte babule, to co je, ze chore? Uf, uf.
Lenkove, co to znamena hrozostrasna dovolenka? Napis viac, nech ta polutujeme. Inak, uf, takeho lekara by som ja hned zmenila, ale ty si v UK, ak sa mi dobre mari...tak to je tazke. Nuz, ja ked som povedala, ze mam bolesti na lavej strane, tak mna okamzite riesili, CT, MRT, kolonoskopia, vsetko co sa dalo a nakoniec laparoskopia. Ked bolo vsetko vylucene, tak mi zacali verit, ze to bude ortopedickeho charakteru. Som normalne rada, ze som v DE. A ozi, co ked to mas slepak? Nie? 😕

Ivus, nuz migrena nie je liecitelna. Mne pomoze len menopauza. Teda dufam.... 😔
Inak, abstak som mala, ale chvalabohu som bola zaneprazdnena, tak to tak nebolelo 😀

Violoncielka, tak silno palce drzime, daj vediet, ked sa spamatas, kolko a akej kvality, oki? A nech sa ti choroba nevrati 😠

kitten
8. okt 2008

Ahojte devcata,
mirusch - zkousela jsi na migreny akupunkturu? To te fakt lituju ze tim tak trpis.Je to hormonalniho puvodu nebo od patere?

Viol- hodne stesti zitra! pfuj pfuj pfuj At mas hodne vajuch!

Dnes tu mame uplne krasne pocasicko, sviti slunko jak v lete 🙂 Uplne jsem zapomela jak vypada modra obloha 🙂

mirusch
8. okt 2008

Ahoj Kitten 😉 My tu mame dnes zamracene, ale dost teplo a ma sa oteplit na 22°, tak to som teda zvedava...ked uz som tricka odlozila zo skrine 😀
No, neviem, ci chcem skusat akupunkturu, na chrticu mi vobec nepomohla, iba co som si vytrpela 120 vpichov 😝 Ja to mam hlavne z hormonov, plus par dalsich spustacov, ako stres a tak. Ale teraz ju nemam az tak casto, takze som vcelku spokojna. Da sa na to brat 6 mesiacov Betablockery, to pomaha casto na utlmenie, ale na to mam prilis nizky tlak, to by ma uspali navzdy 😖

Jej, zajtra dufam zase idem do fitneska, uz sa tesim 😵 Dnes som bola so Schnucki, obzerali sme dve male deti, nech si zvyka, ze to nie je len tak 😀 Mne sa to hovori, ja som v bezpeci 😕 😀

kitten
8. okt 2008

No nikdy nevis 😉 Treba ti je nekdo strci na hlidani. Ja mam vzdycky dost kdyz mam neci deti na starosti, protoze se snazim je 100% zabavit. Mela jsem tu dnes svagrovou s jejima drobkama - holcina 2 a klucik 7 mes - on je zlaticko, ale ta mala je potvurka 😀

Bydlite se Schnuci blizko sebe? To muzete poradat minisrazik cizinek konikovek 😎 betablockers na migrenu se mi zda trosku sila.Nastesti me zabira hodne pit a nebo paracetamolek 😉

mirusch
8. okt 2008

My sme mali dnes 2 r. chlapec a 2 mesacne dievca, obaja hyperaktivny, ta mala neplakala, iba ked sme ju nosili na rukach, tak sme sa vystriedali vzdy tri, dobre fitnesko pre mamu 😀
No, so Schnucki sme od seba tak 30 km po dialnici, cize v pohode 😉 A dalsich 25 km mame jednu babulu, ale ta nie je v tejto teme.

Nuz, tie betablockery zastavili migrenu uplne mojmu manzelovi. Uz niekolko rokov nemal. Ale to neznamena, ze je vylieceny, len ze je utlmena. Nuz, Paracetamol na migrenu...to je ako keby si chcela slona zasytit jednou zemlou. Absolutne zbytocne. Niekedy to zvratim trojkombinaciou paracetamol-acylpirin-kofein (Thomapyrin), ale casto az triptan. Ale chvalabohu, ze nieco na to vynasli. Inak velmi pomaha biofeedback, je to vsak natolko casovo a financne narocne, ze ani neviem, ci to vobec niekde v okoli robia.

kitten
8. okt 2008

To mate super, ze jste tak blizko u sebe.Kdyz je clovek z deticek utahany tak je pak s radosti prenecha rodicum, ze 😀 Ja si neumim predstavit ze me to za par mesicu ceka taky 😅 Co je biofeedback?Ja vetsinou po silnejsich lecich jako cafein blinkam.

blackie26
8. okt 2008

ahojte zensky dlou ho jsem tu nebyla byla sem na do volene na sardinni 2 mesice ale co smese vratili byva mi spatne v aute a snim na co pridu .myslite ze mohu byt tehule?posledni ms jsem mnela 18.9co myslite?

mirusch
8. okt 2008

Kitten, ved toto, ak bude Schnucki mama, tak budem zrejme jej babysitterka 😀 Biofeedback myslim je z USA, manzelovej sestre to pomohlo, to cloveka napoja na pocitac - elektrodami - a uci sa pomocou odbornika regulovat sirku zil a tepien, kedze pri migrene sa rozsiruju a zapaluju. Cize je dobre ich vediet znova zuzit silou vole. Uci sa to na 10 sedeni.

Ahoj Blackie, no ved nacase, ze si naspat z dovolenky 😀 Nuz, vyzera to nadejne, clovece, aj ked este trochu skoro, pockaj do terminu MS a ak nepride, tak sup, sup na testik 😉

blackie26
8. okt 2008

joale treba jeste bude brzy...

mirusch
8. okt 2008

To si mala MS presne ako ja, cize (ne)cakas 16.10. ... o tyzden mozes skusit zacat testovat 😵

blackie26
8. okt 2008

nevim jsem nervni i muj se mi ptal ze mam porad hlad jestli jsem in cinta to je fajn ze to mas stejne se mnou..vim ze i nekdo menstruaci dostane i kdyz je tehotnej..to je fakt divny

mirusch
8. okt 2008

nuz, myslim ze ti odpoved da jedine cas 😀 a niekto MS nema aj ked tehotny nie je. Ja som raz mala strasny hlad 2 dni, som myslela, ze umriem od hladu a stale som tlacila do hlavy a vidis, to bol len PMS. Ale pre teba by to bolo asi prilis skoro. Ale aj na tehu nevolnosti je este skoro. Nuz...uvidis. Isto ale potom informuj!!!

blackie26
8. okt 2008

jo ale ja to mam uz asi tejden uvidime jestli to dostanu

mirusch
8. okt 2008

😵 Drzime palce, aby si nie...

mirusch
8. okt 2008

Teda, aby si nedostala MS 😀 a z toho najlepsieho dovodu!

blackie26
8. okt 2008

jo a piju i vodu normalne ji nemuzu a ni cejtit a mam divno v puse no uvidime co se z toho vyvine

mirusch
8. okt 2008

😕 😵 😉 Sme zvedave.
Oki, idem do postielky pomaly si citat. Prajem dobru noc.

ivana98
autor
9. okt 2008

dobre ranko 😉
Mirus, mne sa zase mari, ze Lenkove nie je v UK ale v Bayern 😀

Kitten, neukazes nam brusko? 😉
Blackie, si tyzden pred MS? trpezlivost, trpezlivost... 🙂
Violoncielka, drzimeee palce na OPU 😉

lenkove
9. okt 2008

ahojte 😉
presne tak, ja som Bayern, a lekara just nemenim 😝
vcera bol manzel na SPG a nemame ziadne spermijky 😕 sok ako Brno...
kontrola je za dva tyzdne, zatial sanca ISCI, co akosi nie je (zatial) nic pre nas...
takze ostava trosku prehodnotit nas zivot, karieru, priority a ist dalej... chceme urcite adpociu...

takze tak... ak by som bola ceska, napisala by som : manza je z toho spatny 😝
ale nie som, tak vam poviem, ze je to trosku divne ako sa k sebe teraz spravame, sme akoby nasilu pozitivny, asi to trosku potrva kym to spracujeme..