Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
1. máj 2009

ach smutne.., este ze som to nevidela, mna taketo dojaky uplne dostanu a revem jak blazniva.

schnucki
1. máj 2009

ahoj holky,

teda nestiham vas docitat 😝
doufam ze je u vsech vse v poradku 🙂 ....

ja se dneska trosku prospala a ucim se a ctu texty .... za chvili pojedeme k rodicum, a vecer nanovo ....

jinak tu padaj asi uz pul hodky kroupy .... hezky vikend ....

meduna
1. máj 2009

Ahojte vsichni,pekny 1 Maj a koukejte se popusinkovat pod kvetoucim stromem 😉

mirusch
1. máj 2009

No teda, dnes nikto nema cas 😕 😀

Schnucki, cez vikend do skoly nemusis a aj tak nemas cas? No toto 😨

Ja idem pekne do postielky, som unavena ako kon. Boli sme na chvilu u grekov na drink. Bru noc.

schnucki
1. máj 2009

ja se snazim se tu ukazat 😅
mam hafo veci ke cteni ....

tak brzo do pelechu??

simonecka91
1. máj 2009

ted a uz spat??? nezestarla jsi nahodou s tim svojim muzem tez??? 😲

ja jsem se byla projit 3,5 hodinnova prochajda uplne nadhera banda cinanu a ja 😀

schnucki kolik platis za semestr???

schnucki
1. máj 2009

ahoj simon,

ja platim 261 neco, ......

na prochazce jsme dneska nebyli, tady bylo pocasi na draka ..... ale miluju tady ten vzduch po desti, voni tu tak zvlastne les 😵

simonecka91
1. máj 2009

ty jo jen tak malo jo jakto?? tady se plati skoro 700 euro

tady bylo nadherne slunicko teplo bajo proste normalne tu jen prsi a je hnusne ale dneska proste prvni maj ale bez drahouse 🙂

meduna
1. máj 2009

jeje to je palka a co z vas bude holky az dostudujete?

simonecka91
1. máj 2009

ze me bude letuska 😀

schnucki
1. máj 2009

simon tady to bylo nejdriv 250 euro, pak se tu nekdo rozhodl to zvednout a kdyz jsem tu zacala studovat (SS 08) tak jsem taky musela zaplatit 700 euro, ale jelikoz se studenti hodne bourili, WS 08/09 odbourali tech 500 a platime to co jsem psala ....

ale je to palka, ze to u vas taky neobrouraj, to to studentum nevadi???

meduna ja studuju germanitiku s pedagogikou, ale nebudu ucitelka, studuju magistra 🙂

holky jdu si lehnout, preju krasny zbytek vecera 😎

meduna
1. máj 2009

ma jednu znamou letusku,ale ted je na materske.
Tak dobrou holky

mirusch
2. máj 2009

Bre ranko, nakoniec som vcera este do deviatej pozerala film, ale zhruba som sa vyspala, aj ked som stale unavena. Vcera som pisala dovod... Ak si telo potrebuje oddychnut, tak mu to radsej doprajem, aby som nechytila nejaku zbytocnu nadchu z toho.

Uf, to iba tolko platite? Ved za jeden smiesny kurz v VHS je 150 EUR uz. A v UK som platila za semester-5 mesiacov (AJ a pocitace) 900 LIBIER!!! Vtedy bolo za libru este 70,- SK, tak si to prepocitajte a tiez kolko to bolo pred 10 rokmi strasne vela penazi! A vsetko som to financovala z toho, co som chodila upratovat do rodin po skole. Nuz, sranda to nebola, ale zvladllo sa to. Ved som iba jeden semester bola, to ani nebola vysoka, len nejaka stredna ci co. Za vysoku sa platilo za semester asi 1500 Libier.

mirusch
2. máj 2009

A este som chcela...predtym ako volali z Telekomu, ze nam menia pripoj...

Simonecka, letuska? 😕 Podla toho, co si pisala, ze studujes, mi to znelo na nieco ine, ale nevyznam sa. A na letusku musis mat vysoku skolu? To som nevedela. To su mi veci.
Inak, pozdrav cinanov, ja som sa svojho casu flakala s Indami 😀

Schnucki, no a magister nie je ucitel? Ja som magistra a v SR to znamena ucitelka....Hm 😒

Ale inak som vdacna, ze som mohla vystudovat zadarmo. Ani neviem, ci uz sa u nas plati za studium.

Idem prat, prezliekat periny a nieco si este vymyslim.

simonecka91
2. máj 2009

hehe mirusch samo ze na letusko nepotrebujes vysokou jenze me by to bavilo takze uz posilam ruzne zivotopisy abych se tam pripadne dostala vic jak dva tri roky bych litat nechtela ono jednou bych se fakt usadit chtela a tohle povolani s rodinnym zivotem se moc neslucuje 😉

ale do te doby co jsem sama bez detna atd tak pri skole by to slo 😝

jinak v cesku jsem taky vystudovala zadarmo jen tady se morim na tak debilni uni 😠

ne schnucki tu jsou vetsinou cizinci a jak je znamo ti maji penize kdyz si vezmes ze koleje tu stoji 260 euro jeden pokoj no proste ale dala jsem se na boj tak uz dobojuju 🙂

mirusch
2. máj 2009

Aha Simon, uz chapem. A potom by si co chcela robit, ked skoncis s letuskou? A na letusku ale potrebujes nejake extra kurzy, nie? A co s tym USA co si spominala, ze by si sla? A Australiu si spominala ak si dobre pamatam...
Cudzinci maju peniaze? 😕 Nuz, ako ktori 😝 Ale jasne, dobojuj, bola by to skoda to teraz zahodit za hlavu.

A kde sa flakate? Nam ako menili ten pripoj na analogovy, tak nam zrazu nesiel telefon. Esteze mame znameho, co s tym robi, tak nam to prepojil. Ti v telekome si to tiez predstavuju ako Hurvinek valku, proste prepnu a nestaraju sa ci to ludom ide ci nie 😠

schnucki
2. máj 2009

ahojik holky,

simon aha, no pro me by to treba palka byla, tenkrat jsem se strasne rozcilovala ze jako za co ... ale rozhodne to dobojuj .... ty mas ale napady 😀 a vubec ne spatny 😀

mirusch tady musis na ucitele studovat Lehramt, ja ucitel byt opravdu nemuzu, mozna tak na vejsce, ale nevim jak moc na to ve skolach koukaj, kazdopadne ja bych na ucitelovani asi nemela nervy 😅

jinak mirusch uz to sice vi, ale mame konecne pracku 😀 tak konecne peru doma 😀
normalne nikdy bych neverila jak se budu tesit z pracky .....

typicky telefony, proste to prepojej a dal se nestaraj 😠

kleopatris
2. máj 2009

ahojky 🙂
uz sme doma konecne, skrecci boli nadherni 😀

teraz ideme do kina tak sa ked tu este budete ozvem potom 🙂 tak pekny vecer a zbytok soboty

schnucki
2. máj 2009

kleo uz jste zpatky?? a na cem jste byli??

holky ja ted vydela porad o praze, mluvili o chlebickach .... hmmmm bych si hned jeden dala 😀

kleopatris
2. máj 2009

no sme boli o 7 a bolo to len hodku a pol. sa to volalo sa to Der Kaufhaus Cop, s Doughom z King og Queens 😀 a super to bolo, teda pokial mate radi take nenarocne komedie 😀

kleopatris
2. máj 2009

taky chlebicek by som si dala aj ja 😝 aj dva 😝

schnucki
2. máj 2009

o tom filmu jsem slysela, taky bych na nej sla, urco ho taky zkouknu 😀

zitra vstavam v pul 6 tak se rozloucim, .... dosli ti fotecky na maila???

dobrou nocku

kleopatris
2. máj 2009

jo dosli dakujem a aj ja som uz poslala 😉

tak dobru nocku a sladke snicky 😵

schnucki
2. máj 2009

jeee, ted jsem mrkla na maila 😅

dekuju, kraaasne fotecky, fakt, a svatebni .... juuuu

ale ted uz fakt dobrou ....

simonecka91
3. máj 2009

ahojte holky ja jsem dnes nejak zaspala nezvonil mi budik 😒 chtela jsem se od rana ucit doprcic 🙄

jake fotecky kolovaly po mailu?? ja jsem strasne zvedava totiz 😀

uz nas porad sviti slunicko to je krasa 😵 😵 😵

jo mirusch tak poslusne hlasim ja jsem vystudovana kontrolorka proste rizeni jakosti takze jednou se tomu budu i venovat az dostuduju tuto kravinu tady delam ekonomku technickou 😒

dneska jdu zase jist k cinanum a ucit se cinsky ja jsem proste strelena 😀

zuuuzana7
3. máj 2009

ahojte, no ako vidim vsetci vikendujete 😉

simonecka kolovali tu online nase fotky 🙂

baby co nove? mirusch, zuzi, schnucki kde ste kto konecne mam leharo dnes a tu nikoho 😅

mirusch
4. máj 2009

Bre ranko!
No, vidim Simonecka, Zuuuzi, ze ste tu boli vcera same ako prst 😝

Ja som nejaka kaput, ci co. Ani neviem z coho. ale moze byt, ze sa proste nezastavim. Cize rozhodla som sa, ze 2-3 dni uberam plyn a citam si v posteli ... ehm, teda po tom ako idem k ortopedovi. Dnes kadernicka, som zvedava, ci budem tentokrat spokojna 🙄

Zatial caf, caf, kuknem neskor.

mirusch
4. máj 2009

No teda 😨 Ze sa nehanbite! Kde ste? Potom tu budete, ked nebudem moct konikovat? haaaa?

A ozi, Meleri, kde si sa stratila?

schnucki
4. máj 2009

ahojik holky,

tak hlasim ze jsem zpatky ze skoly 😝 .... ja byla vcera v Bielefeldu, vstavala jsem v pul 6 a pred 7h vyjizdela, cesta - 3h .... dorazila jsem domu kolem 8h a musela si dat panaka, byla jsem tam tak sprdnuta od pana kvuli parkovani .... no radsi nemyslet ... ale bylo to super, vydet holky z bejvaly skoly, priste prijedou ony k nam ...

dneska me cely den boli nozicky 😝

jdu jist, jsem hladova ....

jak se jinak vsechny mate???

ahoj zuuuuuzi, co u vas noveho?

mirusch uz mas zbalino??

zuzi na zitra tfuj tfuj, drzim palecky 😉 to zmaknes ....

mirusch
4. máj 2009

Schnucki, no aspon ze ty. Teda, tak daleko sa trieskat! Trenujes na Mnichov? 😀

No, zbalene este nemam, este musim poprat ved. Ale par veci uz zbalenych mam, nech potom nechaosim na poslednu chvilu. Teraz si davam trosku pohov, ale neda sa uplne 😝 Vela veci treba este vybavit, uz nemam miesto v kalendari a zajtra este na narodeniny musime ist. Ach jo.

Dnes som bola u kadernicky po novy melir, ta co tam bola je aj sefka salonu a mala tam dvojtyzdnove babatko-syna. No teda, som pucila oci, ze uz robi. Narodil sa o 6 tyzdnov skor, uplne mini babo je, ale uplne ok. V jednom momente ho jednou rukou kojila a druhou sa hrabala zakaznicke vo vlasoch. Proste no problemo.