Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
27. jan 2009

Tak jsem je hodila a neodpovídá to, jsem 7tt.....a to jsem si i MS posunula, ten koník přidává......

mirusch
27. jan 2009

Ake malinkate tydny? 😨 Ved 8 tt je nadhera. Vies co by za to dali baby po IVF? Tie si tam hadzu aj 5 tt 😀 Inak, stale mi to nejde do hlavy, preco sa Dr. zdala dutinka vtedy mala, ked ti to fajne vychadza, 8 tt a srdiecko, to je presne v norme, to ona nevie, ako vyzera dutinka v 6-7 tt? Ze je mala? 😠 No nic, to je jedno, hlavne ze je vsetko ok a ty mozes spokojne tehulkovat. A bude ti zle a budes priberat a tak 😀 😝

schnucki
27. jan 2009

ahoj holky,

takze je to oficialni .... zuzi moooooc gratuluju!!!!!!! 😀 to je super .... ja bych tak hodila i 4tt 😀

simonecka - doufam ze se to u vas udobri, ja nevim ze ty chlapy jsou nekdy na zabiti ....

meleri to ma tak dlouho zloutenku? to s im nemuzou neco udelat? anemie nevim bohuzel co je ..... myslim na vas aby byl malej brzo v poradku

zuzi az budes mit brisko chceme vydet fotecky, a jestli se ti bude chtit i utz, ja tam sice nikdy nic nevydim, ale rada se podivam 😀 😉

simonecka91
27. jan 2009

anemie pokud se nemylim je chudokrevnost.
chlap je na zabiti vcera jsem od nej odesla a uz dneska mi psal jak se mam? ted jen nevim co to u nej znamena 🙄 mu to nedaruju je mu skoro 30 a chovani jak 15-ti lety zmetek 😠

mirusch
27. jan 2009

Zuzka, to jo, konik nie je celkom presny, ale to je jedno, srdiecko tam bolo. Super.

Anemie je naozaj chudokrvnost....malo cervenych krviniek. Zelezo to zvykne poriesit, ja som tiez ako dieta brala zelezo. A aj po laparke mi kazali.
Simonecka, neviem sice presne, co ti vyviedol, ale predstavit si to viem. 30 nie je tak malo, to by sa uz mohol spravat ako (takmer) dospely 😠

Schnucki.... vydet, nevydis? 😠 Ja ta to raz naucim, neboj nic. Si mi nenapisala, preco nie si v skole, ci uz mate volno?

meleri
27. jan 2009

Mirusch,

pravdepodobne jo. ☹ mame jit na dalsi testy ohledne te zloutenky i anemie.
jo ja zelezo beru. Pry ze to neni vazne, ale nevim no. ja sama anemii mam uz od puberty a vim ze je to nekdy pekne hnusny stav.

schnucki
27. jan 2009

simonecka tak to nevim, to by me snad i nastvalo ..... ale chovat by se dospele ve 30 uz mohl, ne

mirusch promin, dneska jsem zustala doma, mela jsem nejakou divnou noc, vubec jsem nemohla usnout, furt se budila a nemohla zase usnout, jestli jsem spala 3h tak je to moc, vstavala jsem uz v5 kvuli autu, tak jsem se pak jeste flakla na gauc a zdrimla si 😅 ..... volno mam az od unora, este tyden 😀

dekuju, me kolikrat i reknou ktera cast mimca tam je, ale ja sem kolikrat asi slepa 😝

aha, tak chudokrevnost, to nemam ..... a neda se to nejak definitivne utlumit, vylecit?

meleri
27. jan 2009

Schnucki,

ja nevim. ja od toho mela pokoj, ale ted to zaclo znova, jak jsem v tehotenstvi krvacela.

No a u muzu nevim jak to probiha, a u miminek vubec ne. ☹

zuzka11
27. jan 2009

Melri - nedá mi to, nedočítala jsem sice úplně přesně, ale ty máš anémii? A nejsi vegetarián nebo makrobiotik? ti to toitž mají, a jsou OK i když podle výsledků ne, stačí jim železo kolik mají, protože se jim lépe vstřebává......jsi unavená, nebo máš nějaké příznaky???

Schnucki - co se to v noci dělo??? Ty si hraješ na vlka za úplňku? 😀

Miri - jak s e káš dneska ty? Jak často vůbec chodíš do fitka a co malování, dostala ses teď k tomu nebo jsi pořád ve vašem budoucím pokoji???

schnucki
27. jan 2009

meleri, snad ti doktorka povi co a jak, kvuli malimu, a doufejme ze to u tebe brzo zas zmizne 😉

zuzi ja ti nevim, kdybych se budila ze snu, tak se nedivim, ale ja si nepamatuju ze bych neco snila, doufam ze dneska se vyspim, 😝

mirusch nam pilne pracuje, je to nase pilna vcelka 😉 ..... ja obdivuju ze se do toho pustili, podle fotek by me asi hned kleplo, jsem zvedava jak to bude v nedeli vypadat

zuzka11
27. jan 2009

Pak dej vědět, musí to fakt být pakárna, hlavně to mokro a plísěň všude......Jasně, že se dneska vyspíš, musíš být už teď KO, nebo ne???A blbá otázka - kdy máš ty zkoušky, ať vím, kdy na tebe myslet???Vím, že od února zkouškové......

violoncielka
27. jan 2009

Zuzka tak sa aj ja pripajam ku gratulacii.Musi to byt super pocit... 🙂
Meleri aj ja som bola chudokrvna,ked som bola vegetarianka (ale to preto,ze som to nerobila spravne a jedla som aj vela sladkosti a cukor zabija zelezo) Mala by si jest susene figy,kokos,sezam,mak,aby sa to dostalo aj do mliecka
Zdravim Mirusch a Schnucki a vsetky ostatne 🙂

zuzka11
27. jan 2009

Moc díky vám všem, snad bude všechno OK.......Miri, ono to fakt bylo zvláštní, musím jí přiznat, že mě viděla poprvé, podle MS to nevycházelo...dutinka tak 4-5tt a dneska mimi se srdíčkem 7tt....takže to prostě Gyrosek dohnal........

Tak schnucki se zachtěl můj pupek 😀 Nebo já ho na tebe vyvalím - teď si jdu udělat palačinky, joooooo to bude pupek🙂))

Violoncielka- moc díky!!!! 😉 Já nejsem vegetarián striktní, ale maso jím občas, nějak na něj nemám chuť a v létě jsem měla odběry krve a taky anémie, ale jsem úplně OK, žádné problémy, chvíli jsem brala železo, ale myslím, že nebylo potřeba......teď si občas hodím do něčeho řasu Kombu nebo wakame a mám dobrý pocit 😉

mirusch
27. jan 2009

Meleri, tak sa opytaj, ci ti netreba upravit davku zeleza a trosku kukaj na to, co jes, ako pisu baby. Lebo mne anemia uplne zmizla, chodim raz do roka na odber krvi v ramci zdrav. prehliadky. Akurat po laparke - strata krvi - som mala blbe vysledky, takze aj u teba to isto bolo tym. Porad sa s Dr. A u maleho, mozno bude treba dodat vitaminy v umelom mliecku, oni isto vedia, co s tym, tak si nechaj poradit. Drzim palce.
Ozi, do mna vkuse pchali cviklovy kompot, ked som bola mala, kvoli zelezu. Tak neviem, ci naozaj je v nej vela.

Schnucki a co, zase je spln? Teraz to nemame v novom kalendari znacene, tak neviem 😀 clovece, na teba aby si clovek daval pozor, nie ze sa premenis na nejakeho vlkodlaka 😕
Nuz, mna kleplo pri pohlade na ten strop tiez 😀 Ale ja sa len tak nedam a nejaky mokry kus betonu a lenivy chlap ma nezmoze 😠 Plesen je zlikvidovana, nebolo toho az tak vela, kupili sme na to sprej v Bauhause, smrdelo to na chlor, to som mohla pouzit aj moje slovenske Savo na to. Dnes manzelik usilovne vedla klepka, odstranuje zelezne spony a klince z dreva a pili to na mensie kusy, v utorok nam pridu to drevo odviezt, super sluzba tu v DE a zadarmo. A stena pomaly schne, ale aj tak asi buduci tyzden poziciame ten stroj na to.

Ma napadlo...Meleri, neposlem ti tie klince, co sme vybrali z dreva? Nedas si na veceru 😀 ?

Zuzka, do fitka mi to vychadza tak 2x do tyzdna, idem zajtra a zase v piatok, teraz, ked aj makam, tak nechcem viac, aby si mi telo oddychlo. A teraz nemalujem, odkladam to, az bude izba hotova, pretoze v nasom mini byte nie su velmi podmienky, stale to musim vsetko rozkladat a zase odkladat, to je na nervy.
Inak, ten vas Gyrosek je proste sikulka, on vie, ze sme mu verili a tak zabojoval. Zlate embrijko. Cmuk.

Ahoj Violoncielka, teba musim obcas spehovat aj vedla, aj s Lenkou, ledva sa tu ukazete...a chybate mi 😉

mirusch
27. jan 2009

Schnucki, ty uz nemerias BT? 😕

violoncielka
27. jan 2009

Ahojte,Mirusch spionka 😀 .Ale musim uznat,ze nasa temicka zase byva na prvej,alebo druhej stranke...to je super!!!!Ja vas sledujem nebojte a som s vami,aj ked som lajdacka priznavam 😉
Aj mne sa krv polepsila,dokonca chodim aj darovat,aj teraz sa niekedy v aprili chystam,aspon nech ma niekto zo mna uzitok 😉
Ja som akurat zacala cvicit 5 tibetanov

mirusch
27. jan 2009

Violoncielka, ja viem, ze ich cvicis 😀 Som stara spionka. Len mi vysvetli, ako sa to cvici, nemas nejaky link? Lebo tolki to spominaju a ja netusim....
Nuz, ja by som asi darovat nemohla, zo mna je dostat nieco zazrak. Musim sa napit vody - nizky tlak. A keby zo mna vycucli par deci, tak asi skolabujem 😅 Teda kvoli tomu tlaku...Budem musiet pomahat ludom inak 😉

zuzka11
27. jan 2009

Jsem taky moc ráda, že tu Violoncielka je!!!!! 😉 Nejsi náhodou z Mnichova?? Pořád hledám spřízněnou duši v mém okolí........

Miri - a děláš Krafttraining nebo nějaké aerobicy???Těším se na další tvoje malby......už ať máte pokoj s tím pokojem 😀 to jsem ale poeta......

Holky, jsem strašně přecpaná z palačinek, měla jsem je ais po 10ti letech,ale bombaaaaaaa, teď se ani neodvalím od stolu. Jedna mi ještě zbyla, snad vydrží do rána a nebudu na ní chodit v reklamě 😀

mirusch
27. jan 2009

Zuzka, dakujem 😵 Ono to este chvilu potrva s pokojem, ale pomaly, ale isto, nie?
Violoncielka je od Benatok 😀 Neboj nic, my ta prideme navstivit, budes mat uz brusko ako svet 😉
Nie, nerobim ani Kraft..., ani aerobic, to by moj chrbat zabilo 😕 Len posilujem svaly na pristrojoch a zinenke - mam problemy s chrbticou a niektorymi svalmi, tak pomaly. Je to specializovane fitnesko pre ludi po urazoch, operaciach, problemami s chrbtom. Chlapi chodia na cinky hlavne cez vikend a to tam nie som 🙂
Ja sa tesim na moje Granko teraz 😉

violoncielka
27. jan 2009

Mirusch ja som si tie cviky nasla cez google a odpisala.Su fajn...A su dobre prave na chrbticu.
Jeej zuzka,ty si teraz mozes dopriat aj palacinky aj vsetko ostatne...samozrejme s mierou.
A vidis ja som z Italy,ale mozem byt tvoja spriaznena dusa aj tak 😉
Mirusch aj ja ti prajem ten pokoj 🙂 v tom pokoji....

mirusch
27. jan 2009

Dakujem Violoncielka 😉
Veru, Zuzka ma teraz vyhovorku...moze jest za dvoch 😀 A nebyva ti este zle?
Raz som tu videla taky sketch...prisla zena do lekarne, ze chce tehotensky test, ale lacny. Tak lekarnik vytiahol kyslu uhorku a dal na nu slahacku a podal jej to. Ona sa zhnusila a on na to....nie ste tehotna 😀

zuzka11
27. jan 2009

Tak v tom případě taky nejsem 😀 Blbě mi není, občas se mi motá hlava a jsem strašně unavená....a mám žravou....ale to spíš po Vánocích a pořád někam chodíme a slavíme něčí narozeniny, svátky......to se to pak všechno roztáhne.....

Violoncielka - tak Benátky???Věru, za humny 😉 A co tě tam zaválo, typicky - chlap???? 😀

mirusch
27. jan 2009

Zuzka, len to nezvaluj na Vianoce a sviatky 😀 Ale na Gyroska! Veru, chlapi nas rozviali po celom svete 😝
A ozi, kedy mas dalsiu kontrolu?

Idem do hajan pomaly, prajem vam dobru nocku.

zuzka11
27. jan 2009

Krásně se vyspi!!!Další kontrola až za 14dní 😒 A ne že to s tebou bude jako se Schnucki - nespat a výt na měsíc 😉

Koukám na nějakou romantiku na Sat3, jojojo 🤐

schnucki
28. jan 2009

ahojik holky,
hlasim se jen na rychlo nez poletim do skoly 😝

😀 dneska jsem na mesic nevyla 😀

zdravim violoncielka, jak se mas?

mirusch ja to tenhle mesic nejak nestiham, vstavam skoro kazdej den jinak, kolikrat musim i driv z postele nez merim, tak si tam zapisu asi az dalsi grafik, na tomhle by fakt skoro nic nebylo, ale neboj, pokusim se ted kazdy den, aby aspon neco, ..... jsem to tenhle mesic ale lajdak

zuzi bud rada ze ti neni spatne, a trava, to se hlasi gyrosek 😀

hokky letim, ozvu se pozdejc, preju vsem krasny den 😀

zuuuzana
28. jan 2009

ahoj kocky 🙂

zuzi to ti ale krasne svietia tie tt v profile. suuuuuuuuuuper drzime dalaj palceky 😉

baby a my mame teda 18. 02. termin v car. huraaa ide sa na to.

meleri
28. jan 2009

Mirusch,

ja mela tu anemiii hodne v puberte, jak jsem mela silnou menstruaci, brala jsem aktiferrin a pak mi to samo prestalo. Jenze jsem to ted mela a asi jeste mam znova, z toho jak jsem krvacela v tehotenstvi.
Mluvila jsem s manzelem, to on jim volal, a pry to neni akutni, ze to do pristi kontroly vydrzi, a oni nam daji prasky. Pry je to asi z kojeni.

No ja se snazim jist maso, orechy, od vseho trochu, zeleninu, jenze zeleniny zas moc nemuzu, protoze hodne veci nadymaji, a to nemuzu kvuli malemu.

Violloncielko,

zkusim ten sezam, ten ja rada na vselijakych dobrotach, i kokos, to jsem nevedela, ze je v tom zelezo. zkousim ty orechy, a maso.

Schnucki,

on je ted uplnek? to jsem si ani nevsimla. No my tu mame zadelane okenice na noc, protoze mame na baraku poulicni lampu, ☹

ajaj maly se budi uz ma hlad. tak koncim! mejte se pekne holky,

a zdravim vas vsecky, Zuzku, Mirusch, a spol. 🙂

mirusch
28. jan 2009

Zdraviiiim.
Schnucki, aha, takze lajdacka je z teba 😀 Ved neva. Budes merat zase na buduci mesiac.

Ja teda neviem, ci je spln, ale ak ano, tak na mna posobi tak, ze mam naaaaadherne sny, romanticko-eroticke 😅 Zakazdym s niekym inym....chi. Ale ten najerotickejsi bol chvalabohu s manzelom 😵

Zuuuzka, takze ste sa udobrili? Dufam, ze ano. Tesim sa, ze sa vam to hybe.

Meleri, pekne papaj, masko je dolezite aj kvoli bielkovinam, aj zelezu. Kukla som nejaku tabulku, kde je najviac zeleza, tak uplne najviac je ho v morskych riasach, tiez v pivnych kvasniciach, v peceni, sezamovych semienkach, v soji a sojovej muke, v strukovinach, v spenate. A ako som spominala, cvikla, pripadne stava z nej (cervena repa). Tak si vyber, co mozes. A porad sa aj s lekarom.

zuzka11
28. jan 2009

Tak Miri má erotické sny!!!! 😀 Já taky a tak mě z toho rozbolely vaječníky, že mám utrum......... 😒 bohužel i se sexem, mám strach.......tajže eroťáky jako téma jsou tabu, nebo se vám tu skroutím v křeči 😵

Zuuuzka - supeeer, že to jede!!!!!18.je za pár!!!!!!Víš jaký bude protokol, nebo to se všechno dozvíš až potom???

Meleri - dej si hlavně ty oříšky, to je super tip! A vydrž, ono se to zpraví! Dost mě překvapuje, že u toho krvácení cos měla ti nedali automaticky buď Aktiferrin, nebo tak transfuzi..........Tak ať je líp!!!!

meleri
28. jan 2009

Hoj holky,

to je drsnarna, jsem vytocena jak das. 😠 😠
Na kojencich zalozila tema kocka, ktera prisla o miminko, a uz od zacatku se do ni nektere kravy jen navazeji, a dneska jsem to cetla a je to fakt des!!tak ona prijde o mimco, a oni na ni hledaji sebemensi detail...slepice jedny.

😠 😠 🙄