Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
1. júl 2010

@schnucki opatruj se a uzij si to 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

@finfrle zasa robis chute???? 😀

yarden
1. júl 2010

@finfrle
Finfrle, stale robis chute. Vcera s tou rajskou omackou. No knedliky mam aj ja mrazene. Vzdy pripravim viac a potom staci len rozmrazit. Ale tu rajsku urobim asi aj ja na vikend. Man totiz v tomto teple nebavi vobec varit. Do kuchyne pecie slnko skoro cely den a nad sporakom stat, to je des. Z jednej strany som vzdy oteplena a z druhej mrazena od klimy 🙂))

finfrle
1. júl 2010

@ivanajelinek 😀 pujdu ho pect za 20 min ted potrebuji pauzu s melounem 🙂
Uz mam skoro hotovo jen asi me ceka 5 pracek ale to zvladnu behem dneska a zitrka 🙂
Chybi kuchyne a podlaha a je to 🙂 Jupiii
Zdravi Vas Emilka uz je odpojili od netu ☹
@yarden To vis ted jsem kuchta 🙂 ja nevim,ze nebydlite blize bychom si dali caj o pate s pernikem 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

@finfrle nedrazdi, lebo nasadnem na prve lietadlo a zbastim cely pernik 😀
Aj my pozdravujeme Emilku...Nam tu chyba...
My sme boli nakupit, celkom sa dalo, nebolo az tak vela ludi 😝

barbora87
1. júl 2010

tak babule som tu s naladou pod psa...prislo nam rocne vypocitanie inkasa a az mi prislo zle...uz sme dost platili a teraz zo 440 platime 520€...no je mi az do placu...plus elektrika,pozicka na byt atd...neviem ale budeme to musiet vyriesit lebo moja materska pojde na inkaso a to este mame poistku okrem toho telefon atd...
je mi fakt hrozne...

inak som bola s kamoskou vonku pozvala ma na jedlo...

a ten kocik som sa do neho zalubila uz predtym a teraz ked som ho videla a este som aj cenu dohodla...pojdem nan pozret bo neni novy...ale inak budeme mat 3kombinaciu od chicco od kamosky za super cenu

finfrle
1. júl 2010

Tak a mam hotovo 🙂 uz jen povesim pradlo a okoupu se 🙂 a dnes se ani nehnu.Jeste ze mam tak sikovneho manzilka 🙂 vysal i vytrel za me a ja mohla udelat vecu a upect buchticku 🙂

ivanajelinek
1. júl 2010

Barbor no uz som na teba myslela ze kde sa tulas 😉 Neboj nam pride tiez tento mesiac vyuctovanie za elektriku...To bude pekna palka...Ja si tiez dost casto robim hlavu na financiami, ci to vobec vsetko zvladneme a tak...Predsa ked sme robili dvaja tak bolo viacej koruniek..Ale neda sa nic robit.. Vy mate aj na slovensku byt, ked platite pozicku?

ivanajelinek
1. júl 2010

Finfrle kde beres tolko energie?

barbora87
1. júl 2010

@ivanajelinek ivi no mi mame tu v rakusku kredit na byt mame eigentum...ale platime tolko ze az mi je zle a vyuctovanie za elektriku nas caka koncom mesiaca...proste viem ze takto to nejde dalej a asi budeme predavat byt...nechcem mat tolko starosti ved sa len zblaznim...a to este budu zvysovat lebo sa potrebuje na fasadu a nove okna...takze budem platit 600euro betriebskosten ved to je chore!to inde platia miete!no som fakt zufala ale ked si poviem ze sme uz chceli malovat detsku izbu a teraz keby sme sa mali stahovat....no som z toho fakt mimo

finfrle
1. júl 2010

@ivanajelinek specialne pro tebe 😅 je to jen rychlovka pri praci 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

Jeeej tak tomu sa hovori ze kolacik 😝 😝 😝 To je ten pernik? Je to narocne?

ivanajelinek
1. júl 2010

Fiha Barbor to je fakt dost...

finfrle
1. júl 2010

@ivanajelinek jj pernik ale byla jsem lina to davat na plech tak jsem to upekla v pekaci 😀 Ono ja uz pecu i kolace a buchty kolikrat bez receptu 🙂 narocne to neni!

finfrle
1. júl 2010

@barbora87 Ty jo to je mi lito 😒 no ale co nadelame takovy je zivot ☹ same poplatky.Zkus se tim netrapit at je prcek vklidu 😉

barbora87
1. júl 2010

Babule dakujem...ked ja som uz bola kludna a v pohode a teraz toto...ja uz fakt neviem zeco a ako a to este nejsom ani na materskej...a aj pozicku sme platili teraz o60€viac...viem ze to patri k zivotu ale preco prave teraz ked to najmenej potrebujem:(((

ivanajelinek
1. júl 2010

@finfrle a neposles receptik? 😵

barbora87
1. júl 2010

@finfrle ty si fakt sikula!

finfrle
1. júl 2010

😵 dekuji 😉
Ivan mam fajn recept na bananovou babovku staci mit 2uzrale banany doma,co?
Uz jsem ochutnala a je to dobry,dala jsem dovnitr orisky a jablicko na kosticky ...mnam
Mala zacina kopat,milacek muj!

barbora87
1. júl 2010

Jeee mnami mnami...to kde beres take napady???je pohladkaj brusko od nas...a nech pekne kopka

finfrle
1. júl 2010

Ja ani nevim rada varim...taky to jde na me videt ale jak vidim vas hubenoury 😀

barbora87
1. júl 2010

No ja sa budem asi musiet prinutit a zacat tiez varit...mozno ma to bude bavit🙂

mirusch
1. júl 2010

Jeeezisi, vy nemate co robit baby? Tolko ste popisali, az som sa zlakla. Nemam sancu vsetko precitat. Mne sa uz skoncili sladke casy lenosenia, je zo mna pracovita zienka, 3 zamestnania 😕 Ok, ok, jedno na pol uvazka, jedno 1-2x do tyzdna plus praca na doma (muzeum) a 2 studenti. Plus som konecne zase zacala do fitneska. A obcas si vsimnem, ze aj manzela mam a pripadne by som mu mohla aj navarit. Mne nejako v tom teple nechuti, ale to je dobre, aspon schudnem trosku.
My sme tu mali vyse 30°, chapem, ze je to dost nanic, ale ja cusim, chcela som teplo, tak ho mam. Rozmyslam, ze kedy vypadnem na chvilu k vode.... hm. Nemam kedy 😝

Schnucki, stastnu cestu!!

Meleri a kedy ides na ultrazvuk? Uz si bola na krvi? Neboj nic, zvladnes vsetko, si macherka.

Cmuk vsetkym.

ivanajelinek
2. júl 2010

Ahoj Mirusch 🙂 3 zamestnania 😵 wauuuu
Ja som sa dnes zobudila o 2.00-hej v noci a nemohla som uz spat. teraz som este na hodinku zadriemala ale som zasa hore. Boli ma cely clovek. Kazda kost, kazdy sval. Ja si myslim ze je to aj z toho ze len 3 dni lezim...Ze to ma boli z toho. A jasne ze ked cele dni len prelezim ze sa mi v noci neda..24 hodin len lezat sa neda. Dneska hlasia 37 st, tak asi budem musiet zada trcat len doma...Boze ja uz neviem co mam robit ☹

barbora87
2. júl 2010

Dobre ranko...

Mirusch super ze sa sem tam ukazes...no tak to mas co robit ked mas3zamestnania...a na dovolenku nejdes?

Ivi no to je mozne ze preto nemozes spat...ale ja aj ked cez den slim takaj vecer dobre zaspim...cooo 37stupnov???bleee to by som chcipla:(

vervit
2. júl 2010

preji dobre rano
maly me dneska udelal budicek uz v 6 hodin, ale jsem rada, vice toho za ten den stihnu. vcera jsme uz zase byli s kamaradkama na aquerobiku, konecne po mesici 🙂 byla doba dovolenych.

barbora..... i my jsme meli ze zacatku nizke najemne, s postupem casu nam vsak majitelka nejemne stale zvedala, presto, ze dum byl v dezolatnim stavu, az jsme dosli k zaveru, ze je nutne se prestehovat. Nakonec jsme to vyresili tak, ze bydlime spolecne s rodici ve velkem dome,, platime 200 EU za mesic, coz nam ted umoznuje vice setrit na dokonceni domecku v Cechach. Vim, ze je to pro tebe jen mala utecha, chtela jsem te jen trosicku psychicky podporit a pevne verim, ze se vam to nakonec podari kladne vyresit.

mirusch..... to fitnes centrum nam tady v Irsku moc chybelo, ted uz je to o.k. postavili tu blizko halu, kde je jak bazen tak fitnes a tak ho ted pravidelne navstevujeme, 🙂 🙂 Prece jen my nejake to kilo po malym zustalo, v dobe kojeni to neslo, kojila jsem do 8 mesice, byl ale cim dal vice hladovy, tak jsem zacala prikrmovat. 🙂 🙂 🙂

meleri
2. júl 2010

Mirusch,

jdu tam asi až kolem 20tého nebo tak nějak....děkuju! no nevím nevím..🙂)

já bych měla správně ted upéct bublaninu ale mám dost, tak to nechám na večer, i když to už budu úplně KO.

je super že jsi tak aktivní, to je fajn život! a co to muzeum, ještě tam děláš? jé tak do fitka to bych se klidně přidala, i když ted asi ne....aspon na bazén...

Finfrle,
děláš mi chutě, ňam není to ten "hop do trouby?" já sem úplně nemožná, kromě mojí bublaniny, perníku a bábovky, což je skoro to samé neumím nic...

kdysi mi Lubinka dala recept na rýžový nákyp ještě sem se k tomu nedokopala....přitom malý to zbožnuje, ale je to fakt práce...

ivanajelinek
2. júl 2010

Kocky kde sa vsetky tulate?Ja sa akurat nutim nieco zjest, od vcera mi nic nechuti ☹ Som si myslela ze posledne mesiace v tehu budu lahsie. Takto som si ich naozaj nepredstavovala.Ale co sa da robit, ze? Nejak to uz dotiahneme do konca. 😉

barbora87
2. júl 2010

No cakam tu na vas🙂
meleri ani ja neviem piect ale ani varit🙂takze si na tom lepsie🙂))

ivi preco ti nic nechuti:(no ja si myslim ze to je aj z tej horucavy...ja som vcera bola len na jedle s tou kamoskou a potom som uz len ovocie papala...
A co chrbat?este boli?

kleopatris
2. júl 2010

ahojky 🙂

prisla som sa pochvalit 🙂 nase "male" miminko ma 70 cm a 7650 g 😵 sme prave prisli od Dr.

@meleri sak ryzovy nakyp ide celkom rychlo, ci? a ako sa inak mas? nestiham vas vobec docitavat 😅

@ivanajelinek v tom teple sa ani nedivim ze ti nechuti 😒 , ale snad ti bude do konca tehu este dobre 😉