Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mumu_1
27. feb 2008

Tic... me teda tehu zatim nepostihlo, ale zato se zanetama mocaku mam bohate zkusenosti a teda k menstruacnim bolestem - kdyz uz se rika, ze je to jeden z priznaku tehotenstvi - bych to neprirovnavala 😖

tictac
27. feb 2008

mumu- to me tehu taky nepostihlo, proste tomu neverim, na to mam strasne nizke teploty, ale mudr zjevne nechce zaatim nic jineho delat, ze mam jeste tyden pockat 😖 Mas pravdu v tom, ze to boli uplne jinak, ale zase je to na stejnem miste. Kdyby mi vcera nezkontrolovala moc, tak si dnes podle bolesti myslim, ze mi zase zacina zanet mocaku.

ivana98
autor
27. feb 2008

tictac, a krv a ultrazvuk ti spravia kedy??? aby to nebolo mimodelozne tehu, vtedy tiez byvaju silne bolesti a testiky ukazuju slabsie //.... 😒 😢 nemozes ist na pohotovost a vydupat si uzv, alebo nieco podobne..?

a mocak mozes mat tiez...ja som to jednu dobu mavala uz chronicky - t.j. v moci zapal nebol, ale mna to pravidelne bolelo...raz viac a raz menej 😖

misha82
27. feb 2008

Ahoj holky!!! Ráda bych se k vám přidala.. Žijeme s manželem v Německu a tento měsíc jsme se začli snažit o mimi... Jsme tady teprve 8 měsíců a mám dost strach z výchovy mimnka tak daleko od domova, bez pomoi rodičů, bez českých přátel...a navíc ta němčina ☹ Ale můžeme tady být třeba i deset let, tak nemám na co čekat...

mmmk
27. feb 2008

Ahoj Misho, ja jsem taky v Nemecku. Kde presne jste?

tictac
28. feb 2008

ivana, mocak to nebude, ta divna bolest presla, ted je to zpatky k MS bolestem, obcas vyraznejsi pichani na ruznych mistech. Co me ted mate, je moje BT, dnes mi spadla na 36.13, minulych par dnu i pekne rostla a cekala jsem, ze mi FF vyznaci ovulku, a nic 😖 Pockam jeste par dnu a testnu znova.

janazizraele
28. feb 2008

Tady dnes bude 20stupňů-začíná léto 😎 😒

tictac
28. feb 2008

ahoj jani, docela zavidim, tady jsem rada za nejakych 12, hlavne, ze sviti slunicko 😀

janazizraele
28. feb 2008

Ani není co závidět,protože jakmile se tady rozjede léto,tak nevím,kam se od toho vedra schovat! 😖 😎

tictac
28. feb 2008

to by zrovna mne vyhovovalo, jsem strasne teplomilna 😀

janazizraele
28. feb 2008

Tak vlajku do rukou a kupředu! 😉

janazizraele
28. feb 2008

Tictac-žít je tu těžký,ale jako turistka,obzvlášť s kvalitní(!) cestovkou,uvidíš Izrael v těch nejlepších barvách. 😎

pepuka
28. feb 2008

Ahojky Jani taky závidím to teplo. Hlavně žádný svetry a bundy co se znažej dělat falešný teplo 🙂

janazizraele
28. feb 2008

Pepuka-nenech se mýlit!Tady teď končí období "dešťů" a to jsme si něco naužívali svetrů a bund! 😉

pepuka
28. feb 2008

Jaká se pohybuje teplota v období dešťů?

janazizraele
28. feb 2008

Noční asi 8-10 a přes den okolo 15i-18i stupni.

pepuka
28. feb 2008

hm taky žádný vedro,ale furt lepší než pod nulou 😉 A jaký je život v Izraeli a jak místní berou cizince,kteří tam žijí.
Jsem trochu zvědavá 🙂

janazizraele
28. feb 2008

Tak je potřeba popřemýšlet,aby to nevyznělo hrubě. 😉 Já bych to vyjádřila tak-místní nás prostě nemaj rádi.

misha82
29. feb 2008

Mmmk ahoj, bydlime v Obernburgu nad Mohanem, coz je asi 40 km od Frankfurtu. Kdepak bydlite vy?

janazizraele
29. feb 2008

Misha82-Jak se žije v Německu?Myslím v porovnání s Čechama.

mumu_1
29. feb 2008

Ahoj, rekla jsem si, ze vam z Mexika popreju dobre ranko, jeste nez vylezu z pelechu 😉

mumu_1
29. feb 2008

Jani, ja mam v Izraeli kamaradku ze stredni.. dela na velvyslanectvi CR 😉

janazizraele
29. feb 2008

Mumu_1-Mexiko? Mě řekli,že všichni jsou z Německa nebo UK? 😲

misha82
29. feb 2008

Jani, lidi v Nemecku jsou oproti Cechum zdvorilejsi vuci sobe, i v potravinach vam po zaplaceni pokazde popreji hezky den (vecer, vikend), jsou mili a usmevavi. Jsou mnohem lepsi ridici, vesmes se tady dodrzuji rychlosti. Kdyz je povolena rychlost 70 km/h, vsichni podle toho jedou, nepredjizdeji se navzajem... No a jsou pracovitejsi, cistotnejsi. Tady v okoli jsou domecky s krasnymi zahradami - radost pohledet! A nutno podotknout, ze tady pri praci na zahrade jde videt nejen zeny, ale i muze... 😉 No ale jinak nedam dopustit na svou rodnou zem 😎 V Izraeli zije bratr me babicky, ktery tam utekl ve ctrnacti letech behem 2.svet.valky. Byla jsem tam mesic a naprosto me ta zeme uchvatila!!! Skoda toho nasili... Izraelci jsou inteligentni a pracoviti lide...

misha82
29. feb 2008

Dneska jsem nevydrzela a udelala jsem si tehotensky testik. MS mam dostat az 4.3. No a samozrejme jedna carka... ☹

ivana98
autor
29. feb 2008

aj ja som v Nemecku..v Sachsen-Anahalt 🙂 Jani, pomylila si si to s inou diskusiou, tam su same Anglicanky 😀

Misho, nesmutni...na test mozno este bolo skoro... zopakuj ho 4.3. 😉

Mumu, ty este len vstavas? My uz mame piatok skoro za sebou 😀 teda, najma tu pracu... 😝

mirkson
1. mar 2008

Ahoj Jano, ja jsem v Kalifornii. Dalsi mesic a zase nic. Pry moc stresuju. Manzelovi plavci jsou v pohode. Ja jdu na gyndu ve ctvrtek, tak uvidime, co mi reknou.

janazizraele
1. mar 2008

Misha82-Děkuji za inf.o Německu.Ráda slyším,že i v dnešní době lidi zůstali zdvořilí,aspoň někde 😉 Co se týká tvého nadšení Izraelem,tak to chápu 😎 Turista vždycky vidí zemi z té lepší stránky a tak to má být 😀

klaras
1. mar 2008

ja jsem v australii

myschka
1. mar 2008

Jani já žila v Izru rok a nemůžu si to vynachválit. Všichni byli strašně milý a ochotný kdykoliv pomoc. Jen teda na letišti ty nepříjemný židovky. Kde bydlíte? Manžel je místní? my jedeme v létě ke známejm a chceme udělat vzpomínkovej okruh tak kdyby si bydlela po cestě 😉