Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
23. aug 2010

@emily327 Podla vsetkeho priletime 2.9., a vysetenie mam hned rano 3.9. Ak by ste uz neboli v petrzke, mne je jedno kam by som mala prist... Som mobilna, i ked nie stale, ale da sa dohodnut... NApis mi do IP cislo na mobil... Ja Ti dam aj svoje...
A mam pocit ze teraz maju v T-mobile celkom dobre ceny na inet na datovu kartu... Tiez to tak mame ked sme v SR. Do 10 E na mesiac, za stiahnute data, sice nie na filmy, ale maily a konik to je OK 😀

schnucki
23. aug 2010

@emily327 v poho, ja jsem rada ze jsi tu zas na chvili s nama 😵

yarden
23. aug 2010

@schnucki A uz sutaziace presli na dalsiu stranu! 😀 Prebieha tu fakt rychle tempo, lamu sa rekordy. No baby, podme podme... Piseme 😀

emily327
23. aug 2010

@barbora87 boli sme v mosonmagyarovar je to cca 20km od BA. Co je fakt za rohom. Ano my budeme pouzivat len jednorazovky. Ok tak ak nafotis daj do albumu alebo posli na mailik 😉 cmuk
@yarden no jasne,ze by sme si zasluzili medajlu, ved preto ked tu nie som par dni nie je sanca vas docitat a byt v obraze 😀

finfrle
23. aug 2010

@schnucki to ja nestiham vubec 🙂 jsem nejak zabrzdena a stale bojuji s kyselosti v puse 😖 dnes vecer si dam trochu zehlici u tv 🙂 nejaky vzruso 😀

emily327
23. aug 2010

@yarden ok poslem ti cisielko do IP a mozme dat stretko 😉 No ponuka T-mobile je ano taka ale musis podpisat zmluvi na 2 roky a tych 10 euro na mesiac ale obmedzena kapacita dat a hlavne po 3 mesiacoch ci pol roku potom ovela viac. Ale dakujem. My sme uz pozerali vsetky ponuky aj Orange aj T-mobile ale su to fakt palky.
Ok moja tak sa potom ozvi, ak budes mat chvilku a ak nie tak aspon kecneme po telefone 😉

emily327
23. aug 2010

@schnucki dakujem 😉 aj ja som velmi rada, uzivam si vas naplno. Mate uz aj vy ten monitor dychu?

schnucki
23. aug 2010

my budem taky pouzivat jednorazovky 🙂

@finfrle kyselost v puse?? a nepomuze ti na to neco?? ... ja jsem manzilkovi vyzehlila jedno tricko a zbytek zitra, dneska nejak nezvladam ... musim jeste trosku poklidit detsky pokoj, zitra dorazej ty skrinky 😀

@yarden to jo, dneska jsou to rekordy 😀

schnucki
23. aug 2010

@emily327 my jsme ten monitor dechu jeste nekupovali a ani nevime jestli ho opravdu koupime 😒

finfrle
23. aug 2010

@schnucki jj je mi divne a nicim to zajist nejde...
U nas monitor dechu nebude,par maminek co ho meli mi rikali,ze toho litovali,ze je to jen neustale desilo,kdyz male jen zachrchlalo a uz bezely a pry u druheho nechteji....

ivanajelinek
23. aug 2010

@schnucki ze jedno tricko 😀 tak to je dobre 😀 Ja mam tiez kopku, bud dneska este alebo zajra. Mne sa tiez uz neda dlho sediet na nete a ani zehlit. Chrbat z toho boli 😝
@emily327 my tiez este nemame ten monitor dychu. A ani ho pravdepodobne kupovat nebudem.

ivanajelinek
23. aug 2010

@finfrle presne ako pises. 😉

finfrle
23. aug 2010

@ivanajelinek Si rikam,ze je toho moc co by se jako melo koupit a ze je to docela busines!

emily327
23. aug 2010

@finfrle fuuha som prekvapena,ze ten monitor nebudete kupovat, lebo vy ste nam ho odporucali, aby sme si ho urcite kupili ci si to zle pamatam? Ani my ho nebudeme asi kupovat. Hoci nam to kamosky okolo odporucaju.

finfrle
23. aug 2010

Mala se mi ted pekne pretaci jeje a kope 🙂ta kyselost me holky ale drti.....

finfrle
23. aug 2010

@emily327 Nene ja urcite ne mame jen chuvicku ale monitor dechu ne ani jse o nem neuvazovali.... 😉

emily327
23. aug 2010

@finfrle no a to co sme spolu pozerali u vas to bolo o tom monitore nie? Som myslela,ze vy ste urcite za. No neva. Je to individualne. Ale my to tiez kupovat nebudeme.

ivanajelinek
23. aug 2010

Nasla som na nete jeden cvik, ze ako by sa mohlo mimi pretocit. Ale je mi z toho zle.lahnut na zem a nohy a panvu zdvihnut vysoko, aspon na 10-15 min. Ale uz po 3 min som to vzdala. prislo mi zle. vsetko sa pri tom tlaci vom. No hroza. ☹

emily327
23. aug 2010

@ivanajelinek hm no to je dost narocny cvik, ved skusaj uvidis, ale ak ti z toho ma byt zle, tak to nechaj tak 😉

finfrle
23. aug 2010

@emily327 nene myslis to v TV ne?!To bylo o umrtnosti miminek a ze na to monitor dechu stejne nema vliv a ze muze pomoci dudlik a davat spat jen na zada....tu chuvicku co mame je jen pro pripad,ze nebudeme pozdeji slyset plac,treba kdyz budeme varit....ale monitor nene

finfrle
23. aug 2010

@ivanajelinek Zkousej pomalinku ale neblazni,hlavne kdyz to delas at je mm u tebe kdyby ti prislo moc zle aby tam nekdo byl a pomohl!

ivanajelinek
23. aug 2010

@emily327 no dost narocny. Som to vzdala. Ale oni aj pri tom cviku pisu, ze ti moze prist zle, lebo ze maternica tlaci ci co. A nakolko som sama doma, tak to necham radsej tak. 😉

ivanajelinek
23. aug 2010

Uvidim co zajtra ta akupunktura.

barbora87
23. aug 2010

babule neblbnite fogtila som kocik a pridem sem a napisali ste ako spisovatelky
@emily327 a kolko to mate z ba??no to bola zastavka ked som robila vo vlaku tak sme tam staloi je to hned za hranicou
idem pridat fotecky mm mi zlozil aj sportak aby ste videli 😉

finfrle
23. aug 2010

@ivanajelinek na tu bych sla to ti zavidim...mozna i na bolesti zad by mi to pomohlo....

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 😀 tady to dnes leti jedna basen 😀

yarden
23. aug 2010

@ivanajelinek Uff, vsak taky cvik je narocny aj pre netehu... Radsej nic nerob a nechaj to na prirodu... Maly si to urcite rozmysli. On Ta len teraz skusa 😉

ivanajelinek
23. aug 2010

@finfrle ale to je nejaka specialna akupunktura na to aby sa ti otocilo babo. Vola sa to ze Moxen...To sa das na stvornozky a pichnu ti ihli len do malickov a k tomu nejake vonne tycinky ci ako. No aspon ja som to tak porozumela. Idem to kuknut ci to najdem niekde na nete.

schnucki
23. aug 2010

ja se prave taky bojim toho ze by me to jen desilo pokazde kdyz by to zapipalo .... bavila jsem se o tom i s doktorem a on mi rekl ze s tim zkusenosti nema, ale pokud to nemame v rodine, nemam se zbytecne desit ... takze u nas bude taky jen babyphon 🙂

@ivanajelinek tak uvidis zitra ... ale pokud ti je zle tak radeji pomalu ...

barbora87
23. aug 2010

babule nejdu mi pridat fotecky na net ☹ ked chcete polite mi do ip spravu a poslem vam cez mail fotecky kocika