Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
27. sep 2010

@schnucki ahojky jeee super ze na nas mrknes 🙂
A ako sa mate?a co spinkanie?uz lepsie?
No s tym kojenim to bude este boj...ale neboj vsetko sa upravi!

schnucki
27. sep 2010

@barbora87 ahoj, spinkani nejak zvladame, dneska spala i bez toho aby jsme ji zavinuly ... dekuju, ale nevim jestli to bude nekdy lepsi, uz nevim co delat a vyzkouset, i hebamme vcera nevedela co a jak ....

barbora87
27. sep 2010

@schnucki hmmm to je na prd :( ale nevzdavaj to!!!a ake unele mlieko jej davas?
No aslon ze spinkanie klape...a po kookych hodkach papa?

emily327
27. sep 2010

Tak ja utekam ku kadernicke. Ozvem sa neskor 🙂

schnucki
27. sep 2010

@barbora87 ja ji umele dala jen jednou, to kdyz mi ve 4h rano zvrdli obe prsa a my nemeli co ji dat k jidlu, to manza vyzvedaval v nemocnici flasticky, ja co mliko odsaju tak ji ho nekdy dame, kdyz je to druhe prso jeste tvrde a v tom prvnim skoro nic .... nekdy uz bolesti nemuzu tak ji da manza to odsate z flasticky ... podle me ji to ale mota, protoze z flasky nemusi tolik sat jako z prsa .... ja to vzdat nechci, ale uz jsem fakt na konci se silama .....
ja ji davam jist jak se vzbudi, vetsinou tak po dvou hodkach, nekdy i driv

barbora87
27. sep 2010

@schnucki Aha tak super ze aspon to odsate date...no to mas pravdu je mozne ze ju to mota...no dufam ze sa ti to upravi...aspon ze mas tu hebamme....ale zapar tyzdnov bude dobre...treba v to verit...a nejake obklady alebo masaze ti nepomahaju?

finfrle
27. sep 2010

Zprava od Mirusch od Ivanky 😀 ....
Uz som od siedmej v nemocnici,akurat mi dali PDA,lebo bolesti boli hrozne.Otvorena som na 3cm tak teraz uz len cakat.Vsetkych pozdravujem.

No prepsat to ve slovenctine hihi 😀 😀 😀

barbora87
27. sep 2010

@finfrle aaaaaah ona fakt uz rodi!!!!ja umrem!!!!aaaah ivussssss drz sa!!!!
A kde ti to mirusch pisala?

finfrle
27. sep 2010

@schnucki To me mrzi,ze s tim kojenim jsou takove problemy.A co takhle davat male pit ze strikacky jak to radi a ne z lahvicky aby se vice namahala a pak neodmitla prso?!
To zvladnes!Uz se toho bojim ale snad to bude dobre a dame to vsechny!

Tak je to tu a Ivanka zacala 🙂

finfrle
27. sep 2010

@barbora87 Mirusch poslala sms ze nemuze ani na net at pisnu ja.

barbora87
27. sep 2010

@finfrle aaaah ja som normalne nervozna!!!!tak dufan ze nas bude mirusch o vsetkom informovat!!!a emilka by mala oddychovat lebo myslim ze u nej tiez to uz dlho nepotrva...

finfrle
27. sep 2010

@barbora87 to mas pravdu Emilka je nezmar ale uz odpociva coz je dobre 🙂
Prave jsem vytahla kolac ty jo voni uzasne 😵 manza bude prekvapeny.
Mirusch psala,ze tu bude odpoledne tak nam da nove info.Hlavne at je Ivanka vporadku.Ja procitam ohledne porodu koncem panevnim nejak me to sebralo,ze se mrne otocilo obracene 😒

blondynka400
27. sep 2010

Ahoj holky,
tedy tolik stránek po víkendu, to se fakt nedá dočíst...
Nemáme nějaké nové mimi? 😕 😀
Jinal já tu pár dní nebudu, nepředpokládám, že bych net nějak stíhala, takže se tu mějte hezky 😵

blondynka400
27. sep 2010

Tak vidím, že Ivanka rodí, tak sdna informační centrála mirusch dodá další zprávy 😀

schnucki
27. sep 2010

@barbora87 my masirujeme, davame obklady, fakt zkousime vsechno ... ja jsem to vcera rikala i hebamme, ona sama taky nevedela co vic delat .... dala mi jeste nejakou masticku, manza ji vcera vyzvedaval, ale nejak taky nepomaha ....

@finfrle nevim jakou strikacku myslis .... ja se snazim myslet pozitivne a nevzdavat to, ale predstava ze to takhle pujde jeste par tydnu ... ono me taky zatezkava to, ze moje nalady jdou do mleka a ze bych mela byt uvolnena pri kojeni, ale to nejde kdyz u toho brecim od bolesti ....

ale uz vas tu s tim nebudu zatezovat, nejak bude ... prinejhorsim druha varianta

finfrle
27. sep 2010

@blondynka400 Blondy jsem ti psala mala je hlavickou nahoru a nevim nevim co s tim ☹

barbora87
27. sep 2010

@blondynka400 ahojky nevadi najnovsie je ze ivanka rodi!!!!uz je v nemocke...

@finfrle no ja si hovorim ze ked bude mat byt cisarsky tak proste bude...nejako sa s tym nechcem stresovat...proste vsetko ma svoj dovod...

barbora87
27. sep 2010

@schnucki :((( a ty klobuciky tiez nepomahaju?a od weledy neni nejaka masticka alebo nieco na bradavky?no asi pomaha kazdemu nieco ine :((( ale drz sa!mooooc na vas myslim!!!!no ono ked to tak boli tak to je fakt o nicom...
No s tou striekackou by ste to mohli skusit...aby si mala nezvykla na flasku...

finfrle
27. sep 2010

@schnucki jen to ze sebe dostan! Jsme tu proto!!!
Strikacka klasicka injekcni mimi se tim ma krmit,kdyz jsou problemy s prsem.Nuti ji to vice tahnout.Nekde jsem videla obrazek tak snad me neukamenuji ze posilam...tat do pusinky i malicek aby cucala.

blondynka400
27. sep 2010

@finfrle ty jsi mi psala do ip? Kiukám má tam jednu zprávu, ale před chvílí jsem se přihlásila, ještě tu něco dodělávám, tak jsem se k tomu nedostala... Takže taky KP jo? Tedy my to tady nějalk přitahujeme...
@barbora87 ¨dík to už jsme is taky přečetla byo to nqa tíhle stránce, jinka vás fakt dočíst kecalky absolutně nestíhám 😖 😀

finfrle
27. sep 2010

@barbora87 Dekuji to pomaha 😉 jen je mi to lito a chci rodit normalne ale uvidime nebudu predbihat.

barbora87
27. sep 2010

@blondynka400 no inak sa nic nedeje 🙂)) emilka uz byva vo svojom,teraz isla ku kadernicke a pomaly cakaju na malinku...no a finfrle a ja tu frcime 🙂)) inak nic asi...

barbora87
27. sep 2010

@finfrle viem chapem proste to zazit ale keby bola malinka hlavickou hore tak radsej nic neriskovat...ja by som do toho fakt neisla...proste treba to brat tak ze mimi to rozhodlo ako mu je lepsie...urcite aj ja chcem normalne rodit a zazit to ked maly vylezie ako ma a tak...pre mna je cisarsky z jednej strany horor predstava...este nikdy ma neoperovali ani som nebola na operacke ani nic...ale neboj my to zvladneme ci uz normal alebo cisarsky!!!

finfrle
27. sep 2010

@blondynka400 Si rikam,ze je cas ale jsem si jista,ze hlava je nahore.V pondeli jedu do nemocnice tak doufam,ze se otoci.Jinak nevim nevim aj se cisari chci urcite vyhnout...

blondynka400
27. sep 2010

@schnucki nerjsme úplně v obraze, s čím máš problém? bolavé bradavky? jestli ano, tak doporučuju po každém koju namazat a nechat zashnout mléko a potom namazat bepanthenem, ten je na to super. A jinka hold vydržet, jeslti nemáš ragády do krve, tak zatnou pěsti a držet, noo to časem přejde...
@finfrle hele mě žádán zpráva do ip nepřišla? 😕

blondynka400
27. sep 2010

@finfrle a jak víš že je hlavou nehoře? To ti řekli na UTRZ nebo je to tvůj pocit?

blondynka400
27. sep 2010

@finfrle jo ojinka čas je, ale že by se mimčo otočilo po 35tt samo už není úplně pravděpodobné, ale stává se, udává se, že do 36ttt může samovolně měnit polohy, potom už jen vyjímečně, ale stane se, že se může otočit i během porodu...
Ono dost záleží na tom, jestli je tam nějaký fyziologický důvod a nebo prostě jen tvrdohlavé mimi, kterému se tak libí a nebo prsotě ví, že to púro něj tak z nějakého důvodu bude lepší. Protože ať se to někomu zdá divné, KO je normální fyziologická poloha, která se tedy vyskytuje pouze ve 4% těhu, do je doktoři z toho udělali něco "nenormálního"

finfrle
27. sep 2010

@blondynka400 Pres vikend se otacela a hodne...ted mam bouli jako by u zeber nahore a uplne jinepohyby v brichu.Prestala me uplne bolet panev a netlaci tolik na mocak a kdyz skyta je to jen nahore...prevazna cast pohybu je ted nahore tak nevim

finfrle
27. sep 2010

@blondynka400 Jsem projistotu zacala o porodu koncem panevnim cist ale hodne strasi a ze radeji cisarak 😝

blondynka400
27. sep 2010

@finfrle tak zas miminko nejvíc pohybů dělá nožičkama.... No uvidíš, tohle jsou jen dohady,já kolikrát taky nevěděla,j ak tam malá je a to si mi občas rýsovali i její zádička a zadeček a přesto bylo pro mne težké určit, kde tu kebuli vlastně má...
Ale jestliže se hodně otáčela a cítíš jiné pohyby.... Ale třeba předtím byla hlavičkou nahoru a otočila se dolů... Ono já jsem třeba škytavky taky cítila dole, jak mi tam přitom kopala nožičkama, nahože vůbec 😝 😀 . Kdy jsi byla naposledy na UTZ?