Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
16. júl 2010

Finfrle,

jo máš pravdu! nejhorší je že mi ruply nervy jak se tak vztekal a kroutil se měla sem před očima ten jeho nahý zadek tak jsem ho třikrát plácla, ale pořádně, no hned se mi ulevilo.... 😅 ale neměla sem to dělat....

vidím že plenky frčí, jsou fakt fajn, at ti slouží conejlíp...ta separačka je fajn, zezačátku jak je to tekuté tak nevím ale později fakt je to výhoda, jenom hodíš do záchoda a plínka je skoro neposkvrněná......

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle a tie AIO sa peru potom vcelku aj s tymi nohavickami, ci ako? Ci sa da ta len tak vkladacka vybrat a vyprat?
@barbor a co tak buchlo? Z toho tepla? 😝

barbora87
16. júl 2010

@ivanajelinek Asi hej...no dostali sme od mm jeho sestry nejake sampano jahodove z talianska...jedno nam uz davnejsie buchlo a teraz to druhe tak parada...

meleri
16. júl 2010

ivčo,

pere se to všechno.....protože je to pročůrané celé....ale jsou plínky u kterých nemusíš pokaždé ty kalhotky prát, menují se Itti bitti....

Barboro,

ňam šampańské! 😵

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 😀 me tak posledne bouchla kola,jak ji uz nepijeme byla hozena vzadu a rana jak z dela a to nebyla ani prosla! 😕
@meleri nekdy se musi placnout!Bez vycitek horsi jsou mamy co placaji pres hlavu!Zadek je od toho ne 😅 🤐
@ivanajelinek Zalezi jestli mas AIO nebo One sizeV3! Haze se to prat vse spolu do pracky!
AIO( je vkuse-vsita vkladacka) One size V3 ( ta se da vyndat a prat oba kusy samostatne-tim padem to rychleji schne)
Mame oboje a jeste prikoupime.Taky chceme koupit dvoje svrchnacky(kalhotky zvrchu na ktere to jen pokladas a pak jen menis to pocurane a vrchni vrstva ti zustava na vice pouziti)-na ty si dej pozor at nejsou z PVC(plastik neprodysny) a at je u PUL(prodysne)-bum genius je maji automaticky.

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek treba ty kalhotky co se nemusi prat okamzite jsou od Imse vimse a Bambio Mio-jsem si je i osahala a jsou paradni!Poslu ti do ip nejake odkazy na ty co me puvodne zaujaly na ceskych strankach ale pak se vyplati kolikrat hledat pres ebay a mas je levneji!

meleri
16. júl 2010

finfrle,

jo já si to pak ale vyčítám, nevím proč.... ☹ je fakt že když začne řvát tak je nejlepší ho vzít do náruče, utišit, jenže ne vždycky to funguje bohužel...

jej sorry s těma plínkama, já ani nevěděla že ty bum genius mají i tu verzi snap in! tak to je super že máte i obě, ten systém je fakt dobrý! a mají moc hezké barvičky.... 🙂

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle a do tych AIO uz sa teda nepotrebuje davat ziadna nahradna vkladacia plienka? lebo sa mi zda ze pri tych Gro baby sa ta vkladacka da aj vybrat..pri tych AIO

barbora87
16. júl 2010

No poviem vam ze to taky bordel porobilo a vsetko od toho smrdelo no hroza!!!
Teraz si pojdem asi do vlaznej vody lahnut lebo uz nevladzem

meleri
16. júl 2010

barboro,

jaj já jsem to nečetla myslela jsem že jste si jako normálně dali šampaňské a ono vám to vybuchlo! ☹

ivčo

do těchto typů plínek můžeš dát v podstatě cokoliv, třeba poskládanou čtvercovku, někdo pak ty kalhotky samostatně používá jako trenky když odplenkovává, já uvažovala že to zkusím do vody, místo plavek....páč ty "plavací plínky" jsou hnusné, napijou se vodou strašně a po chvíli z nich má opruzený zadek....

finfrle
16. júl 2010

@meleri Ivanka Jj je asi lepsi mit od kazde neco a uvidis jake lepe schnou a tak.
Ty v3 se mi libi z toho duvodu,ze uschnou rychleji ale i AIO jsou fajn ale je to prakticky to stejne akorat ty V3 muzes vytahnout vnitrek i vnitrek(je stejny jako v AIO) Vkladat muzes do obou zalezi jak moc male cura!
A k tem V3 dostanes automaticky i vkladacky stejne jako jsou nasite v AIO

meleri
16. júl 2010

finfrle,

jo je to fakt dobré od každého trochu......tak mi to vrtá dolů s tím plaváním zkusím se zeptat na plínách....

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Ted koukam na obrazek to je jine!

meleri
16. júl 2010

holky přeju dobrou noc, jdu se umýt, poklidit a pak už se natáhnu....v bedně je prd, ale co už....třeba tu ještě nakouknu! 🙂)))

ivanajelinek
16. júl 2010

Akurat som vybojovala na E-bay za 4,50 😎

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Parada!Blahopreji 😅

ivanajelinek
16. júl 2010

Toto je ako plienka a na to dam tie nohavicky?Ci do toho este tiez tu vkladaciu...No zacinam mat z toho zmätok 🤐

ivanajelinek
16. júl 2010

No ta prebalovacia taska bude dobre pasovat ku kocaru.Tiez tmavo modry 😎

barbora87
16. júl 2010

@meleri Hihi no buchlo nam 🙂 uz druhe a to iste! 😀

Joj teraz som si dala nanuk pomarancovy mnaaaam

@ivi super taska !!! A vy uz mate kocik?

Inak prisiel mm za mnou a nadaval mi kvoly topankam bo ich mam tolko a mimi sa to nepacilo ze tata nadava mamine 😀

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek Ano toto patri spolu a pak uz nedavas vkladacku

ivanajelinek
16. júl 2010

@finfrle a potom do akych sa davaju tie vkladacky? Do tych V3?
@barbor hej my sme kupovali kocik pomerne skoro. Lebo bol zlacneny skoro o 300 eur.Kupili sme Quinny Freestyle 3XL.Taky ako ma aj lubka...

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 Jen mu to rekni,ze mala nerada krik 😅 radeji at te pohladi 😉
Ivanko proto rikam,ze mi to trvalo dele se ve vsech druzich vyznat 😖 a najit jake jsou nejlepsi a nejchvalenejsi!

finfrle
16. júl 2010

@ivanajelinek
Tak jo ta fotecka Bambio Mio -to je svrchni kalhotka a na tu pokladas ty kalhotky jak mas fotku vedle nebo na ne das,ctvercovou nebo vkladacku.
V3 ma kapsu,do ktere vkladas vkladacku,muzes i dobre slozenou ctvercovku.
AIO je vse sesite dohromady!
Klidne se ptej 😉

barbora87
16. júl 2010

@ivi jaj no asi som to prepasla alebo zabudla...mam deravu hlavu 🙂

@finfrle no ale inak celu dobu nic klud a ked mm nadaval tak uz kopalo 🙂 a inak normalne citim
len doma ked lezim ale ked sme isli autom tak tiez sa ozyvalo 🙂 nadhera 🙂 ja som taaak stastna ked ma tak terorizuje a ked si pozrem fotecku zo vcera a vidim tu pusinku...joj uz nech som v 40.tt 🙂

finfrle
16. júl 2010

@barbora87 nadhera 😵 ja si to taky uzivam 🙂
Jsem se dnes ptala na vysetreni(stery) a oni se mi vysmali,ze v tehu se nic takoveho nedela a pritom je to v CR normalni ze hlizaji zanety rakovinu cipku a pod!

finfrle
16. júl 2010

hlidaji 😀 😀 😀 😀 pisu jako koza

barbora87
16. júl 2010

@finfrle No je to fakt neuveritelne...uz sa neviem dockat!
Tam nic take nevysetruju???ako je to mozne?ved to treba

finfrle
16. júl 2010

Jsou vazne mimo ale co nadelam.
Si rikam,ze tu jsem cely den ale pritom toho stihnu 🙂 vsak az se mala narodi uz to takove nebude a budu tu jen zridka 😎
Preji krasnou noc a jdu cumakovat na filmik.
Dnes jsem to cviceni zapinkala tak zitra 🙂 jeste se tu na vas mrknu.

barbora87
16. júl 2010

Tak babule dufam ze mate pekny vecer alebo uz hajate...ja mam otras vecer a len tisko placem do vankusa...nechapem niekedy zmysel zivota a preco su chlapi taky bezcitny...

yarden
17. júl 2010

Dobre ranko...

@barbora87 Neplac. Neber si to tak. To sa obcas stava, ja som tiez velmi precitlivena... A v SR asi pojde inet. No nie sme zapojeni cez kabel, ale snad nejake wifi chytime, ale kupime si aspon sim kartu na inet...
My inet potrebujeme.
@finfrle
@ivanajelinek Som Vas precitala a mam v tych plienkach velky chaos. Asi kuknem nieco aj v SR, nech si to viem nazivo predstavit a ohmatat...

@meleri Mala si dost akcny den 🙂 Obcas po zadocku nezaskodi. Tu napriklad v IL je to zakazane a ked je dietatko vacsie a zacne si to uvedomovat, tak moze udat rodicov a mozu byt trestne stihani. No ale deti tu su neskutocne drze a hlucne. Take som nikde inde nevidela...

Uz mam pobalene a este musim pozehlit, nech ma po dvoch tyzdnoch necaka kopa pradla...