Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
25. aug 2010

@finfrle Ale tak sranda musi byt...mne v sob mm povedal ze nevyzeram ako tehula ale ako keby som bola trochu tlsta 🙂 ale tak to beriem v pohode...moja kolegina je v 32.tt a pribrala uz 20kg!!! A dnes sa do slova kotulala!!!
Nie je zaco ved treba mat kontakty tak si popiste...a mozno byvate nedaleko

finfrle
25. aug 2010

@barbora87 20ty jo toja mam 31tt a 10kg nahore tak mam jeste stesti ale do konce tehu to jeste povyroste...... 😖

schnucki
25. aug 2010

tak ja jsem se natlaskala rajcatama s mozzarelou ... jeste bych pojedla, ale citim se plna ... pujdu se asi natahnout

@finfrle teda ten doktor je fakt podes, to jsou tam sto let za opicema??

@barbora87 tyy joo, 20 kilo to je docela hodne ... ja mam doted 15 a staci mi to ...

finfrle
25. aug 2010

@schnucki to vis je to ...ale snad to vse zvladneme...mela bych jit na kontrolu k GP jeste 2x nez pujdu do nemocnice ale on sam mi rekl,ze jen jednou a to mi mm rozmlouva,ze stejne nic nedela at k nemu uz nejdu na kontrolu...

schnucki
25. aug 2010

@finfrle ja bych k nemu uz teda nesla, to bych se spis pokusila najit jineho nebo zkusit jestli by te nepohlidali v nemocnici driv ... se manzilkovi nedivim ze te tam uz nechce pustit ...

yarden
25. aug 2010

Ahojte dievcata...

Vcera som bola velmi zaneprazdnena. Nestihala som vobec nic. A necitila som sa velmi dobre. Opat sa nam oteplilo, teraz je skoro pol 10 a vonku je 35 stupnov. 😝

Akurat sme prisli z jednej oslavy,a vcera ma na inej odhalili... Tak uz sa neda dlhsie tajit, ze mam brusko... Uz je ho vidiet, ale len trosku. Ale mam novu prezyvku - tucniak, alebo hrosik... Tesim sa z toho 😎

A Ivi super, maly si to rozmysli a pekne sa otoci hlavkou dolu, tak ako ma byt... Drzim palce...

Schnucki, mnam, rajciny a mozarela. To mam aj ja velmi rada, take jednohubky s mini mozarelou a cherry rajcinami a medzi to listky bazalky... No viem co budem mat zajtra na pochutinu... 😎

Finfrle, ti vasii doktori v Irsku, to su teda machri 😀
Som v nemom uzase. Kde oni chodili na medicinu?

Barborka, uz je lepsie? Ja tiez obcas posedavam na fit lopte a pomaha... Chrbat ma tiez casto boli...

finfrle
25. aug 2010

@schnucki budu to muset vse promyslet ono kdyz k nemu nepujdu co se mi stane jen nepohlida moc a tlak...hajzlik jeden
@yarden Ja si rikala,ze si tu otevru praxi a ze to zvladnu levou zadni 😀

Jo holky na ty krece mi rekl "ach joooo to nic neni,si dej Tonic... 😀 magnezko nic mi nedal....

yarden
25. aug 2010

@finfrle Na krce tonic? Vsak tam je chinin... Oni maju zvlastne liecebne metody...

barbora87
25. aug 2010

Tak teraz som sa dotrepala do postele...polezala som si vo vani namazala som si brusko uvarila som si cajik s medom a teraz papam mandle...mm uz prisiel ale este neni pri mne...tesim sa uz za mnou prilezie do postele...maly sa neozyva asi citi ze sa mam na prd...

@yarden fitloptu nemam :( asi budem musiet kupit...

@finfrle @schnucki no my sme sa s kolegynou nevideli posledne 4mesiace a do slova sa dokotulala...a to ma este 7tyzdnov!!!a ja mam depky ze mam skoro 5kg aj ked ma kolegyne ospevovali ze som fesanda a vyzeram dobre

finfrle
25. aug 2010

@yarden ja to taky nechapu
Uz lezim abych mela natezene brisko a sla dobre krev do placenty 🙂 tak jen odpocivat a odpocivat...stale me ale bere plac kvuli kocce...

barbora87
26. aug 2010

Ahojte babule
dufam ze ste sa dobre vyspali lebo ja otras!zaspala som nejako na prikryvke a bola mi zima tak som sa az okolo3zobudila ze zamrznem!a to uz bolo dost neskoro asi lebo ma vsetko bolelo...potom som mala pocit ze sa mi zle dycha....no a ked som sa zobudila zase bolest hlavy!nechapem to!a tutovka ze som sa postavila na vahu a zase som pribrala a to fakt ze sa necpem vela...no citim sa otras...vsetko ma boli krize hlava...

yarden
26. aug 2010

Ahojte kocky....

AKo sa mate dnes? A kde ste vsetky?

@barbora87 Ak sa Ti podari, chod sa natiahnut aj teraz.... Take noci poznam. Okrem tej zimy... A brusko ako?

JA som zacala umyvat kuchynu. V pondelok boli deratizovat a nejako som sa este k tomu nedostala.Nemam ani len polovicu a uz nevladzem. Dalsie kolo zajtra... A to je tak asi na tri dni... Teraz sedim a pijem svoju bezkofeinovu kavicku so smotanou.... a neviem co robit. To co by som mala, to sa mi nechce, ale hori termin.... Ach jaj...

schnucki
26. aug 2010

dobre poledne,
tak ja se dnes valela do pul 12, pak me vyhnal hlad, myslim ze jinak bych se jeste valela 😀 je to fakt hrozny posledni dobou se mnou, furt bych jen spala 😝

@finfrle a jak je to u vas s lekarnama? ze by jsi se na to magnezko zeptala tam, treba kolik by jsi denne smela brat ... mozna nebude od veci si ho koupit a sem tam si ho vzit, kdyby te brali ty krece .... ten doktor je fakt magor ... protoze me treba ten nedostatek magnezka vyvolaval kontrakce ktere jak mi doktor rekl jeste nepotrebujeme ....
a jak ti dneska je??

@barbora87 5kilo je fakt v pohode, ono to jeste nahoru pujde, jen se neboj 🙂 .... koukam dneska neni nejak tvuj den ... klidne se natahni a kdyz to pujde zdrimni si 🙂 ... ja doma vahu radeji nemam 😀

@yarden vubec se nepremahej, klidne uklizej na ctyrikrat 😉 ... ja ten nas bytecek uklizim pomalu celej tejden 😀

a jak se ma zbytek??

finfrle
26. aug 2010

Ahoj holky,tak ja se celkem vyspala asi 4hodky a 2x na zachode ale v poho od seste jsem vzhuru ale dlouho jsem cetla.V noci me prepadl smutek tak jsem do dvou plakala mamnzelovi v naruci.
Nejak mi tu ta nase mala cica chybi... ☹
Jinak jsem ale ok,mm je trochu nesvuj,ze mala se od vcerejska skoro nepohla.Zkousi na ni stale mluvit a hladit ale nic...si rikam,ze ji ten GP udelal pekne modriny a ted je nastvana...snad se pohne.
Odpocivam a budu polehavat,nevarim jen jsem vytahla z mrazaku knedlik a rajskou a hodila kureci do hrnce at se udela vyvar sam... 😅
Pustila jsem jednu pracku s detskymi oblecky,kdyz sviti slunicko musi se toho vyuzit.Povim vam,ze je to ale malych duperelicek uz se chci videt jak to vesim....

finfrle
26. aug 2010

@schnucki Mam kamaradku v lekarne tak za ni pak zajdu a zeptam se na to.Tonic urcite do sebe rvat nebudu!!!
Jak se dnes citis?Mame super knizku o mimi a vrele doporucuji,dokonce ji mam zakazanou cist sama a cteme ji s manzelem dohromady a je to moc fajn... 😵 napisu vam kousek z obalu 🙂

finfrle
26. aug 2010

Z obalu knizky Prvni rok zivota Mudr.Miroslav Matousek

Patrite ke generaci zen,ktera se k materstvi odhodlala az pote,co skutecne dospela.Mate karieru,jste ekonomicky nezavisla,mate vsak take sve zvyky,pratele,pohodli,naroky.Vzdat se toho vseho minimalne na rok chce odvahu.
Ano,rane materstvi je vymyvarna.Dvouslabicna komunikace,kvikajici hracky,upatlane prsticky,tupost piskoviste.A to nemluvim o chronickem nevyspani,traumatu z kazdeho pupinku a zakaslani,rozbolavelych prsou a zadech,ztraty eroticke protazlivosti.Stoji to vubec za to?

Kniha Prvni rok zivota vas zklidni.Nejenze vas s pochopenim provede vsemi uskalimi prvnich mesicu po porodu,zaroven ve vas vzbudu optimismus.Samozrejme,ze to zvladnete.Dokonce s radosti a jistou eleganci.Maloco v zivote vam totiz prinese tak intenzivni pocity stesti jako miminko.

Tak a povim vam,ze je to knizka vazne paradni i nas kolikrat pobavi...zadna moderna...

yarden
26. aug 2010

@finfrle To fakt moze byt dobre citanicko... Mozes aj kazdy den pisat nieco... A my si to budeme takto na dialku citat ... 😵

ivanajelinek
26. aug 2010

Ahojte, tak som prisla od hebamme. maly je stale nasikmo, ale ze vraj to vyzera nadejne. Ale ja tomu uverim, az sa otoci...dneska mi tu akupunkturu nerobila, povedala, ze dame jeden den pauzu, lebo aj ze pre prcka je to stres. tak robila len CTG, a tam videla ze maly je hrozne aktivny, ze sa stale hybe. Tak mam prist zasa zajtra.Dneska poobede idem k doktorke mojej, ta bude tiez robit CTG a UTZ. takze sa teraz rychlo niecoho najem a okolo druhej frcim...
@finfrle Tonic???? 😕 Ale ved to tehotne nemozu pit...Juj co to vy mate za doktorov?
@schnucki no co skrina zlozena?
@barbora87 Ako? Je uz lepsie?
@yarden To poznam. Tiez sa niekedy hrozne nudim...Teda momentalne ani nie, lebo som kazdy den u hebamme a u dr.-ov...Ale ved si to este vychutnavaj 😉 Robota pocka, neutecie...

yarden
26. aug 2010

@ivanajelinek Ivi, super... Maly si to rozmysli... Vsak ma este chvilu cas, aby sa stocil hlavickou uplne dole...Ale ako sa moze zmestit do bruska nasikmo?
Drz sa u doktorky a hned potom informuj...

finfrle
26. aug 2010

Jsem dneska pomalejsi 🙂 pak si lehnu do postele a budu psat vice...ono je tu docela pekne tak relaxuji a dnes uz se rozhodujeme o plenach a taky trochu resime satelit abychom meli CR programy...

barbora87
26. aug 2010

ahojte babule
tak ja zijem doobeda som rychlo vadrhla kupelku vanu umyvadlo a wc potom som povysavala cely byt a vytrela dlazku a myslela som ze ma porazi tak som sa spotila...ale bolesti hlavy presli tak mi bolo fajn...potom som isla s kamoskou tehulou prepadnut dmko lebo mali -15%na cely nakup a este som mala -25%na cistiace prostriedky a este -10%na cely nakup tak som isla ovesana ako vianocny stromcek...usetrila som si 26€!!!a zaplatila 62!no a kupila som pre hafanov nejake dobroty,potom do domacnosti nejake prostriedky, pre maleho tycinky nna cistenie usi a par drobnosti a pre mna tiez par veci co potrebujem ako caj na kojenie a tak...tak som bola spokojna...a este som kupila aj 2 balenia plienik ale az väcsie lebo male sa bojim kupovat, podlozky na prebalovanie a tak...
keby som mala este 4ruky tak pokupim viac ledva som to dotiahla domov...
a to uz kolegina stala pred domom co ma prisla navstivit tak pred chvilou odisla...sme si fajn pokecali aj ked väcsinou o robote...
zajtra idem zase do dmka ale to uz pride manzel od kamosky autom aby sme netahali

a co vy?
ja sa tesim bo zajtra ma mm narodeniny 25...tak ideme do restiky na veceru jooo

a akurat objednavam polozku do kocika mozem vam odporucit

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user...

finfrle
26. aug 2010

Kdepak jste? 🙂 Ja tak smejdim a peru na malou ted uz odpocivam.Venku je krasne a pokazde,kdyz vyjdu ven me to rozbreci jak bych chtela cicu zpatky...nejak me to bere 😢
Je tu dnes pekne a uz mam plne snury vecicek pro malou a ze jich je 🙂 vyfotim a dodam foto 😅
Ivanko je super,ze maly se pomalu toci on to zvladne...pis novinky od Dr.a hebam. at vime...
Schnucki co delas???

schnucki
26. aug 2010

tak ja jsem taky tady, jsem jak sipkova ruzenka a furt bych se jen valela a spala ... manza mel drztkovou polevku a ja se cpala spagetama .... skrinka je z poloviny hotova, manza vstal az po druhe hodine, takze ji celou nestihl, ale zitra ji pry dodela, tak to konecne vyfotim 😵

@finfrle urcite se te kamaradky v lekarne zeptej, aby jsi ho nebrala moc, ale pokud mas krece tak by asi fakt nebyl od veci .... nepremysleli jste poridit si novou? ... ono to chce cas 🙂

@barbora87 teeeda takove nakupy, ja chci taky takovou slevu do dmka 😵 ... taky tam chodim casto nakupovat 😀

@ivanajelinek tak jak bylo u dr? ... maly to zmakne a otoci se ... i kdyz me taky zajima jak se tam vejde napric 😕 ...

barbora87
26. aug 2010

@schnucki bud rada ze mozes spat este 🙂 no fakt som dobre nakupila len skoda ze mam len 2 ruky 😀 ale zajtra idem zase nakupit 😉 kupim este tie plienky nech mame do zasob
no ja chodim rada nakupovat ked su taketo akcie 😉

finfrle
26. aug 2010

@schnucki Ahoj Ruzenko,nene nepremysleli nejak jsme se schodli,ze zvire ted domu nechceme.Bude stacit mala abychom to vse zvladli a mozna pak casem za nejaky rok uz pejska.
Vyprala jsem 3 pracky pro malou a mame hotovo ted jen ususit a pak vyzehlit ale to pomalinku hlavne,ze jsem to vyprala 🙂
Prave jsme doobjednali nejake pleny,vkladacky a manzel koupil i kojici polstar 🙂 cca za 150 liber 😝 ale uz to mame vse 🙂 Dnes jsem dokonce i prvni vyprala a jakmile uschnou muzu je prat znova ale to az treba zitra podle pocasi..Ono na zacatku je treba latkovky alespon 3x vyprat a tim zvysis jejich savost.
Zitra jedeme mrknout na hracky,sterkatka,kousatka a takove ty drobnosti a pak uz nam chybi jen odsavacka mleka 🙂 a muze prijit mimi....ale to jeste ma cas.

finfrle
26. aug 2010

@barbora87 no a co nejake ty fotecky! 😉

barbora87
26. aug 2010

@finfrle tak nic take zaujimave som nekupila co by sa hodilo na fotecky 😉 ale nieco zase pofotim aby ste mohli okuknut 😉
a ako sa inak citis?ti verim e ti cica chyba ☹ ale takto je jej lepsie...aj ked viem ze lahko sa hovori...ja by som to neprezila u mojich a uz vobec nie v tehu...

finfrle
26. aug 2010

@barbora87 asi to nejakou chvili potrva ale i mm je trochu smutny...nejak jsem chvili ok a pak to prijde a stale placu.
Uz se pracuje na fotecce pro vas 🙂 jak mi vysi vsechno to pradlo 😀 mala je moc moc klidna kvuli tomu vcerejsku si myslim... 😕

barbora87
26. aug 2010

@finfrle no to urcite este potrva...ja do dnes myslim na mojho bieleho krasavca...a je mi za nim smutno..a o to viac sa bojim o mojich...lebo viem ake to bolo...teraz ked mi nechcu zrat tak ich oplakavam...a to su este malicky...clovek si tak zvykne a je to tazke ked tu zrazu nie je to zvieratko...ja uz som sa bala ze kitty je zase tehula a ze ako oplacem ked dame steniatka prec...a tehula asi neni tak si usetrim stres...
jeee tesime sa na fotecku!!!
mm pride zase neskor tak som sama ale uz som aj unavena...ani chvilu som dnes neodpocivala...a zajtra ma cakaju 2 navstevy...a potom ideme s mm na tu veceru ked ma narodeninky...tak budem mat co robit...

finfrle
26. aug 2010

Tak nahled udelane panorama kolik oblecku to je 😀