Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
30. apr 2009

no moj taky neremca, len cumi na ine 😠 ale uz som ho skrotila, som sa minule s nim par dni nebavila kvoli tomu a uz neocumuje..len mna drazdi a robi si srandu, ked vidi v telke nejaku cickatu tak vyspevuje: "wir wollen die titten sehen"....neviem ako sa "titten" pise 😨 ale ja uz nereagujem...co uz oni ostanu navzdy malymi pubertacikmi 😀

schnucki
30. apr 2009

neni, to mas pravdu .... no vidis, svet je malej 😀

ja jsem nikdy o umelej nepremyslela, sice by trosku vetsi bejt mohli, ale ja sem jaka sem a kdyz se to nekomu nelibi at mi p.... polibi 😀 😀

meduna
30. apr 2009

😀 😀 😀 to jo,kozy t je jejich.Kdyby to delali alespon tak chytre jako my,kdyz koukame nevidej to 😉 ale oni cumej,ze si jeste zapomenou zavrit hubu kolikrat 😀 😀 😀

meduna
30. apr 2009

tak my to mame dobry,zvetseni prsu je ale co chlap,kdyby potreboval zvetseni 😀 😀 😀 😀

simonecka91
30. apr 2009

klidek medun nepanikar mas casu dost a v elle jsem cetla ze je normalni mit prvni dite ve 40-ti takze klidek. studovat to chapu platit si to je moc drahe 😠 ale stara rozhodne nejsi a navic jsi kocanda proste slovanska holka no 😀

jenze schnucki tvuj neni cistokrevnej nemec on to bere jinak 😒

no muj si vsiml ze mi porostly jsem si nemyslela ze to jde az tak poznat 😨 na to ze mam 173 a asi 54 kg to jde ale jeste o cislo vetsi bych brala 😅

simonecka91
30. apr 2009

kamoska ma zvetsene prsa ale ona tam nic nemela to ja jsem rada za tu bidu co mam lepsi nez nic 😕

meduna
30. apr 2009

to mas takovou modelkovskou miru.Ja jsem teda docela zaprdek163 a vaha,ted uz 51. ale tak pred rokem 47,fuj vypadala jsem jak zavodni chrt

simonecka91
30. apr 2009

a vubec medun jak dlouho jsi v nemecku??

meduna
30. apr 2009

4 a pul rocku

kleopatris
30. apr 2009

no aj moja si chcela dat, ale nasli jej tam tolko cyst, ze nesmu a teraz ma este stresy co su to za cysty....
ja by som si to asi nedala, ani keby som bola jak doska, sa bojim tej operacie...
nekukali ste nahodou v utorok na rtl2 ci kde je novy serial, jezis jak sa to vola, kde preoperuju tie zenske a oni su znova pekne...sme to pozerali a super ich spravili az sme sa divili, ze jak to zvladli

meduna
30. apr 2009

jo ja jsem to videla,takove strasidlo to bylo a par plasticek a jaka bylo krasna 😉

kleopatris
30. apr 2009

no a hlavne nove zubky 😀 chudato ta vyzerala hrozne a potom kocka celkom

simonecka91
30. apr 2009

na modelku jsem moc tlusta jak mi bylo receno a ted uz i stara 😀 jeste pred mesicem jsem vazila 50 kg ale domaci strava u babicky udelalo za sve 😝

simonecka91
30. apr 2009

to bylo pred dvemi lety v americe ale bylo to za drsnych podminek muselo to hoooodne bolet 😅

kamoska teda rikala ze kdyby vedela co je to za bolest nikdy by do toho nesla. ze pry vysavani drenu atd ze pry des

meduna
30. apr 2009

nekdy sleduju v tv ty modelky co vybira Klumka a to je mazec.

kleo,to jo ta mela hubu jak po vybuchu granatu,ja myslim,ze kartacek na zuby teda nevidela 😝 😝 😝 (kefka,nebo jak je to po slovensky)

meduna
30. apr 2009

jedna moje znama byla taky na zvetseni prsu a rikala,ze to bylo hrozny,ze si sama nemohla ani pr..l vytrit 😨

kleopatris
30. apr 2009

no ja rozumiem aj kartacek 😀 ja som z ceskoslovenskych hranic...takze nase narecie je viac menej cestina 😉

simonecka91
30. apr 2009

ty nemecke modelky jsou hnusne zadny vyber me se jako nelibi ale posledni missky ceske se mi tez nelibi nevim nema to stavu jak si kazda udela hezky vlasy make up nehty atd.je hezka kazda a navic stejne jde o jine veci jak o to if je holka dlouhonoha dlouhovlasa...

meduna
30. apr 2009

a to mi ted rikal znama,ze dnesni deti,nerozumej uz slovensky.To je mazec co? 😠

simonecka91
30. apr 2009

no ona rikala ze u tebe musi nekdo byt tyden 24 hodin ze ti musi se vsim pomoct jist pit zachod no proste jak pises plus ty dreny to by me asi zabilo jak mi nekdo neco taha z poza prsou fujjjjj

meduna
30. apr 2009

to jo,jsou to jenom takove loutky,bez duse a nejakeho smrncu.

simonecka91
30. apr 2009

nerozumi slovensky ani ja jsem nerozumela resp.jen trosku jsem rozumela doch ale co sedim na snazilkach jsem na tom mnohem lepe 😎

meduna
30. apr 2009

fuj ja sebou sekla,kdyz jsem byla na operaci vejcovodu a mela jsem dren,do doby co jsem ho nevidela,tak ok,ale ja ksem ho uvidela to byla rana na podlahu 😀 😀 😀 😀

kleopatris
30. apr 2009

no len ja som cely cas pozerala hlavne cesku telku a ked som prisla do BA studovat a ze po slovensky....to bolo nez ja som sa naucila rozpravat 😀 ale teraz uz viem oboje, teda cesky len rozumiem ale moc nerozpravam

baby co je to ten "dren"

meduna
30. apr 2009

tak a to my starsi mame vyhodu 😀 😀 😀 Jeste,ze se drive mluvilo jak cesky,tak slovensy v tv.Me se slovenstina moc libi je takova mekoucka a pekne se posloucha,mam kamosku slovenku ale vdala se do cech a zacla jen cesky.Tad zije tady v nemec a kdyz prijde,tak ji rikam,Majo a koukej mluvit slovensky a ne cesky na me 🙂 🙂

simonecka91
30. apr 2009

fuj ja to nemusim ani videt a je mi zle 😅
ja teda do zadnych drastickych uprav nejdu jako mozna az budu mit po detech nejake takove svisle pak asi jo a taky po porodu pokud bude nutne si dam upravit kacku 😀 nic vytahaneho tam totiz mit nechci 😝 proti tomu ja zase nejsem ale dokud to vyslovene nepotrebuju tak do niceho nejdu!

meduna
30. apr 2009

moje sestrenka ma tri a vytahaneho nema nic,jsem ji rikala,ze je z gumy 😀

simonecka91
30. apr 2009

dyt rikam jen pokud budu muset jinak me nikdo neprinuti 🙂

kleopatris
30. apr 2009

no sestra ma dve, ale neviem ci je vytahana 😀 asi by som sa mala spytat, aj ked asi na mna bude kukat ci mi sibe 😀

meduna
30. apr 2009

jdu neco uklohnit a uklidit,co jsem po tom ET,tak nic nedelam a ted jsem posledni dny mela tendence propadat depkam a jako,ze uz to nema cenu neco delat,ze na vse s..u.No ale to nebude nejlepsi reseni 😀 Vypada to tady jak po vybuchu. 😀 😀 Tak se ohlasim pozdeji,zatim ahoj a tesim se zase na komunikaci,moc mi to pomaha 🙂