Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
20. aug 2010

@barbora87 Pekny kocik. Vyzera byt prakticky a pohodlny pre mimi... Vasmu drobcovi sa urcite bude pacit 🙂

@finfrle Pozdravuj Emily, chuda, ze takto po vysetreni vzdy trpi... A kedy uz bude mat internet a budu vo vlastnom?

barbora87
20. aug 2010

@yarden no ja som ho videla na nete uz davnejsie a pacil sa mi ale stale som nevedela co cchem a tak...a stale som mm otravovala ale dnes som sa bola pozriet a proste padol mi do oka 😵

barbora87
20. aug 2010

no tak teraz mi jeden pan zkazil naladu...volam ze ci maju tiez tuto znacku a on ze nie lebo ze sa rychlo kazia...tak teraz som mimo...

barbora87
20. aug 2010

tak som si pozerala v google o kocikoch no a kazdy kocik ma negativa tak neviem....zatial som ale ja osobne na tento nic zle nepocula ani necitala...z jednej strany ani nechapem preco mi ten chlap zacal vykladat na telefone taketo veci ked som sa ho len spytala ci maju vobec tuto znacku

schnucki
20. aug 2010

@finfrle pokusim se vecer brisko odfotit a hodim vam fotku 😉
no me ve 34tt zacalo tvrdnout brisko a taky jsem mela bolesti, proto jsem pak ty dva tydny brala magnezko, takze je mozny ze se ji to tam uz taky pripravuje 🙂
mrknu potom na vecicky 🙂

@barbora87 kocarek je moc hezky, a ta cena je super ... dulezite ze ti sedi 🙂 ... ja jsem taky chtela radeji novy kocarek, prislo mi to taky lepsi ... hlavne ten co jsem chtela ani nikdo nemel ...

schnucki
20. aug 2010

@barbora87 podle me ma kazdy kocarek nejakej ten hacek a prijde mi docela nesmysl ze ti ten pan takhle neco vypravi .... ja jsem na tyhle kocarky nekoukala, ale pokud ti vyhovuje ...

barbora87
20. aug 2010

@schnucki no ved prave tiez si myslim ze kazdy chce a potrebuje nieco ine a tento ma naozaj to co chcem...ani bugaboo mi tak nesedi a stoji tolko prachov a babule ho ospevuju....
no uvidim co povie mm...som bola z neho tak nadsena a ten pan bol fakt divny...
mne sa paci aj peg perego preto mam sportak ale na zimu sa mi nepaci

schnucki
20. aug 2010

@barbora87 zkus ve foru vybava najit si tenhle kocarek a zeptat se tam holek jak jsou s nim spokojene ....
ten nas taky neni perfektni, ale nam vyhovuje a prijde nam super, tak co ....

barbora87
20. aug 2010

a inak co pozeram tak 90 percent obchodov tu vo viedni ponuka tuto znacku aj tento kocik len nie v mojej farbe 😀
takze taky zly asi nemoze byt

yarden
20. aug 2010

@barbora87 Uz nakupujete kocik? A pacil sa aj Tvojmu manzelovi?

Ja som prekonala svoju lenivost a upiekla som babovku na zajtra a rano este mm upeciem slane tycinky... Ale uz sa mi opat nic nechce. Dam si chladivu sprchu a pustim si telku... Cely den pocuvam len CD...

A vy co planujete na piatkovy vecer?

barbora87
20. aug 2010

@yarden Prwd chvilou sme prisli domov aj s kocikom 🙂 este sme boli kuput chlieb a drobnosti do chladnicky...
Mm vsetko odskusal aj kocikoval po obchode 🙂
len ako sme boli v potravinach tak stal pred nami jeden pan bol cech a hrozne mi pripominal mojho deduska ktory mi zomrel v septembri tak ma to tak zobralo az mi slzy tiekli...do dnes som sa s tym nevyrovnala...

Inak dnes vecer budeme s mm doma v obyvacke a hafanmi si pozrieme nejaky filmik...zajtra budeme doma a v nedelu ideme do ba...

yarden
20. aug 2010

@barbora87 Super super. Gratulujem ku kociku... Ja som tiez zastancom nakupov, ked Ta nieco uputa, tak to kupit a necakat na ine alebo rozmyslat viac... Lebo sa aj tak clovek vrati k prvemu vyrobku... 😉

A strata blizkeho cloveka je vzdy tazka... Viem ako sa citis....
Pekny vecer...

Ja tiez pozeram telku, ale len klikam. Nic ma neuputalo. Cim viac programov, tym mensi vyber... 😠

barbora87
20. aug 2010

@yarden No proste kazdy ti na kazdej veci nieco zkritizuje...hlavne ze nam sa paci...
No vies dedko bol vlastne mojim otcom...vyrastala som u neho a u babky...po jeho smrti som spadla do takej fazy ze som k nikomu nic necitila vsetko mi bolo jedno...skoro som vzdala manzelstvo...od februara som bola zase ok...snazila som sa to nejako akceptovat ale dnes ma ten pan uplne dostal...naozaj vyzeral ako dedo aj ten pohlad v ociach...

yarden
20. aug 2010

@barbora87 Je mi to velmi luto...
NEmysli teraz na smutne veci, tes a zi pre malicke v brusku...
Ja tu tiez v kazdom druhom starom cloveku vidim svojho deda a babicku...

barbora87
20. aug 2010

@yarden Dakujem...no ja sa snazim na to nemysliet ale dnes ma to nejako dostalo...mozno to bude tym ze to uz bude rok za necely mesiac...chcem dat mojmu malemu ako druhe meno meno od deda...zatial to nikdo nevie nechcem sa o tom s nikym rozpravat...nejako nemam na to silu...len sa musim rozgodnut ci dam max jan alebo maximilian jan...
Ach jaj je mi teraz smutno...

yarden
20. aug 2010

@barbora87 neupadaj do depresivnych nalad... A s tym menom je to dobry napad. Ja tiez nad tym uvazujem... Uz nesmut... Nemysli na to... Ukludni nervy nejakou cokoladou alebo zmrzlinou 😉

barbora87
20. aug 2010

@yarden Idem si dat naozaj cokoladu lebo som fakt na prasky...dakujem si zlata...dufam ze ta tym prilis neobtazujem

yarden
20. aug 2010

@barbora87 vobec ma tym neotravujes.... Ak Ti tym pomozem, tak budem len rada...

Akurat mam skype s MM a uz sa bali 😀. Este som ho vyslala na nakup potravin, co nam tu chybaju (korbaciky, bryndza, ostiepok...)

schnucki
20. aug 2010

@barbora87 s tim kocarkem si nedelej hlavu, vam se libi, vyhovuje vam, tak co 😉 ... s tim dedou me to moc mrzi 😔 snaz se na to nemyslet 🙂 .... s tim jmenem to je dobry napad, a myslim ze to ani nikomu rikat nemusis, staci manzilkovi a ostatni se to muzou dozvedet klidne az po narozeni, je to vase vec 🙂

ja jsem vyklidila skrin v detskym pokoji, vyprala povleceni, ted jeste musim povlict nasi postel a zitra muze manza skrin vyhodit ... ja pak poklidim a uz muzou skrinky prijit 😀 jen musime vymyslet kam s matraci od postele co stoji v detskem pokoji ....
ted jeste merim postylku a vymejslim jak to vsechno postavime 😀
ale to teplo mi dava zas zabrat ...

@yarden manzilek prijede zitra vid, urcite se uz tesis 😵

yarden
20. aug 2010

@schnucki Tesim tesim.Uz mi je fakt dlho bez neho... Doma v SR by mi to az tak neprislo, ale tu daleko od rodiny a priatelov, je to ine...

yarden
20. aug 2010

Babulky, prajem Vam dobru noc. Idem sa natiahnut a citat si v posteli... Pa zajtra... 😉

barbora87
20. aug 2010

Dakujem babule...ste zlate...ono to cloveku niekedy pomoze vyrozpravat sa...dala som
si broskynu a 2milky way a je mi lepsie...
Len teraz som zase zacala spekulovat nad kocikom...ach jaj...

@yarden dobru nocku

@schnucki uz viete kedy pridu tie skrinky?

schnucki
20. aug 2010

@yarden dobru noc ...

@barbora87 tady se muzes vypovidat z cehokoliv, my rady pomuzeme 🙂
prijdou v utery, uz se mooooc tesim 😀

barbora87
20. aug 2010

@schnucki No fakt ma to nejak zobralo...vies kazdy ma dni co je ok a potom taketo...ale bude zase dobre...pokusim sa trosku zabudnut...
jeee super tak uz budete pripraveny 🙂))
a ako sa inak citis?
Mne dnesked som pozerala kociky takmi prislo ze vyberam kocik pre moje mimi

schnucki
20. aug 2010

@barbora87 ja vim, me taky trvalo hodne dlouho nez jsem se se smrti dedy vyrovnala, jaksi jsem nemohla prekousnout ze jsem mu spoustu veci nestihla rict ... ono to chce cas, ten fakt pomuze 🙂

ja se prave tesim ze bude pokojicek konecne hotovy a pak uz muze klidne prijit 😀

jinak je mi docela fajn, ale uz se mi hodne veci dela tezko, jak je mala dole tak me casto tlaci, ani sedet nevydrzim kolikrat dlouho ... ale ted par tydnu jeste preziju 😀

barbora87
20. aug 2010

@schnucki No prave...ja som mu ani nestihla povedat zbohom...stale som dufala ze bude ok...asi mesiac nez zomrel sme isli s mm na sk a ja som vedela ze to je posledna moznost vtedy bol v nemocnici...ale prisla som ku babke a mala som horucku z nicoho nic...a vecer ked som prisla domov horucka nikde...kazdy mi hovoril ze to sa moje telo branilo ho tak vidiet...a asi to tak bude...ked som bola mala tak som s dedom stravila 90%casu...vsade ma bral a bol vzdy hrd my na mna...vzdy chcel aby mi bolo dobre...
Myslela som si ze som sa s tym uz nejako vyrovnala no dnesny den mi ukazal ze som sa s tym este nevyrovnala...len to asi akceptujem lebo musim...

No to ti verim ze sa tesis 🙂 my v sept kupime este vanicku a prebalovak a potom mame skoro vsetko...v oktobri pripravime pomaly veci este chcem chodit cvicit no uvidim...

Neboj uz len par tyzdnov a bude tu 🙂

finfrle
20. aug 2010

Ahoj holky ted jsem dosedla abych vas pozdravila a musim se jeste odvalit do sprchy.Nemam silu ani na docitani,tak az zitra!
Preji krasnou dobrou noc a papa rano.Snad prijde balik uz zitra jupiiii

schnucki
20. aug 2010

holky ja se jdu taky natahnout, nezvladam sedet u kompu .... zitra se pokusim behem dne se na vas mrknout 🙂

dobrou noc vsem

finfrle
21. aug 2010

Dobre rano!
Tak buchta se uz pece a ja pekne sinidam svoje vlocky s ovocem 🙂
Spala jsem celkem ok jen me poprve vzbudili,a hned 3x krece v lytkach 😕 ,nevim jestli je to normalni ale nejspise mi chybi nejaky vitamin...
Jak jste se vyspali berusky?

yarden
21. aug 2010

Ahoj finflre, kuchticka....
Ja uz trenujem na kojenie 😀 bola som hore kazde dve hodiny a chodila som si namacat uterak na obklady. Pomahalo proti teplu...
Ale inac pohoda. teraz sa este natiahnem pod klimou a o 2 vyrazam na letisko!!!
A aku buchtu pecies dnes? Ja sa chystam este na slane tycinky...