Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
19. aug 2010

@finfrle Jej super ze je uz dnes dobre 😎 To ma naozaj tesi...No uz sa nam to blizi, ale na druhej strane 5 tyzdnov je este moc moc dlhy cas...Ja som akasi unavena dnes, uz o 5.30 som vstavala, aby som vystrojila svokrovcov...
Inak vcera sme behali este trosku po obchodoch a nasla som v tchibe tehu tricko za 4 eura(predtym 15) a tehu gate take 3/4 za 3 eura(predtym ze 18 eur)...Tak som si to zobrala, ze aj ked len na doma, nie?Ozaj kolko flasiek a cumlikov ste kupovali na zaciatok? A vsetko v jednej znacke ci ste kupili viacej? Nakolko je v obchodoch hrozne velky vyber, tak sa neviem rozhodnut ze aku znacku zobrat... 😝

@barbora87 aj @yarden pofotte bruska...

finfrle
19. aug 2010

Ivanko nesmutni a uzivej si klidu za par tydnu uz bude rostak venku 🙂 a uz moc klid nebude!
Tesis se co 🙂 Dnes mm povidal s briskem a uz se domlouval s prdolkou co spolu podniknou a premlouval ji aby dlouho na ni necekal 😅 Jen at tam zustane jak to jen pujde 😀

Barborko ty teda placas jidlo 😀 to ja si ujizdim ted kazdy vecer na sejku(mleko,jogurt,mrazene jahody)k tomu si udelam jen topinku a jsem spokojena.

Yarden o tech plinkach nevim.Ty jednorazovky co mam doma jsem hned osahala a je fakt,ze jsou moc prijemne ale ne tolik jako latkovky 😀 😉 Na prvni 3 mesice mame jednorazovky i latkovky a budeme mixovat....

ivanajelinek
19. aug 2010

@finfrle Ja som mala tiez obdobie ked som pila len jahodovy sejk...jasne ze sa tesim ale mam aj strach z toho vsetkeho...

barbora87
19. aug 2010

@ivanajelinek Ivi pofotim vecer ked pride mm
jeee tak si super nakupila!no ja som kupila od tommy tippee sadu flasiek,sterilizator a ohrievaclu na flasky a boli tam aj2cumliky

@finfrle parada ze ti je dobre a ze si si pospala!tesim sa

schnucki
19. aug 2010

dobre ranko,
tak ja jsem se ted vyhrabala z postele, je to fakt hruza jak furt dopoledne spim, pred 10 se neprobudim 😀

@ivanajelinek dej pak vedet jak bylo dneska u dr 🙂 ... ja budu jeste odpoledne par obvolavat co bydlej v tom mestecku kde je nemocnice, nasla jsem jednu u nas a ta mi rekla ze by mela byt v muj termin na cestach, ale ze pokud jinou nesezenu mam ji dneska znova zavolat a nejak se dohodneme 🙂
a kde mas vubec manzilka?? ... ja tasku pro malou jeste zbalenou nemam 😀 ale pustim se do toho ... ja nevim co ji vzit, mame takovejch hezkejch vecicek 😵
a jak to poznala ze by mel prijit driv???

@barbora87 teda ty mas chute 😀 ... s briskama si nedelejte starost, ja taky nemam nejak ohromny, ale mala je v pohode, misto tam ma a ja nemam aspon strie (jen par malejch na boku) ... a vsechno se mi tezce dela i s mensim briskem ....

@yarden dve kila jsou v pohode, neboj, pozdeji zacnes vic pribirat ... ja se taky furt strachovala ze nepribiram, ze to jde pomalu nahoru a ted jsem za to rada 😉

@finfrle super ze ti je dneska lip 🙂 ... vyprdni se na ni, netrap se tim, vim ze to zamrzi, ale snaz se to hodit na hlavu ... jak moje babicka, ta me od te doby co jsem odjela do nemecka uplne zazdila, nezavola k narozeninam, o vnucce rekla ze hezky ale ze ji stejne neuvidi, nema ani snahu za nama prijet a kdyz mame na vanoce jet k nasim, tak ona den predem jede domu, ... chce to hodit za hlavu

finfrle
19. aug 2010

@ivanajelinek Ano ano citim se moc dobre. 😵
Mame doma 3 lahvicky,ktere jsme dostali ke stelirizatoru.Pak mam jen 2dudliky (jeden silikonovy a druhy klasika)
Myslim,ze kdyz bude treba da se vzdy prikoupit ale kdyz nepotrebujes pak to mas na nic...
Vcera jsem videla dite snad 2 roky jak behalo s dudlikem a vypadalo to divne...chci pouzivat dudlik jen nazacatku...
Ivanko jestli jsi unavena,tak se natahni alespon na 20min zdrimni at mas dost sily pro maleho!

finfrle
19. aug 2010

@ivanajelinek ani nevis jak se bojim ja...asi je to normalni a cim blize to je tim se vice bojis.Cetla jsem,ze se s tim musis smirit jinak pak je porod horsi a bolestivejsi.Beres si sebou nejakou hudbu...to pry moc pomaha!

finfrle
19. aug 2010

@barbora87 to jen diky tomu,ze me vcera podrzela jedna super holcina 😉

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek to fakt takovy slevy? a v tchibo?? ... ja mam 5 dudliku, dva jsem koupila ja, dva segra a jeden jsme dostali darkem v drogerce ... flasticky mam od chicco, myslim ze tri druhy, to nam ma jeste prijit s taskou jako darek od banky, tak jsem zvedava kdy to konecne dorazi ... takze flasticky zatim nekupuju, uvidim jake tam budou ....

schnucki
19. aug 2010

ja jsem asi divna, ale ja zatim strach nemam 😅 ... ale to bude tou moji povahou, ja dostanu krizi az pujde do tuheho a pojedeme do nemocnice 😀

finfrle
19. aug 2010

@schnucki To je paradni,ze spis dobre dopoledne jen spi ono se telo uz pripravuje...koukam,ze podle tchyne od Ivanky si hodite soutez,ktera bude prvni 😀
Holky hlavne at jste vporadku!Schnucki ty nam das vedet pres Mirusch,ze a ty Ivanko????
No a kde je Kleo,Lubinka a Blondy,zeby tolik prace s prdolkama?
Meleri se tusim vraci o vikendu,snad si to holka uzila a dobila baterky!

finfrle
19. aug 2010

@schnucki takovou krizi bude mit asi kazda az praskne voda 😀

ivanajelinek
19. aug 2010

@schnucki mm pracuje. 😎 No ja som tiez nevedela, ale svokra pomohla. Zbalila som 3 supravicky, ze potom sa rozhodnem... dupacky, bodycko alebo taku zapinaciu kosielku na bokoch , kabatik k tomu a este som tam hodila aj taku hrubsiu bundicku.A ciapocky, ponozky, tenke rukavicky, podbradnik(preistotu), a taku bambusovu tenku plienku, zavinovacku do autosedacky a mozno aj nejaku deku na prikritie(podla pocasia)...ved auto uveze 😀 No a neviem podla coho to usudila.Ale ved nechajme sa prekvapit, nie? Ozaj a este soferujes auto? Dobre sa ti jazdi?

hu.hu
19. aug 2010

ahojte baby, prepacte ze vam sem skacem, potrebujem zodpovedat par otazok k laparoskopii v nemecku.absolvoval to tu niekto?dakujem za odpoved

schnucki
19. aug 2010

@finfrle uvidime ktera z nas bude nakonec prvni 😀 ... ja pisnu i miruschi ivce, kdyby byla jeste dva v jednom 😀

@ivanajelinek aha ... ja toho taky zabalim urcite vic, nejaky to bodycko, dupacky, budnicku, ponozky a co ja vim co ... no a uvidime podle pocasi ... kamaradka rikala at ji teple oblecu, ze je jedno kdyz na me budou divne divat, ale at je hlavne v teple ... vezmu toho vic a uvidime 😀

ivanajelinek
19. aug 2010

@finfrle neboj, ja mam cislo na schnucki, no horsie bude, ked nas to chyti nejak naraz, ze? 😀 😀 😀 Ked tak mi napiste este niektora do IP vase tel. cislo ze by som napisala niekomu sms-ku...
@schnucki to som nasla nejak nahodne...Sme boli v Globuse a tam je Tchibo kutik a tam to bolo medzi reduziert...A nezober to, nie? 😝

yarden
19. aug 2010

hodinku robim nieco ine a vy popisete celu stranu 😀
@ivanajelinek Pofotim. Ale asi az v sobotu. Nech je aspon v pohode foto,lebo tie auto foto pri zrkadle a tak, to je o nicom...

schnucki
19. aug 2010

@hu.hu ja jsem na ni sice nebyla, ale kamaradka ano ... jsou to myslim tri vpichy do briska a pokud si dobre pamatuju tak sla snad druhy den domu, ... ale pry to neni nic hrozneho 🙂

finfrle
19. aug 2010

@schnucki dva v jednom 😀 jsi me pobavila 😀 Ivanko tak musis drzet aby ti schnucki napsala 😀

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek my mame v globuse taky tchibo, ale ja vetsinou okolo toho tak prolitnu ... chodite taky nakupovat do globusu? my snad ani nikam jinam 😀

holky sem s foteckama ...

jinak ja mam zas 1cm nahore, uz mame 108cm 😀

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek urcite mi taky posli sms, i kdybych mela byt uz v nemocnici ... a treba to vyjde ze ja pojedu domu a ty do nemocnice 😀 ... ja poslu kazdopadne sms oboum 😉 ...
janca by taky mohla dat echo 🙂

hu.hu
19. aug 2010

schnucki: no ved hej, to zvladnem. co by ma ale zaujimalo ako je to s PN-kou, musim ju mat s CAR-u alebo je povinny aj algemeinarzt dat mi ju. ide mi o to aby v praci nevedeli aky mam problem. je mi to neprijemne.

schnucki
19. aug 2010

@hu.hu chapu ze nechces aby to vedeli, ale tohle opravdu nevim 😒

hu.hu
19. aug 2010

☹ nevadi, aj tak dakujem za odpoved 🙂

schnucki
19. aug 2010

@hu.hu zkus se podivat forum Regiony tema Nemecko III ... tam by holky mohli vedet 😉
rada bych poradila ale tohle bohuzel nevim ....
jinak hodne stesticka do snazeni, at to brzo klapne 😉 ... a kdyby neco, klidne se tu zas zastav 🙂

hu.hu
19. aug 2010

😉 🙂 😅 😵 dakujem zastavim.

finfrle
19. aug 2010

Schnucki a Ivanko co takhle vase fotecky briska!!!At vidime jak rostete a brisko jde dolu!!!

Vcera jsme objednali nejake vecicky pro malou pres ebay 🙂 tak mame na ceste kartacek,hrebinek,houbicky prirodni,nejake oblecky,svrchnacky a manzel objednal 25 kacenek do vany 😀 nechapu ale koupil za babku 😀 pry je to nadhera 😅 dnes pujdeme na ty zbyle pleny Bum genius 🙂
Mamina mi bude nakonec posilat jeste jeden balik,sestrenka ji dala dve krabice oblecku pro mimi ale chlapecke,tak se vybere co pujde i kombinovat na holcicku a u pyzamek to neresim modra je dobra 🙂
V sobotu nam prijde balik od mamy a uz se nemuzu dockat jsem jako mala...

finfrle
19. aug 2010

KOukam jeste po nocni lampicce a narazila jsem na krasne ceske hracky jeje

finfrle
19. aug 2010
ivanajelinek
19. aug 2010

@schnucki ja mam 102 cm...ale skoro 14 kg navrch.Mne sa akosi nechce stale vazit.Dneska ma odvazia tak som zvedava. Hej aj do Globusu. Ale tam vzdy nakupime aj to co nemusime a nepotrebujeme 😀 Potom to tak vyzera..Sem tam skocim aj do Aldi alebo do Lidl alebo aj do Edeky(ale tam malokedy)..Globus je Globus...