Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
17. aug 2010

jooo a dokonce je v nemocnici profesionalni fotografka ktera udela prvni fotky male, zadarmo 😀 takze budu vybirat neco uzasneho aby byla cela krasna 😵 ze pry si fotografka utvori v pokoji prostredi a udela par fotecek, no a pokud by jsme chteli jeste jine fotky, udelame u ni termin 😀

ivanajelinek
17. aug 2010

http://www.rodina.cz/clanek5833.htm pozri tento clanok..je to nejaka bakteria ci co.

ivanajelinek
17. aug 2010

@schnucki tak to je fakt super. Hlavne ze mas z toho dobry pocit a ze si sa tam dobre citila.To je hlavne.

schnucki
17. aug 2010

holky mam vas pozdravovat od mirusch, dneska litala s maminkou po frankfurtu, tak jen narychlo psala at pozdravuju, ze jsou vyrizene 😀

ivanajelinek
17. aug 2010

@schnucki ta ide teraz niekedy na slovensko, ze? Ju pozdravuj odo mna 😉

finfrle
17. aug 2010

Ahoj slunicka moje!
Schnucku ty jo tak to zavidim tu nemocnici!!!!

Ja si na dve hodinky zdrimla a uzasne...pak jsem malilinkato silela ale nic velkeho...manzel ma zitra narozeniny,tak jsem musela pripravit jen malou mnamku co ma rad...no to jsem cela ja 😵

ivanajelinek
17. aug 2010

@finfrle zasa sa nesetris?Nemas nahodou odpocivat???? 😵

finfrle
17. aug 2010

@ivanajelinek ale jsem ok jen jsem chvilku byla v kuchyni zitra hodim foto 😉
Jak se citis,ted jsem z toho clanku vylekana...............

ivanajelinek
17. aug 2010

@finfrle nebud vylakana...Ja som doteraz tiez nevedela ze co to je...Az ked mi bolo povedane ze v piatok budu robit ten vyter...Myslis ze v Irsku sa to vysetrenie nerobi? Podla mna urcite ano.Skus sa informovat...Ja sa citim dobre, v podstate ako vzdy...Uz sa tesim na stvrtok na kontrolu k dr.-ke...Som zvedava ako nam prcek pribral a narastol.

finfrle
17. aug 2010

Tu to urcite nedelaji ☹

finfrle
17. aug 2010

Holky psala jsem si ted s Jankou a mam vas pozrdavit 🙂 pry mozna o vikendu tu zaskoci!

@ivanajelinek No zeptam se ale pochybuji tu se vse podcenuje az me to stve............

ivanajelinek
17. aug 2010

@finfrle aj ja som jej pisala ze kedy pridu spät do nemecka... 😀

finfrle
17. aug 2010

No vidis 😀 jsem si ani nevsimla 🙂

finfrle
17. aug 2010

@ivanajelinek Jak ti je co maly???

ivanajelinek
17. aug 2010

Tak ja pojdem asi hajat..Teda skusit..V noci sa casto budim bud na palenie zahy alebo na to ze ma boli chrbat.Ale uz som si akosi na to zvykla..Tak dobru nocku vsetkym.. 😔

finfrle
17. aug 2010

Dobrou noc!Ja se jdu koukat na filmik ale prvni sprchu 🙂 Krasne sny Ivanko i vam ostatnim!

ivanajelinek
17. aug 2010

@finfrle Je mi fajn..Maly kope do mechura a hlavne ked sedim napr. na stolicke a mam tak pokrcene nohy, tak sa rozkope.Asi sa mu to nepaci 😀 A mam strach z porodu.Ale to ja som mala vzdy.Ale teraz cim dalej sa to blizi, tak mi viac cez hlavu behaju divoke myslienky...Ja viem ze milion zien to zvladlo, ale aj tak sa hrozne bojim 😒

schnucki
17. aug 2010

@ivanajelinek muzes mi kdyztak napsat jak je to nemecky? ja se na to musit zeptat, vubec si nejsem vedoma ze by mi to delali 😝

@finfrle koukej odpocivat, manzilek by urcite pochopil kdyby jsi jen neco lehkeho, nepodcenuj to 🙂

dobrou noc holky, ja jdu taky zkusit zaspat

finfrle
17. aug 2010

Ivanko neboj,chapeme te vsechny!Vsechny se toho bojime ikdyz to zvladlo plno zen tak u jednotlive je to jine a bojime se! 😉
Ted popijim mlecny koktejl ale jsem nejak moc ziva,tak asi spanek bude az za par hodin...

@schnucki jj uz mi vynadal tak uz nic nedelam ale i tak mam z toho dobry pocit...

Krasne sny!

yarden
18. aug 2010

Ahojte dievcata...
ako sa mate dnes? Ja som ako znovuzrodena... Vcera ako mi bolo zle, tak som zaspala na gauci oblecena a obuta a potom mi uz bolo dobre...
Dnes nebudem nic robit,len oddychovat, len sa preveziem do umyvacky aut a dam umyt auta...
A pocitam dni a noci, kym pride MM. Uz len tri noci 😵

@schnucki A to mas super, ze v nemecku mate take skvele nemocnice... TAm je radost ist do nemocnice 🙂

Pekny den...

barbora87
18. aug 2010

Ahojte babule tak od vcera vecera su moji mali bratia u mna...dnes sa citim ani neviem ako...tak dufam ze sa to trochu zlepsi...ani neviem co mam so sebou zacat

a co vy?ako zacalo vase rano?

@yarden to ti verim ze pocitas noci kym pride tvoj manzel

schnucki
18. aug 2010

ahojik holky,
ja dneska spala jak zabita, probudila jsem se jen ve 2h a pak kdyz pirsel manzilek, a skorod o pul 11 jsem se valela v posteli ...

@finfrle ze prejeme manzilkovi vsechno nej nej k narozeninam 😵

@yarden tak to je super ze uz jen tri dny a pak ho mas zas u sebe 😵

@barbora87 a jak dlouho zustanou, a kolik jim je??

finfrle
18. aug 2010

Krasny den preji!
Mala me dnes predbehla a poprala tatinkovi drive nez ja 🙂 kopala ho poprve tak silne do zad....mel radost.
Ja jsem spala o trosku lepe ale od 4jsem sebou hazela.
Mala si ted pokopkava 🙂

@schnucki Pry dekuje 😉

finfrle
18. aug 2010

Prave zjistuji info ohledne toho streptokoka a vsecny kamosky z CR rikali,ze je to dost dulezite.....tak nevim co ted jestli to tu vubec delaji!

barbora87
18. aug 2010

@finfrle Aj ja prajem manzelovi vsetko naj naj!
Moj ma bud tyzden narodeniny

@schnucki mamina uz prisla za chvilu pojdu...jeden ma 9a druhy 7rokov

finfrle
18. aug 2010

@barbora87 Dekuje taky 😀
Jak se ti vede holka co maly?

ivanajelinek
18. aug 2010

@schnucki vola sa to ze Mikrobiologischer Abstrich vor der Entbindung auf B-Streptokokken...
@finfrle tak co uz oslavujete?

barbora87
18. aug 2010

@finfrle Tak to pekne oslavte!no jasa mam ok ale som nejaka bez nalady a neviem co so sebou nicsa mi nechce a nzdim sa...boli ma kostrc na zadku zase a krize :( maly dnes pohoda zatial asi spinka 🙂 tak sa mozem na vecer pripravit ze me nenecha spat

finfrle
18. aug 2010

@ivanajelinek nene neoslavujeme jen klasika zachvilku udelam rizky a vinne klobasy s bramborovym salatem 🙂 ja si ted ujizdim na hledani info ohledne streptokoka ale nemuzu najit jestli to tu delaji ☹

schnucki
18. aug 2010

@ivanajelinek dekuju ... dneska odpo zavolam k doktorovi a zeptam se na to, protoze si fakt nejsem vedoma ze by mi neco takoveho delali 😝
a jak se jinak mas??

@barbora87 ja jsem dneska taky jak prejeta kombajnem, nejradeji bych se jen valela na gauci a spala ... jsem jak kdyby mi nekdo odebral vsechnu silu ... nemam sil ani na jidlo

@finfrle jeeeee, rizecky s bramborovym salatem 😵

ja mam v planu se o vikend pustit do bramboraku, i kdyz u nich asi umru 😀