Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mamartinka
31. jan 2009

je tu niektooooooooooooooooo?haloooooooooooooooooo?

zuuuzana
1. feb 2009

ahojte kocky 🙂
mirusch wow usa. hmmm to ti budem tisko zavidiet. 🙂
zuzi tak kedy bude prvy ultrazvuk? (alebo uz bol)?

ja som cely tyzden bola v plnom nasadeni. a vcera sme mali v rodine svadbu. vydavala sa svagrina. a je opat tehu. no u niekoho to ide sup rup a niekto ma asi na svoje dieta pozerat inymi ocami ...

zuuuzana
1. feb 2009

baby tak kde ste..... 😎

meleri
1. feb 2009

nazdarek holky, jak je dneska?
me boli v krku, na bazen sem radsi ani nesla,at to nedopadne jeste hur.

mmmk
1. feb 2009

Ahoj Meleri, ja jsem tu 🙂 Prihod nejake fotky prdolky malyho sladkyho, at mame inspiraci 😀 A at se teda pokocham 😵

meleri
1. feb 2009

Mmmk,

nazdareeek! 😵 Jak se mas?
Jo prihodim.. 🙂

meleri
1. feb 2009

tak sem tam pridala dve fotky.

mmmk
1. feb 2009

Ale jo, jde to. Nejspis jdu do prace, takze snazeni jde trochu stranou. Beztak uz mi z toho hrabalo 😅 A jeste mi ke stesti chybi jaro nebo aspon pekne pocasi. Tohle sedo me pekne s*re! 😠

Sami je bobanek sladky 😵 A jde videt, ze asi hezky papa, neni uz takovy hubenourek jako po porodu 😉

meleri
1. feb 2009

Mmmk,

a tedkom jste v Nemecku? A jak to dopadlo s tou vyskou, nakonec to bylo v poho ty statnice? Ja ti taky reknu, ze mi prace obcas chybi, ale doma je to pro me tedkom lepsi. jo ten stres z toho snazeni je fakt neprijemny, preju ti, at si zase brzo vesela! ale reknu ti, ze mi taky hrabe, sedim porad doma, protoze je casto hnusne a s tak malym miminkem je to ta max na hodinku..

dik! tedkom vazi pet a pul kila, a vazil dve kila sestset ctyricet, ktere pak jeste shodila na dve kila dveste. tak jsem rada, ze ji..🙂

blondynka400
1. feb 2009

Ahojky, tak já se hlásím z Itálie a teď čekám na středu, abych si mohla udělat testík, protože indicie zatím vypadají docela slibně 🙂

mmmk
1. feb 2009

Meleri, jo, jsme v Nemecku. Statnice jsem udelala v pohode. Obcas mi chybi skola, ale nechybi mi psani seminarek, to byla silena otrava 😀
Sam je sikovny, hned bych takoveho brala. Ale verim, ze se jednou dockam 😵

Blondynko, kde jsi v Italii?

blondynka400
1. feb 2009

v Neapoli, k civilizaci to tu má dost daleko, ale jinka dobrý 🙂

mirusch
1. feb 2009

Ahojte!

Blondynka vitaj, tak sme zvedave na ten tvoj testik 😉

Zuuuzka, Zuzka uz mala 2 ultrazvuky, jeden, ked bola dutinka velmi mala a Dr ju chcela poslat na kyret 😠 a potom ked uz bolo vidiet srdiecko, cize super.
Inak, USA nezavid, mne sa tam ani nechce, skor sa bojim cesty a tak, ale mozno budem nakoniec nadsena, uvidime.

Meleri, hm, tak sa preliec, mas pravdu, ze radsej ostat doma.
No neviem, dnes je sice tiez sedivo, ale napriek predpovedi vykuklo aj slniecko, poobedie bolo naozaj pekne.
A boli tu Schnuckovci 😵 Tak sme hodili rec.

schnucki
1. feb 2009

ahoj holky,

blondynko vytej 😉 pisni pak jak to dopadlo .... a jak ses dostala do italie? predpokladam ze jako my, kvuli chlapovi 😀

meleri malej je opravdu kouzelnej 🙂

ahoj mmmk, a podarilo se ti sehnat neco v oboru?

jojo, byli jsme u mirusch, a mooooooc nam chutnalo, jak u reku tak i kolac 😀

mmmk
1. feb 2009

Blondynka, znam to v Salernu 😅 Neapol je na jednu stranu krasna, na druhou jsem mela vzdycky hruzu z tech zebraku 😅 Jsi tam vdana?

Schnucki, ano, podarilo se mi po usilovnem hledani a saskovani na Zeitarbeit sehnat praci v oboru, ktery jsem v Nemecku nevystudovala 😀 😀 😀

mirusch
1. feb 2009

To fakt Marki, mas tu pracu? Napis IP aku...Zeitarbeit? Neviem, mna Zeitarbeit trosku desi, ale asi by som zobrala aj to, keby mi ponukli nieco prijatelne.

mmmk
1. feb 2009

Miri, jestli chces Zeitarbeit, jdi nekam do nejake personalni agentury, maji tam toho hodne. Ja delavam pres Adecco nebo Manpower. Poslu ti IP 😉

mirusch
1. feb 2009

Praveze nechcem Zeitarbeit 😀 V Adecco som bola, iba sa na mna kukali, ze aj tak pre mna nic nemaju v oblasti v akej hladam.

meleri
1. feb 2009

jéé, màme novou kamosku, super...ahoj Blondynko..no at jsou to jenom dobre zpravy a drzim palce s testikem... 🙂

jo sme tu vsecky kvuli chlapa, to je pravda....

Ahoj Schnucki, vy jste byli u Mirusch, a jak daleko od sebe bydlite? vy se màte! 😵

no ja tu funim s maskou, zacina mi byt fakt hnusne, ach jo...a to sem myslela, ze se tomu vyhnu...tomu nachlazeni..

blondynka400
1. feb 2009

Ahoj no jo, jsem tu kvůli chlapovi, je tu pracovně. Ale je to čech 😉 Mmmk máš pravdu, Neapol na jednu stranu je krásná, ale mě vadí nejvíc ta špína a to že se tě všude snaží okrást (nás už samozřejmě okradli ☹ ). Jinak už jsem si tu zvykla, každopádně je to změna...

blondynka400
1. feb 2009

Jo a úplně bych zapoměla poděkovat za hezký přivítání 😵

mmmk
1. feb 2009

Blondy, jak jsi tam dlouho? Ja bydlim v Nemecku a muj manzel je taky Cech 🙂

meleri
1. feb 2009

Blondýnko,

tak to já mám jenom zkušenosti s Benátkama, kde má můj manžel kamaráda, a bylo tam moc krásně, ale jinak moc Itálii neznám..já jsem ve Franciim poblíž Lyonu, máme tady tu řeku Rhonu.

A vracíte se pak domů? Jo já už sem tu napořád...ale taky sem si jakžtakž zvykla. ale rodina chybí, zvlášť teď...

jo, konečně mám teď českou klávesnici, tak to bude mít hlavu patu...

blondynka400
1. feb 2009

Mmmk: Půl roku. Kde přesně v Neměcku jsi ty?

blondynka400
1. feb 2009

No Benátky a Neapol to je hodně velký rozdíl. Říká se že civilizace končí u Říma a bohužel s tím musím souhlasit. 😀 . ale jako zkušenost je to tu fakt dobrý, člověk pozná že se v čechách vlastně máme dobře. Potom bychom se měli vrátit do čech a možná nás čeká ještě další jiná země, ale to se všechno ještě uvidí. Je to blbý když člověk nemůže vidět své blízké kdykoliv chce..... Ale skyeurope zatím létá, tak je člověk v Praze za chvíli když moc chce 🙂

mirusch
1. feb 2009

Aj ja môžem písať s diakritikou, len som lenivá 😅
Blondynka a ako dlho asi zostanete? Tú špinu si viem predstaviť, ale nevedela som, že sa tam tak kradne 😕 Ja som si myslela, že tu v DE v malom meste sme celkom v bezpečí, ale ani to už nie je pravda. Ach jo. Ja som bola 2x v Benátkach a raz v Ríme, tiež na skok vo Florencii. Milujem Taliansko, ale neviem, ako by to bolo so žitím tam.

Meleri, to jo, so Schnucki sa zvykneme navštevovať, sú od nás asi 20-25 min. autom. Poznáme sa aj zo školy, keď sme chodili na nemčinu. To ma mrzí, že si ochorela. Neskočíš k lekárovi?

blondynka400
1. feb 2009

Mirusch: V Neapoli je bohužel největší kriminalita, centrum mafie a tak. Je potřeba rozlošivat severní IT, jižní a Neapol 🙂 Jak jsem tu nová některé souvilosti mi lehce unikají. Dle toho co píšeš předpokládám že jsi v Německu. Můžu se zeptat kde? Budeme tu ještě necelé 3 roky...

mirusch
1. feb 2009

Fuha Blondynka, to ste si teda fakt dobre vybrali 😀 Ale 3 roky prejdu rychlo, vidim to podla seba, ja som tu uz 5 rokov, ani neviem ako 😨 Sme v Nemecku, pri Frankfurte v malom mestecku. Celkom pohoda, aj ked isto, ze chyba rodina a kamosky, ale nastastie sa domov dostanem zo 4x do roka a existuje Skype, takze ok. Konik mi celkom pomaha, ked sa potrebujem vykecat 😉
Obcas sa tu ukaze Violoncielka, ta je tiez z Italy, ale od Benatok.

blondynka400
1. feb 2009

mirusch: a manžel je čech nebo němec? Teda promiň, že jsem tak zvědavá 🙂 . Jinak taky si myslím že se to dá v pohodě zvládnout, mně zatím asi nejvíc chybí práce, ale s tím tady bohužel nic neudělám 😒 . Jinak my jsme se nevybrali, dostali jsme to přiděleno. Ale s těch možností co byly, jsme tuhle nakonec vítala asi nejvíce.

mmmk
1. feb 2009

Blondynko, my jsme kousek od Stuttgartu, smerem na jih 🙂 Italii miluju -> jazyk, mentalitu, krajinu, kulturu i kuchyni 🙂 Ted mi to pripomina, ze si musim zapsat dalsi kurz italstiny, protoze pri kazdotydennim plkani italsky na trhu se clovek moc nerozviji 😀 (Ja tam chodim kupovat zeleninu, nic tam neprodavam 😀)