Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
20. aug 2010

Ahoj tak od seste se prevaluji ale jsem ok 🙂
Ted pecu housky a pak zase mazu na sve patecni kolecko....

Ivanko uvidis neboj!Mam kamosku a mala se ji otocila 2tydny pred terminem.Za 5 tydnu budete moudrejsi ale jak pises hlavni je zdravi at tak ci tak.....
Dej nam pak vedet co ti rekl lekar!2500 to je jeste spuntik ale za 5 tydnu jeste pribere!

Schnucki Jak je u tebe?To se ptam moc brzo,kdyz jsi rikala,ze dopoledne spis co 😉

yarden to vis holky cerpaji sily aby to pak zmakli 😉 a jak se citis ty?
To ja se chci cisari,kdyz to pujde vyhnout ale uvidime.Trochu me do nej budou tlacit kvuli astma a nebo epidural a ja nechci ani jedno 😀 😀

Mala vcera tak silela v brisku,ze az to bylo neprijemne i mm koukal co se to deje.Pri sledovani filmu mel na brichu ruku a byl vsoku co tam bylo za telocvik. 😅
Je tu tak osklivo,ze to vidim na vecer u krbu.

finfrle
20. aug 2010

@barbora87 Ahoj 🙂 vzdyt uz mas hromadu oblecku 😀 a dalsi nakupy,je fajn,ze si to uzivas!!!!!Pak fota at se muzeme kochat.Az mi prijde balik,taky vam vyfotim....

barbora87
20. aug 2010

@finfrle Ahojky no ja nejdem nalupovat idem len asistovat pri nakupoch 🙂)) no vcera som si umyla komodu co mi mm vypratal a tam som dala memu nejake veci este som to triedila jebo co mi dala kamoska veci tak niektore nepotrebujem napr bodycok mam tolko!!!
Urcite nieco pofotim aj to mini brusko 🙂
inak super ze ti je dobre ja som dnes dobre naladena dufam ze mi to vydrzi 🙂

yarden
20. aug 2010

@finfrle Ty mas v bruchu gymnastku! 😵 Ja sa citim fajn, spat v noci nemozem, je velmi teplo a nic nepomaha na vlhko. Ale v nedelu sa ma "ochladit" na 32 😀 ale ma klesnut aj vlhkost, ktora je momentalne nadpriemerna...

A braborka, mm pride konecne zajtra. Tak uz sme vo finale, uz len jednu noc. Este nieco dnes upeciem a uvarim na zajtra a pojdem po neho na letisko...

A dnes ked som v posteli lezala a mala vedla seba PC, tak som v bruchu ucitila take, ako ked date flasu do vody a napusta sa do nej voda a vzduch vychadza von. Tak neviem co to bolo. Ze by prve pohyby? Ale bolo to len chvilu...

barbora87
20. aug 2010

@yarden Jeee tak to by som aj povedala ze prve pohyby!!!ved ono to pride castejsie!
Hmm a co budes varit?joj to take horucavy nezavidim!mne uz vadi ked je 28stupnov

finfrle
20. aug 2010

@barbora87 snad vydrzi 🙂 ted jsem pripravila kralovskou snidani a jen cekam na mm az se vzbudi pak musime rychle vyrazit do mesta...
Yarden to vis bude to cvicitelka 😀 a zacvici s nama pak poradne 😀
32 tyjo to by me asi kleplo 😝 jsem rada za tech 15 co tu je max 24 je ok ale pak uz se s malou varime.
Si tak rika,jestli se spoletli a rekli,ze je to holka a on to pak bude kluk 😅

yarden
20. aug 2010

@finfrle
@barbora87
Tie tepla sa daju vydrzat, najhorsia je vlhkost co doma nemame. To som vonku hned mokra a v noci na vlhkost nic nepomaha. Cez den sa to nejako da vydrzat, ale uz som z toho unavena...

Akurat citam clanky o novele zakona, co sa tyka prispevkov pri narodeni dietata a inych priplatkov. Najprv to chceli zrusit, ale ponechaju to a ak im to prejde v parlamente a vyjde v zbierke zakonov, tak dojde aj k zvyseniu jednej davky, v pripade ak zena chce ist do zamestnania a zdokladuje ze dala dietatko do jasli.
JA uvidim ako dlho tu budeme, ale okolo roku a pol y som chcela asi ist pomaly do prace... Uz mi to chyba.

schnucki
20. aug 2010

ahojik holky,

tak jsem se zas vyhrabala az ted 😀 ....

ivus myslim na vas a dej pak vedet ...

@yarden to by mohli byt pohyby, ja je citila taky od 18tt a bylo to jako by se mi tam prevalovala voda, takove zvlastni .... ted uz to bude jen intenzivnejsi a pockej az poprve kopne 😵

@finfrle super ze mala je tak aktivni 😵 ... ale ty moc nesil kvuli tomu tlaku ...

@barbora87 tak to jsem zvedava jestli odolas a nic nekoupis 😀 ja bych urcite neco domu pritahla 😀
jinak sup sem s foteckama ...

tady vysvitlo dneska slunicko, obloha je beze mracku, maj jit teploty zas nahoru, tak jsem na to zvedava ... se zas upecu

blondynka400
20. aug 2010

Ahoj holky,
v rychlosti nakukuju, zda jste všechy ok 😎
Nějak teď nic nestíhám s dočítat už vůbec, takže se omlouvám 😔 ..
Snad to bude brzy lepší 😀
Co mám na některé mailík, tak jsem vám poslala fotečky 🙂

schnucki
20. aug 2010

jeee ahojik blondy ... 😵 ... jak se s malou mate?? uz ma 7 mesicu, to je sileny jak to leti ....
me zas zadny fotky neprisli 😝

blondynka400
20. aug 2010

@schnucki to není možný, fakt jsem ti je posílala... Nemůžu mít nějaký stalý mailík 😕
Pošli mi ho prsoím znovu do ip a napravím to ju? 😉
Letí to hrozně... 😝

schnucki
20. aug 2010

@blondynka400 v poho, uz se nam to parkrat stalo ze mi fotky neprisli ... pisnu ti ho IP

blondynka400
20. aug 2010

@schnucki Fakt nechápu proč to nechodí.... Posílám znovu 🙂

ivanajelinek
20. aug 2010

Ahojte 😉 tak som doma...V nemocnici vsetko v poriadku. Pockame este dva tyzdne ci sa maly otoci a az potom sa rozhodne. V pondelok zacne hebamme robit akupunkturu, ale nejaku inu extra aby sa dieta otocilo...Ale ona mi poradila aj napriek tomu normalny porod. Teraz tu studujem na internete a co citam tak dost mamiciek sa aj naprik tomu rozhodne pre normalny porod.Aj hebamme povedala ze cisarsky sa da vzdy urobit.ze ked napr. dostanem strach, alebo poviem ze uz navladzem tak cisarsky sa da vzdy... Ze ona bude pri mne a takze ona si mysli ze zvladneme normalny porod. Videla na mne aka som hrozne sklamana z toho.Dokonca aj dr.-ka v nemocnici videla ze som zarazena.Ani sa ma nemusela pytat.Takze mam este cas na premyslenie.Ale posledne rozhodnutie je aj tak na mne.Takze uvidime. Ale ak tomu nebude nic branit a budem vediet ze sa to da, tak sa rozhodnem asi pre normalny porod...

yarden
20. aug 2010

@ivanajelinek Ivi, to je pozitivne. Hlavne ze sa citis OK. A ked existuje aj akupunktura na to, aby sa mimi otocilo, tak do toho... Drzim palceky... Hlavu hore, vzdy sa vsetko na dobre obrati.. Tak to bolo v rozpravkach a ja tomu verim 😉

ivanajelinek
20. aug 2010

@yarden dakujem...Ja tu stale studujem, ono to nie je nejak presne popisane. Aj cisarky ma svoje nasledky aj spontanny porod pri tejto polohe dietata. Ja fakt neviem. A to ze rozhodnutie je na mne je to este tazsie. lebo ja sa hrozne tazko rozhodujem.

schnucki
20. aug 2010

@ivanajelinek ahojik, super ze mate jeste cas, me se to hned zdalo nejak brzy 🙂 ... vsechny na vas dva budeme myslet a na dalku maleho ponoukat at se otoci 😉 ... blondy rodila malou opacne, nebyla hlavickou dolu ale stejne tak to dala spontalne, tak se ji kdyztak zeptej, vim ze to tenkrat pro ni nebylo jednoduche rozhodnuti, ale zvladli to holky 🙂 ... mysli pozitivne a neztracej nadeji, jak ti hebamme rekla, cisarak se da udelat vzdy 🙂
moc na vas myslime

jinak ja jsem nasla konecne hebamme, mame se ozvat az pujde do tuheho 😀

jo a v utery prijdou skrinky, takze nas o vikendu ceka rozebirani postele a skrine v pokoji, no a me samozrejme uklid a premysleni kam s vecma 😝 ... ale uz se jich nemuzu dockat 😵

finfrle
20. aug 2010

Tak a jsem doma.
Vse jsme zvladli na vybornou 🙂
Rano me prekvapil balicek u dveri,prisli dalsi vecicky co mm objednal pro malou 😅 picne me z neho ale krasne...dam do albicka!
Obed se uz vari jen me trochu vice boli zada,tak pak si pujdu lehnout.Vecer davame auto do servisu a zase pres 100eu za vymenu dilu me pisne a to mame i vlastni dily.
Volala jsem s Emilkou mam vas moc pozdravovat a mate se drzet!Ivanko mas to pry jeste nechat byt a uvidis jestli se maly otoci!Schnucki ty se mas setrit!!! Pekne na vas bonzuju 😅 😎
Emi rikala,ze mela vcera krece jako kontrakce,a ze je ji od toho vysetreni nahouby.Je opravdu smutna az si o ni delam starosti 😲 snad ji bude lepe.

Ivanko bude dobre,dej tomu ty dva tydny a pak uvidis!Budeme s malou na toho tveho rostaka myslet aby nezlobil maminku a otocil se jak ma!

Yarden to vedro fuj to bych nebrala mm mi rikal,jak je to tam nekdy sila a ted bych to v tehotenstvi nezvladla!

Barbor tak pekne nakupy,jsem zvedava cemu neodolas a prineses domu 😀

Blondy Ty jo ta mala uz je velka 😅 Tomu rikam krasne miminko vazne kocanda asi po mamince co! 😉

barbora87
20. aug 2010

Tak babule hlasim sa ze udem domov...tak nakupila som malemu 2tricka s dlhym rukavom ale az na jesen sebe som kupila nocnu koselu q ponozky do porodnice v kik a nasla som kociiiik!!!mm pride z roboty a ideme asi kupit!!
Docitam vas ked budem doma

yarden
20. aug 2010

@barbora87 Som to vedela, ze sa nezdrzis a opat nieco kupis... Hod do albumu... A aky kocik si objavila?

Ja dnes dobre kombinujem. Na obed cestoviny s baklazanom a cuketou a k tomu uhorkovy salat. A ja nemam velmi v laske uhorky, ale obrovksu chut som na ne dostala. A teraz mam nieco ako nutella, ale nie cokoladovy zaklad... A lyzickami to vyjedam... A neviem co by som si dala za tym... 😝

@finfrle A co mate opat s autom? Vsak len nedavno ste ho mali v servise... To je blbe... No ale snad uz sa nebude tolko kazit...

schnucki
20. aug 2010

@finfrle super ze jste vse zvladli 🙂 ... to je hezky jak si manza ujizdi v nakupech 😀
to auto nastve, koukam taky do nej furt jen vrazite penize co 😒 ... my se pristi rok musime podivat po novem, tohle uz je deda 🙂
moc emilku pozdravuj ... to je divny ze ji je od vysetreni stale zle ... jinak je mozny ze uz kontrakce ma, jestli se deloha uz pripravuje, musim mrknout v jakym je vubec tt ....

@barbora87 ja taky vedela ze neodolas 😀 ... hod pak kocarek do alba, jsme zvedave jaky si vybrala 😵

@yarden to je normal 😀 ... ja sice az tak hrozny kombinace nemela, ale kamaradka placala paty pres devaty 😀 holt ti neco chybi co v tom jidle je a telo si rika co potrebuje 😉

jinak mi dneska kamaradka potvrdila ze mi brisko kleslo ... tak jsem zvedava jak bude mala na kontrole daleko a jak otevrena budu ....

finfrle
20. aug 2010

@barbora87 Ja to vedela,ze neco koupis 😀
@yarden To ja mam dnes zase mene hlad,jak me boli v zadech,tak ani nemam chut jist.Musim zajit na bazinek.

Fota jsem dala do albicka a jen mala ochutnavka 🙂

finfrle
20. aug 2010

@schnucki sup sem s fotkou!!!Normalne se ted mala snad cela otocila,jako hodiny v brichu! 😨
Emilka je v 34tt ji to zmenili...asi uz ma taky poslicky.Pry uz ma 15kg nahore ale u ni je to vazne jen v brisku...

Auto me stve ale co nadelas,jakmile mas jednou auto nebo dite 😅 stoji to ...mame horni ramena u prednich kol vyzvejskany a cuka to s volantem,tak snad uz se pak nic neprihodi a bude zase chvilku spalat!

barbora87
20. aug 2010

tak babule uz som doma tak na rychlo za hodku a pol pride mm a ffrcime 😀
o jasne ze som musela nieco kupit 😉
tak kocik
http://www.hauck.de/kinderwagen/erstlingswagen-...

je super odpruzeny, nie je siroky kolieska su super a dobre sa mi s nim jazdi a este k tomu 3kombinacia 😵

barbora87
20. aug 2010

@ivanajelinek ivi no tak to vyzera nadejne ale hlavne aby ste boli obaja v poriadku

barbora87
20. aug 2010

@finfrle joj pozdrav emilku a nech to este nejako vydrzi...moc na nu myslim

finfrle
20. aug 2010

@barbora87 Pekny i tato barva?A ma nafukovaci kolecka?Koukni jestli k tomu dostanes i plastenku a pod 😉 To je neco jako mam ja 🙂

barbora87
20. aug 2010

@finfrle ano tuto farbu som si vybrala lebo maju este 4 ine ale tato kombinacia sa mi zapacila...nafukovacie kolecka nema to som prave nechcela tu vo viedni nepotrebujem a musim pozerat aby som sa dostala do busu a tak...
no vidis to za tu plastenku som sa nespytala...este tak nejako dohodneme 😉 a inak predaju mi ho za necele 300€ tak sa tesim....

finfrle
20. aug 2010

Barbor no parada dobra cena a ve meste mas pravdu neni potreba nafukovaci.Tady prece jenmo mame jiny teren 😉 Hlavne at se mm libi a pak i slouzi dobre!

barbora87
20. aug 2010

@finfrle no ja uz spekulujem neviem ako dlho nad kocikom a mam moznost mat od kamosky chicco ale o tom nejsom presvedcena a predsa len po 2 detoch...a chcela by 150€ takto viem ze mam zaruku a ze je novy a ma to co chcem...uvidime co mm povie...joj taka som stastna prestastna 😵