Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
1. feb 2009

Manzel je Nemec, cize som tu zavrznuta asi navzdy. 😀 Praca chyba aj mne, aj som uz skusala hladat, nechcem zobrat hocico, ved uvidim ako to pojde dalej. 😉

mirusch
1. feb 2009

Inak ja taliancinu tiez milujem, dokonca som si uz kupila aj knizku na ucenie, len sa nie a nie dokopat 😅

schnucki
1. feb 2009

ahojik

meleri jak pisala uz mirusch, jsme od sebe kousek, uz byli i u nas 🙂 .... brzo se uzdrav 😉

blondynka tri roky utecou, ani nemrknes 🙂

mmmk muzu taky prosim dostat IP o tom Zeitarbeit? nikdy jsem o tom neslysela a docela by me zajimalo jaka prace to jako je ....

blondynka400
1. feb 2009

Mmmk: no já z italštiny zatím zvládám jen základy, v podstatě nic jiného nepotřebuju. Jen škoda, že napolitánci nejsou pořádní italové 😀
Mirusch: no já hold na práci musim zapomenout, jinka to bohužel nejde, tak doufám že snad bude mimi 😉

schnucki
1. feb 2009

blondynka a proc muzes na praci zapomenout? ... jestli se muzu zeptat 😅

pasko0
1. feb 2009

Ahoj Monca.

Ja berem kyselinu listovu(femibion 400), v nom je aj DHA - 3omega vysokonasytena kyselina. Ale pozor 800-ka nema v krabicke DHA. 800-ka sa bere pri planovani. Vseobecne je znama na spravny vyvoj a rast embria a (plodu)Navyse ma tzv.METAFOLIN, ktory iny vyzivovy doplnok na nasom trhu nema. V tom je femib ion jedinecny. A napokon aj moj maly potrebuje vitaminy a aj mineraly.
Viac info je na www.femibion.sk

Erika.

schnucki
1. feb 2009

holky jdu si lehnout takze preju vsem krasnou dobrou noc 🙂

schnucki
1. feb 2009

pasko nejak ti tvuj prispevek skocil k nam 🙂 .... ale pokud to patrilo k nam, tak se omlouvam 😀

simone
2. feb 2009

Ahoj holky,ja jen musim napsat,ze nam dneska nasnezilo a jeste krasne chumeli 😵 😵 😵 😵 Verunka porad cumi z okna,tak jak vysvitne slunko,tak pujdem stavet snehulaka

zuzka11
2. feb 2009

Ahoooooj po víkendu!!!

Vítám blondýnku - a vypadá to nadějně???tak držíme ve středu palce!!!!!

Miri - tak USA skoro zabukované, supeeer - mohla bys mi do IP napsat kudy kam to plánujete?my máme v olánu národní parky - Yosemite atd.....tak třeba mi pak řekneš a doporučíš.....taky cena, s čím mám počítat? ještě jsem to nezkoumala do hloubky.....asi pecka:(

Schnucki - v knihovně jsem byla, sedla si do odděleni časopisů, abych se zahřála - venku zimaaaa a pak jsem rychle koukla na autory a protože tam něco ukrutně smrdělo, tak jsem šla ven a nic nepůjčila......ale o víkendu jsem se viděli s tchýní ata mě nabalila knížkama, tak jsem na chvíli za vodou 😉

Meleri - mrknu na fotky! Tak bazém nevyšel???Škoda, ale hlavně ať ten krk rozeženeš a nic z toho není.....

blondynka400
2. feb 2009

schnucki: no za prvé je tady 40% nezaměstnanost, no a za druhé ze statusu který tady mám bych ani neměla.
Zuzka: ahojky 🙂 , no zatím docela ano, teplota se drží pořád stejně, bříško taky bolí (nikdy bych nevěřila, že budu ráda že mě bolí břicho 😀 ), ale nechci to zakřiknout, nemyslím si, že bych mohla mít takové štěstí..... 😒

schnucki
2. feb 2009

ahoj holky,

zuzi a kdy se chystate do USA? ... ja bych se tam taky rada nekdy podivala, na horsky drahy 😀

blondynka budem drzet palecky 😉

ja uz se nemuzu dockat, pristi patek tu mam nase ... musime jeste sepsat objednavku 😀 😀 ... znate susenky Mila? pritel se do nich zblaznil, takze stojej vzdycky prvni na objednavce 😀

jdu vymyslet neco k obedu a pak se ucit, jeste tyden a mam prazdniny 😀 .... mrknu sem pozdejc

zuzka11
2. feb 2009

Blnondýnka - a jak dlouho se snažíte??? Moc na tebe myslím???takže už máš vynechanou MS a teď sis sama řekla, že testuješ ve středu, nebo proč???
Jinak jak se v Itálii cítíš, jak ses zabydleal, pracuješ, studuješ??

Schnucki - už jenom týden, to se mááááš!Mila znám a taky miluju ale moc často nekupuju........jak jsem byli teď v ČR, tak vyšel zase Rajec, já si libovala 😀 U nás jsou na 1.místě pro manžela Bohemia chipsy horská sůl 😉

violoncielka
2. feb 2009

Ahojte babenky
jeeej Mirusch tak ta caka super vylet.Ja by som hrozne rada navstivila USA hlavne tie prirodne parky,tie vyzeraju nekonecne krasne.kedy mate termin? a co vsetko sa chystate navstivit? mamma mia sa aj mne velmi pacila 🙂 aj ked som si myslela,ze Streep bude viac excelovat.....no a mne sa OO7 totalne nepacil ako spevak 🤐 .Ale celkovo som sa dobre zabavila 🙂
Meleri aj ja zacinam pouzivat nejake bio produkty a zacala som so saponatom na riad.Je vyborny a nevysusuje mi ruky.ked som umyvala v pripravkoch ako (Jar a Pur) tak sa mi zacali robit take pluzgiere na rukach.Vo volnej diskusii baby spominaju sliz.....no ja neviem,ja zboznujem vonu oprateho pradla ale avivaz nepouzivam tiez.Este ja vzdy kosele pred pranim prekjdem trosku mydlom na pranie v zonach (golier a manzety)
Ahoj Blondyka ja som z Pordenone (medzi Udine a Venezia).To si viem predstavit tam dole...mne staci aj Padova aby som bola zdesena...Mam kolegu z Neapol,ale ked zacne rozpravat s prizvukom neapolcanov takmu nic nerozumiem....Ale jedlo tam musi byt vyborne...vsak?
Kitten uz sa ti to blizi.
Schmucki,take tie mliecne susienky poliate cokoladou? takze budete mat rusno doma.Ale ono to vzdy dobre padne taka navsteva aj ja sa tesim v lete na nasich.
Mmmk ahoooj
Zuzka tak uz sa vzivas naplno do role mamy?

schnucki
2. feb 2009

do ceskych bramburku se zamiloval synator od pritelovi segry, my jich vzdycky nakoupime tak alespon 10 pytliku .... musim ale rict, ze komukolic jsme je tu dali ochutnat si posmakovat 😀

ahoj violoncielka, jak se mas, co je u vas noveho? .... jojo, to jsou presne ony, 🙂 .... rusno bude, ale ja se na ne uz strasne tesim, sice jsme byli po vanocich u nasich, ale stejne, postradam je, takze se tesim na kazdou navstevu .... tohle je asi vec, na kterou si nikdy uplne nezvyknu ☹

jinak mamma mia je super film, me se moc libil 😀

mamartinka
2. feb 2009

precitajte si. http:www.forexample.cz

blondynka400
2. feb 2009

zuzka11: no zatím moc dlouho ne, 3. měsíc (a první byl zrovna při ovu pryč 😒 ). Jojo, MS měla přijít v sobotu + mám nějaké příznaky (bolení bříška jako při MS, pokles bazálky v den předpokládáne nidace - snad 😉 , hustý bílý výtok, a od dnešního dne musím často chodit na WC + bych snědla všechno co vidím) Středu jsem si určila
sama, nechci se testovat moc brzo a pak být zbytečně zklamaná. Ale asi to už nevydžím a zkusím to zítra 🙂
Zabydlela jsem se tu docela dobře, už tu jsem půl roku. Manžel je tu pracovně, tak jsem se hold v čechách všeho vzdala a šla s ním, takž bych ráda v podstatě volný čas vyplnila mimnkem, navíc jak občas s oblibou říkám, už taky nejsem nejmadší a je myslím že je ten správný čas 🙂
violoncielka: buď ráda že jsi na severu 😀 . Jinak jídlo je opravdu fantastické a krajina je tu taky nohem hezčí než ne severu. Jen doufám, že ten Vesuv bude ještě chvíli hodný.....

mirusch
2. feb 2009

Ahojte, usilovne pisatelky 😉
Taaakze. Simone, to je super, u nas malo byt dneska hnusne a prsat a ...svieti slnko 😀 Na sneh uz neverim, ale som vdacna aj za to, co sme mali. Samozrejme, ze sme zo SR cestovali v najhorsom pocasi...

Zuzka, kedy mas dalsiu kontrolu vlastne? Uz si sa ukludnila? Co dostaneme za to, ze sme verili, ze si tehu, haaa?
Musim povedat, ze kedze ja som do USA vlastne nikdy nechcela ist, tak som ani nesledovala, co sa tam da vidiet. Toto je rodinna navsteva a tym padom nejake ohromne zazitky necakam, teda co sa tyka nadhernych miest. Tak ci tak letime 6x a to sme vynechali rodinu v Chicagu a v Reno, co vlastne mohlo byt tiez zaujimave. Cize len Tennessee a Virginia. Ale skusim predsa len pokukat internet, ci tam nie je nieco super special v okoli. Letenky su uz kupene. Poslem IP.
Ale stale odporucam Hape Kerkeling-Ich bin dann mal weg. Je to super, lebo sa clovek dozvie o spanielskych mesteckach, o jeho uvahach a pochybnostiach (take mame asi vsetci), o Jacobsweg, o uzasnych zhodach "nahod", ktore ja tak strasne milujem, lebo vtedy viem, ze som na spravnej ceste.

Blondynka, tak to uz nejako tam vydrzis aj bez prace. Vytaz z toho pobytu co najviac, ja by som sa vrhla na jazyk, neviem, ci mas moznost dostat sa aj k normalnej taliancine... 😕 😀 Ale skus. A mozno...mozno budes mat coskoro uplne ine starosti a sice, ci je plienka plna, prazdna a podobne 😉

Violoncielka, do USA ideme v maji. To by aj pocasie mohlo byt ok, aj letenky este neboli tak drahe. A nepouzivas na umyvanie riadu rukavice? Ja som si kupila jednorazove, dost pomaha, mne tiez tie pripravky vysusuju ruky.

Schnucki, Zuzka, tu v DE maju take chipsy, ze sol a korenie. Ja osobne milujem tie. Neviem, co to je za znacka, ale su vraj zdravsie ako ostatne, menej tuku, no mozno. Ale su fakt dobre. Kuknem a potom napisem.

mirusch
2. feb 2009

Ozi, este dnesna skusenost 😠 Bola som u zubarky s tym, ze som jej chcela povedat, ze zub-osetrenie korena si dam urobit v SR, kedze je to lacnejsie. A vysvitlo, ze za minule osetrenie vlastne uz mam platit 170,- EUR! Tak to ma teda nasr.... pretoze to mi nepovedala. Keby mi to povedala, tak idem hned do SR a hotovo. Takto by som usetrila len nejakych 50,- EUR, co sa mi fakt neoplati a tak si to dam urobit tu, kedze aj tak uz polovica penazi je v keli. Cize 350,- EUR fuc, a to sme este ani nezacali poriadne renovovat izbu. Za tie peniaze mohol byt rozkladaci gauc. Rozmyslam, ci zmenit zubarku, ale asi si nepomozem, lebo je dobra, len mi sakra zamlcala dolezitu informaciu 😠 😠 Ma jedine stastie, ze to osetrenie fakt pomohlo. Mohla to uz ale urobit pred rokom, ked som sa jej stazovala a nemusela som platit vobec nic. Ach jo.

schnucki
2. feb 2009

no prosimte, to ti to jako nerekla? 😕 😕 to by me taky pekne hnulo zluci, ta moje mi vzdycky predem rekne kdyz neco musim platit, a dokonce mi i navrhuje levnejsi moznosti (kdyz teda nejaky jsou) .... se asi priste radeji zeptej nez se ti zas do neceho pusti

to jo, za 350euro by jste klido pido poridili gauc 😠

blondynka drzim na zitra palecky aby se ti objevili // a dej nam vedet, jsme tu straaasne zvedave 😀

zuzi, co dostaneme???? krasny usmev 😀

mirusch
2. feb 2009

Vsak to aj moja sa ma predtym pytavala ci to alebo hento. Aj mi minule povedala, ze to musi byt privatne, ci suhlasim. A ja, ze si to rozmyslim, spytam sa poistovne, ci mi to aj tak nepreplati. mala som zavolat, ze co mi v poistovni povedali. A ona, ze mi do toho da zatial hojacu vlozku. Ale to, ze uz platim 170,- za to, to mi zabudla povedat 😠 😠 😠 Lebo by som isto nesuhlasila a rovno sla do SR s tym. Ale to ona nemohla vediet, takze to nebolo naschval. Tak neviem ako si to predstavovala. Si bud ista, ze nabuduce sa aj trikrat opytam a ak sa nieco podobne stane, tak uz spravim cirkus a zmenim ju.
Idem ti napisat IP.

Ja som dufala vo velku pusu od Zuzky 😀 Len si potom po nu musime do Mnichova 😕

zuzka11
2. feb 2009

Jsem tu po chrupce 😉

Dostanete úúúúúúsměv a pravidelně fotečky 😀
Kontrola příští středu - 11.2. a neuklidnila jsem se, teda částěčně ano, ale znám rizika a nejdou z hlavy........takže zbývá ještě vydržet......

Miri - díky, teď jsem četla ty vaše plány a vypadá to super!!!!Ale ta zubařka! 😝 Doufám, že se hodně omlouvala, protože cenu má říct předem a navrhnout ti možnosti!!!!!
Ty chipsy tady kupujeme Tortilla a jsou dobré, ale Bohemia je Bohemia.....

Blondýnka - tak to je super, že se snažíe tak krátce a už to vypadá, že to vyšlo!!!!!tak zítra držím palce a těším se na super zprávu po ránu!!!!To bys ty 3 roky krásně vyplnila.....psalas,. že vás mohli postal ještě jinam, co bylo v nabídce????

blondynka400
2. feb 2009

zuzka11: mám na tebe jednu otázku, když jsi těhu, jak vypadá tvůj výtok, teda jestli nějaký máš? nikdy jsem totiž to co mám teď u sebe nepozorovala... Teda doufám, že ti tto otázka neva, jestli ano, neodpovídej. no ještě německo a belgie. to německo na nás stejně možná čeká....
mirusch: to s tou zubařkou je fakt síla, našla bych si někoho jiného
schnucki: děkuju, už jsem se rozhodla že zítra testík určo zkusím, tak dám vědět 🙂

schnucki
2. feb 2009

aha, tak to jo .... pritel taky rikal ze je mnichov hezkej, tak se tam nekdy vydame 😀

jeeee, dekujem 😀 hlavne v klidu zuzi a bude vse v poho 😉

mirusch uz jsem odepsala

zuzka11
2. feb 2009

Blondýnka - nevadí, klidně se ptej a holky nám trochu nechutností sand odpustí - a třeba pak po mě nebudou chtít tu pusu 😀
Takže - je ho víííííííííc, bez slipovky ani ránu, někdy bílo nekdy do žluta a asi 3x už jsem měla maaalilinko do žlutohněda, to jsem se viděsila, ale bylo to i před UZ aUZ byl OK.......co ty, sedí to???? 😉

Díky Schnucki, vy mi tu pomáháte! 🙂 Nějak jsem to přehlídla, ale cos vlastně dělala o víkendu??

blondynka400
2. feb 2009

No tak částečně, já ho mám čistě bílej, hodně hustej, taky je ho víc a občas v tom jsou takové průhlednější táhlejší kusy, jak bílkový hlen ale o hodně hustčí, ne vodnatý. Nevím jak to lépe popsat 😀 . Odkdy jsi ho pozorovala? Vím, že to tu někdy asi bude, ale ty jsi v kolikátem týdnu?

blondynka400
2. feb 2009

zuzka11: už jsem si to přečetla,9 tt 🙂

schnucki
2. feb 2009

teda holky .... jasne ze to tu muzete probrat 😀 .... a pro toho hubana si stejne prijedem 😀

blondynka budeme se tesit na dobre zpravy 😉 .... jestli muzu za zuzku - jak je zuzky jmeno - zuzka11 - tak hned vedle je 9tt, coz znamena 9 tyden, ale zuzka je pry v 8, pridava to

zuzi v sobotu jsem rano uklizela, pak se trochu ucila a od 3h jsem byla na nohou, dcerka od pritelovi segry slavila narozky, v bowlingu, tak jsem byla sofer a dozor 😀 ... 11 holek kolem 10 let, si to predstavte 😝 ... v nedeli jsme pak byli s pritelem u mirusch, sli jsme na obydek k, uz zminovanym, rekum - hmmmmm - a pak jsme jeste dostali u mirusch kavicku s kolacem ... hmmmmm 😀

zuzka11
2. feb 2009

Schnucki - tak to zní dost dobře!!!!A s Miri se vám pusy nezastavily??? 😉 Jak tě vlastně přijali příbuzní? sice u tvého přítele je to asi taky mezinárodnější, ale přece jen, našel si cizinku.......

Blondýnka - jsem o týden míň, koník přidává, podle Uz to je míň a ten výtok byl snad okamžitě.........někdy taky spíš bíloprůhledný, někdy trošku do žluta......ale každopádně je ho fakt moc, ze zač.jsem chodila na WC jestli to není MS........tak ZÍTRA!!!!!!Těším se na super zprávu!!!!

Itálii "závidím" kvůli jídlu, to miluju a je to kuchyně , kterou často vaříme.....italská mentalita mi až tak nesedí, ale nejsem "nesnášeč Italů", německá - bavorká kuchyň snad kromě pro mě nic moc, snad Brezel je OK amanžovi chutnají malé párečky zapečené v listovém těstě - Norimberské, teď je zrovna dělám🙂))

blondynka400
2. feb 2009

zuzka11: tak je nespal 🙂 . Kuchyně je super, hlavně mají výbornou zeleninu, pomeranče a citrony na zahradě, prostě pohoda. Tak to máme společné, taky se jdu občas podívat, jestli to není MS, je to takový divný pocit... Ale fakt se nechci zbytečně těšit. Navíc je na na nás vyvíjen docela tlak, každý se nás ptá, a teď po té svatbě je to ještě horší než předtím. Navíc obě ségry měli mimi hned jak si řekli (jedna má jedno a druhá už 3 🙂 )