Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
18. máj 2009

zuzka, já se naštěstí nepálim... Tak si to hezky namaž, ať je to co nejdříve ok 😉
Akorát to tady nechci moc přehánět, protože takovýmle tempem ze mne za chvíu bude černoška 😝

schnucki
18. máj 2009

takze akcni tyden zuzi co 😉 .... chtelo by to nejakou chladici masticku, ale ted si nevzpomenu jak se jmenuje 😝

jinak ja se taky jako blondy nespalim, dokonce jsme byli loni u more a jeste dneska mam bilej zadek a trochu opaleni, pritel se vcera rozciloval, ze me letos na slunicko vubec nepusti a jestli pojedem pristi rok zas k mori, tak uz vubec ne 😀

blondynka400
18. máj 2009

schnucki a proč by tě nepustil na sluníčko? 😕

schnucki
18. máj 2009

protoze je jak reditel vapenky a me vydrzi cast opaleni celej rok, sice vyblednu, ale jeste dneska jsou vydet obrysy plavek z lonska 😀 .... on se sice taky opali, ale tak trosku a rychle bledne .... bylo to mysleno ze srandy 😀

blondynka400
18. máj 2009

schnucki, tak to máme podobný. U nás si dělaj vždycky srandu, že jsem ho celou dovolenou nechala zavřeného na hotelu. Protože já opalená, on moc ne 😀. Přitom je to zajímavé, rozhodně světlý typ není, ale chce to stín a mazat, protože jinak se spálí. Jak řikáme mi, děda byl ředitel vápenky 😀 😀

lubinka9
18. máj 2009

caaaute,
my sme sa prave vratili z vecernej vychadzky okolo jazier, dokopy je to cca 6 km, potom sme zapadli v Meine Hexe na 2 pivka. No nejak mi to stuplo do hlavy 😝

hlasim tiez slnecno, i ked uz slnko zapadlo. Zajtra snad bude rovnako a teplucko.

..mam sialenu chut na pepermintove cukriky, ach joo.

mirusch, holky maju pravdu vahu absolutne neriesit.

a k tomu opalovaniu, ja sa opalujem rychlo, hned do hneda, ale ked to neodhadnem dokazem sa aj spalit. Moj chlap ide vzdy do cervena, jak taka krevetka 😀 Ked bol na Cancune pred 2 rokmi, poslal mi mailom aktualnu fotku ako sa vratil z plaze, no a krevetka bola suvix oproti nemu.
Kedysi som sa prazila na slnku, teraz striedmo, vybiehaju mi pehy a znamienka.

blondynka400
18. máj 2009

lubinka, tak když vypadáš jako brazilka, tak se nediv 😀 Tedy co to máme za chlapi, ani trošku sluníčka nezvládnou 😝 😀 😀
Jinak já kdybych ležela celý den na sluníčku a nenamazala se, tak se také spálím....
Tedy to jste měli hezký večer 🙂

mamartinka
18. máj 2009

ahojte.baby neviete mi poradit kde by sa dala zohnat vcelia materska kasicka?nemate s tym niektora skusenost alebo neaky link kde by sa to dalo objednat?niekedy by som to chcela skusit len neviem ci mi to nemoze uskodit.a mohla by som to este uzivat z babyplanom?dakujem.

blondynka400
18. máj 2009

mamartinka, v ktérékoliv internétové lékarně nebo podobném shopu s přírodními produkty, stačí zadat do vyhledávače. Určitě ti to uškodit nemůže. Dohromady to užívat můžeš, ale mně osobně přijsou syntetické hormony k ničemu....

mamartinka
18. máj 2009

praveze mi to nechce nic najst.

blondynka400
18. máj 2009

mamartinka, tak zkus jiný vyhledávač 😉

zuzka11
19. máj 2009

Dobré ránko!

K mému spáleníčku - já se jinak taky nepálím, ale teď ten hnurdník prostě "vyšel", jinak jsem hnědule....manžel jako blonďák mám vždycky spálený nos 😀

Včera hospoda s lidma z Aj byla blbá, napsalo, že přijde 8, asi kvůli počasí jsme byli 4 a všichni nějací unavení, tak nám to ani moc nekecalo 😒

A začnu se rozčilovat jako Miri nad váhou - jjá snad přibírám ze vzduchu, nebo co, od včerejška, a to jsem jedla fakt zdravě, mám o 0,5kg víc, to přece není normální! 😠

lubinka9
19. máj 2009

ahojte,
zuzka, klidek sak si tehula, tak si to uzivaj aj s tou vahou. A ked sa stravujes zdravo, nie je co riesit 😎

ja som dnes nejaka zlomena, teraz som sa vykotulala z postele. A musim stihnut este ulohu z nemciny, priznam sa, dnes sa mi ale vobec nechce 😒 A chlap si zaprial sosovicovu polievku, asi mu ju uvarim. Vcera mi poriesil letne pneumatiky, tak si zasluzi 😵

co mate dnes v plane?

zuzka11
19. máj 2009

Lubi - já vyrážím na oběd s kamarádkou a pak mám sraz jetě s jednou - nějak se to nakupilo - znáš to, pořád nic a pak ryc 😉 A odpoledne domácí práce, taky se nakupily 😠

Tu občasnou nechuť znám.......vydrž....třeba to zorvna dneska uteče a bude moc fajn........a když ne, tak si uděláte příjemný večer pak s manžílkem.....mimochodem jste dobrý, ten včerejší program zněl super, dlooouhá prochajda, pak pivko🙂))

blondynka400
19. máj 2009

Ahoj holky,

zuzka, ty jsi se vážila? 😕 Půl kila přece vůbec nic neznamená a navíc jak píše Lubi, jsi těhu, tak by si snad nechtěla hubnout, ne? 😉 Gyrosek už přeci něco váží 😵

Na mě asi leze nějaká choroba, nebo nevím co to semnou zas je 😖 . Takže dnes nejdu ani cvičit, prostě na to nemám, dokonce jsme odvolala i hodinu, prostě bych to dneska nezvládla ☹

lubinka9
19. máj 2009

Ahoj,
kde ste kto? Nejak to tu upada 😕

ja mam za sebou varenie, aj nemcinu.. a rozmyslam co s nacatym vecerom.
dnes bolo u nas krasne, na slnku 30 stupnov, inak 25. No parada 😵 Len tak dalej

blondy uz je ti lepsie? a ake hodiny beries, ci davas?

blondynka400
19. máj 2009

lubinka, to víš není tu mirusch, schnucki chodí do školy..... 😝 😀
No vidíš, a ty jsi se bála, že tram nebudete mít teplo 😎

Už mi je docela dobře 😉
Učím tanec 🙂

zuzka11
19. máj 2009

Lubi neupadá, je venku prostě moc hezky 😀 Já dnešek strávila skoro celý venku a paráda!

Blondy - jasně že nechci hubnout, ale přibrat 0,5kg za den mi přijde přece jen dost, mám trochu strach z té těhotenské cukrovky, tak asi trochu plaším........

blondynka400
19. máj 2009

Zuzka, to přeci může být jenom voda, nebo jsi se méně vyprázdnila, to přeci nic neznamená 😉
Kdy půjdeš na test na těhu cukrovku? 😕

zuzka11
19. máj 2009

Právě že tady se nedělá 😒 Asi máš pravdu, zítra ráno to zase zkusím....co ty, už je líp nebo pořád blbě? A zle je ti od žaludku? 😕

blondynka400
19. máj 2009

zuzka, no bylo a byla jsme hrozně unavená. Ale už mi je dobře, jen mě občas tako pobolívá a píchá v podbříšku... Asi mé klasické stavy v druhé půlce cyklu 😀
V Německu se nedělá? 😕 Mně to přijde docela důležité... A nechceš si to nechat udělat v čechách? Ať máš jistotu....

meleri
19. máj 2009

čaute holky,

začla vedra. ale festovně. tak jsem se začala mazat, hlavně i malého, abychom se nespálili. jinak jsem si konečně našla kamarádku s dítětem, haleluja..konečně někdo s mimčem. jinak se těším na víkend.

mějte se krásně, oči se mi zavírají.

Jé Blondy,
ty učíš tanec.. 😵 škoda že jsi tak daleko. ráda bych se naučila nějaké ty základní věci.

Zuzko,

v těhotenství člověk trochu zadržuje vodu, nemusí to znamenat že opuchneš ale prostě to tamv těle někde je. ten test se dělá v 27 týdnu těhotenství tak máš ještě čas. držím palce a´t je vše v pořádku!

lubinka9
20. máj 2009

ranko,
u mna dorazila mrcha, sice s 2dnovym meskanim ale zato s fajn bolestami 😖
a to som dufala, ze na SVK poletim relativne v "suchu" 😝 no co uz.. Letime pozajtra uz sa mooc tesim. Hlavne ked maju byt vysoke teploty cez vikend, tak to pojdem akoze na dovcu 😎

blondy a aky tanec presne? to je super!

zuzka, nerobi? no ten test je fakt dolezity. A ked si ho zaplatis urobia ho?

meleri, kde ze to si v tom Francuzsku? fajn, ze si nasla kamosku, my tu zatial ziadnych nemame. Mali by sme sa zacat obzerat 😕

krasny slnecny den vsetkym 😎 😵

blondynka400
20. máj 2009

meleri, tak to je fajn že jsi konečně někho našla. A máte tak stejně stará mimča?
No jo jsem daleko, no 😝

lubinka, ty letíš domů? To mi nějak uniklo. Já jedu příští týden také, vyjímečně pojedem autem, je to pěkný opruz.....
No takovou míšeninu moderny a scéniky, o to je v dnešní době největší zájem, navíc se z toho dají udělat hezká vystoupení, což tady občas máme, zrovna v červnu nás čeká jedno poměrně veliké 😉. A pak mám teď jednu hodinu vyloženě s dětičkama 😉

lubinka9
20. máj 2009

blondy, tak to je teda nieco! To by chcelo vidiet ten tvoj tanec! To musis mat paradnu postavu, uz chapem tie tangace 😝
a to mas ako hobby? ako si sa v Taliansku k tomu dostala? Ci si to robila uz predtym popri manazmente? 😎
ozaj, ty si sa vlastne ako dostala do IT? a dokedy zotrvavas? tieto info mi nejak unikli 😕

jj, letim domov, uz dlhsie mam naplanovane. Kolko to trva z IT k vam domov autom? Nam 7,5-8h podla toho ci chytime pri Prahe zapchu.

a deticky spolupracuju??

blondynka400
20. máj 2009

lubinka, já na to neměla moc času, spíš jsem v čechách dělala jen choreografii pro jednu taneční skupinu. Akorát tady se tomu zas věnuji pořádně 😉 Se závody už jsem přestala před lety, je to hrozná dřina a není čas...
Jak jsem se k tomu dostala? Bylo jedna volná hodina v tělocvičně (co je tu pro zaměstnance jejich rodiny, tam i chodím cvičit a tak....), tak jsem se domluvila, že si jí vezmu a dala na nástěnku informaci. A teď mám přihlášených tolik lidí, že pro ně nemám místo.... Takže se mi to trošku pak povedlo rozšířit, ale není žádná volná kapacita. Jinak tady funguje vše, od pilates, jogu bojová umění, no všechno na co si vzpomeneš.
A jak jsem se dostala do IT? Manžel je tady v rámci práce, ještě nám zbývají dva roky a kousek a pak se snad vrátíme do Prahy....

No je to něco přes 1500km a dá se to jet za 12 hodin. Ale já moc rychlostní limity nedodržuju 😅

simonecka91
20. máj 2009

ahojte holky 🙂 jak se tu vsechny mate 🙂 ja jsem dneska poridila hned po ranu hned v 9 rano jsem koupila hodinky tatkovi o 200 euro levnejsi 🙂 ted musim cihat a koupit si jeste bryle od diora a hodinky od versace miluju studentsky zivot 🙂
tanceni zavidim ja umim akorat tak salsu neb furt parim s lidmi z latinske ameriky 🙂

meleri
20. máj 2009

Lubinko,

já pár kamarádek mám ale nemají děti a od té doby co mám malého tak se mi za nima nechce moc jezdit a ony tady moc jezdit nechtějí. kromě jedné slovenky, ta občas přijede. tak jsem proto ráda že jsem našla někoho s dítětem.

Blondýnko,

jo její je trochu mladší než můj. ale v podstatě je to podobné.

Jinak dneska je to naprd, dostala jsem mencky, a tak nevím jak to zvládnu bez ibuprofenu... ☹

To je fakt super s tím tančením to bych brala! Já kdysi tancovala akorát když jsem vypila pár piv, jinak jsem se neodvážila. ale to byl taky tanec..🙂

Simonečko,

ale pozor na chlapy z jižní ameriky, jsou to lamači ženských srdcí.. 🙂

a nevíte co je s Violonciellkou?

simonecka91
20. máj 2009

hehe meleri me tyhle jizanske typy vubec neberou ja rada chladne nemce 😀 kamaradi to jsou skveli a vyborni kuchari takze ja se u nich mam dobre 😝 me uz vlastne tady nikdo ani jinak nez simonita bonita nerekne 🙂

tak to je fajn ze mas kamosku 🙂 ja bych tu tez nejakou brala ale je tu prevaha chlapu 😀

dneska delame s vietnamcemi gril takze hezky vychlazene pivko masicko a veget 🙂

tak papa

schnucki
20. máj 2009

ahojik holky,
jen jsem vas chtela pozdravit, zeptat se jak se mate 😀
zitra je volno, tak si k vam rano sednu a hezky doctu, pritel bude pomahat segre pri stehovani a ja se budu ucit, tak se na vas zitra mrknu 😀

jinak mam fofry 😝

hezky vecer vsem, doufam ze se mate vsechny bajecne 😎