Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 tak to jsou hezky penizky, to se vzdycky hodi ...

@finfrle prej zas tehotna 😀 jak psala mirusch, jsem na nej zvedava 😀

@blondynka400 jojo, dneska jsme byli na kontrole a je to jen otazka casu, uz jen cekame, mala je pripravena 😵

@mirusch schody jsem uz slapala a to s ni nehne, ale vcera jsme byli na prochazce a to me chytlo bricho ze jsem myslela ze rodim, ale mala je tvrdohlava, se ji nechce .... doktor rikal ze klidne muze dneska prijit, uz je uplne dole, ale nejak se potvore nechce 🙄 .... 4,3kilo?? panejo, tak to asi netrhnem 😕

barbora87
13. sep 2010

babule idem nieco robit do teraz som sedela pri notebooku no hroza so mnou...a tak ma zacal ahlava boliet ze sa idem radsej hybat...mm pride za chvilu z robotky tak mu urobim nejaku veceru a potom nam zacinaju serialy
este na vas nakuknem

finfrle
13. sep 2010

Mirusch a schnucki manzel to bere tak,ze kvuli veku nas obou abychom necekali dlouho.Nechceme zustat u jednoho mrnouska a cim dele se ceka tim vetsi sance na problemy....
Ja si rikam tak za dva roky by to slo ...
Barbor jaky serial???
Mirusch jsi jednicka 🙂 jen ten telefon hlidej te budu zkouset 😀

eveleninka
13. sep 2010

ahojky holky to máme dnes ale hnusné počasí taky by jste chtěli ještě tak měsíc sluníčko jako já?? 🙂 🙂 🙂

eveleninka
13. sep 2010

odsuzuji holky které chodí na potrat člověk se snaží otěhotnět a nějaké holky zabijí človíčka hned... ☹ ☹ ☹ ☹

finfrle
13. sep 2010

@eveleninka nikdo nema pravo odsuzovat... je to svobodna vule kazde zeny asi jsi si spletla tema!

barbora87
13. sep 2010

Tak babule teraz som zbastila banan so slahackou a coko polevou som si zasluzila!!!mm ked prisiel z roboty tak sme sa zacali hrabat v detskej a predstavte si uz tam mame len topanky a par veci v skrini juhuuu

@finfrle ide nam c.s.i potom greys anatomy a private practice...

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 zase ten tvuj banan 😅
jojo greys mam zkouknutou celou a cekam na 23 az vyjde dalsi dil u ceho ted jsi holka asi se mas v tom serialu na co tesit...bude to sila jojo koukej jen s mm!Ja jsem serialova ale hlavne pres net stahujeme novinky...

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 vidis jak vam to jde od ruky!

barbora87
13. sep 2010

@finfrle No ja som si ho proste musela dat...teraz zbehnem do sprchy a sup do postele a mm zase bude hladkat brusko joooooj to je taky nadherny pocit....
No som zvedavaaaaa a cakamkedy zacnu zase desperate housewiwes

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 jsem dnes zkoukla 3 dily manzelek 😀

yarden
13. sep 2010

Ahojte babule...

@finfrle
@barbora87 Vy ste teda televizne maniacky 😀 😀 😀
My sme sa akurat vratili z jednej akcie. Som hladna a tak si robim jest.
A studujem na inete kociky... Vsetky co by som chcela, v IL nemaju.

@schnucki Furt nic? Sup sup s malinkou... Ziadna z nas sa tu uz nevie dockat 😎

schnucki
13. sep 2010

ahojik holky,
my byli nakoupit a ted se flaknu s manzilkem na gauc, tak se ozvu zitra ....

jinak ja jsem taky serialova, presne to co pisete a jeste koukam Navy CIS, to vzdycky v nedeli 😀

@barbora87 sikulka, a uz mate placek 😀

@finfrle a to maj tu svatbu tenhle rok nebo pristi?? ... ja reagovala ze maj svatbu tenhle listopad, proto to asi tak vyznelo .... jinak myy chceme taky dve deti, ale uvidime, jak to u nas bude 🙂

@yarden ahoooj, jeste nic, ale hucime do ni jak do ulu 😀

jinak me prepadla nejaka nervozita kterou si neumim vysvetlit, jsem takova jak na trni, tak uvidime 😀

meleri
13. sep 2010

čaute, už nevládnu...
navíc každý večer se mi zhorší alergie, mám knedli v krku a nemůžu dýchat...je to ajko každý den mít chřipajznu.... 😠

Schnucki,
nervozita? 🙂 že by to už bylo tady?

finfrle
13. sep 2010

@schnucki nene az 4.cervna pristi rok drive by me do letadla nedostal...
No uvidime teda co prinese pro tebe dnesni noc 😉

@yarden to vis v irl jsou podzimy a zimy dlouhe a lepsi vecer koukat na serialy na pc nez chodit chlastat 😉 tu se nic jine neda

meleri
14. sep 2010

čaute holky,
tak jak jste se vyspaly dneska?

Já dorůžova....ale už je pěkně chladno poránu! si říkám,září se přehoupne a už zas budem topit....

barbora87
14. sep 2010

Ahojte babule
Tak uz som hore urobila som si ranajky do postele 🙂 ja som mala taky realny sen ze uz sa mi max narodil a ze bol uplne dobrucky...len na zaciatku som nemohla kojit...a mal par tyzdnov a ja som si isla privyrobit a zobrala som ho so sebou 🙂

A co vy?aka bola noc?

schnucki
14. sep 2010

@finfrle aha, ja to pochopila ze jeste letos, no nevim jak jsem cetla 😅 ... no tak to uz treba fakt tehu budes 😀

@meleri my uz nekdy v noci topime, tady je uz dlouho docela zima a nekdy se vecer fakt neda ....

@barbora87 no vidis, bude to super mit kluka 😵

jinak ja hlasim ze v noci jsem spala a ted dumame jestli mi voda praskla nebo ne .... vzbudila jsem se a sla na toaletu a no utrit jsem se musela trikrat, protoze tam bylo neco, jak to popsat, hnedobile, ale ne tekute, tak cekam jestli se to jeste objevi nebo to bylo jen neco jednorazove .... boze to je tak hrozny kdyz nevim co mam cekat .... ja myslela vzdycky ze ta plodovka je tekuta, no ale treba ne 😝
pomoooooc

barbora87
14. sep 2010

@schnucki no to sa uvidi teoreticky ked je male mimi tak je to jedno ale co potom....
No co ja viem tak plodovka moze aj postupne odtekat ale ako vyzera to este neviem 🙂

meleri
14. sep 2010

barboro,

mi se zdálo o těch čokoládových termixech! 😅

schnucki,

joj tak to jsem ráda že ještě máme teplo.

a není to ta zádka či jak se to jmenuje z krčku? prý něco takového je, kdysi mi to dr říkal ale už sem to zapomněla...voda jak teče tak to teče hodně po stehnech atd...teda co mám zkušenost.. ale třeba ti někdo řekne že už je to ta voda?

barbora87
14. sep 2010

@meleri hmm no dufam ze zajtra dostanem kupit termixy 🙂 keby si byvala na blizku tak by som ti poslala

barbora87
14. sep 2010

@schnucki inak vidis to ako meleri pise to moze byt ta hlienova zatka!!!na to som uplne zabudla...tiez si myslim ze plodovka by viac tiekla

schnucki
14. sep 2010

@meleri je mozny ze je to ta zadka, ja jsem ted volala k doktorovi a mame na 11h prijit, tak uvidime co to je ... ja totiz ani nevim co to znamena kdyz by to byla ta zadka, ze jako dneska prijde nebo nevim ... no uvidime ....

letim do sprchy a jakmile budem od doktora zpatky, pisnu co nam rekli ....

schnucki
14. sep 2010

to je tak debilni kdyz nevim co mam cekat a jak to ma vsechno vypadat 😀 😝

mirusch
14. sep 2010

@schnucki Jeeej, uz ti odisla zatka 😵 No ty si riadna tehula, informovana, fakt 😀 😀 To si o tom fakt nevedela? Plodovu vodu by si si vsimla clovece, to by bola zaplava 😉 A inak, ta nemusi prasknut hned, mozu prist najprv kontrakcie.

barbora87
14. sep 2010

@schnucki aaaah tak drzim palceky!!!!

ivanajelinek
14. sep 2010

Dobre ranko...
@schnucki To bude ta hlienova zatka...Tak informuj...Ja uz som pozerala hned po zobudeni na telefon ci nemam sms od teba 😀
@barbora87 Mne sa tiez snivalo ze uz sa maly narodil...A ze som ale chodila este do skoly, tak som ho mala so sebou a poprosila som ucitelov, aby mi zabezpecili nejake miesto na kojenie...No hroza 😀

mirusch
14. sep 2010

@schnucki Som na teba zvedava. Teraz sa hodim do sprchy ja a idem slavnostne po dlhom case zase do fitneska, takze keby nieco, tak sms alebo volaj na mobil. Mas pozdrav u manzela 😉

@ivanajelinek @barbora87 Dobre sny 😀 Podla snov zvladnete lavou zadnou 😉

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek ivi no sranda ze sa nam sniva o kojeni a ze ich tahame so sebou do skoly a roboty 🙂))
A ty ako sa citis?kedy ides zase k dr?

@mirusch no dufam ze to tak zvladneme 🙂))

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 Neviem .Mam prist vo stvrtok alebo v piatok k hebamme. K dr.-ke uz nebudem chodit.Keby nieco vysetria ma v nemocnici...Dneska je tu zasa skaredo, tak budem asi zasa nieco upratovat...Asi sa pustim do spalne komplet...Inak vsetko super, maly sa hrozne natahuje v bruchu a ono to az boli.... 🤐